Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.07.2011, 14:22 #1700149   #1
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Відкрив я розрахунковий рахунок в ПриватБанку десь 1,5 роки назад. За умовами договору кожного місяця з даного рахунку за його обслуговування мало стягуватись по 40грн. але лише тоді коли є рух по рахунку, тобто коли на рахунку є хоча б якісь гроші, навіть копійки. Відкриття рахунку було безкоштовним, але була умова- відкриття депозиту на 100грн. і термін 3 роки. Мені умови підійшли.
Перших пів року поки рахунок я використовував все було добре, знімалося 40грн. абонплати, а на телефон кожного місяця приходило смс з інформацією про відсотки з цього депозиту. Згодом даний рахунок довго не використовувався і грошей на ньому не було. Та після кількох місяців на рахунок прийшло 500грн. які мені вислав один жек за двері. І за один день мені за обслуговування стягується 300 з 500грн! В мене це звісно викликало обурення та я звернувся в те відділення де я відкривав даний рахунок. У відділенні вже працював новий директор який був у відпустці. Звернувся я в інше відділення в якому мені пояснили що відсотки з того 100грн. депозиту, а це в середньому 25-30коп. в місяць падають на сам розрахунковий рахунок через це починає нараховуватись абонплата. В зв'язку з тим що на рахунку грошей не було цю абонплату банк не стягував, чекав... Як тільки потрапило 500грн. він стягнув абонплату за всі ті місяці. Для чого було відкривати депозит з помісячною виплатою відсотків директор даного відділення не розумів, адже можна зробити виплату відсотків в кінці місяця. Це зробити може тільки директор того відділення де відкритий даний рахунок та депозит, але директора даного відділення немає, вона на відпочинку і буде лише 30.06.2011 і якщо в цей день вона цього не зробить за липень знову прийдеться платити тих 40грн. ні за що.
30.06.2011 я таки застав директора того відділення який може переробити даний депозит, що вона і зробила, чому її попередник не зробив цього одразу і я втратив свої гроші та час вона не змогла відповісти...
Історія на цьому б закінчилася але в цьому місяці мені знову прийшли 500грн. про те що мені прийдеться заплатити в кінці місяця 40грн. я добре розумів, але на наступний день після надходження грошей з рахунку знову пропадають гроші, цього разу 110грн. за якесь обслуговування. Беру знову їду до директорів обох цих відділень Привату в яких я вже був з вимогою якихось пояснень. Обоє мені відповіли що якихось причин стягувати з мене гроші банк не мав, але обоє відповіли що таке досить часто трапляється і це просто збій програми!
Вони написали кудись заяву з вимогою віддати мені гроші, та обіцяли що банк поверне мені гроші до кінця місяця, але скільки людей не помітило цього? Якщо суми не великі це замітно, але я впевнений що були люди які не звернули увагу, або просто не хотіли ходити та сваритися!
Тому люди пильнуйте свої гроші! У когось були схожі ситуації?


Востаннє редагував pberit: 18.07.2011 о 21:58.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 18:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 15:01 #1700184   #2
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Ну ти тоже знав з яким банком зв'язуватись. Хватає в гуглі набрати "ПриватБанк" щоб зрозуміти картину в цілому
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 3:
KIgorS (16.07.2011), muTs (18.07.2011), pberit (16.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 15:02 #1700186   #3
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
що таке досить часто трапляється і це просто збій програми! !
В мене також було подібне.
Після переказу з валютного рахунку заглянувши в Приват 24 звернув увагу, що грошей на карті ВІЗА залишилося менше, чим мало бути. Різниця там складала якусь невеличку суму (десь 2-3 дол. з копйками). То я так нікуди і не звертався за поясненнями.
Через пару днів заглянувши в рахунок побачив що недостачі нема, сума на місці і відповідає тому, що має бути.
Не знаю чи то збій програми чи якийсь збір, а потім повернення комісії чи ще щось.
 
Подякував(ла):
pberit (16.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 15:23 #1700197   #4
dunkan3
Banned
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

тю , тож самі знаєте чий банк хе-хе.
dunkan3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 15:27 #1700201   #5
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Exclamation Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
В мене також було подібне.
Після переказу з валютного рахунку заглянувши в Приват 24 звернув увагу, що грошей на карті ВІЗА залишилося менше, чим мало бути. Різниця там складала якусь невеличку суму (десь 2-3 дол. з копйками). То я так нікуди і не звертався за поясненнями.
Через пару днів заглянувши в рахунок побачив що недостачі нема, сума на місці і відповідає тому, що має бути.
Не знаю чи то збій програми чи якийсь збір, а потім повернення комісії чи ще щось.
збої в них бувають дуже часто!
Nofelet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 15:40 #1700208   #6
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від Nofelet Переглянути допис
збої в них бувають дуже часто!
Чомусь всі збої на користь банку.
proton зараз поза форумом  
Подякували 2:
Вова22 (18.07.2011), SilverOk (16.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 15:51 #1700214   #7
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Тому, що знімаючи твої гроші з твого рахунку навіть на добу, вони їх встигають 20 разів прокрутити. Звісно, щоб не було так пальоно вони це підписують під збій. З 1000 рахунків стягнути по 2-3 бакси і прокрутити це можна тричі збільшити початкову суму
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 16:12 #1700225   #8
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Ну ти тоже знав з яким банком зв'язуватись. Хватає в гуглі набрати "ПриватБанк" щоб зрозуміти картину в цілому
Та стараюся не мати з даним банком нічого спільного, але рахунок відкривав саме там щоб вгодити своїм клієнтам, всетаки простіше людині оплатити саме в ПриватБанку а не думати та шукати такі банки як "Дельта" чи "Легбанк". А проблеми в мене з ним виникали декілька разів. Одного разу не хотіли віддати мені депозит який закінчився декілька місяців назад, вина тут правда працівниці банку, які до речі в них теж "особливі".
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 18:00 #1700291   #9
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Приват - жорстокий банк, відразу вирішив не звязуватись з ними і обминаю їх десятою дорогою.

А стосовно того, що процент капає на рахунок і тоді відбувається по рахунку "рух коштів" і за це стягується щомісячне касове обслуговуваня - таким грішать багато банків і тут треба бути дуже уважним. Якщо немає ніяких операцій, то краще обнулити рахунок і не платити за послуги банку, бо в противному разі вони можуть на залишок коштів нараховувати відсоток (я коли оформляв рахунок в УКРСИБі то подумав, ото банк добрий - ще й відсотки мені на залишок коштів нараховує, а потім зрозумів яке призначення цих копійок, які вкінці місяця "падають на рахунок").
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 18:05 #1700295   #10
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

В мене був в них аналогічний рахунок десь 2.5 роки.Проблем ніяких не було взагалі.працювала толкова людина.яка знала свою роботу.коли бабла не було на рахунку.то я не сплачував 40 грн.Про то.що ти мав платити 40 грн. за копійки відсотки з депозиту взагалі перший раз чую і не вірю.Думаю.що розказують.Проблема виникла тоді.коли вирішив взагалі закрити рахунок.Людину взяли нову.(попередню перевели на іншу посаду).вона нічого не знала.Керівник відділення.то взагалі цирк (бабло побєждає зло.за посаду певно заплатила.)людина не на своєму місці.маячила по відділенню лише для того.щоб відкривати вікна і поправляти стульчики.що не спитай не знає нічого.лише дьоргала працівників.щоб ті впарювали людям якісь карточки.сама не знала для чого вони призначені і кому вони робляться.а кому ні.В результаті замість 2-ох днів рахунок закривався 2 тижні.але після певних двіжняків все-таки закрили.ще й доплатили свої гроші.бо закриття коштує 240 грн.а на депозиті в тебе 120(відкривав ти за 100.20 тіпа бонус чи щось таке).Всі гроші не обов'язково обнуляв.а просто перекидав на бліц-карточку (така сірого кольору і все).коли гроші на ній.то відсотків не сплачуєш.крім зняття звичайно.
paravozz
Ти з яким банком до кризи звязувався і чи звязувався взагалі?З суперіноземними інвестиціями Надра чи Аваль.які залишилися в жопі і люди не можуть отримати свої кошти.чи може менш відомі зате стабільні тіпа Родовід.Львів.Дністер і т.д.відділення.якого дньом с агньом не найдеш.В державних банках вже гроші також на книжках лежали.А цей банк.попри всі його мінуси.на мою думку.один з найстабільніших в Україні і під час наступної кризи інвестори не почнуть викачувати з нього своє бабло на підтримання основних офісів в інших країнах.+ ну дуже велика кількість відділень і банкоматів по місту.що створює додаткові зручності.
Просто напросто треба слідкувати за своїми грошима.як це робить pberit. Кинути можуть в любому.на те він і банк.щоб на нас заробляти
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 19:29 #1700359   #11
Vov4yk
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Недавно получив їхню зарплатну карточку, хотів зняти гроші а там треба кридитку, то вже тиждень роблять ту кредитку, надіюсь ше через тиждень получу свої гроші)
__________________
http://www.heroeswm.ru/?суперова_гра
Vov4yk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 19:44 #1700363   #12
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата
Допис від Vov4yk Переглянути допис
Недавно получив їхню зарплатну карточку, хотів зняти гроші а там треба кридитку, то вже тиждень роблять ту кредитку, надіюсь ше через тиждень получу свої гроші)
__________________
http://www.heroeswm.ru/?суперова_гра
3,14здьож....то вони тебе на картку кредитну розкрутили, в них же план на них є....от і тулять людям.....якщо підеш і гарно повзнаєш, то питання різко пропаде.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 19:49 #1700366   #13
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата
Допис від Vov4yk Переглянути допис
Недавно получив їхню зарплатну карточку, хотів зняти гроші а там треба кридитку, то вже тиждень роблять ту кредитку, надіюсь ше через тиждень получу свої гроші)
яку ше кредитку...???
нам при видачі зарплатних карток теж впарювали якісь додаткові послуги, відпирайтеся і все..
а наполягають що типу без кредитки чи депозиту не відкриють рахунка питайте прізвище людини хто вам то впарює і скаржтеся, можна навіть онлайн
https://siteheart.com/webconsultation/4287

то ініціатива на місцях впарювати всяку непотрібну шнягу, бо за це працівникам якісь бонуси дають... чи то преміальні.. за залучення клієнтів...
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 20:06 #1700367   #14
SilverOk
 
Аватар для SilverOk
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата
Допис від Vov4yk Переглянути допис
Недавно получив їхню зарплатну карточку, хотів зняти гроші а там треба кридитку, то вже тиждень роблять ту кредитку, надіюсь ше через тиждень получу свої гроші)
__________________
http://www.heroeswm.ru/?суперова_гра
вони немають права нав’язувати свої банківські продукти проти твоєї волі!
нині вони впхали кредитку, а коли прийдеш за нею то скажуть шо ше треба депозилку відкрити, і мінімум 50грн кожного місяця з зарплати відрахування на депозит.
треба це присікати на корні! думаю якшо пригрозити скаргою в НБУ та управління захисту споживачів, то відстануть зразу

Додано через 7 хвилин
а мене шокують їхні депозитні договори - замість мокрої печатки банку, якесь відскановане, зжате до 20х20пікселів ) і надруковане на принтері зображення, яке вони називають "факсиміле"
якшо в один прекрасний день ПБ перестане віддавати депозити, то з тим папірцем хіба що в туалет можна буде сходити.
крім всього вони порушують постанову НБУ №516, в якій банки зобов’язують скріпляти депозитні договори мокрою печаткою!

Востаннє редагував SilverOk: 16.07.2011 о 20:06. Причина: Пізніше додано
SilverOk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 20:15 #1700392   #15
dunkan3
Banned
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата
Допис від Vov4yk Переглянути допис
Недавно получив їхню зарплатну карточку, хотів зняти гроші а там треба кридитку, то вже тиждень роблять ту кредитку, надіюсь ше через тиждень получу свої гроші)
__________________
http://www.heroeswm.ru/?суперова_гра


чисто порада
пошли їх нахь з їхнею кридитною карточкою

скажи нехай активують запрлатну і все

на кредитній ще попадеш на бабки обовязково
dunkan3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 20:27 #1700400   #16
Vov4yk
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від Delf Переглянути допис
яку ше кредитку...???
нам при видачі зарплатних карток теж впарювали якісь додаткові послуги, відпирайтеся і все..
а наполягають що типу без кредитки чи депозиту не відкриють рахунка питайте прізвище людини хто вам то впарює і скаржтеся, можна навіть онлайн
https://siteheart.com/webconsultation/4287

то ініціатива на місцях впарювати всяку непотрібну шнягу, бо за це працівникам якісь бонуси дають... чи то преміальні.. за залучення клієнтів...
так сам автомат недає доступу без активації кредитки! колись на іньшій роботі тоже мав картку то активувалась без кредитки а тепер напевно якусь програму зробили шоб без неї неміг зняти грошей) мені тоді зробили кредитку але без мого відома) і я про неї навіть незнав доки неприйшов з нової знімати гроші) сказали шо ту знищили а в компі вона ше є) програма яка стирає стару недіє, то чекаю ...)))
__________________
http://www.heroeswm.ru/?суперова_гра
Vov4yk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 20:27 #1700402   #17
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

щойно побесідував в онлайні з консультантом приватбанку, виявляється можуть примусово навязувати відкривати депозит, (про кредит не питався) якщо керівництво вашої організації заключило відповідний договір з банком, при випуску зарплатних карт.
кому цікаво, ось змість розмови
Прихований текст: розмова з приватом 


так що або заїдайтеся з своїм же керівництвом відмовившись від зарплатної карти або хз шо дєлать...
отакі діла...

Востаннє редагував Delf: 16.07.2011 о 20:33.
Delf зараз поза форумом  
Подякували 2:
Narcissus (18.07.2011), paravozz (18.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 20:35 #1700407   #18
dunkan3
Banned
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

пишіть скаргу в нацбанк
і в захист споживачів
вам немають права навязувати ніяких послуг
dunkan3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 20:40 #1700410   #19
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

я не думаю що в цьому є якийсь кримінал,
мені кажуть
"ми тобі виробимо зарплатну картку але тільки в комплекті з депозитом.."

я кажу "не хочу"

"не хочеш - як хочеш" не буде в тебе картки

проблема просто в тому що бугалтерії твого підприємства прийдеться по іншому видавати тобі зарплату і вона від того буде не в захваті - > жалується начальству на непокірного->начальство дає втик -> в найкращому випадку при принциповій позиції ти псуєш стосунки на роботі в гіршому - міняєш роботу
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 20:42 #1700412   #20
FotoLux
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата
Допис від Vov4yk Переглянути допис
Недавно получив їхню зарплатну карточку, хотів зняти гроші а там треба кридитку, то вже тиждень роблять ту кредитку, надіюсь ше через тиждень получу свої гроші)
__________________
http://www.heroeswm.ru/?суперова_гра
Чому так довго роблять? Може то від філії залежить?Мені оформили кредитку хвилин за 5-10. Я сама думала, що це довше часу забере. Правду кажучи, з якимсь кидаловом від приватбанку не стикалася, але згідна з тим, що персонал специфічний майже у всіх відділеннях. Тому намагаюся завжди ходии на Чалдаєва - там дуже приємні і толкові дівчата працюють. Те, що в Центральному відділенні роблять пів години - там за хвилину)
FotoLux зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:56.