Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.12.2016, 16:47 #2667897   #5321
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я в тій організації що таке твердить і не був]
Братан, внеси мене в "чорний список" краще. "Миллионы живущих теперь никогда не умрут". Повмирали.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2016, 17:14 #2667902   #5322
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Для мене ти мертвий- це єдине тобі повідомлення. Іншого не буде, доки не оживеш.
СПС і на тому, бро. Внеси мене в ігнор.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2016, 17:52 #2667905   #5323
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Любові мало. Як до Єгови, так і до одновірців.
Людина не спроможна продукувати справжню любов.
Кожен, кого веде Бог, відчуває те, про що ти пишеш, бо тільки в Богові є Любов. Тому оті "свідки Єгови" які постійно хваляться перед іншими і виставляють напоказ слово "любов" завжди спантеличували мене. Поки я не побачв їхню "любов" у словах проти християн, у наклепах, зверхності, бажанні принизити, а самим вивищитися.

Чим ближче кожен із нас до Бога, тим більше Бог спроможний виявляти Свою Любов (Себе) через нас. Інакшого шляху нема.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ми просто не віримо кожному духові, який заявляє що є Божим духом.
Ну то читайте Біблію уважніше. Я не стверджую, що я є якимось чи кимось, а лиш те, що прийняв Ісусову смерть як заплату за мої гріхи. Прийняв подароване Єговою прощення гріхів, виправдання і нове народження від Єгови, як і написано про кожного, хто вірує в Ісуса як Месію.
А Ви вже самі за себе вирішуйте, чи варті для Вас щось слова Божі, слова Ісуса Христа і апостолів. Чи слова керівників ваших Вам вартніші. Це Ваш вибір.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я в тій організації що таке твердить і не був
От бачите, то Ви вже в іншій, напевно, таємній організації, всередині цілої вашої організації. Це не перше, що я від Вас чув, Бо Ви вже і наступництво у вашій організації заперечували і казали, що не маєте нічого спільного із помилками засновників (Рассела і Рутерфорда) - так, ніби це все було не у цій же самій організації.
Тепер Ви і про мінливе світло вже не признаєтеся. Гарно Вам! От тільки чи однодушні Ви в цьому із іншими свідками?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Для мене ти мертвий- це єдине тобі повідомлення. Іншого не буде, доки не оживеш.
Яснаріч, що так простіше сказати, аніж відповісти аргументом на аргумент.
Де речі, Учень, а що Ви вкладаєте в ці слова "ти для мене мертвий", адресовані Лео? Можете прояснити?
Я перенесу це запитання у іншу тему, раз Ви тут не можете відповідати.

П.С. Чи Ви тепер зовсім покинете розділ "Релігія" по причині присутності тут Лео?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2016, 22:11 #2667923   #5324
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Одного не розумію, як людина, яка вірить в Бога, може проклинати людину!? Говорити погане.
VillisRey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2016, 01:03 #2667941   #5325
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Людина не спроможна продукувати справжню любов.
Це дуже відносне поняття.Признаюся, Я оцінив твою стриманість, Володимир. Я би навіть сказав нордичність. Але... любов.. Це дещо інше, по - моєму.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2016, 13:01 #2667967   #5326
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Але... любов.. Це дещо інше, по - моєму.
В даному контексті я говорив про любов як ставлення (однієї особи до іншої). Ставлення Боже до нас та інших людей - це взірець, до якого нам (мені так точно) ще рости і рости.
Я взагалі намагаюся уникати вживання слова любов, розуміючи як далеко мені до істинного змісту цього слова. Саме тому мене дивують люди, які часто вживають це слово у відношенні до себе і хваляться як вони люблять ближнього, свіввіруючих і т.д.
Щоправда, у випадку декого із твоїх братів виявилося, що сьогодні він радісно посміхається і каже пролюбов, а завтра різко міняється і каже що ти для нього мертвий.
Яка втіха, що Бог не такий, як ці "браття".

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Для мене спасіння і не головне. Головне освячення Божого імені. А буде освячене, - буде і спасіння.
Тоді ти ставиш воза попереду коня.
Освячення Божого імені не в тому, щоб промовляти його чи розказувати про нього.
Освячення Божого імені в тому, щоб прийняти Божі дарунки, за які заплачено неймовірну ціну, прийняти їх, щоб жити і цим, новим життям, прославляти Бога.
Бог бере немічне, непотрібне, загинуле, мертве і вдихає в нього нове життя, очищує від гріха і дає сили жити по-новому. Отож: спочатку слід прийняти оце (а це і є початок, необхідна умова) спасіння, а потім дозволити Богові змінювати себе зсередини і цим прославитися в людині і, через життя людини, у ставленні до інших людей.
Людина не спроможна на таке, отже і не може ні освячувати Боже ім"я ні прославляти Бога по-справжньому.

Востаннє редагував Новак: 12.12.2016 о 13:01. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2016, 15:57 #2668093   #5327
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А як їх зустріти тоді? Шукати самому? Ісус ходив і шукав, чи чекав поки до нього прийдуть?
--- щодо Ісуса було по різному до інвалідів та немічних ішов сам інших приносили чи приходили до Нього
--- щодо тебе ... а як написано? ....... шукайте і знайдете, просіть і дано буде вам, стукайте і відчинять вам .....надіюсь не інвалід щоб чекати щоб прийшли....

Востаннє редагував engar: 13.12.2016 о 16:02.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2016, 21:10 #2668310   #5328
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Учень, я не конфесія, я окрема людина.
Бог, до Вашого відома, не спасає деномінації, конфесії чи єдиноправильні організації.
Бог спасає кожну людину зокрема: Сам її приводить до спасіння, Сам, через думки сумління, приводить до покаяння і Сам, Духом Святим, народжує до нового життя.
Люди (жодні) не можуть цього зробити.
--Новаку, Бог хоче щоб кожна людина спаслась, але спастись можна тільки через його менших братів.

Матвія 25:
31 Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй, і всі Анголи з Ним, тоді Він засяде на престолі слави Своєї.
32 І перед Ним усі народи зберуться, і Він відділить одного від одного їх, як відділяє вівчар овець від козлів.
33 І поставить Він вівці праворуч Себе, а козлята ліворуч.
34 Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу.
35 Бо Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви.
36 Був нагий і Мене зодягли ви, слабував і Мене ви відвідали, у в'язниці Я був і прийшли ви до Мене.
37 Тоді відповідять Йому праведні й скажуть: Господи, коли то Тебе ми голодного бачили і нагодували, або спрагненого і напоїли?
38 Коли то Тебе мандрівником ми бачили і прийняли, чи нагим і зодягли?
39 Коли то Тебе ми недужого бачили, чи в в'язниці і до Тебе прийшли?
40 Цар відповість і промовить до них: Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили.
41 Тоді скаже й тим, хто ліворуч: Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований.
42 Бо Я голодував був і не нагодували Мене, прагнув і ви не напоїли Мене,
43 мандрівником Я був і не прийняли ви Мене, був нагий і не зодягли ви Мене, слабий і в в'язниці і Мене не відвідали ви.
44 Тоді відповідять і вони, промовляючи: Господи, коли то Тебе ми голодного бачили, або спрагненого, або мандрівником, чи нагого, чи недужого, чи в в'язниці і не послужили Тобі?
45 Тоді Він відповість їм і скаже: Поправді кажу вам: чого тільки одному з найменших цих ви не вчинили, Мені не вчинили!
46 І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя.

Новаку, хто є для вас ці Найменші Брати Ісуса Христа? Можете відповісти? Бо ж згідно цих віршів без цієї умови ви не спасетесь

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від VillisRey Переглянути допис
Одного не розумію, як людина, яка вірить в Бога, може проклинати людину!? Говорити погане.
--А що ж з тими, що кажуть, що вони християни і дозволяють собі вбивати людей?

Востаннє редагував Vityab: 14.12.2016 о 21:17. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2016, 12:31 #2668366   #5329
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Новаку, хто є для вас ці Найменші Брати Ісуса Христа? Можете відповісти? Бо ж згідно цих віршів без цієї умови ви не спасетесь
Тут мова про християн, дітей Єгови через віру в Ісуса Христа. І я є також одним із них.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Новаку, Бог хоче щоб кожна людина спаслась, але спастись можна тільки через його менших братів
Спасається людина через проповідь про Ісуса Христа і дію Духа Святого в серці людини, в її сумлінні, а далі, коли увірує в Ісуса - завдяки новому народженню.
Хто народився від Бога - той нове творіння, хто не народився - той перебуває у смерті.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2016, 22:03 #2669426   #5330
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тут мова про християн, дітей Єгови через віру в Ісуса Христа. І я є також одним із них.
--Де ви їх бачили, Новаку? У якій конфесії ви їх бачили?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Спасається людина через проповідь про Ісуса Христа і дію Духа Святого в серці людини, в її сумлінні, а далі, коли увірує в Ісуса - завдяки новому народженню.
Хто народився від Бога - той нове творіння, хто не народився - той перебуває у смерті.
--Бачите Новаку, якщо ця умова вами не буде виконана, то ось тут написано, що з вами буде. Щоб ви там не казали. Чи ви не згодні?

Матвія 25:
31 Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй, і всі Анголи з Ним, тоді Він засяде на престолі слави Своєї.
32 І перед Ним усі народи зберуться, і Він відділить одного від одного їх, як відділяє вівчар овець від козлів.
33 І поставить Він вівці праворуч Себе, а козлята ліворуч.
34 Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу.
35 Бо Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви.
36 Був нагий і Мене зодягли ви, слабував і Мене ви відвідали, у в'язниці Я був і прийшли ви до Мене.
37 Тоді відповідять Йому праведні й скажуть: Господи, коли то Тебе ми голодного бачили і нагодували, або спрагненого і напоїли?
38 Коли то Тебе мандрівником ми бачили і прийняли, чи нагим і зодягли?
39 Коли то Тебе ми недужого бачили, чи в в'язниці і до Тебе прийшли?
40 Цар відповість і промовить до них: Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили.
41 Тоді скаже й тим, хто ліворуч: Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований.
42 Бо Я голодував був і не нагодували Мене, прагнув і ви не напоїли Мене,
43 мандрівником Я був і не прийняли ви Мене, був нагий і не зодягли ви Мене, слабий і в в'язниці і Мене не відвідали ви.
44 Тоді відповідять і вони, промовляючи: Господи, коли то Тебе ми голодного бачили, або спрагненого, або мандрівником, чи нагого, чи недужого, чи в в'язниці і не послужили Тобі?
45 Тоді Він відповість їм і скаже: Поправді кажу вам: чого тільки одному з найменших цих ви не вчинили, Мені не вчинили!
46 І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2016, 20:10 #2669659   #5331
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Де ви їх бачили, Новаку? У якій конфесії ви їх бачили?
Вітябе, а до чого тут "конфесії"?
Бог не засновував конфесій, Бог і не рятує конфесіями.
Бог рятує і народжує до нового життя кожну людину зокрема.
Люди цього дати не можуть.

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Господи, коли то Тебе ми голодного бачили і нагодували, або спрагненого і напоїли?
38 Коли то Тебе мандрівником ми бачили і прийняли, чи нагим і зодягли?
39 Коли то Тебе ми недужого бачили, чи в в'язниці і до Тебе прийшли?
Причина проста: ми це знаємо, а якщо Ви це знаєте, і, у Вашому випадку, сприймаєте як інструкцію для виконання, щоб потрапити у Рай, то чого Вам потім зображати здивування? Ви ж виконували інструкцію, згідно написаного, заробляли собі місце праворуч з Ісусом.

Востаннє редагував Новак: 22.12.2016 о 20:10. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2016, 21:04 #2669681   #5332
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, а до чого тут "конфесії"?
Бог не засновував конфесій, Бог і не рятує конфесіями.
Бог рятує і народжує до нового життя кожну людину зокрема.
Люди цього дати не можуть.
--Ви думаєте, що кожен буде розповідати казки в кожен буде жити по своїм казкам і всіх Бог буде одобряти.
То де ви братів менших Ісуса Христа зустрічали?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Причина проста: ми це знаємо, а якщо Ви це знаєте, і, у Вашому випадку, сприймаєте як інструкцію для виконання, щоб потрапити у Рай, то чого Вам потім зображати здивування? Ви ж виконували інструкцію, згідно написаного, заробляли собі місце праворуч з Ісусом.
--Що ви знаєте Новаку, коли ви не знаєте у скількох Богів ви вірите?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2016, 09:09 #2669738   #5333
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ви думаєте, що кожен буде розповідати казки в кожен буде жити по своїм казкам і всіх Бог буде одобряти.
Слова Ісуса Христа і апостолів про нове народження, яке дарується кожному, хто вірує в Ісуса і прийняв Його Ви називаєте казками?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
То де ви братів менших Ісуса Христа зустрічали?
Кожен, хто вірує в Ісуса Христа і прийняв Його, той народився від Бога і він є вже не чужий, а рідний Богу, дитина Божа і саме цих Ісус називає "братами Своїми".


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Що ви знаєте Новаку, коли ви не знаєте у скількох Богів ви вірите?
У одного, вже багато разів Вам відповідав.

А Вам раджу таки задуматися (якщо Ви бачите себе серед тих, хто по правиці у притчі Ісуса Христа): якщо Ви 10(20, 30, 40 чи більше) років житимете з думкою, що Вам потрібно виконувати оті слова Ісуса із притчі і будете їх виконувати все життя, то яким чином Ви, після стількох років виконання цих заовідей, можете бути серед тих, хто виявлятиме щирий подив, кажучи "Господи, таж коли ми бачили тебе голодним чи спрагненим, хворим чи і в"язниці і напоїли, нагодували та провідали?"
Ніякого подиву у Вас, в такому разі, і сліду не може бути, бо Ви все життя працювали, свідомо виконуючи певні заповіді і очікували отримати за виконання належну оплату!
Розумієте?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 22:24 #2670498   #5334
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Слова Ісуса Христа і апостолів про нове народження, яке дарується кожному, хто вірує в Ісуса і прийняв Його Ви називаєте казками?
--Чули, Новаку, що демони не те, що вірять в Бога Єгову і в Ісуса Христа, вони знають про їх існування, але ж це ніяк не каже про те, що їх Бог схвалює. Правильно? Тому важливо не тільки вірити у їх існування. Правильно?
Тому, щоб буди гідним дарунка Бога, а саме жити вічно у Новому Світі, треба всі вимоги Бога старатись виконувати, а не тільки розповідати, що ви вже вірите і це вже гарантує вам, що ви опинетесь бути гідним.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Кожен, хто вірує в Ісуса Христа і прийняв Його, той народився від Бога і він є вже не чужий, а рідний Богу, дитина Божа і саме цих Ісус називає "братами Своїми".
--Згадайте про таке.

Матвія 7:
21 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.
22 Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили?
23 І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!
24 Отож, кожен, хто слухає цих Моїх слів і виконує їх, подібний до чоловіка розумного, що свій дім збудував на камені.
25 І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася, і на дім отой кинулась, та не впав, бо на камені був він заснований.
26 А кожен, хто слухає цих Моїх слів, та їх не виконує, подібний до чоловіка того необачного, що свій дім збудував на піску.
27 І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася й на дім отой кинулась, і він упав. І велика була та руїна його!
28 І ото, як Ісус закінчив ці слова, то народ дивувався з науки Його.
29 Бо навчав Він їх, як можновладний, а не як ті книжники їхні.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
У одного, вже багато разів Вам відповідав.
--Зараз перевіримо чи воно так є насправді.
Батько Бог Єгова - є особистістю і Богом? Ісус Христос - є особистістю і Богом? Святий Дух - є особистістю і Богом для вас?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 22:39 #2670504   #5335
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Чули, Новаку, що демони не те, що вірять в Бога Єгову і в Ісуса Христа, вони знають про їх існування, але ж це ніяк не каже про те, що їх Бог схвалює. Правильно?
Ви прирівнюєте людей і демонів?
У людей та демонів, по-Вашому, однакові критерії спасіння?
Чого Вас там ще такого навчають?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Тому важливо не тільки вірити у їх існування. Правильно?
Я ж Вам написав у що потрібно вірити, то чому Ви перепитуєте?
Цитата 1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.
(1Iван.5:1)
12 А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його
(Iван.1:12)
Отож, Біблія однозначно стверджує, що необхідно вірувати в те, що Ісус є Христос, а також прийняти Його.
Це є у Вашому житті? Чи нема?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Батько Бог Єгова - є особистістю і Богом? Ісус Христос - є особистістю і Богом? Святий Дух - є особистістю і Богом для вас?
Так, згідно Біблії.
Цитати Вам наводити чи вони нічого для Вас не значать?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 22:50 #2670509   #5336
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви прирівнюєте людей і демонів?
У людей та демонів, по-Вашому, однакові критерії спасіння?
Чого Вас там ще такого навчають?
--Взагалі то, Новаку, ви що не знаєте, що у демонім і Сатани взагалі не має можливості спастись.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я ж Вам написав у що потрібно вірити, то чому Ви перепитуєте?

Отож, Біблія однозначно стверджує, що необхідно вірувати в те, що Ісус є Христос, а також прийняти Його.
Це є у Вашому житті? Чи нема?
--Та треба вірити, але ж тільки вірити замало чи навашу думку - достатньо тільки вірити і все?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Цитата Допис від Vityab
Батько Бог Єгова - є особистістю і Богом? Ісус Христос - є особистістю і Богом? Святий Дух - є особистістю і Богом для вас?
Так, згідно Біблії.
Цитати Вам наводити чи вони нічого для Вас не значать?
--Такщо, Новаку, а ви тільки що казали, що вірите в одного? То в скількох ви Богів вірите, Новаку, насправді? У одного чи в трьох Богів?

І що ви казали там про згідно Біблії. Що згідно Біблії? Згідно Біблії Бог один має бути чи три?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 08:16 #2670524   #5337
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Взагалі то, Новаку, ви що не знаєте, що у демонім і Сатани взагалі не має можливості спастись.
Вітябе, це Ви порівняли людей і демонів, тому не задавайте мені це запитання, а спитайте краще себе, чому Ви приплели демонів до питання віри в Ісуса Христа і спасіння через віру в Ісуса Христа - того, що проповідували Ісус та апостоли.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Та треба вірити, але ж тільки вірити замало чи навашу думку - достатньо тільки вірити і все?
1. Вірити в Ісуса
2. Прийняти Його і стати дитиною Божою, перейшовши від смерті до життя
3. Рости духовно від стану немовляти, зростаючи під дією Духа Святого і Його навчанням - процес усього християнського життя.

Ви ж вважаєте, що можна догодити Богу залишаючись мертвим, не народившись згори?

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Такщо, Новаку, а ви тільки що казали, що вірите в одного? То в скількох ви Богів вірите, Новаку, насправді? У одного чи в трьох Богів?

І що ви казали там про згідно Біблії. Що згідно Біблії? Згідно Біблії Бог один має бути чи три?
Вітябе, ми вже пробували розібратися з Вами у простому питанні: Хто саме, яка Особа говорила з Мойсеєм у Вихід 33 розділ.
Це був Ісус (Логос) чи це був Єгова?
Ви вже визначилися із відповіддю?
Якщо так, то дайте прямі відповіді на оці запитання, які випливають із діалогу, описаного в цьому розділі:
1. Хто називав себе іменем Єгова, представляючись Мойсею: Ісус чи Єгова?
2. Хто сказав Мойсею, що людина не може бачити Його лиця і жити: Ісус чи Єгова?
3. Хто показав славу Єгови Мойсею: Ісус чи Єгова?


П.С. Є ще простіші (набагато!) питання, які ми обговорювали і так і не дійшли згоди, хоча це курс шкільної програми.
Ось: переливання крові в лікарні роблять з метою дати людині поїсти (так кажуть вам ваші керівники) чи з іншою метою? Ви вже визначилися із відповіддю на це запитання?
Ще: пересадку органів людям роблять з метою, щоб людина перетравила цей огран (знову попоїсти, як стверджували Ваші керівники) чи з іншою метою?
Хоча, з трансплантацією органів ваших керівників ніби вже попустило, а от із трансплантацією крові поки-що ні.

Є ще більші просте запитання, суто біблійне: Ісус носив бороду, будучи людиною, на Землі чи ні?
У Вас є відповідь, Вітябе?
А Ви читали яка багаторічна суперечка була у вашій організації з цього питання?
Як Рутерфорд переслідував бородачів, бо вони нагадували йому про Рассела, як примушував збривати бороди і малювати у ваших виданнях Ісуса та апостолів безбородими. Знаєте про це?
І що це тривало дуже довго, ще навіть після смерті Рутерфорда, настільки він зашугав свіх в організації. Що аж в 70-ті роки ваші художники таки вернули бороди Ісусові та Його учням.
"Мінливе світло"?

Востаннє редагував Новак: 28.12.2016 о 08:31. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 20:05 #2671203   #5338
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Цитата Допис від Vityab
--Взагалі то, Новаку, ви що не знаєте, що у демонім і Сатани взагалі не має можливості спастись.
Вітябе, це Ви порівняли людей і демонів, тому не задавайте мені це запитання, а спитайте краще себе, чому Ви приплели демонів до питання віри в Ісуса Христа і спасіння через віру в Ісуса Христа - того, що проповідували Ісус та апостоли.
--То не питання, а твердження. Бо ж демони.

Якова 2:
17 Так само й віра, коли діл не має, мертва в собі!
18 Але скаже хтонебудь: Маєш ти віру, а я маю діла; покажи мені віру свою без діл твоїх, а я покажу тобі віру свою від діл моїх.
19 Чи віруєш ти, що Бог один? Добре робиш! Та й демони вірують, і тремтять.
20 Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
1. Вірити в Ісуса
2. Прийняти Його і стати дитиною Божою, перейшовши від смерті до життя
3. Рости духовно від стану немовляти, зростаючи під дією Духа Святого і Його навчанням - процес усього християнського життя.

Ви ж вважаєте, що можна догодити Богу залишаючись мертвим, не народившись згори?
--Це вас не має хвилювати.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, ми вже пробували розібратися з Вами у простому питанні: Хто саме, яка Особа говорила з Мойсеєм у Вихід 33 розділ.
Це був Ісус (Логос) чи це був Єгова?
Ви вже визначилися із відповіддю?
Якщо так, то дайте прямі відповіді на оці запитання, які випливають із діалогу, описаного в цьому розділі:
1. Хто називав себе іменем Єгова, представляючись Мойсею: Ісус чи Єгова?
2. Хто сказав Мойсею, що людина не може бачити Його лиця і жити: Ісус чи Єгова?
3. Хто показав славу Єгови Мойсею: Ісус чи Єгова?


П.С. Є ще простіші (набагато!) питання, які ми обговорювали і так і не дійшли згоди, хоча це курс шкільної програми.
Ось: переливання крові в лікарні роблять з метою дати людині поїсти (так кажуть вам ваші керівники) чи з іншою метою? Ви вже визначилися із відповіддю на це запитання?
Ще: пересадку органів людям роблять з метою, щоб людина перетравила цей огран (знову попоїсти, як стверджували Ваші керівники) чи з іншою метою?
Хоча, з трансплантацією органів ваших керівників ніби вже попустило, а от із трансплантацією крові поки-що ні.

Є ще більші просте запитання, суто біблійне: Ісус носив бороду, будучи людиною, на Землі чи ні?
У Вас є відповідь, Вітябе?
А Ви читали яка багаторічна суперечка була у вашій організації з цього питання?
Як Рутерфорд переслідував бородачів, бо вони нагадували йому про Рассела, як примушував збривати бороди і малювати у ваших виданнях Ісуса та апостолів безбородими. Знаєте про це?
І що це тривало дуже довго, ще навіть після смерті Рутерфорда, настільки він зашугав свіх в організації. Що аж в 70-ті роки ваші художники таки вернули бороди Ісусові та Його учням.
"Мінливе світло"?
--Новаку, що ви намагаєтесь мені довести усім цим? Конкретно і по суті.

Ви просто, можете відповісти, ви вірите в одного Бога чи в трьох Богів?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 22:11 #2671220   #5339
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Ви просто, можете відповісти, ви вірите в одного Бога чи в трьох Богів?
Вітябе, а Ви можете просто, без ухилять (як досі, відповісти на питання "з Ким був Мойсей у епізоді, описаному у книзі Вихід?
Пам"ятаєте це питання?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, ми вже пробували розібратися з Вами у простому питанні: Хто саме, яка Особа говорила з Мойсеєм у Вихід 33 розділ.
Це був Ісус (Логос) чи це був Єгова?
Ви вже визначилися із відповіддю?
Якщо так, то дайте прямі відповіді на оці запитання, які випливають із діалогу, описаного в цьому розділі:
1. Хто називав себе іменем Єгова, представляючись Мойсею: Ісус чи Єгова?
2. Хто сказав Мойсею, що людина не може бачити Його лиця і жити: Ісус чи Єгова?
3. Хто показав славу Єгови Мойсею: Ісус чи Єгова?
То відповідь буде чи ні?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Бо ж демони.
Вірують, що Бог є один.
Проте вони не мають спасаючої віри в Ісуса Христа і не можуть прийняти Ісуса Христа.
А з прийняттям Ісуса Христа все і починається, бо тоді людина народжується згори, від Духа, переходить від смерті до життя. А вже далі, духовно ростучи і розвиваючись зі стану немовляти і далі така людина переходить "із віри в віру" і справи людини (її життя) теж змінюються.
Якщо ж людина не народилася згори, а залишилася у стані смерті, то догодити Єгові вона не може. Її справи, як пише Біблія "як одежа, забруднена місячними".
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2017, 08:38 #2671234   #5340
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, а Ви можете просто, без ухилять (як досі, відповісти на питання "з Ким був Мойсей у епізоді, описаному у книзі Вихід?
Пам"ятаєте це питання?

То відповідь буде чи ні?

Допис від Новак
Вітябе, ми вже пробували розібратися з Вами у простому питанні: Хто саме, яка Особа говорила з Мойсеєм у Вихід 33 розділ.
Це був Ісус (Логос) чи це був Єгова?
Ви вже визначилися із відповіддю?
Якщо так, то дайте прямі відповіді на оці запитання, які випливають із діалогу, описаного в цьому розділі:
1. Хто називав себе іменем Єгова, представляючись Мойсею: Ісус чи Єгова?
2. Хто сказав Мойсею, що людина не може бачити Його лиця і жити: Ісус чи Єгова?
3. Хто показав славу Єгови Мойсею: Ісус чи Єгова?
--Новаку, ви ж знаєте, що ви цим не можете нічого довести, то навіщо цим ухилятись від простого запитання - у скількох Богів ви вірите?
У мене Новаку є три варіанти, 1) міг говорити сам Єгова Бог Батько, 2) потім міг говорити від імені Єгови якийсь із Ангелів, 3) а так як Ісус Христос є також Ангелом, то міг говорити і Ісус Христос від імені Єгови Бога. Так що ви мені хотіли цим довести, Новаку?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вірують, що Бог є один.
--Бачите, Новаку, ви кажете, що Демони вірили в одного Бога, а ви у скількох Богів вірите?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:41.