Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.11.2009, 14:43 #1126834   #41
ТЕхнічна культуРА
 
Аватар для ТЕхнічна культуРА
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Допис № 19 чиста правда. Дійсно відсутні штори і в будинку навпроти красять вікна. Там лікарка Г**а(прізвіще) запропонувала мені дуже дороге лікування від якого я відмовилася. На другий день в іншої лікарки, яка зараз вже на пенсії, виявилося що я майже здорова. Молочницю вона полікувала мені дієтою і кількома порадами. Якби "речовий доказ" був в іншому місці, то я би судилася з тою Г***ю.
Але то було 5 років тому, може зараз там вже вчіпили штори і прийняли когось іншого.

Раджу йти в консультативно-лікувальний центр на Чехова,7 до Льонгина Гути. Вартість прийому кажуть по телефону в реєстратурі. Я там проходила медогляд три останні роки. Але там все велика жива черга, бо приїжджають і приходять і на медогляд і зі складними випадками і видно, що лікар працює понад можливості, тому з медоглядом цього року хочу піти десь інше.

Хто ходив до Рутецької Л.А.?
ТЕхнічна культуРА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2009, 14:48 #1126839   #42
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Цитата
Допис від Silence_Liza Переглянути допис
Додано через 7 хвилин
від себе додам - хоча тема давно створена - Наталія Іванівна Яросевич, м.ц. Біосан на вул.Шпитальна.
Цілком згідна... дуже хороший і привітний лікар
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2009, 15:22 #1126900   #43
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Цитата:
Допис від ТЕхнічна культуРА Переглянути допис
Хто ходив до Рутецької Л.А.?
я до неї ходила, приємна така жіночка, як лікар незнаю - порівняти немає з ким, я тільки в неї і була, ціни я так зрозуміла не самі дешеві, але і не дуже дорого -мені зручно за розташуванням, того й ходжу.
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2009, 20:56 #1133000   #44
a`LISA
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Цитата
Допис від Malkavian Переглянути допис
Короч на рахунок клініки Хміля.
Праффесор Хміль - зять дядька великої шишки в ТНК. Зразу в усіх мав би скластися правильний висновок звідки в нього "праффесор". Він не лікар а коновал - в роддомі операції які роблять по 1,5-2 години - робить 4-5. А його вміння зробити шов - взагалі мистецтво - хрестиком і гладдю..
Згідна, але він не ідіот, в його клініці працюють хороші спеціалісти, головне не попадати до нього
a`LISA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2009, 21:56 #1140959   #45
закохана
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Цитата
Допис від karen Переглянути допис
може хтось знає графік роботи того узд, що біля готелю Тернопіль.......
приймає в родомі малевич в неї ціна 20 гривень дуже навіть хороша лікарка бо я сама до неї хожу на узд і дуже добре дивиться а найкращий акушер гінеколог жиляєв микола миколайович оперативна гінекологія 4 поверх і в клініці хміля найкраща лікарка акушер гінеколог давид лілія володимирівна там хоч ціни нормальні високі але найкращий лікар спеціаліст бо нормально дивитися і лікує як дехто там зовсім нове устаткування бо я сама в неї також лікуюся

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від NANATA Переглянути допис
мене також цікавить де можна нормально обстежитись на узд?дали направлення в поліклініці безкоштовно,правда незнаю яке це буде обстеження тому,що коли здаєш різні аналізи то враження не найкращі.10 років тому робила узд в плікліці №2 в помазанського то задоволенна і відношення було чудове.до геніколога притензій нема,правда раз попала не до свого то була в шоці викричались на мене без причини і сказали,чого я приперлась до неї якщо мене веде другий лікар,а те що вона на лікарняному то значить чекайте її і нєфік до мене ходити.

Додано через 7 хвилин
мене також цікавить де можна нормально обстежитись на узд?дали направлення в поліклініці безкоштовно,правда незнаю яке це буде обстеження тому,що коли здаєш різні аналізи то враження не найкращі.10 років тому робила узд в плікліці№2 в помазанського то задоволенна і відношення було чудове.

Додано через 12 секунд
мене також цікавить де можна нормально обстежитись на узд?дали направлення в поліклініці безкоштовно,правда незнаю яке це буде обстеження тому,що коли здаєш різні аналізи то враження не найкращі.10 років тому робила узд в плікліці№2 в помазанського то задоволенна і відношення було чудове.

Додано через 10 секунд
мене також цікавить де можна нормально обстежитись на узд?дали направлення в поліклініці безкоштовно,правда незнаю яке це буде обстеження тому,що коли здаєш різні аналізи то враження не найкращі.10 років тому робила узд в плікліці№2 в помазанського то задоволенна і відношення було чудове.
номально можна обстежитися на узд вул замкова 10 родом 1 поверх в лікарки малевич

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від karen Переглянути допис
може хтось знає графік роботи того узд, що біля готелю Тернопіль.......
з 9 до 15 години субота неділя вихідні дні

Востаннє редагував Yarkop: 11.12.2009 о 22:11. Причина: Пізніше додано
закохана зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2009, 18:08 #1141912   #46
Silence_Liza
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

закохана
шо? знову ви зі своєю безграмотною і монотонною рекламою??? ))))))))))))))))))))))))
Silence_Liza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2009, 20:09 #1142066   #47
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

[QUOTE=ТЕхнічна культуРА;1126834]Допис № 19 чиста правда. Дійсно відсутні штори і в будинку навпроти красять вікна. Там лікарка Г**а(прізвіще) запропонувала мені дуже дороге лікування від якого я відмовилася. На другий день в іншої лікарки, яка зараз вже на пенсії, виявилося що я майже здорова. Молочницю вона полікувала мені дієтою і кількома порадами. Якби "речовий доказ" був в іншому місці, то я би судилася з тою Г***ю.
Але то було 5 років тому, може зараз там вже вчіпили штори і прийняли когось іншого.


Я ходила роки два тому - то штор не було, а лікарки фамілії не пригадую. Пратіввна атка тьоткка, що труба, ще досі передьоргує, як згадую...
А на рахунок гінеколога - думка моя незмінна - краще до державних. Якщо не хочеться там маячити, то просто подзвонити і запитати, хто з них приймає приватно, бо половина з них має підробіток.
Все ж в держаній поліклініці вони трусяться над кожною людиною, зараз стою на обліку, то бачу, як їх там ганяють, аж часом шкода. Так що більша гарантія, що допоможуть.
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2010, 22:53 #1289631   #48
berry
 
Аватар для berry
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Цитата:
Допис від ТЕхнічна культуРА Переглянути допис
Допис № 19 чиста правда. Дійсно відсутні штори і в будинку навпроти красять вікна. Там лікарка Г**а(прізвіще) запропонувала мені дуже дороге лікування від якого я відмовилася. На другий день в іншої лікарки, яка зараз вже на пенсії, виявилося що я майже здорова. Молочницю вона полікувала мені дієтою і кількома порадами. Якби "речовий доказ" був в іншому місці, то я би судилася з тою Г***ю.
Але то було 5 років тому, може зараз там вже вчіпили штори і прийняли когось іншого.

Раджу йти в консультативно-лікувальний центр на Чехова,7 до Льонгина Гути. Вартість прийому кажуть по телефону в реєстратурі. Я там проходила медогляд три останні роки. Але там все велика жива черга, бо приїжджають і приходять і на медогляд і зі складними випадками і видно, що лікар працює понад можливості, тому з медоглядом цього року хочу піти десь інше.

Хто ходив до Рутецької Л.А.?
Вона мій лікар. Я задоволенна, приємна розумна людина. Хороший лікар, знаю багато жінок які відгуються позитивно про неї.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від oliater Переглянути допис
Я також радила б іти в державну. До речі, чимало лікапрів із державних клінік підпрацьовують у приватних, то якщо так хочеться приватну клініку, то тобі скажуть хто з державних там працює.
Одне, що пораджу - не йди в центрі, в тій вуличці, як від ЖД до цетру. Не знаю, які там ще є кабінети, але гінекологія - жах. По-перше - перший запис і консультація - поза 100 гривень. Кожна наступна по-мому по 60, але зрозуміло, що я туди більше не пішла. І не тому що зажала грорші. Лікар дивлас настілки боляче, жінки мене зрозуміють, що я там звивалась на тому кріслі. В момент "звивання" зауважила, що в домінавпроти відкрилось вікно на даху, чи як воно там азивається, і хтось спостерігав за цим всім ділом... Як я злазила з красла з думкою що в мене параноя - вікно захлопнулось.
Лікар стрпога, ік виявилось потм - некомпетентна. Так що державні - поза кнкуренцією.
Мала не щасття туди попасти на простий огляд, бо почувала дискомфорт... Мені написали писульку з величезним списком препаратів, і прямо призирливо сказали що я веду активне життя не вибираючи партнерів,мов дівчина легкої поведінки.( коли в житі знаю тільки свого чоловіка, тоді ми ще зустрічалися). Лікарка справді живодьор, та щей й хамка... Не пригадаю як звати, памятаю, що вона така крупна трохи....Не раджу дівчата попасти в той кабінет.
Після такого огляду, звернулася до приватного гінеколога( Рутецька Лада Анатолівна), зясувалось, що це порушення мікрофлори у звязку з прийманням антибіотиків...

Востаннє редагував berry: 08.04.2010 о 22:53. Причина: Пізніше додано
berry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2010, 18:40 #1338336   #49
Iryska
Guest
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

По перше, (в більшості для чоловіків) це не тема для жартів. По друге, ніхто не знає, яка може бути проблема в дівчини/жінки. Я цілий рік ходила до різних гінекологів: жіночу консультацію і на бамі, і в центрі. Скажу свою думку, що тими гінекологами зовсім не задоволена. Знайома порекомендувала чудового спеціаліста Давид Лілію Володимирівну. Не знаю, хто тут рекламує, а хто - ні; але мені ставлення і професіоналізм цієї людини подобається. Вона працює у клініці Хміля. Справді, ціни там досить високі, як для мене, але й допомога там реальна.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2010, 14:21 #1437002   #50
Українка
 
Аватар для Українка
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Цитата:
Допис від ТЕхнічна культуРА Переглянути допис
Допис № 19 чиста правда. Дійсно відсутні штори і в будинку навпроти красять вікна. Там лікарка Г**а(прізвіще) запропонувала мені дуже дороге лікування від якого я відмовилася. На другий день в іншої лікарки, яка зараз вже на пенсії, виявилося що я майже здорова. Молочницю вона полікувала мені дієтою і кількома порадами. Якби "речовий доказ" був в іншому місці, то я би судилася з тою Г***ю.
Але то було 5 років тому, може зараз там вже вчіпили штори і прийняли когось іншого.

Раджу йти в консультативно-лікувальний центр на Чехова,7 до Льонгина Гути. Вартість прийому кажуть по телефону в реєстратурі. Я там проходила медогляд три останні роки. Але там все велика жива черга, бо приїжджають і приходять і на медогляд і зі складними випадками і видно, що лікар працює понад можливості, тому з медоглядом цього року хочу піти десь інше.

Хто ходив до Рутецької Л.А.?

Була в Рутецької. Враження якесь двояке. Була давно, ще коли була студенткою, то за прийом вона взяла 20 грн. (десь 3-4 роки тому), хоча коштував він дорожче, але сказала - ти мол студентка, тра-ля-ля. Нічого особливо не порадила і не сказала. Просто оглянула. Ні ніяких тобі натяків на діагноз, ні підозр, ні добре, ні зле, нічого. Порадила іншого лікаря в державній поліклініці. Сказала шо жіночка дуже толкова. Жаль, загубила ту писульку з прізвищем тієї лікарки, а сама так і не ходила, бо чогось з підозрою поставилась до того всього...
Українка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 23:50 #1447683   #51
KUCHERATOR
 
Аватар для KUCHERATOR
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Так давайте якось все узагальнемо, та зробимо хороший перелік дерматологів, гінекологів, можливо комусь знадобиться!
KUCHERATOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 16:58 #1459437   #52
rozehko
Guest
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Спробую відповісти на Ваші запитання на форумі: http://rozhenko.te.ua
(Форум лікаря гінеколога м.Тернопіль - консультації, поради, відповіді)

Востаннє редагував rozehko: 28.09.2010 о 17:08.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2011, 14:41 #1602948   #53
Natasikkk
 
Аватар для Natasikkk
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Хочу сказати, що Рутецька Л. А. як лікар взагалі ніяка. Вона виїхала на тому, що мала бабло і зробила крутий кабінєт і купила файне модне УЗД і вміє щебетати. По-перше, вона страшний панікьор, якшо шось складніше банальної молочниці, то зразу спригує і радить до кого звернутись, бо знає шо сама не компетентна, по-друге, втюхує потрібні і не потрібні ліки по своїх рецептах, по-третє, направляє на аналізи і на обстеження тіки до своїх знайомих, чим дає всім заробити, по-четверте, на власному досвіді переконана і 100% доказано, що в аналізах, які вона бере, вона приписує шопопало аби лікувати і лікуванняя призначає як пальцем в небо - поможе не поможе.
Natasikkk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2011, 20:51 #1603237   #54
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Цитата:
Допис від berry Переглянути допис
і прямо призирливо сказали що я веду активне життя не вибираючи партнерів,мов дівчина легкої поведінки.( коли в житі знаю тільки свого чоловіка, тоді ми ще зустрічалися). Лікарка справді живодьор, та щей й хамка...
мда,читання моралі гінекологами це не дуже приємний фактор.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2011, 20:55 #1603244   #55
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
мда,читання моралі гінекологами це не дуже приємний фактор.
а тобі шо казали?
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 08.02.2020, 23:30 #2774450   #56
Ludzik
Учасник
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

До якого приватного гінеколога можна звернутися без запису?
Ludzik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2021, 23:30 #2793730   #57
Katya434
Учасник
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

У багатьох існує проблема відвідувати гінеколога через відсутність часу через основну роботу. Я працюю в основний час, проблема відпроситься на роботі і відвідати мого гінеколога в поліклініці. Роботу не хотілося втрачати і зважилася відвідати клініку Люменис на Шулявці. Пройшла повний курс лікування і одужання, і не втратила роботу. Всім рекомендую.
Katya434 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2021, 23:34 #2793731   #58
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Куди найкраще звернутися до приватного гінеколога?

Цитата Люменис на Шулявці.
ех Катя Катя Катерина - не тим ти місцем думаєш .....
тут з Тернополя ніхто не поїде на Шулявку шоб не втратити роботу
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:39.