Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Кінець світу?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.04.2012, 18:24 #1920009   #21
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Чого так кажете про пророків? Ви ж не можете навіть такого довести. А ким ви є, ми вже розібрались частково. Правильно?
Якби всі пророки передбачали правдиві події, то нас би вже давно не було.

Цитата 16 Так говорит Господь Саваоф: не слушайте слов пророков, пророчествующих вам: они обманывают вас, рассказывают мечты сердца своего, а не от уст Господних.
Ви ж самі це зазначили, а тепер будете заперечувати?
Rockgorn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 08:43 #1920225   #22
Vityab
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Біблію писали хто? Пророки? Вони же брешуть)))
--Біблію писали вірні Богу пророки. А не такі про котрих тут написано.

Иеремия 23:
9 О пророках. Сердце мое во мне раздирается, все кости мои сотрясаются; я - как пьяный, как человек, которого одолело вино, ради Господа и ради святых слов Его,
10 потому что земля наполнена прелюбодеями, потому что плачет земля от проклятия; засохли пастбища пустыни, и стремление их - зло, и сила их - неправда,
11 ибо и пророк и священник - лицемеры; даже в доме Моем Я нашел нечестие их, говорит Господь.
12 За то путь их будет для них, как скользкие места в темноте: их толкнут, и они упадут там; ибо Я наведу на них бедствие, год посещения их, говорит Господь.
13 И в пророках Самарии Я видел безумие; они пророчествовали именем Ваала, и ввели в заблуждение народ Мой, Израиля.
14 Но в пророках Иерусалима вижу ужасное: они прелюбодействуют и ходят во лжи, поддерживают руки злодеев, чтобы никто не обращался от своего нечестия; все они предо Мною - как Содом, и жители его - как Гоморра.
15 Посему так говорит Господь Саваоф о пророках: вот, Я накормлю их полынью и напою их водою с желчью, ибо от пророков Иерусалимских нечестие распространилось на всю землю.
16 Так говорит Господь Саваоф: не слушайте слов пророков, пророчествующих вам: они обманывают вас, рассказывают мечты сердца своего, а не от уст Господних.
17 Они постоянно говорят пренебрегающим Меня: `Господь сказал: мир будет у вас'. И всякому, поступающему по упорству своего сердца, говорят: `не придет на вас беда'.
18 Ибо кто стоял в совете Господа и видел и слышал слово Его? Кто внимал слову Его и услышал?
19 Вот, идет буря Господня с яростью, буря грозная, и падет на главу нечестивых.
20 Гнев Господа не отвратится, доколе Он не совершит и доколе не выполнит намерений сердца Своего; в последующие дни вы ясно уразумеете это.
21 Я не посылал пророков сих, а они сами побежали; Я не говорил им, а они пророчествовали.

--Ось тут говориться чим відрізняються справжні Божі пророки від самозванців

22 Если бы они стояли в Моем совете, то объявили бы народу Моему слова Мои и отводили бы их от злого пути их и от злых дел их.

23 Разве Я - Бог только вблизи, говорит Господь, а не Бог и вдали?

Тобто ті, хто каже подібне до цього:

17 Они постоянно говорят пренебрегающим Меня: `Господь сказал: мир будет у вас'. И всякому, поступающему по упорству своего сердца, говорят: `не придет на вас беда'.

Теж схожий на таких пророків.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
тему в топку
кінця світу не буде
--Ось і приклад такого пророка.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Якби всі пророки передбачали правдиві події, то нас би вже давно не було.
--Я теж так вважаю.

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Ви ж самі це зазначили, а тепер будете заперечувати?
--Треба все читати уважно. Догу2121 вже пояснив. Читайте там.

Востаннє редагував Vityab: 15.04.2012 о 08:43. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 14:02 #1920363   #23
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Біблію писали вірні Богу пророки. А не такі про котрих тут написано
І яким макаром визначаєш правдивих пророків?Тіпа бог прийшов до євреїв і сказав шо вон той Вася то брехло, а вот це Іван він мій любимчик і він правду говорить?
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 21:42 #1920538   #24
Vityab
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
І яким макаром визначаєш правдивих пророків?Тіпа бог прийшов до євреїв і сказав шо вон той Вася то брехло, а вот це Іван він мій любимчик і він правду говорить?
--Ісус Христос залишив принципи по котрим можна розпізнати таких людей. Ось один із них.

Матфея 7:
15 Берегитесь лжепророков, которые приходят к вам в овечьей одежде, а внутри суть волки хищные.
16 По плодам их узнаете их. Собирают ли с терновника виноград, или с репейника смоквы?
17 Так всякое дерево доброе приносит и плоды добрые, а худое дерево приносит и плоды худые.
18 Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые.
19 Всякое дерево, не приносящее плода доброго, срубают и бросают в огонь.
20 Итак по плодам их узнаете их.
21 Не всякий, говорящий Мне: `Господи! Господи!', войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.
22 Многие скажут Мне в тот день: Господи! Господи! не от Твоего ли имени мы пророчествовали? и не Твоим ли именем бесов изгоняли? и не Твоим ли именем многие чудеса творили?
23 И тогда объявлю им: Я никогда не знал вас; отойдите от Меня, делающие беззаконие.
24 Итак всякого, кто слушает слова Мои сии и исполняет их, уподоблю мужу благоразумному, который построил дом свой на камне;
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 21:55 #1920550   #25
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ісус Христос залишив принципи по котрим можна розпізнати таких людей. Ось один із них.

Матфея 7:
15 Берегитесь лжепророков, которые приходят к вам в овечьей одежде, а внутри суть волки хищные.
;
Це про тебе теж))) ніхто з вас віруючих не довів опоненту (спираючись ні біблію) про правильність тої чи іншої віри.___
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
-
16 По плодам их узнаете их. Собирают ли с терновника виноград, или с репейника смоквы?
18 Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые.
Це писав професіонал для хворих, бо приклад підібраний для інтелектуально недорозвинутих (ну як ви любите казати для простого люду без оствіти)

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
-
19 Всякое дерево, не приносящее плода доброго, срубают и бросают в огонь.
;
Тобто якщо ви не навернете до своєї віри нових людей, то ви непотріб і вас викинуть
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
-
20 Итак по плодам их узнаете их.
;
Це повтор знову, бо бог призабув шо вже диктував, а чиркати якось не з руки господу
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
-21 Не всякий, говорящий Мне: `Господи! Господи!', войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.
22 Многие скажут Мне в тот день: Господи! Господи! не от Твоего ли имени мы пророчествовали? и не Твоим ли именем бесов изгоняли? и не Твоим ли именем многие чудеса творили?
23 И тогда объявлю им: Я никогда не знал вас; отойдите от Меня, делающие беззаконие.
24 Итак всякого, кто слушает слова Мои сии и исполняет их, уподоблю мужу благоразумному, который построил дом свой на камне;
;
Решта в том же дусі біблії. Лякають і лякають. Вам не надоїло??
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 22:16 #1920560   #26
Vityab
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Це про тебе теж))) ніхто з вас віруючих не довів опоненту (спираючись ні біблію) про правильність тої чи іншої віри.___
--То вам так тільки здається.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Це писав професіонал для хворих, бо приклад підібраний для інтелектуально недорозвинутих (ну як ви любите казати для простого люду без оствіти)
--То будьте обережним. Не читайте таке. А то ще станете випадково інтелектуально недорозвинутим.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Цитата Допис від Vityab
-
19 Всякое дерево, не приносящее плода доброго, срубают и бросают в огонь.
Тобто якщо ви не навернете до своєї віри нових людей, то ви непотріб і вас викинуть
--Такий професор, а простих речей не можете збагнути. Тут під плодами маються не люди, а справи кокретно кожної людини.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Цитата Допис від Vityab
-
20 Итак по плодам их узнаете их.
;
Це повтор знову, бо бог призабув шо вже диктував, а чиркати якось не з руки господу
--То нагадування для таких професорів. Бо поки дочитають до кінця, можуть забути.

Иакова 1:
19 Итак, братия мои возлюбленные, всякий человек да будет скор на слышание, медлен на слова, медлен на гнев,
20 ибо гнев человека не творит правды Божией.
21 Посему, отложив всякую нечистоту и остаток злобы, в кротости примите насаждаемое слово, могущее спасти ваши души.
22 Будьте же исполнители слова, а не слышатели только, обманывающие самих себя.
23 Ибо, кто слушает слово и не исполняет, тот подобен человеку, рассматривающему природные черты лица своего в зеркале:
24 он посмотрел на себя, отошел и тотчас забыл, каков он.
25 Но кто вникнет в закон совершенный, закон свободы, и пребудет в нем, тот, будучи не слушателем забывчивым, но исполнителем дела, блажен будет в своем действии.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Решта в том же дусі біблії. Лякають і лякають. Вам не надоїло??
--А ви вже так трясетесь, що зуб на зуб у вас не попадає. Ніби як я.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 09:39 #1920676   #27
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ісус Христос залишив принципи по котрим можна розпізнати таких людей. Ось один із них.

Матфея 7:
15 Берегитесь лжепророков, которые приходят к вам в овечьей одежде, а внутри суть волки хищные.
16 По плодам их узнаете их. Собирают ли с терновника виноград, или с репейника смоквы?
17 Так всякое дерево доброе приносит и плоды добрые, а худое дерево приносит и плоды худые.
18 Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые.
19 Всякое дерево, не приносящее плода доброго, срубают и бросают в огонь.
20 Итак по плодам их узнаете их.
21 Не всякий, говорящий Мне: `Господи! Господи!', войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.
22 Многие скажут Мне в тот день: Господи! Господи! не от Твоего ли имени мы пророчествовали? и не Твоим ли именем бесов изгоняли? и не Твоим ли именем многие чудеса творили?
23 И тогда объявлю им: Я никогда не знал вас; отойдите от Меня, делающие беззаконие.
24 Итак всякого, кто слушает слова Мои сии и исполняет их, уподоблю мужу благоразумному, который построил дом свой на камне;
Тоді як визначити ким були пророки які писали старий завіт задовго до Ісуса якщо про них майже нічого не сказано. Маю наувазі імено тих хто писав а не говорив. Не завжди той хто пише пише дослівно.
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 11:01 #1920714   #28
Vityab
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Тоді як визначити ким були пророки які писали старий завіт задовго до Ісуса якщо про них майже нічого не сказано. Маю наувазі імено тих хто писав а не говорив. Не завжди той хто пише пише дослівно.
--Чого скакати біля та навколо? Ось тут же вже було написано.

Иеремия 23:
9 О пророках. Сердце мое во мне раздирается, все кости мои сотрясаются; я - как пьяный, как человек, которого одолело вино, ради Господа и ради святых слов Его,
10 потому что земля наполнена прелюбодеями, потому что плачет земля от проклятия; засохли пастбища пустыни, и стремление их - зло, и сила их - неправда,
11 ибо и пророк и священник - лицемеры; даже в доме Моем Я нашел нечестие их, говорит Господь.
12 За то путь их будет для них, как скользкие места в темноте: их толкнут, и они упадут там; ибо Я наведу на них бедствие, год посещения их, говорит Господь.
13 И в пророках Самарии Я видел безумие; они пророчествовали именем Ваала, и ввели в заблуждение народ Мой, Израиля.
14 Но в пророках Иерусалима вижу ужасное: они прелюбодействуют и ходят во лжи, поддерживают руки злодеев, чтобы никто не обращался от своего нечестия; все они предо Мною - как Содом, и жители его - как Гоморра.
15 Посему так говорит Господь Саваоф о пророках: вот, Я накормлю их полынью и напою их водою с желчью, ибо от пророков Иерусалимских нечестие распространилось на всю землю.
16 Так говорит Господь Саваоф: не слушайте слов пророков, пророчествующих вам: они обманывают вас, рассказывают мечты сердца своего, а не от уст Господних.
17 Они постоянно говорят пренебрегающим Меня: `Господь сказал: мир будет у вас'. И всякому, поступающему по упорству своего сердца, говорят: `не придет на вас беда'.
18 Ибо кто стоял в совете Господа и видел и слышал слово Его? Кто внимал слову Его и услышал?
19 Вот, идет буря Господня с яростью, буря грозная, и падет на главу нечестивых.
20 Гнев Господа не отвратится, доколе Он не совершит и доколе не выполнит намерений сердца Своего; в последующие дни вы ясно уразумеете это.
21 Я не посылал пророков сих, а они сами побежали; Я не говорил им, а они пророчествовали.

--Ось тут говориться чим відрізняються справжні Божі пророки від самозванців

22 Если бы они стояли в Моем совете, то объявили бы народу Моему слова Мои и отводили бы их от злого пути их и от злых дел их.
23 Разве Я - Бог только вблизи, говорит Господь, а не Бог и вдали?

Можна сказати, що майже те саме написано, як і Ісус Христос сказав ось тут.

Матфея 7:
15 Берегитесь лжепророков, которые приходят к вам в овечьей одежде, а внутри суть волки хищные.
16 По плодам их узнаете их. Собирают ли с терновника виноград, или с репейника смоквы?
17 Так всякое дерево доброе приносит и плоды добрые, а худое дерево приносит и плоды худые.
18 Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые.
19 Всякое дерево, не приносящее плода доброго, срубают и бросают в огонь.
20 Итак по плодам их узнаете их.
21 Не всякий, говорящий Мне: `Господи! Господи!', войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.
22 Многие скажут Мне в тот день: Господи! Господи! не от Твоего ли имени мы пророчествовали? и не Твоим ли именем бесов изгоняли? и не Твоим ли именем многие чудеса творили?
23 И тогда объявлю им: Я никогда не знал вас; отойдите от Меня, делающие беззаконие.
24 Итак всякого, кто слушает слова Мои сии и исполняет их, уподоблю мужу благоразумному, который построил дом свой на камне;
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 11:44 #1920741   #29
nikeon66
 
Аватар для nikeon66
Типово Відповідь: Кінець світу?

Раз зійшов благодатний вогонь - кінця світу не буде!
nikeon66 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 12:44 #1920786   #30
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Чого скакати біля та навколо? Ось тут же вже було написано.

Иеремия 23:
9 О пророках. Сердце мое во мне раздирается, все кости мои сотрясаются; я - как пьяный, как человек, которого одолело вино, ради Господа и ради святых слов Его,
10 потому что земля наполнена прелюбодеями, потому что плачет земля от проклятия; засохли пастбища пустыни, и стремление их - зло, и сила их - неправда,
11 ибо и пророк и священник - лицемеры; даже в доме Моем Я нашел нечестие их, говорит Господь.
12 За то путь их будет для них, как скользкие места в темноте: их толкнут, и они упадут там; ибо Я наведу на них бедствие, год посещения их, говорит Господь.
13 И в пророках Самарии Я видел безумие; они пророчествовали именем Ваала, и ввели в заблуждение народ Мой, Израиля.
14 Но в пророках Иерусалима вижу ужасное: они прелюбодействуют и ходят во лжи, поддерживают руки злодеев, чтобы никто не обращался от своего нечестия; все они предо Мною - как Содом, и жители его - как Гоморра.
15 Посему так говорит Господь Саваоф о пророках: вот, Я накормлю их полынью и напою их водою с желчью, ибо от пророков Иерусалимских нечестие распространилось на всю землю.
16 Так говорит Господь Саваоф: не слушайте слов пророков, пророчествующих вам: они обманывают вас, рассказывают мечты сердца своего, а не от уст Господних.
17 Они постоянно говорят пренебрегающим Меня: `Господь сказал: мир будет у вас'. И всякому, поступающему по упорству своего сердца, говорят: `не придет на вас беда'.
18 Ибо кто стоял в совете Господа и видел и слышал слово Его? Кто внимал слову Его и услышал?
19 Вот, идет буря Господня с яростью, буря грозная, и падет на главу нечестивых.
20 Гнев Господа не отвратится, доколе Он не совершит и доколе не выполнит намерений сердца Своего; в последующие дни вы ясно уразумеете это.
21 Я не посылал пророков сих, а они сами побежали; Я не говорил им, а они пророчествовали.

--Ось тут говориться чим відрізняються справжні Божі пророки від самозванців

22 Если бы они стояли в Моем совете, то объявили бы народу Моему слова Мои и отводили бы их от злого пути их и от злых дел их.
23 Разве Я - Бог только вблизи, говорит Господь, а не Бог и вдали?

Можна сказати, що майже те саме написано, як і Ісус Христос сказав ось тут.

Матфея 7:
15 Берегитесь лжепророков, которые приходят к вам в овечьей одежде, а внутри суть волки хищные.
16 По плодам их узнаете их. Собирают ли с терновника виноград, или с репейника смоквы?
17 Так всякое дерево доброе приносит и плоды добрые, а худое дерево приносит и плоды худые.
18 Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые.
19 Всякое дерево, не приносящее плода доброго, срубают и бросают в огонь.
20 Итак по плодам их узнаете их.
21 Не всякий, говорящий Мне: `Господи! Господи!', войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.
22 Многие скажут Мне в тот день: Господи! Господи! не от Твоего ли имени мы пророчествовали? и не Твоим ли именем бесов изгоняли? и не Твоим ли именем многие чудеса творили?
23 И тогда объявлю им: Я никогда не знал вас; отойдите от Меня, делающие беззаконие.
24 Итак всякого, кто слушает слова Мои сии и исполняет их, уподоблю мужу благоразумному, который построил дом свой на камне;
А це тоже писали пророки. Навіть Ісус пророк. Пророки самі про себе написали?)))
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 16:50 #1920941   #31
Vityab
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
А це тоже писали пророки. Навіть Ісус пророк. Пророки самі про себе написали?)))
--Так писали Божі пророки.

Додано через 47 секунд
Цитата:
Допис від nikeon66 Переглянути допис
Раз зійшов благодатний вогонь - кінця світу не буде!
--Кому що ввижається.

Востаннє редагував Vityab: 16.04.2012 о 16:50. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 22:59 #1921134   #32
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
-Так писали Божі пророки.
Де факти що вони божі? То шо в біблії написано то писали самі пророки. Де незалежні факти???
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2012, 08:26 #1921203   #33
Vityab
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Де факти що вони божі? То шо в біблії написано то писали самі пророки. Де незалежні факти???
--Я вам кажу. Чим не факт.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2012, 09:15 #1921225   #34
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Я вам кажу. Чим не факт.
іди читай що таке факти, неук!!!
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2012, 09:35 #1921245   #35
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Кінець світу?

От кому-кому, а свідкам ніколи б не вірив.
Питання кінця світу не повинно поставати взагалі. Чому? Тому, що це спекулятивна тема. І багато хто її використовує у власних корисних цілях. Для свідків - це наріжний камінь. Якби не потенційний кінець світу, то вся їхня діяльність зводиться нанівець.
Є два варіанти так званого "кінця світу": Божий і природній.
Ознаки першого і застереження добре описані в Матвія, 24 розділ:
Цитата 3.Коли ж Він сидів на Оливній горі, підійшли Його учні до Нього самотньо й спитали: Скажи нам, коли станеться це? І яка буде ознака приходу Твого й кінця віку?
4.Ісус же промовив у відповідь їм: Стережіться, щоб вас хто не звів!
5.Бо багато хто прийде в Ім'я Моє, кажучи: Я Христос. І зведуть багатьох.
6.Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки, глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому. Але це не кінець ще.

...
36.А про день той й годину не знає ніхто: ані Анголи небесні, ані Син, лише Сам Отець.
Чув, Вітя?!

А от стосовно природніх загроз - як то тектонічна активність(землетруси, вулкани, цунамі) чи загроза з космосу(викид сонячної плазми чи падіння космічного тіла) - від цього ніхто не застрахований і прогнозу це не піддається.

Ну і не варто відкидати варіант самознищення людства - ідіотів хоч гать гати...

Але який смисл накручувати обстановку? Життя має бути націлене на розвиток, а не на потенційний кінець!

Востаннє редагував Ікебан: 17.04.2012 о 09:44.
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2012, 21:57 #1921865   #36
Vityab
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
От кому-кому, а свідкам ніколи б не вірив.
Питання кінця світу не повинно поставати взагалі. Чому? Тому, що це спекулятивна тема. І багато хто її використовує у власних корисних цілях. Для свідків - це наріжний камінь. Якби не потенційний кінець світу, то вся їхня діяльність зводиться нанівець.
Є два варіанти так званого "кінця світу": Божий і природній.
Ознаки першого і застереження добре описані в Матвія, 24 розділ:

Чув, Вітя?!

А от стосовно природніх загроз - як то тектонічна активність(землетруси, вулкани, цунамі) чи загроза з космосу(викид сонячної плазми чи падіння космічного тіла) - від цього ніхто не застрахований і прогнозу це не піддається.

Ну і не варто відкидати варіант самознищення людства - ідіотів хоч гать гати...

Але який смисл накручувати обстановку? Життя має бути націлене на розвиток, а не на потенційний кінець!
--Я так розумію, вам аби про що порозмовляти? Чи що?
Бо я так і не зрозумів вашої думки. Кінець Світу по вашому буде чи ні? І за яким, на вашу думку, сценарієм, звичайно, якщо ви вважаєте, що всетаки буде, за яким сценарієм буде кінець Світу - за Біблійним чи за природнім, тобто люди самі себе знищать чи якась комета впаде на Землю?
І взагалі ми можемо різне мати уявлення про кінець Світу. Я вже якось звертав увагу, щоб форумчани висловили свої думки чи своє уявлення про кінець Світу. Тому:
Хто як собі уявляє, що таке кінець Світу?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2012, 23:25 #1921946   #37
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата
Допис від enigmatern Переглянути допис
Кінець світу я собі точно уявляю! Він станеться після того, як американцям не буде що їсти і вони запустять ядерні ракети на Росію. Загине пару мільйонів людей. Тоді радіація розвіється і люди будуть дуже хворіти. Повмирає більша частина населення Землі. Ну а тваринки всякі будуть жити ще мільярди років, поки Сонце не збільшиться в розмірі і не спалить нашу планету. Але ми вже цього не побачимо...
Скоріше москалям не буде шо їсти бо газ закінчиться. І вони почнуть війну
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 07:30 #1922032   #38
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Я так розумію, вам аби про що порозмовляти? Чи що?
Бо я так і не зрозумів вашої думки. Кінець Світу по вашому буде чи ні?
Розмовами ти, Вітя, займаєшся. А думка моя висловлена чітко на початку і в кінці повідомлення. Нема чого точити ляси про те, що лежить поза твоєю компетенцією!
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 19:57 #1922574   #39
Vityab
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Розмовами ти, Вітя, займаєшся. А думка моя висловлена чітко на початку і в кінці повідомлення. Нема чого точити ляси про те, що лежить поза твоєю компетенцією!
--Можете ще раз висловити свою чітку думку, щоб я теж міг її ясно зрозуміти, а не тільки вибрані. Будь ласка, якщо неважко.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 22:17 #1922747   #40
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Кінець світу?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Можете ще раз висловити свою чітку думку, щоб я теж міг її ясно зрозуміти, а не тільки вибрані. Будь ласка, якщо неважко.
Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Питання кінця світу не повинно поставати взагалі. Тому, що це спекулятивна тема. І багато хто її використовує у власних корисних цілях.
...
Життя має бути націлене на розвиток, а не на потенційний кінець!
Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Час настання біблійного кінця світу зі слів Христа (Матвія, 24 розділ):
Цитата 3.Коли ж Він сидів на Оливній горі, підійшли Його учні до Нього самотньо й спитали: Скажи нам, коли станеться це? І яка буде ознака приходу Твого й кінця віку?
4.Ісус же промовив у відповідь їм: Стережіться, щоб вас хто не звів!
5.Бо багато хто прийде в Ім'я Моє, кажучи: Я Христос. І зведуть багатьох.
6.Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки, глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому. Але це не кінець ще.

...
36.А про день той й годину не знає ніхто: ані Анголи небесні, ані Син, лише Сам Отець.
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:33.