Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Посудомийна машина. За і проти.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.02.2011, 17:36 #1566210   #61
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Дивлюся в сторону Бошів, бо маємо стіралку Бош довольні нею, посудомийок в Тернополі шось не дуже великий вибір
Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 06:15 #1566663   #62
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

от що не кажіть, але це вже точно викинуті гроші...

і ще й при тому, що туди посуд потрібно все-рівно ставити практично чистим...

ніколи не було проблемою помити десяток тарілок чи кастрюль навіть після серйозних кулінарних приготувань...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 09:26 #1566766   #63
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
от що не кажіть, але це вже точно викинуті гроші...

і ще й при тому, що туди посуд потрібно все-рівно ставити практично чистим...

ніколи не було проблемою помити десяток тарілок чи кастрюль навіть після серйозних кулінарних приготувань...
Мені впринципі також всерівно чи є вона чи нема, але дружині буде легше, нас четверо, і посуди назбирується багато. Тому і хочу купити
Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 10:55 #1566853   #64
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

посуду не може назбируватися багато, якщо кожен за собою миє (принаймні в нас так заведено...), а звісно, якщо день/два ніхто посуд не миє - то буде гора брудних баняків
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
semteacher (02.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:19 #1566881   #65
mhl
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Nobel - ти б спочатку попробував, скоріш за все тоді твоя думка змінилася б. І посуд туда зовсім не потрібно ставити практично чистим - я просто зішкрябую вилкою з тарілок більші куски і все.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2011, 17:13 #1582546   #66
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

У меня посудомойка,уже не первый год.
Самая бесполезная вещь в доме.
1.Спец химия.
2.Гонять её за 2 тарелки(-вода и эл-во) беспонт.
так шо реально используется 3-5 раз в год,кода гостей много.
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2011, 17:39 #1582578   #67
Pavel_
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Цитата:
Допис від Max Jr. Переглянути допис
Дуже потрібна річ... Економія води надзвичайно велика... Потріно 3-4 літри на мийку загруженого посуду... + енергії не та кбагато і їсть...
у мене посудомийка на 12 персон, один цикл миття 13 літрів.
Pavel_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2011, 15:17 #1585304   #68
Any
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Купив. Покористувалися пару місяців. Міняв частину труб на кухні - вимушені були тиждень мити руцями. Питання чи потрібна чи ні актуальне тільки до купівлі, після купівлі більше такі питання не постають. Карще без телевізора чим без посудомийки!!!
Any зараз поза форумом  
Подякували 4:
Frutik (22.02.2011), gsv (22.02.2011), mhl (22.02.2011), Джалка (22.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2011, 17:16 #1585392   #69
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

час, витрачений на миття посуду, можна витратити з більшою користю
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2011, 04:40 #1594826   #70
christina
 
Аватар для christina
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

маю уже кілька років, не користуюся.
christina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2011, 09:46 #1818049   #71
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Зараз певне ця тема вспливе, так як поряд хлопака став цікавитись посудомийкою. З його теми сюди і потрапив. З цікавістю перечитав аргументи, і от цікаве питання виникло - а як ви використовуєте час, який вам звільняє посудомийка? )) Бо якось аргумент "той час можна використати на ..." це таке рекламне кліше набридше. Цікаво як в реалі. Як на мене то що дивитись чергове дебільне шоу по зомбоящику, а що мити посуд - однакове задоволення. Може навтіь посуд прикольніше
Я поки не є власником посудомийки, ставлення до неї нейтральне, штука певне зручна, но наврядчи настільки мені потрібна щоб тратитись на неї зараз. "Ці зроші можна використати на..." ))
Ні ну не спорю, після вечірки мити ще за всіма гостями посуд дико лінь, поспати б А вранці з похмілля то взагалі! Але я взагалі не надто люблю гостей приймати - хлопотно воно якось
ПС: і шо, Нобель, твоя думка про посудомийку змінилась за ці 2 роки )?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2011, 14:07 #1820318   #72
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Якшо в мене вдома двоє малих дітей, яким треба мінімум 4 рази на день приготувати шось свіже, + чоловік і я, то легко уявити, скільки посуду за день мені приходиться перемити і витерти. Чесно? ЗА-***-БА-ЛАСЬ!
І якшо я той час потрачу на інтернет чи тупо лежання на дивані, то для мене і то вже розкіш і інвестиція в здорові нерви і гарний настрій.
Але наразі то нездійсненно, тому шо на кухні тупо нема місця для неї, без варіантів
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 3:
Romko_7 (04.12.2011), switch (04.12.2011), VT (06.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2011, 14:11 #1820325   #73
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Ну вот Джалка - да, серйозний аргумент навела. Якщо на миття посуду в день витрачаються вже години - то таки є сенс завести собі машину. Стіралка зараз є в кожного, чого? та бо реально економить ДУЖЕ багато часу і сил. Але коли, як тут пишуть, 2 дня збирають посуд на повну загрузку - це мараз Я прав? А що повісити на якісь кронштейни нізя? А поміняти мойку на меншу і десь біля неї пристроїти посудомийку?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2011, 14:21 #1820331   #74
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну вот Джалка - да, серйозний аргумент навела. Якщо на миття посуду в день витрачаються вже години - то таки є сенс завести собі машину. Стіралка зараз є в кожного, чого? та бо реально економить ДУЖЕ багато часу і сил. Але коли, як тут пишуть, 2 дня збирають посуд на повну загрузку - це мараз Я прав? А що повісити на якісь кронштейни нізя? А поміняти мойку на меншу і десь біля неї пристроїти посудомийку?
плитка і мойка і так мінімального розміру вже, + там вже вбудована пралка, всьо впритик, хіба просто ставити під стіну і накривати зверху вишитою салфеткою, тіпа це столик
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2011, 18:59 #1820582   #75
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Чому всі зациклились на одному аргументі - економить час? Та крім того посудомийка вимиє посуд так, як ви ніколи його не вимиєте вручну різними миючими засобами. Запхайте старі банячки, ложки, вилки в інтенсивний режим і побачите як все буде виблискувати.

Також раджу перечитати попередні пости з минулого року. Там є неодне розумне пояснення для чого потрібна посудомийка.

Цікаво те, що хто не має посудомийки доказує наскільки вона непотрібна, а ті що мають, то вже давно переконались наскільке це корисна річ.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (04.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2011, 17:07 #1821376   #76
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

а витратні матеріали для посудомийки - які використовуєте і скільки коштують? крім таблетки тої ще щось треба додавати? в сільпо бачив та таблетка від 5 до 6 грн коливається в ціні, в залежності скільки їх брати.
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2011, 19:51 #1821527   #77
mhl
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Таблетки досить дорогі. Значно дешевша альтернатива порошок Domol (дана ТМ продається тільки в Watson's), сіль тоже їхню беру. А от ополіскувач беру Calgonit (тепер вроді продається під маркою Finish), бо щось він мені здався кращим. Порошку можна засипати різну кількість в залежності від загрузки і стану посуду, що теж йде на користь домашньому бюджету.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2011, 12:40 #1821981   #78
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Таблетки досить дорогі. Значно дешевша альтернатива порошок Domol (дана ТМ продається тільки в Watson's), сіль тоже їхню беру. А от ополіскувач беру Calgonit (тепер вроді продається під маркою Finish), бо щось він мені здався кращим. Порошку можна засипати різну кількість в залежності від загрузки і стану посуду, що теж йде на користь домашньому бюджету.
Як на мене, то краще брати таблетки - зручніше. А Домол на практиці виявився кращим за наш Фініш (присланий за кордону звичайно інакший). Хоча пахне не так відчутно. Ще в них гарний засіб для миття самої машинки, тому не бачу сенсу переплачувати за Фініш
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2011, 13:22 #1822033   #79
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
плитка і мойка і так мінімального розміру вже, + там вже вбудована пралка, всьо впритик, хіба просто ставити під стіну і накривати зверху вишитою салфеткою, тіпа це столик
Така ж попа, просто ніяк не вписується посудомийка, а так вже давно б була.
Ще не вписується система фільтрування і помякшення води, задобав наліт в умивальниках і в ванній, а нічого не поробиш.
В дівчини в квартирі помякшена вода, жодних слідів, жаба капєц давить шо в мене не так

Треба лотерею прикупити, може зможу швидше в будинок переїхати
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 13:09 #2028904   #80
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Підніму тему ще раз. Тепер точно визначився, що брати потрібно а от з моделлю і розмірами - ні (
Заїхав в "Білий лебідь" з надією, що консультант пояснить - так взагалі, настрій зіпсував, що більше я там ні ногою. Типу не консультант - а елемент інтер'єру.
Власно, хто має, 45 чи 60 все таки брати (сім'я - 7-8 осіб)? Ну і фірма або ж конкретна модель (переваги, недоліки). Бюджет - 4000 грн. +/-
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:23.