Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Гітари і все, що з ними пов' язане

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.01.2006, 22:50 #94738   #61
Advok@AT
Типово

Та не прискіпуйся ти.
Китай є Китай. Але неясно чого вони роблять досить непогані гітари меньш відомих марок, і повне г..о провідних гітарних фірм.

Восток, Рослік, дєло тонкоє...

P.S. Ага, і до Лелю ще Урал двогрифовий, і проц "лідєр-1"...
Ти серйозно? Бо я той Лель в товариша з Києва чув - нічим не сподобався...
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 22:58 #94744   #62
Рослик
Типово

Цитата Ти серйозно? Бо я той Лель в товариша з Києва чув - нічим не сподобався...
Значить не той чув, їх було 3 моделі.
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 23:09 #94750   #63
Advok@AT
Типово

Ясно. Якщо в Київ в Січні поїду - попробую примочку випросити на кілька тижнів. Може й не та.
Який звук "твій" Лель давав (на який гурт/гітариста подібний)???
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 23:12 #94751   #64
Рослик
Типово

На овердрайві не гірше за Tubescreamer був, а дісторшн - класичний хеві в стилі Мейденів чи Саксон. Чесно кажу, не брешу.
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2006, 23:24 #94756   #65
Advok@AT
Типово

Клас! Бо в того щось шипіло, хрипіло, і звук був схожий максимум на дістроршн з Metal Zone вітчизняного виробництва пропущеного через мій трофейний 25-ватний аудіомагнітофон на повній гучності...

P.S. Offtop - зараз дивлюся "старые песни о главном" 8-річної давньості (там де Леонідов "песенку студента" співав, а Наталя Корольова з Крісом Норманом "Стамбілілін" виконувала) - оце жир. Аж сльоза на очі накотилася.
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2006, 21:00 #94924   #66
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово

Народ...

Еквалайзер прикольно брати?..Бо хочу взяти, але так як я не є досвідчений гітаріст, то не можу поняти чи варто її брати...
По стилю вроді підходить.Тай так на 7 регуляторів!!
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2006, 22:40 #94938   #67
Рослик
Типово

Цитата Еквалайзер прикольно брати?
Звичайно, що прикольно! Ще й на 7 регуляторів... Дуже допомагає, коли граєш на лінію або хочеш зі Страта одним натиском ноги зробити майже Леспольця.
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2006, 23:10 #94943   #68
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово

Рослик

А любі еквалайзери, чи мають якісь еквалайзери недоліки???
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2006, 16:31 #95049   #69
Рослик
Типово

В принципі, я не знаю, який кращий, бо не сильно цікавився. Всі дуже хвалять Boss, я пробував в шлягері Danelectro і мені страшенно сподобались в ньому середні частоти. Про це треба в Фунта питатись, може він трохи більше знає...
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2006, 17:28 #95067   #70
ads
Guest
Типово

Цитата:
Допис від Sirco
Всьо таки мені важко повірити шо Маршали мона найти в Тернополі...
Фендери да, бо сам граю на "пальоному" на репетиціях.

До речі, а ціни на всю апаратуру і інструменти по Україні такіж, чи інакші???
в мого хорошого знайомого крім двох електро гітар Гібсон і Фендер Корона каліфорнія де люкс є ше й 2 комбіка Маршалл: 1. 10 вт, 2. 100 вт. валвестейт 1000, з в ламповим преампом......фірмові....

Що до ЛЕЛЬ ДД-2, то в мене колись була, але я її вигідно обміняв на мікрофонну ПРОЕЛЬ стойку, свочо часу дав за неї 15 грн...щоб позбутися фону переробив, поставив нові гнізда під джеки і все, то була моя друга примочка , але з того часу пройшло через мене їх купа. і тепер я довольний своїм КОРГОМ...

До Сірка: ти десь граєш? на аватарі ти і твій Вілланс??? схожий на Ібанез ДЖЕМ...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2006, 17:57 #95068   #71
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Рослик
В принципі, я не знаю, який кращий, бо не сильно цікавився. Всі дуже хвалять Boss, я пробував в шлягері Danelectro і мені страшенно сподобались в ньому середні частоти. Про це треба в Фунта питатись, може він трохи більше знає...
Є ціла купа різних еквалайзерів.... серед них параметричні та графічні, відповідно кожен діє по-своєму....якшо не знаєш шо вибрати то запиши весло з допомогою Кул едіта наприклад і там покрути ними...шо більше підійде на то і дивися....відповідно до всього решти еквалайзери бувають ше й пасивні та активні.....
ПАСИВНІ : це в тебе на кінці чи на початку схеми стоїть операційний підсилювач, який тільки тримає загальний рівень сигналу..
Недолік: при додаванні наприклад високих частот в тебе автоматично провисай або низи або середина....
АКТИВНІ: на кожну частотну лінію в тебе стоїть підсилювач і нічого не пропадає всі частоти які ти вистроїв сзвучать нормально....
Може я тут шось неясно написам але суть така: краще купувать примочки з активною схемою частотного фільтра (еквалайзера).

Босс - досить непоганий овердрайв,
Данелектро - мені не сподобався....

але краще всього не портити собі звук зайвими обробками, бо ти під час репертиції включений і так в цілу купу електронних приборів, які самі по-собі зїдають твію звук, ось наприклад:
по-перше:

гітара - якшо в тебе гітара галіма з галімими звукачами, вона як ти її не крути не дотягне до нормального звуку.... Студійного класу гітари розробляються так, і відповідно звукознімачі шоб еквалайзером нічого не добавляти а хіба шо тільки знімати зайве.... (це не тільки моя думка, про це говорять сотні відомих студійних звукорежисерів)
шнури - дешеві шнури, ціною до 15 баксів за метр дуже їдять низькі частоти, і без преампа, який встоюється в гітару гасять сигнал при довжині вже більше 3 м....
я попробував в роботі як мінімум 10 видів шнурів, серед них і ПРОЕЛЬ, всі вони трохи крадуть звук...., хоч і користуюся зара ПРОЕЛЬОМ, але колись мав старий військовий шнур з посрібленною екранною сіткою і середньою жилою - ось він звучав круто.....але нажаль я його десь просрав, вибачте....

Примочка- - сама по собі вона теж обробляє звук і дещо пожирає, через то,шо не може його передати ....ну короче і так далі.....
а ще тобі портять звук через галімий мікрофон, який втикнутий в галімий мікшер, пускаючи через галамі колонки...тут і капець.... а дійсно студійного ласу апаратура досить дорога....
більшість професійних гітаристів використовують рекові стійки, в які напихають і рекові преампи, еквалайзери, підсилювачі, різні ефект-процессори, але це все занадто дорого для гітаристів такого рівня і статусу як ми.....



До РОслика:
для гри в лінію еквалайзер не завжди поможе, ти ним тільки звук накрутиш і все і входова складова сигналу не зміниться, для поєднання зєднання ГІТАРА-ПРИМОЧКА-ЛІНІЯ, використовують так звані Di-Box.Дірект бокси або ще спікер- чи комбоемулятори, які синхронізовують гітарний вихідний сигнал з чутливісттю входу лінійного....
До-речі: паяю спікер та комбо емулятори (МАРШАЛЛ , ФЕНДЕР. АМЗ) по ригінальним схемам виробника також гітарні преампи, примочки....недорого....
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2006, 20:03 #95150   #72
Рослик
Типово

Ну, дядьку Ромку, ще трохи і Сергія Тинку переплюнеш в письмі про примочки
На рахунок рекових примочок, то сам би не відмовився від двох таких тумбочок, нашпигованих різними заморочками, але як подумаю, що все це за собою таскати... Треба бути як мінімум Ван Халеном, щоб дозволити собі все це. Краще я собі куплю примочку Digitech Eric Clapton Crossroads з виходами на підсилювач і на лінію (бо останнім часом саме на лінію все частіше граю) і буду більш-менш задоволений.
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2006, 21:47 #95215   #73
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово

Цитата
Допис від funt983
Цитата:
Допис від Sirco
Всьо таки мені важко повірити шо Маршали мона найти в Тернополі...
Фендери да, бо сам граю на "пальоному" на репетиціях.

До речі, а ціни на всю апаратуру і інструменти по Україні такіж, чи інакші???
До Сірка: ти десь граєш? на аватарі ти і твій Вілланс??? схожий на Ібанез ДЖЕМ...
Да..Граю в одній групі.Да це я і мій Вілланс!!!
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2006, 23:22 #95225   #74
Рослик
Типово

А той Вілланс чийого виробництва? Дуже хотілось би взнати про нього трохи більше, бо ніколи не чув. Якщо не важко...
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2006, 17:32 #95275   #75
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Рослик
Ну, дядьку Ромку, ще трохи і Сергія Тинку переплюнеш в письмі про примочки
.
Стараюся
Може зароблю якийсь авторитет в підростаючих гітарастів...

Був тут недавно рековий процесор без футконтроллера з ламповим преампом, його хтів Сашка Малютін брати, то я трохи наводив справки про нього....За ті гроші шо йому пропонували то треба було забирати, я б собі взяв але в мене тоді вже корг появився і грошей не було....
Рекову апаратуру класно використовувати при записах, як стаціонарну, поставити дома біля компа і писатися....бо таскатися з нею то дійсно накладно....

Про гру влінію: Рослику!!! в тебе ж процессор...тобто якраз канає, на що скаржишся??? в майбутньому купи ламповий преамп преамп за 100 баксів, в кращому випадку, або дібокс!! проблеми зі звуком в лінію стосуються лише тих, хто грає через примочки, бо не всі вони для лінії і гітари не усіх звучать добре.....
скоро маю допаяти ламповий преамп-овердрайв...цікаво який звук буде....
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2006, 22:12 #95298   #76
Рослик
Типово

Так в тому-то й біда, що процесор той мене вже не влащтовує, хочу перейти на примочки. Як його не крути, а пристойного бусту в ньому не настроїш, а мені саме це зараз найбільше потрібно. Як для важкої музики, то він підходить чудово, дісторшн там можна накрутити який хочеш, а от з легеньким перегрузом пробема. Може хто купить? 150$ і чемоданчик в придачу...
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2006, 13:35 #95340   #77
ads
Guest
Типово

в мене рік тому було 5 примочок: Компрессор-лімітер, БОСС ДС1, маршалл ГАВНОР (власноруч спаяний але звук як у орігінала), еквалайзер, наремінний аналоговий процессор ROCKMAN X100 (потім в мене його Саша Малютін викупив), і я задрався з цим всім носитися....
якшо тобі тре чистий буст то можу заради експеримента поставити тобі преамп в гітару, В сліпорго НА ЧЕРВЕЛІ ТАКИЙ СТОЯВ.... він підсилює гітарний сигнал і при сильній атаці дає легкий овердрайв
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2006, 15:18 #95349   #78
Рослик
Типово

Та я знаю, але мороки з тим преампом... Крона сіла - розкручуй гітару і став, та й поки він все накрутить на примочках щоб не заводилась гітара, краще в мене буде якийсь зовнішній ефект.
Рослик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2006, 17:35 #95372   #79
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Рослик
Та я знаю, але мороки з тим преампом... Крона сіла - розкручуй гітару і став, та й поки він все накрутить на примочках щоб не заводилась гітара, краще в мене буде якийсь зовнішній ефект.
крони хватає як мінімум на 750 годин - а по-моїй схемі з використанням 3 вольтової батарейки по підрахункам на 3000 годин мінімум , тобто як кварцовий годинник!!!!!!!!!!!!! крутити нічо не тре, одним резистором виставляється рівень сигналу, який тебе задовільняє і всьо, його ти не крутиш аж поки не захочеш поміняти батарейку....
до- речі в Клептона стратокастер з преампом!!!!!
Джо Перрі і Джиммі Пейдж тоже їх використовують з пасивними звукачами....
можна його зробити зовнішнім, пліс ше й бустер Браяна Мея туда моставити!!!!!!!!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2006, 13:43 #95783   #80
ads
Guest
Типово

і де то всі подівалися????
тем ж для розмов ше ціла купа
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:17.