Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


греко-римніки оголошують анафему вольнікам!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.11.2012, 16:57 #2074923   #221
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Щось ця статейка якось так смазливо написана... "Кажуть", "начебто", "розповідають", та інше в тому ж стилі. Все на рівні слухів ОБС (одна баба сказала). Та й з фото будиночків теж не зовсім ясно. Де гарантія, що ці будинки церковників, а не якихось бізнесменів? З таким успіхом можна будь-який палац, чи будь-яку халупу сфотографувати і написати, що вони є власністю бомжа, який спить на вокзалі під лавкою.

Дуже схоже на замовлену чорнушку. Хоча, вибори закінчились. А яка мета цього матеріалу - не ясно. Черговий раз побризкати жовчю? Так, її і так достатньо на просторах нету, і досвідчений читач не ведеться на таке. Ну, можливо, вона розрахована на неврівноважених людей, або новачків нету... Та ладно, забагато тексту набив. Забагато честі приділив цьому лайну...
Ласкаво просимо в інтернет!
phenix зараз поза форумом  
Подякували 2:
ascii (14.11.2012), nacho one (15.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2012, 20:16 #2075070   #222
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Щось ця статейка якось так смазливо написана... "Кажуть", "начебто", "розповідають", та інше в тому ж стилі. Все на рівні слухів ОБС (одна баба сказала). Та й з фото будиночків теж не зовсім ясно. Де гарантія, що ці будинки церковників, а не якихось бізнесменів? З таким успіхом можна будь-який палац, чи будь-яку халупу сфотографувати і написати, що вони є власністю бомжа, який спить на вокзалі під лавкою.

Дуже схоже на замовлену чорнушку. Хоча, вибори закінчились. А яка мета цього матеріалу - не ясно. Черговий раз побризкати жовчю? Так, її і так достатньо на просторах нету, і досвідчений читач не ведеться на таке. Ну, можливо, вона розрахована на неврівноважених людей, або новачків нету... Та ладно, забагато тексту набив. Забагато честі приділив цьому лайну...
Ласкаво просимо в інтернет!
диму без вогню не буває
якщо є бажання спростувати, то реальні фотки будиночків вищевказаних релігійних чиновників в студію.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2012, 20:41 #2075099   #223
NFZ
Banned
Question Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

та і так всім тверезомислячим зрозуміло як "виживають" у наш скрутний час оті отці - з ким ти сперечаєшся, gsv?
NFZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2012, 20:50 #2075108   #224
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Щось ця статейка якось так смазливо написана... "Кажуть", "начебто", "розповідають", та інше в тому ж стилі. Все на рівні слухів ОБС (одна баба сказала). Та й з фото будиночків теж не зовсім ясно. Де гарантія, що ці будинки церковників, а не якихось бізнесменів? З таким успіхом можна будь-який палац, чи будь-яку халупу сфотографувати і написати, що вони є власністю бомжа, який спить на вокзалі під лавкою.

Дуже схоже на замовлену чорнушку. Хоча, вибори закінчились. А яка мета цього матеріалу - не ясно. Черговий раз побризкати жовчю? Так, її і так достатньо на просторах нету, і досвідчений читач не ведеться на таке. Ну, можливо, вона розрахована на неврівноважених людей, або новачків нету... Та ладно, забагато тексту набив. Забагато честі приділив цьому лайну...
Ласкаво просимо в інтернет!
Знаючи наших тьху, ваших духовних отців . Я буду перший стояти шоб кинути гімно на вентилятор який дує в їхню сторону. Статейка написана, хочеш спростувати вперед!!! І чогось думаю шо зпростуєш, бо палац записаний на бабку божого одуванчика(можливо), а машина теж на когось зписана з прихожан (можливо) і їхні заповіти чи дарчі на це майно в господаря.. На зараз усі дали попу безвоздмезно покористуватись. Так шо це не жовч, це життя.
Тільки хрестом сильно вдарені цього не бачать!
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (15.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2012, 22:09 #2075187   #225
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Ага, щас. Разбежалсо.
Та воно мені нафік нужно шось доказувати чи спростовувати. Мені до одного місця, в кого яке майно. Не маю дурної звички рахувати чужі статки. Я лише висловив свою думку зі сторни. Бо все написано якось невпевнено і через загадкове слово "кажуть". Зрештою, кожен тут бачить, те, що хоче бачити. І переконувати його в протилежному - це боротьба із вітряками.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2012, 22:25 #2075205   #226
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Ага, щас. Разбежалсо.
Та воно мені нафік нужно шось доказувати чи спростовувати. Мені до одного місця, в кого яке майно. Не маю дурної звички рахувати чужі статки. Я лише висловив свою думку зі сторни. Бо все написано якось невпевнено і через загадкове слово "кажуть". Зрештою, кожен тут бачить, те, що хоче бачити. І переконувати його в протилежному - це боротьба із вітряками.
Тоді чого в темі?)))
Це не чужі, це статки які зароблені на чужій вірі в добрих попів, які принесли бабульки з пенсій. по 5 -10 а може навіть і по 2 грн. Я не рахую статки тих людей які заробили гроші. А тут іх просто стирили.
Якшо це боротьба з вітряками то проходь, ця тема не для тебе...

Востаннє редагував Сомбра: 14.11.2012 о 22:42.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
gsv (15.11.2012), NFZ (18.11.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.11.2012, 12:39 #2075499   #227
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

в кожній церкві, політикумі та іншому соціумі є певний відсоток бидлоти. ніхто не каже що хтось кращий, а хтось гірший. на цей раз попались греко-католики. і це потрібно показувати в ЗМІ, аби був вплив з боку єпархій і громади, щоб хоча б якийсь мінімальний страх був у цих попів перед людьми та начальством, не кажу вже перед Богом.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2012, 12:42 #2075503   #228
Філько
 
Аватар для Філько
Smile Відповідь: Де я можу скачати XRumer 7.7.35 Elite??

Цитата
Допис від Maximusgaw Переглянути допис
Хто-небудь знає , де я можу завантажити XRumer 7.7.35 Elite? Тільки ця версія , і вище ! P.S. Це краща програма для роботи з форумами
Боюся, із огляду на тему вітки, ся версія программи поки-що не канонізована і вважається єрессю
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2012, 12:48 #2075507   #229
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Кому шо, а курці просо. ЖСВ, а чого саме ти про католиків пишеш? Адже таке саме все й про ваших православних написати можна. Та й взагалі про більшість ваших християнських конфесій
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2012, 12:50 #2075508   #230
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Кому шо, а курці просо. ЖСВ, а чого саме ти про католиків пишеш? Адже таке саме все й про ваших православних написати можна. Та й взагалі про більшість ваших християнських конфесій
якщо ти зауважив, то в темі про релігійний гумор я однаково лайкаю на обсералово всіх парафій.
пишу тут, бо це вже кричущий випадок
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NFZ (18.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2012, 13:13 #2075537   #231
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Дійсно різниці нема бо майже всі християнські попи таке роблять. Просто грекокатоликів в нас більше чим інших віруючих. Тому неправільно наголошувати саме на грекокатоликах, а терба наголошувати на тому що наші галицькі попи використовують віру людей і Ісуса для власного надмірного збагачення, яке протирічить християнському вченню.
Та якби ж то тільки Галицькі. Не доїзджаючи до Буковеля кілька кілометрів по праву сторону є церква деревяна. І одразу біля неї будинок священика(а це його бо хрести на воротах і доріжка в церкву), В РАЗА ПІВТОРА БІЛЬШИЙ ЗА ЦЕРКВУ.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (15.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2012, 09:51 #2076058   #232
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Сьогодні такі не тільки грекокатолицькі чи галицькі попи. Всі попи такі самі ( принаймі інших я ще не зустрічала). Сьогодні віра - то товар, і кожен "духовник" ( це імення їм явно не пасує), старається її продати якомога дорожче і заробити якомога більше. Вони все більше і більше стають схожимо на фарисеїв-торгачів, яких Ісусу виганяв з храму. А за їхніми позолоченими престолами вже й Бога не видно.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NFZ (18.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2012, 14:13 #2078761   #233
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

вловіть різницю

У священника УПЦ КП відібрали хрест за агітацію на виборах

Поведінку священників розбирали на зборах настоятелів монастирів і храмів Києва

20 листопада 2012, 12:25



Філарет покарав священників за те, що не втримались від спокуси на виборах фото: telegraf.com.ua
Патріарх Київський Філарет покарав священників, які порушили заборону на участь у виборчій кампанії.
Про це повідомляє сайт УПЦ КП.
У п'ятницю, 16 листопада, відбулись збори настоятелів монастирів і храмів Києва. Поміж іншим на зборах розглядали й випадки порушення духовенством заборони на участь у виборчій кампанії. Винні у порушеннях священники отримали покарання – їх позбавили останньої нагороди. Так, у протоієрея Григорія Большакова відібрали право носити хрест з прикрасами, а у священника Віталія Матіящука – сан протоієрея.
За даними Громадської мережі "Опора" агітація через церкву була одним із трендів парламентських виборів, що минули. Залучення церкви до агітації на виборах, за словами координатора виборчих програм "Опори" Ольги Айвазовської – обов'язкова складова виборчих кампаній у Західній Україні. Не менш активно агітували за кандидатів у депутати і в храмах Києва та області.

остання актуалізація: 20 листопада 2012, 12:27
джерело: ТВі
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (20.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2012, 14:48 #2078785   #234
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Потрібно абстрагуватися від того що священники то якісь святі люди, це їхня робота вони її виконують і відповідно хочуть як і всі нормально заробляти. Грошей вони не крадуть, наші люди самі несуть і не завжди на церкву в багатьох випадках вони знають куди йдуть гроші, часто несуть одразу їм додому. Люди самі вирішують куди витрачати гроші, якщо ми йдемо в бар і за наші гроші хтось збудує будинок, нас це не хвилює, а як священник то дратує...
Деякі священники ще й фізично не розівчились працювати, часто бачу священника надставної церкви у якісь роботі біля храму, а люба робота має оплачуватись...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2012, 15:11 #2078805   #235
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Потрібно абстрагуватися від того що священники то якісь святі люди, це їхня робота вони її виконують і відповідно хочуть як і всі нормально заробляти. Грошей вони не крадуть, наші люди самі несуть і не завжди на церкву в багатьох випадках вони знають куди йдуть гроші, часто несуть одразу їм додому. Люди самі вирішують куди витрачати гроші, якщо ми йдемо в бар і за наші гроші хтось збудує будинок, нас це не хвилює, а як священник то дратує...
Деякі священники ще й фізично не розівчились працювати, часто бачу священника надставної церкви у якісь роботі біля храму, а люба робота має оплачуватись...
А вам взагалі відомо, що священники отримують заробітню плату? І те, що вони беруть собі в кишеню, то відомо, але я не можу лукавити чи прикидатися дурною, бо слухати настанови від людини про благочесність в той час коли вона просто заглядає мені в кишеню... Саме тому я рідко ходжу до церкви, не можу абстрагуватися від усього того. А чому так обурює це людей, то ж нормально, священник теж хоче їсти - я поясню чому. Світ і так досить брудний, тому йдучи до церкви людина хоче бачити світло і добро хоч там - а там у більшості випадків, є світло тільки від золотого хреста на пупі у попа. І коли хтось нарікає на людей, то треба певно пам"ятати, що які духовні наставники - такі і люди.
П.С, На Пасху коли в церкві збирали харчі для великоднього кошика сиротам, всі кидали яйця і тільки моя сім"я поклала шинку і ковбасу. Приклад досить прозаїчний і дурнуватий, але суть в тому. що на службі всі такі праведні, а тільки вона закінчилася, то зразу жадібність підступила навіть перед таким великим святом.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Потрібно абстрагуватися від того що священники то якісь святі люди, це їхня робота вони її виконують і відповідно хочуть як і всі нормально заробляти. Грошей вони не крадуть, наші люди самі несуть і не завжди на церкву в багатьох випадках вони знають куди йдуть гроші, часто несуть одразу їм додому. Люди самі вирішують куди витрачати гроші, якщо ми йдемо в бар і за наші гроші хтось збудує будинок, нас це не хвилює, а як священник то дратує...
Деякі священники ще й фізично не розівчились працювати, часто бачу священника надставної церкви у якісь роботі біля храму, а люба робота має оплачуватись...
Вони явно не святі, але ж мета в них має бути свята? Чи ви хочете сказати, що священник і електрик - одне і теж?

Востаннє редагував Jane Doe: 20.11.2012 о 15:11. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2012, 15:51 #2078835   #236
neutron
Противний учасник
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
вловіть різницю

У священника УПЦ КП відібрали хрест за агітацію на виборах

Поведінку священників розбирали на зборах настоятелів монастирів і храмів Києва

20 листопада 2012, 12:25

Філарет покарав священників за те, що не втримались від спокуси на виборах фото: telegraf.com.ua
Патріарх Київський Філарет покарав священників, які порушили заборону на участь у виборчій кампанії.
Про це повідомляє сайт УПЦ КП.
У п'ятницю, 16 листопада, відбулись збори настоятелів монастирів і храмів Києва. Поміж іншим на зборах розглядали й випадки порушення духовенством заборони на участь у виборчій кампанії. Винні у порушеннях священники отримали покарання – їх позбавили останньої нагороди. Так, у протоієрея Григорія Большакова відібрали право носити хрест з прикрасами, а у священника Віталія Матіящука – сан протоієрея.
За даними Громадської мережі "Опора" агітація через церкву була одним із трендів парламентських виборів, що минули. Залучення церкви до агітації на виборах, за словами координатора виборчих програм "Опори" Ольги Айвазовської – обов'язкова складова виборчих кампаній у Західній Україні. Не менш активно агітували за кандидатів у депутати і в храмах Києва та області.

остання актуалізація: 20 листопада 2012, 12:27
джерело: ТВі
Різницю вловили: підлим запроданцям грекокатоликам - ганьба\анафема\розстріл (потрібне - підкреслити), а правильним і найчеснішим православним УПЦ КП - СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА!... УРА! УРА! УРА!
neutron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2012, 18:42 #2078925   #237
Vityab
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Потрібно абстрагуватися від того що священники то якісь святі люди, це їхня робота вони її виконують і відповідно хочуть як і всі нормально заробляти. Грошей вони не крадуть, наші люди самі несуть і не завжди на церкву в багатьох випадках вони знають куди йдуть гроші, часто несуть одразу їм додому. Люди самі вирішують куди витрачати гроші, якщо ми йдемо в бар і за наші гроші хтось збудує будинок, нас це не хвилює, а як священник то дратує...
Деякі священники ще й фізично не розівчились працювати, часто бачу священника надставної церкви у якісь роботі біля храму, а люба робота має оплачуватись...
--Робіть висновки самі.
З одного боку.

Матфея 10:
10 ни сумы на дорогу, ни двух одежд, ни обуви, ни посоха, ибо трудящийся достоин пропитания.

А із іншого боку.

Матфея 10:
7 ходя же, проповедуйте, что приблизилось Царство Небесное;
8 больных исцеляйте, прокаженных очищайте, мертвых воскрешайте, бесов изгоняйте; даром получили, даром давайте.

Додано через 19 хвилин
Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Вони явно не святі, але ж мета в них має бути свята? Чи ви хочете сказати, що священник і електрик - одне і теж?
--Що ж ви хочете, коли вже в Симінарії таке робиться. Можливо і не всюди, але ж...

Цитата Как я в семинарии учился. Рассказ бывшего священнослужителя

Я постараюсь осветить различные аспекты жизни в лоне РПЦ, основываясь исключительно на собственном пятилетнем (два года при храме и три года семинарии) опыте, по возможности исключив различные байки и избегая делать выводы (кроме последней части). Думаю будет правильнее, если каждый сделает их для себя сам. Заранее попрошу прощения у нежных барышень за возможные крепкие выражения, но из песни слов не выкинешь, осознание того, что бывают моменты, когда других слов просто нет, впервые пришло ко мне именно в семинарии.
Прихований текст: Как я в семинарии учился. Рассказ бывшего священнослужителя 

Востаннє редагував Vityab: 21.11.2012 о 16:56. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2012, 09:14 #2079349   #238
Freefall
Активний учасник
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Настоятель греко-католицького храму Воздвиження Чесного Хреста, що в селі Нараїв Бережанського району Тернопільщини, збирає гроші на ремонт церкви. У позаминулому році в неї потрапила блискавка, загорілася покрівля, просіла стеля.
- Оцінили роботи в 80 тисяч, – розповідає тутешня Галина, 35 років. – А село в нас велике, близько тисячі дорослих. Тому вирішили з кожного по 100 гривень брати. Гроші збирають жінки-служниці. Всіх, хто здав записують в один список. А тих, хто не здав – в іншій. У нашій родині п’ятеро дорослих, тобто ми маємо дати 500 гривень. Для нас це великі гроші, тому що всі без роботи, живемо на пенсію бабусі. Я пояснила це жінкам. А вони сказали, що сім’ю занесуть до списку грішників. Про нас будуть говорити на службі у великі свята, а на Водохреща не освятять будинок. Якщо помре бабуся, священик її не відспіває. Коли хтось із дітей доросте до весілля – не обвінчає. Ну як же це так? Ми ж щомісяця здаємо по 5 гривень на церкву.
Настоятель храму 39-річний Олег Дідух не місцевий. На Службу приїжджає.
- На ремонт стелі дійсно потрібно 70-80 тисяч, – каже. – Будемо робити за пожертви парафіян. З кожного дорослого 100 гривень. Можливо, хтось може здати і більше. Люди ж для себе це роблять, а не для когось. Але силою не вимагаємо. Про списки грішників вперше чую.

http://poglyad.te.ua/2011/04/na-tern.../#comment-2933
і що? це далеко не саме гірше що робить церква, все гуд) Плати гроші, щоб не бути в списках грішників, щоб бабцю відспівали і щоб на водохреща освятили втою халупу, якщо ти справді в це віриш)))
до речі, а чому Бог позволив блискавці вдарити в церкву?)
Freefall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2012, 07:57 #2081035   #239
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

А ось вам вісточка від УПЦ КП:
Цитата Продовжують руйнувати саме серце старовинного Києва, а саме провулок Десятинний. Одноповерхова будівля мала статус памьятки архітектури. Але в неї вже не має ні статусу, ані даху. У кращих традиціях будівельних баталій, його розбирали по ночах. Але цінне в цьому будинку - не на поверхні, а в землі. Активісти тримають Камаз, що вивозить уламки, і розповідають - це серце найдревнішої частини Києва, йдеться у сюжеті ТСН. Під землею - фундамент палацу Князя Володимира, датований 10-м сторіччям. В інституті археології підтверджують – це справді безцінна ділянка Києва з археологічного погляду. Керівник розкопок у Десятинному провулку Михайло Ієвлєв прокоментував: "Я не скажу, что это Парфенон, але для Киева це приблизно рівнозначно". Тим часом міліція до зьясування обставин просить техніку на виїзд, людей на вихід. На чиє замовлення працюють - робітники не говорять , однак хто тут господар кажуть папери. "Якщо тут буде будинок, то жодні археологічні дослідження не йтиметься - це й обурє найбільше". Михайло Ієвлев що більше десятка років проводить розкопки в Києві, каже що фундамент Палацу князя Володимира треба остаточно дослідити і законсервувати. Громадський активіст Олександр Ваврик розповів наостанок: "Київська земля надзвичайно дорога, але її вміст часом набагато дорожчий, особливо коли йдеться про ту частину, з якої починалася столиця. Черговий наступ важкої техніки на історичну столицю Черговий наступ важкої техніки на історичну столицю
Більше читайте тут: хттп://тсн.уа/украиіна/посеред-кієва-нісчат-фундамент-палацу-князя-володімірсас-10-століття.хтмл
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (23.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:27.