Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Посудомийна машина. За і проти.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.11.2009, 10:46 #1114972   #1
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Посудомийна машина. За і проти.

Зацікавила інформація чи варто купувати посудомийну машину? Хто користується і має змогу порівняти?
Зокрема, цікавлять питання: виробник, вмонтована чи стаціонарна? Економія води? Ціна?
Хоча, здається, головний аргумент тут те, що не залишається хімії, якою миється посуд руками і який залишається і потрапляє в організм.
В кого які думки з цього приводу?


Зверніь увагу на корисні повідомлення у цій темі


andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Gellig (20.05.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 10:58 #1114987   #2
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

непотрібна річ...особисто моя думка...
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 3:
contras552 (18.01.2010), Yarkop (20.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 11:07 #1114997   #3
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Теж вважаю непотрібною штукою таку машину. Тільки буде місця і енергії займати.
Маю вдома кухонний комбайн з повним фаршом, якщо раз чи два на рік використаю, то буде добре. Так само і до посудомийної машини.

Рук ніхто і ніколи не замінить
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 11:12 #1115000   #4
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

В мене немає .. але в багатьох знайомих є ..вони нею не користуються .
Особисто мені вона непотрібна .. не того що я люблю мити посуд ( я це нєнавіжу ) ..а тому що тиждень потрібно чекати щоб завантажити .

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Теж вважаю непотрібною штукою таку машину. Тільки буде місця і енергії займати.
Маю вдома кухонний комбайн з повним фаршом, якщо раз чи два на рік використаю, то буде добре. Так само і до посудомийної машини.

Рук ніхто і ніколи не замінить
Комбайн досить потрібна річ (ІМХО) Я досить часто використовую .

Востаннє редагував SNIZHOK: 20.11.2009 о 11:12. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 12:04 #1115095   #5
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Так... Три думки - всі проти. Але... важливий нюанс - ніхто її має ! В мене теж є повнофунціональний комбайн - і теж дуже рідко використовую. Але, я наголошував, що перевага цієї машини повинна бути в чистій посуді і впевненості, що не залишиться хімки всякої. Ну, звичайно, економія води...
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 12:09 #1115103   #6
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

andrey_ko
в брата двоюрідного є....і чесно кажучи я скоріше посуд вимию, ніж та машина....
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 12:44 #1115138   #7
Kija
Banned
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Так... Три думки - всі проти. Але... важливий нюанс - ніхто її має ! В мене теж є повнофунціональний комбайн - і теж дуже рідко використовую. Але, я наголошував, що перевага цієї машини повинна бути в чистій посуді і впевненості, що не залишиться хімки всякої. Ну, звичайно, економія води...
Ти ж сам і відповідаєш на своє питання Якщо заради економії 2-3 тис. грн. ти готовий споживати по декілька мілілітрів гали і фейрі щодня в якості приправи, плюс вважати посуд помитий в ледве теплій воді чистим від бактерій продовжуй мити руками, ні - купуй посудомийку. Все решта типу економія води (тут додай електрику + реальну ціну тої води для населення одне і теж отримаєш), збирання тижнями посуду (таке враження, що люди з однієї тарілки всією сім'єю їдять, або ніколи не бачили сучасних побутових посудомийок, а тільки для барів і ресторанів) повна туфта.
А вмонтована, чи стаціонарна це вже як на мене суто питання дизайну Собі брали вмонтовану, бо купували одразу цілу кухню і так просто красивіше, а коли в тебе вже кухня стоїть і нема змоги поміняти в ній якусь тумбу бери стаціонарну.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
andrey_ko
в брата двоюрідного є....і чесно кажучи я скоріше посуд вимию, ніж та машина....
Відколи це швидкість миття посуду стала показником важливішим за якість? Я і машину сам помию скоріше ніж це зроблять на мийці, але є два но: 1) там це зроблять якісніше, 2) і найголовніше там це зроблять за мене.

Востаннє редагував Kija: 20.11.2009 о 12:45. Причина: Пізніше додано
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 13:38 #1115197   #8
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

необовязково всю посуду мити маючими засобами, в більшості тарілки чудово миються під потужним потоком гарячої води без миючих засобів (я так роблю...). Просто викидати 2-5 штук гривень на посудомийну машину - це несерйозно (імхо звичайно...)

боятися бактерій - то взагалі не виходити...бо вони всюди і на всьому, що нас оточує...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 14:02 #1115237   #9
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

За машинку двома руками.
Чистота, відсутність хімії на руках, більше вільного часу.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 14:11 #1115253   #10
mhl
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

моя думка - посудомойка дуже потрібна річ. В мене вмонована, оскільки так набагато краще кухня виглядає. Посудомойка просто незамінима після різних свят, домашніх п'янок і т.п . В загальному користуємося нею регулярно - раз на 1-2 дні. Для сім'ї добре брати шириною 60 см, тоді можна мити і каструлі, бо якщо сороківка - то туди крім 4-х великих каструль більш нічого не влізе. На рахунок, хімії, якості миття - якщо так само вимити посуду вручну, то гарячої води піде набагато більше, крім того, мити при температурі 75 градусів руками не реально. Відносно погано справляється з засохшою їжею (картопля, каша), так що посуду бажано ставити в посудомойку зразу після їди, а не на другий день . Крім того в посудомойці не можна мити дерев'яні речі (н.п. дощечки) і алюміній - це потрібно враховувати при виборі посуди.
Але саме основне - самому нічого не потрібно робити крім загрузив і вийняв за 1,5 - 2 години. Посуду вдома є досить, так що швидкість миття в принципі значення не має. Для мене особисто це в кілька раз перекриває всі мінуси, включаючи вартість посудомойки.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 16:03 #1115446   #11
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

цікаво чи противники мають машинку ? Я теж був проти, але купив і тішусь.
Якщо брати, то однозначно 90 см., щоб мити баняки, бротвені і інший габаритний посуд.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 16:10 #1115453   #12
mhl
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

90 см? не знав що є такі. Я, коли ще не мав машинки, то сумнівався, чи може вона просто струменями води нормально мити те, що приходиться терти вручну губкою. Дочекався, поки посудомойку купили родичі, порозпитував про враження і вже потім і собі купив.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 16:59 #1115508   #13
Sacred
 
Аватар для Sacred
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Найпошириніші розміри посудомийниз машин 60см. або 45см. (ширина) з загрузкою 12 або 9 комплектів посуду. Перед вибором посудомийки тра добра подумати та вирішити яка має вона бути окремостояча чи вмонтована. Серед виробників порадив би (з недорогих) Ariston або Samsung. З дорощих Bosch (однозначно) або Siemens (шо в принципі одне і теж).
Sacred зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 17:00 #1115509   #14
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
моя думка - посудомойка дуже потрібна річ. В мене вмонована, оскільки так набагато краще кухня виглядає. Посудомойка просто незамінима після різних свят, домашніх п'янок і т.п . В загальному користуємося нею регулярно - раз на 1-2 дні. Для сім'ї добре брати шириною 60 см, тоді можна мити і каструлі, бо якщо сороківка - то туди крім 4-х великих каструль більш нічого не влізе. На рахунок, хімії, якості миття - якщо так само вимити посуду вручну, то гарячої води піде набагато більше, крім того, мити при температурі 75 градусів руками не реально. Відносно погано справляється з засохшою їжею (картопля, каша), так що посуду бажано ставити в посудомойку зразу після їди, а не на другий день . Крім того в посудомойці не можна мити дерев'яні речі (н.п. дощечки) і алюміній - це потрібно враховувати при виборі посуди.
Але саме основне - самому нічого не потрібно робити крім загрузив і вийняв за 1,5 - 2 години. Посуду вдома є досить, так що швидкість миття в принципі значення не має. Для мене особисто це в кілька раз перекриває всі мінуси, включаючи вартість посудомойки.
Мені теж цікаво чи противники її мають вдома В мене вже 2 роки десь стоїть, Whirlpool, вмонтована, теж 60-ка (брали разом з кухньою) - класна і потрібна річ. Мені її вистачає і на баняки і на посуд і на склянки (їх вона особливо класно миє, не залишається розводів і блищать супер). Практично весь посуд постійно туди ставлю, вмикаю десь раз на три дні, поки повністю загрузиться. На рахунок того, що погано відмиває засохший посуд - бажано завжди все трохи полоскати перед тим як ставити в посудомийку, щоб не залишалось твердих відходів, тоді і фільтр треба рідше чистити. Дерев"яне ставлю те, що не шкода - вигляд не супер, але відмиває добре. А от алюмінієве дійсно не варто ставити, завтикала раз так і кавоварка пішла спати.
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 17:14 #1115527   #15
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Якби в мене була більша кухня - купив би дві.
В одну складаєш брудний посуд, з іншої виймаєш чистий.
Потім відповідно міняються місцями.

А при моїй кухні місця навіть на одну не вистачило
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2010, 17:08 #1184104   #16
mhl
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

питання до тих, хто має посудомийки - якими каструлями користуєтесь?
Бо в мене проблема: алюмінієвих не можна мити, а в емальованих і з нержавійки коли варити н.п. картоплю то пригорає часто.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2010, 20:02 #1184338   #17
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
питання до тих, хто має посудомийки - якими каструлями користуєтесь?
Бо в мене проблема: алюмінієвих не можна мити, а в емальованих і з нержавійки коли варити н.п. картоплю то пригорає часто.
Заливаєш на деякий час гарячої водою, щоб тверді частки відліпились - і в посудомийку
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (18.01.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2010, 08:50 #1187058   #18
mhl
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

дякую, цей спосіб я знаю , просто хочеться щоб взагалі не пригорало
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2010, 09:11 #1187071   #19
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
дякую, цей спосіб я знаю , просто хочеться щоб взагалі не пригорало
такі баняки вийдуть дорожчими за ще одну посудомийку

Щоб нерпигаряла картомля є така рішотка. яку на дно кидаєш- і далі все гуд, правда тоді мяти картоплю треба в іншій кастрюлі
Свій вибір ставлю в бік посудомийки, води йде менше, миє краще і як тут головне сказали нетреба щоб це робив я, дружина чи інші члени сім'ї
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2010, 09:19 #1187079   #20
Divx
 
Аватар для Divx
Типово Відповідь: Посудомийна машина. За і проти.

руки маєте людіііі... деградуєте...
машину фтопку
Divx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:03.