Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Церковний шлюб.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.02.2011, 18:35 #1575186   #61
dommira
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
а хто його знає...не розумію ніяк...ніколи з таким не стикалась в своєму житті...
Манюня, ви хочете сказати, що ви не розумієте слово розпусник?

А коли я вам сказала: що ТАКІ люди не попадуть в Царство Боже....які у вас думки виникли?
Сподіваюсь, ви розумієте, що таке життя після смерті...ви ж - християнка...
Вас цікавить чи ви попадете в Царство Боже?
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2011, 18:38 #1575195   #62
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від dommira Переглянути допис
Манюня, ви хочете сказати, що ви не розумієте слово розпусник?

А коли я вам сказала: що ТАКІ люди не попадуть в Царство Боже....які у вас думки виникли?
Сподіваюсь, ви розумієте, що таке життя після смерті...ви ж - християнка...
Вас цікавить чи ви попадете в Царство Боже?

Вашими молитвами... і все буде добре
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2011, 18:44 #1575201   #63
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від dommira Переглянути допис
Манюня, ви хочете сказати, що ви не розумієте слово розпусник?

А коли я вам сказала: що ТАКІ люди не попадуть в Царство Боже....які у вас думки виникли?
Сподіваюсь, ви розумієте, що таке життя після смерті...ви ж - християнка...
Вас цікавить чи ви попадете в Царство Боже?
Ви з якої секти?


По темі,домміра,хто як вміє-так і живе.Також в Біблії написано,що не можна засуджувати інших людей-Бог їм суддя.
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2011, 20:05 #1575208   #64
dommira
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Вашими молитвами... і все буде добре
Манюня, мены шкода, що ви не йдете на контакт.


Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
...в Біблії написано,що не можна засуджувати інших людей-Бог їм суддя.
вибачте, в якому реченні я когось осудила? Ми обговорюємо цитату з Біблії.

Додано через 1 годину 14 хвилин
Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
а хто його знає...не розумію ніяк...ніколи з таким не стикалась в своєму житті...
можливо і так....не стикались ЩЕ у своєму житті, адже недаремно ваше імя - МАНЮНЯ....

Востаннє редагував dommira: 11.02.2011 о 20:05. Причина: Пізніше додано
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 17:47 #1576020   #65
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від dommira Переглянути допис
Манюня, мены шкода, що ви не йдете на контакт.
dommira , я вже казав вам у приват: ви досить розумна жінка, але ваша манера спілкування робить вас абсолютно бездарним місіонером. Ваші побратими ставитимуть вам безліч плюсів за правильні речі, але люди, яким адресовні ваші "проповіді" залишаються глухими до ваших аргументів..... я б навіть сказав більше - вони лишаються озлобленими: ефект прямо протилежний бажаному.
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (26.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 14:45 #1576594   #66
dommira
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
dommira , я вже казав вам у приват: ви досить розумна жінка, але ваша манера спілкування робить вас абсолютно бездарним місіонером. Ваші побратими ставитимуть вам безліч плюсів за правильні речі, але люди, яким адресовні ваші "проповіді" залишаються глухими до ваших аргументів..... я б навіть сказав більше - вони лишаються озлобленими: ефект прямо протилежний бажаному.
дякую, Bhagavan, але я не місіонер...
Я розумію, що нікому не подобається , коли їх гладиш...ПРОТИ шерсті...
Але...мовчати на гріх - це теж гріх, за який прийдеться нести відповідальність мені...

Щодо тих, хто "озлоблений " за мої проповіді - не дивно...Так само було і зі ВСІМА апостолами...(крім одного)...так само було і з Павлом, так само і з Іваном Хрестителем... ЇХ ВСІХ СТРАТИЛИ!
а я - ніхто проти них, я просто кажу те, що написано. НЕ більше.
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 10:28 #1577276   #67
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від dommira Переглянути допис
дякую, Bhagavan, але я не місіонер...
Я розумію, що нікому не подобається , коли їх гладиш...ПРОТИ шерсті...
Але...мовчати на гріх - це теж гріх, за який прийдеться нести відповідальність мені...

Щодо тих, хто "озлоблений " за мої проповіді - не дивно...Так само було і зі ВСІМА апостолами...(крім одного)...так само було і з Павлом, так само і з Іваном Хрестителем... ЇХ ВСІХ СТРАТИЛИ!
а я - ніхто проти них, я просто кажу те, що написано. НЕ більше.

І пафосу теж би поменше .

Тобто за мовчання на гріх вам доведеться нести відповідальність, а за те, шо з усіх способів довести грішникам їхню грішність ви обрали нейбезрезультатніше "іду на ви" - ніякої відповідальності?
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (14.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2011, 21:31 #1582718   #68
dommira
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
dommira , я вже казав вам у приват: ви досить розумна жінка, але ваша манера спілкування робить вас абсолютно бездарним місіонером. ...я б навіть сказав більше - вони лишаються озлобленими: ефект прямо протилежний бажаному.
Мтв.19:17-22....
16. І ось, підійшов один (чоловік) і сказав Йому: Учителю Добрий! Що маю вчинити доброго, щоб мати життя вічне?
17. А Він сказав йому: Нащо ти називаєш Мене Добрим? Ніхто не добрий, а лише один Бог. Та коли хочеш увійти в життя вічне, дотримуйся заповідей.
18. Він сказав Йому: Яких? А Ісус сказав: Не вбивай, не чини перелюбу, не кради, не свідкуй облудно.
19.Шануй батька і матір; і люби ближнього твого, як самого себе.
20. Юнак сказав Йому: Усе це зберіг я від юности моєї; то чого мені ще бракує?
21. Ісус сказав йому: Якщо хочеш бути досконалим, піди, продай маєток свій і роздай убогим; і будеш мати скарб на небесах; і приходь і йди слідом за Мною.
22. Зачувши це слово, юнак сумно пішов геть, бо в нього був значний маєток.
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2011, 08:57 #1582944   #69
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від dommira Переглянути допис
Мтв.19:17-22....
цитати з біблії, скільки б їх не було і як часто б ви їх не постили - лише індикатори вашої відірваності від реального стану речей. я вам про одне, а ви мені про Ісуса.
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Манюня (24.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2011, 11:57 #1583111   #70
dommira
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
цитати з біблії, скільки б їх не було і як часто б ви їх не постили - лише індикатори вашої відірваності від реального стану речей. я вам про одне, а ви мені про Ісуса.
послухайте...смію вам нагадати, що ми знаходимось на форумі РЕЛІГІЯ, і в темі: "Церковний шлюб". А це означає, що тут діють САМЕ Божі закони, які є нерозривно звязані з Іменем Ісуса Христа.
ОДНАК, ЯКЩО вам не подобаються цитати про Ісуса, то я вам скажу про Івана Хрестителя (АЛЕ це знову ж таки - СОРІ - з Біблії....ЧОМУ? Та тому, що ...ЗНОВУ Ж ТАКИ: нагадаю: форум - РЕЛІГІЯ, тема: "Церковний шлюб."....

Іван Хреститель "перейшов усю землю Йорданську, проповідуючи хрищення покаяння для прощення гріхів" ( Лук 3:3) Тоді до нього виходив Єрусалим, і вся Юдея, і вся йорданська околиця, і в річці Йордані христились від нього, і визнавали гріхи свої.(Мт 3:5-6)
як написано в книзі пророцтва пророка Ісаї: Голос того, хто кличе: У пустині готуйте дорогу для Господа, рівняйте стежки Йому!
Нехай кожна долина наповниться, гора ж кожна та пригорок знизиться, що нерівне, нехай випростовується, а дороги вибоїсті стануть гладенькі,
і кожна людина побачить Боже спасіння!
як побачив же він багатьох фарисеїв та саддукеїв, що приходять на хрищення, то промовив до них: Роде зміїний, хто вас надоумив утікати від гніву майбутнього? (Мт 3:7)

Bhagavan, КИМ були тодішні "фарисеї та саддукеї"?
Скажіть, чи треба було мати СМІЛИВІСТЬ сказати до них:"Роде зміїний"?


------------------------------------
+ друге.
В Мк 6: 18 написано:
".... Іван сказав Іродові: не годиться тобі мати за жінку дружину свого брата"....і ЩО сталось з Іваном?...
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2011, 13:35 #1583200   #71
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від dommira Переглянути допис
Bhagavan, КИМ були тодішні "фарисеї та саддукеї"?
Скажіть, чи треба було мати СМІЛИВІСТЬ сказати до них:"Роде зміїний"?
dommira, тодішні фарисеї і садукеї були тодішніми фарисеями і садукеями. Такими вони і залишились в історії - фарисеї - фарисеями, садукеї - садукеями.

Ким були фарисеї, ким був ісус чи треба було мати сміливість .... яке це має значення в контексті нашої розмови? ви переживаєте, що люди, яким ви проповідуєте, не йдуть на контакт. Я кажу : і не підуть, зважаючи на вашу манеру спілкування. Лишіть Ісуса в спокої - в нього такої проблеми не було - в нього був контакт з паствою.
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Манюня (24.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2011, 17:08 #1583388   #72
dommira
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
dommira, тодішні фарисеї і садукеї були тодішніми фарисеями і садукеями. Такими вони і залишились в історії - фарисеї - фарисеями, садукеї - садукеями.

Ким були фарисеї, ким був ісус чи треба було мати сміливість .... яке це має значення в контексті нашої розмови? ви переживаєте, що люди, яким ви проповідуєте, не йдуть на контакт. Я кажу : і не підуть, зважаючи на вашу манеру спілкування. Лишіть Ісуса в спокої - в нього такої проблеми не було - в нього був контакт з паствою.
Bhagavan, будь ласка, виконуйте свою працю: працю модератора.
Я не переживаю, що люди, яким я свідчу (а не проповідую) не йдуть на контакт.
Моє діло СКАЗАТИ, так як і справа Божа була- ЗАПРОПОНУВАТИ, а люди вже самі вибирають собі, як їм краще. Для цього Бог і дав нам всім СВОБОДУ вибору.
ТОМУ-то, скажу простіше (але, ЗВИНЯЙТЕ, шановний модераторе, знову ....з Біблії...):

"Коли б Я не прийшов і до них не казав, то не мали б гріха, а тепер вимовки не мають вони за свій гріх."

Це сказав Ісус Христос. Сказам своїм сучасникам, але ці слова стосуються і нас з вами, Bhagavan.
Тому що "Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий!" (Євр 13:8 )

Тому-то, шановний модератор, ви повинні бути вдячними, що маєте можливість почути живе слово Боже на сторінках цього форуму!
Але - згідно із словами Божими - від тепер також ви маєте відповідальність за себе самого, тому що ви почули Слово Боже...
Молюсь за вас.

Востаннє редагував dommira: 20.02.2011 о 21:37.
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2011, 20:36 #1606468   #73
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Манюня якщо вам не підходить те що каже dommira
То живіть так:
Взяла шлюб,
народила дитину,
розірвала шлюб,
пішла в ЗАГС,
народила дитину,
розвелася,
живу без штампа в паспорті,
народила дитину,
розійшлася
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2011, 21:23 #1606530   #74
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Манюня якщо вам не підходить те що каже dommira
То живіть так:
Взяла шлюб,
народила дитину,
розірвала шлюб,
пішла в ЗАГС,
народила дитину,
розвелася,
живу без штампа в паспорті,
народила дитину,
розійшлася

так і роблю
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (22.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2011, 13:14 #1606989   #75
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
так і роблю
Манюня звиняюся,
забув нагадати.
Коли ви робите вибір,
як вам поступити,
в тій чи іншій ситуації.
ви,
несете,
повну відповідальність
за наслідки:
перед своїми дітьми,
батьками,
і перед Богом.
Правильного вам вибору
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2011, 22:55 #1607587   #76
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Вибачте, до котрої церкви Ви належете?
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2011, 17:42 #1608186   #77
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Манюня звиняюся,
забув нагадати.
Коли ви робите вибір,
як вам поступити,
в тій чи іншій ситуації.
ви,
несете,
повну відповідальність
за наслідки:
перед своїми дітьми,
батьками,
і перед Богом.
Правильного вам вибору


Приїхала тільки з монастиря.Провела там майже дві доби.Думки ще рояться в голові,не можу скласти їх до купи,враження сильне.Настільки сильне і позитивне,що,дійсно,мене розпирає.Розпирає від цих людей,монахинь,яке несуть в світ добро і щось таке світле.Ну дійсно,поки не можу писати,бо під своїми враженнями.Але що хочу сказати...Що ніхто з них,на мої запитання(в тому числі і священик,який там проводив "утренні"(один) і "вечірні"(вже інший)),не біг за Біблією,як робите Ви,Домірра,по ту сторону монітораі не розкидався завченими фразами,не маючи навіть елементарного підходу до людей з тим,що Ви копіювали з книги.Людина розказувала так,що ти сидиш з такою легкістю і зачарованістю....а скільки прикладів,скільки співставлень,порівнянь...І Ваші репліки,на прикладі,чи підходить мені те,що хтось сказав,чи ні,звиняйте,слово-не річ,думку я сприйму кожну,більш-менш адекватну,але мені не подобається ваша різкість і ваше ностардамічне прогнозування,щодо мого подальшого життя.Несіть добро людям,але,будьте, насамперед, самі добрими,щоб до Вас захотіли люди звернутись.Амінь.Розмова з Вами вичерпана.Не лякайте людей по той бік монітора,що кого чекає,не знаючи,що буде чекати ВасАга,і ще одне:від Вас йде негатив,навіть по той бік екрану.Прошу вибачення.
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 4:
andrey_ko (26.03.2011), Benjamin (22.03.2011), Jane Doe (22.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2011, 20:36 #1608335   #78
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Вот що цікавить...Спробую максимально доступно висловити те,що не дає спокою моїй голові.
Від першого шлюбу в мене підростає дочка.З екс-чоловіком ми обвінчались в церкві,коли я була вагітною.
Тепер історія з моєю знайомою.Теж обвінчана з екс-чоловіком.Пару дітей.Вийшла заміж вдруге.Відразу по повній програмі сама все організувала,мається на увазі і розрив церковного шлюбу і вінчання відразу ж з другим чоловіком.Я не питалась подробиць,чи це складно,чи ні,тому що на такому роздоріжжі:
1.шлюб з"єднаний на небесах від якого є діти(по суті,як вона розірвала такий шлюб і взяла його з іншим,де навіть не прожиті роки і не плануються спільні діти)
2.мало прожито часу,щоб дійсно обдумано і з багажом спільних років піти на цей крок
3.саме важливе!чоловік мій ходить в церкву,але священик не дає йому відпущення гріхів,так як він живе зі мною в гріху,так як ми не обвінчені.
Чому?Чому я зараз маю взяти церковне розлучення і чому воно так просто дається,якщо в цьому церковному шлюбі народжена дитина і це(розлучення) не вважається гріхом,а сповідь людині не дозволена.А з другого боку,ми плануємо народити ще одну дитину і тоді получається що?що друга дитина буде народжена в гріху?Я не знаю...
Чому церква має право давати розлучення(невже так просто),але не має права дати сповідь людині?

1. Чому тебе цікавлять проблеми знайомих не варто обговорювати чиєсь життя на показ. Бог казав не судіть і вас не осудять. Знайома собі сама розбереться.
2. Бог заборонив не пробачати людям. А Сповідь це є "прощення"(!) гріхів.
3. Хоть я сам греко-катлоик і схвалюю храми і є дуже хороші священники , але всерівно вони люди і немають права вирішувати Божі діла настільки радикально. ТА і багато серед них є лицемірів та не відданих на всі мілйон процентів Богу та служінні йому. Тому я б на твому місці не парився.

Ну не дають прощення і що ? це ж не смертельно. Якби не дали прощення і зразу люди вмирали від того тоді можливо варто було б перейматися , а так. Навіть Ангели(!) будуть судитися на суді , а не то шо прості смерті люди. Тому менше треба над тим заморочуватися.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Манюня (23.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2011, 05:56 #1608504   #79
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
1. Чому тебе цікавлять проблеми знайомих не варто обговорювати чиєсь життя на показ. Бог казав не судіть і вас не осудять. Знайома собі сама розбереться.
2. Бог заборонив не пробачати людям. А Сповідь це є "прощення"(!) гріхів.
3. Хоть я сам греко-катлоик і схвалюю храми і є дуже хороші священники , але всерівно вони люди і немають права вирішувати Божі діла настільки радикально. ТА і багато серед них є лицемірів та не відданих на всі мілйон процентів Богу та служінні йому. Тому я б на твому місці не парився.

Ну не дають прощення і що ? це ж не смертельно. Якби не дали прощення і зразу люди вмирали від того тоді можливо варто було б перейматися , а так. Навіть Ангели(!) будуть судитися на суді , а не то шо прості смерті люди. Тому менше треба над тим заморочуватися.

Написала історію, як приклад,чи то хотіла провести якусь паралель(можливо,не дуже вдало).Не обговорюю і тим більше не засуджую ні одне життя людини,якщо це не стосується якимось чином мене,чи мою родину.На показ теж нікого не виставляла,тому що не бачу фігурації прізвищ,чи навіть імен.Таких історій багато.Це її слова до мене:"Як?То ж треба жити по-Божому!!!!"Вот я і хотіла почути думку форумчан,як це по-Божому,в їхньому розумінні.Не вертаємось до початку,почула,дякую!І зробила для себе висновки.
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2011, 00:44 #1609477   #80
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Написала історію, як приклад,чи то хотіла провести якусь паралель(можливо,не дуже вдало).Не обговорюю і тим більше не засуджую ні одне життя людини,якщо це не стосується якимось чином мене,чи мою родину.На показ теж нікого не виставляла,тому що не бачу фігурації прізвищ,чи навіть імен.Таких історій багато.Це її слова до мене:"Як?То ж треба жити по-Божому!!!!"Вот я і хотіла почути думку форумчан,як це по-Божому,в їхньому розумінні.Не вертаємось до початку,почула,дякую!І зробила для себе висновки.
для всіх майбутніх "апальщикіів теми" автор теми чітко написаоа Ю що висновки зробила тому апати тему немає жодного сенсу.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Манюня (24.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:45.