Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Варшава-Тернопіль проїзд

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.04.2016, 08:42 #2630108   #41
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Варшава-Тернопіль проїзд

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Busfor.ua Тернопіль - Варшава від 360 грн...
на перший погляд більше сподобався ee-travel.com.ua - можна одразу із знижкою забронювати квитки в два боки, получається 400 грн в одному напрямку (ті ж самі квитки на busfor коштують 490 грн)

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Жешув для одягу в принципі достатньо, є кілька галерей з брендовими магазинами, але то тре їхати в сезон розпродажів щоб щось дешево купити бо ціни без знижок зовсім не дешеві...
Хімія і продукти пофік де, але є гуртовні різні з дешевими порошками, миючими засобами, гелями з німців...
В сезон не получиться їхати, треба візу прокатати А от гуртовні спробую пошукати, хоча, навряд, чи знайду в гуглі.

Додано через 30 секунд
Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
на перший погляд більше сподобався ee-travel.com.ua - можна одразі із знижкою забронювати квитки в два боки, получається 400 грн в одному напрямку (ті ж самі квитки на busfor коштують 490 грн)



В сезон не получиться їхати, треба візу прокатати Будемо надіятися, що ціни не сильно відрізнятимуться від наших базарних. А от гуртовні спробую пошукати, хоча, навряд, чи знайду в гуглі.

Востаннє редагував Alpha_Draconis: 19.04.2016 о 08:42. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 08:55 #2630112   #42
shadow777
 
Аватар для shadow777
Типово Відповідь: Варшава-Тернопіль проїзд

Цитата Busfor.ua Тернопіль - Варшава від 360 грн...
Busfor це площадка для продажу квитків від різних перевізників, тому присутній їх заробіток. Якщо брати в ee-travel то дешевше буде однозначно.

Додано через 5 хвилин
Цитата підкажи, якщо був в різних містах - Перемишль, Люблін, Жешув - куди варто на шопінг одяг-хімія їхати?
Я буваю часто в Любліні. Тому можу сказати, що тут. По одягу на розпродаж треба попасти в Felicity та Factory Outlet. Також в центрі є магазинчики де продають стоковий одяг (не секонд) по дуууже класних цінах. Але моя жінка по тому спец. Щодо продуктів та хімії, то класично Бедронка і Лідл, але ще класний варіант по Selgros. Там можна купити реально по низьких цінах. І акції є суперкласні. Але є одне але, щоб там скупитися треба мати картку, а щоб взяти картку треба бути хоча б підприємцем. Напевне я поофтопив трохи, сорі.

Востаннє редагував shadow777: 19.04.2016 о 08:55. Причина: Пізніше додано
shadow777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 09:17 #2630131   #43
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Варшава-Тернопіль проїзд

Цитата:
Допис від shadow777 Переглянути допис
Busfor це площадка для продажу квитків від різних перевізників, тому присутній їх заробіток. Якщо брати в ee-travel то дешевше буде однозначно.

Додано через 5 хвилин

Я буваю часто в Любліні. Тому можу сказати, що тут. По одягу на розпродаж треба попасти в Felicity та Factory Outlet. Також в центрі є магазинчики де продають стоковий одяг (не секонд) по дуууже класних цінах. Але моя жінка по тому спец. Щодо продуктів та хімії, то класично Бедронка і Лідл, але ще класний варіант по Selgros. Там можна купити реально по низьких цінах. І акції є суперкласні. Але є одне але, щоб там скупитися треба мати картку, а щоб взяти картку треба бути хоча б підприємцем. Напевне я поофтопив трохи, сорі.
Дякую за інформацію!

Буду шукати аналогічні магазини в Жешуві.

Почитав відгуки по еетревел, багато негативу ) Можливо, за рік якось покращили сервіс.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 09:27 #2630141   #44
shadow777
 
Аватар для shadow777
Типово Відповідь: Варшава-Тернопіль проїзд

Цитата Почитав відгуки по еетревел, багато негативу ) Можливо, за рік якось покращили сервіс.
Проїдьтеся з ними і автобусом Борщів-Варшава. Зможете порівняти. Всі мінуси компенсує ціна. Для мене найбільший мінус це консолідація в Львові, де втрачається година часу.
shadow777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 10:06 #2630161   #45
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Варшава-Тернопіль проїзд

Цитата:
Допис від shadow777 Переглянути допис
Проїдьтеся з ними і автобусом Борщів-Варшава. Зможете порівняти. Всі мінуси компенсує ціна. Для мене найбільший мінус це консолідація в Львові, де втрачається година часу.
Цікаво, чи вони їдуть до аеропорта? Треба буде їх попитати.
На самому сайті еетревел пише просто "Варшава автовокзал адреса такато", хоча на бусфор при виборі "Тернопіль-Варшава аеропорт" викидає пропозиції від того самого "Східно-Європейські Подорожі"
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 10:22 #2630170   #46
shadow777
 
Аватар для shadow777
Типово Відповідь: Варшава-Тернопіль проїзд

Цитата Цікаво, чи вони їдуть до аеропорта?
Не їдуть. На Варшаву Заходню їдуть. Але там добратися не проблема.
shadow777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 18:10 #2630348   #47
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Варшава-Тернопіль проїзд

Цитата:
Допис від shadow777 Переглянути допис
Проїдьтеся з ними і автобусом Борщів-Варшава. Зможете порівняти. Всі мінуси компенсує ціна. Для мене найбільший мінус це консолідація в Львові, де втрачається година часу.
Звичайно різниця є, їхав з ними кілька разів, в Україні в автобусі навіть WiFi був, по дорозі фільм крутили, але радив би до них сідати в львові, той самий автобус звітам до варшави ціна була 350, то думаю за 150 можна до львова добратися...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2016, 14:28 #2630572   #48
shadow777
 
Аватар для shadow777
Типово Відповідь: Варшава-Тернопіль проїзд

Цитата Звичайно різниця є, їхав з ними кілька разів, в Україні в автобусі навіть WiFi був, по дорозі фільм крутили, але радив би до них сідати в львові, той самий автобус звітам до варшави ціна була 350, то думаю за 150 можна до львова добратися...
Воно то може і дешевше, але наприклад мені зовсім не цікаво добиратися у Львів і там підсідати. А ще надибав цікаву штуку. Якщо резервувати подорож у дві сторони получається значно дешевше. Їду на вихідні в Люблін, получилося 540 грн у дві сторони, проти 315 грн (туди) і 55 зл/ 380 грн (Назад) = 695 грн.
shadow777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2016, 13:22 #2632051   #49
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Варшава-Тернопіль проїзд

Цитата:
Допис від shadow777 Переглянути допис
Їжджу через ee-travel.com.ua. Найдешевший варіант серед автобусів. Або блаблакаром. Не реклама, точно кажу
забронював до Варшави і назад квитки, получилося із знижкою 790 грн разом

вони підтвердження броні ніякої не дають? мені казали просто за два дні передзвонити
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2016, 10:43 #2632413   #50
shadow777
 
Аватар для shadow777
Типово Відповідь: Варшава-Тернопіль проїзд

Цитата забронював до Варшави і назад квитки, получилося із знижкою 790 грн разом

вони підтвердження броні ніякої не дають? мені казали просто за два дні передзвонити
Якщо через телефон то не дають.
shadow777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:07.