Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


"Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.01.2016, 07:07 #2606573   #21
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
200грн за день користування підйомником як на мене дуже дорого.
та там цілий день робити нічого.
Але навіть якщо прийти скажем на 2 годинки розімнятись і взяти прокат то 360 грн на двох за таку гірку - ну не знаю...
Хіба якщо своя снаряга.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
там є збоку безкоштовна гірка?
ну як мінімум та що зліва від витягу (перед камерою якраз) - точно безкоштовна. А так то платним мав би бути тільки витяг.

Востаннє редагував switch: 11.01.2016 о 07:07. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 11.01.2016, 10:47 #2606608   #22
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Вчора пішов перший раз на ті горки з малим. Катався на тій горці шо безкоштовна (зліва). Враження з найкращих. Коли вже зїхав з горки, то певне більше стрьомно було мені, ніж малому. Один мінус - підніматися важкувато.
Для тих хто ще не зїжджав з горки, то раджу, коли спускаєтесь, краще триматися правого боку гори, бо з лівої сторони в кінці гори багато замерзлих ям, можна багато чого відбити собі або поламати санки. Але для любителів екстриму - в самий раз.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2016, 18:36 #2608958   #23
saymon
Guest
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Цитата Під час катання на сноутюбах у "Савич парку", що на Тарнавського, травмувалось двоє дівчат. Одна з них у реанімації. Працівники комплексу припускають, що трапилось це через недотримання правил безпеки - дівчата з'їжджали на сноутюбах з траси для лижників та сноубордистів.
via
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2016, 22:28 #2609029   #24
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
via
Нічого дивного. На буковелі ломаються один з другим, це ж не в карти грати.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2016, 08:09 #2609055   #25
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
via

чудогірськолижний курорт вже відкрили але ще:

"Щоб запобігати подібних випадків, у "Савич парку" розвішують інформаційні вказівники, які вказують на якій трасі кататись на лижах та сноубордах, яка траса для санок, а яка для сноутюбах. Також висітимуть правила. "

я чомусь думав, що правила користування потрібно вішати, до відкриття траси, а не після нещасних випадків, но як завжди бабло перемагає зло...
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2016, 13:58 #2609145   #26
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Та якщо порівняти не з Буковелем а з аналогічними міськими гірками - то переважно ніхто там правилами не заморочується. Хоча он навіть в Буковелі був випадок серйозного травмування лижниці, яку збила компашка, що вирішилась спуститись по гірці 2А на захисному маті, який відвязали від пушки.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2016, 14:47 #2609164   #27
saymon
Guest
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Я тако то всьо читаю і бачу що впадаю в маразм. Ну або я не знаю.
Нє, ну по пяні спіздити мат і кататися з гірки це я можу зрозуміти, не схавлюю але можу зрозуміти.

Але як можна потрапити в реанімацію зїхавши по снігу із невеликої гірки? Невже покоління смартфонів настільки непристосоване до реалій? Най би хоч би погуглили тоді, чи шо.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2016, 18:02 #2609204   #28
semmy
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Але як можна потрапити в реанімацію зїхавши по снігу із невеликої гірки? Невже покоління смартфонів настільки непристосоване до реалій? Най би хоч би погуглили тоді, чи шо.
Момент коли дівчата травмувалися я особисто бачив на власні очі і був поряд з місцем падіння дівчат. Звичайно, ми всі можемо казати, що дівчата не дотримувалися правил поведінки і звідси такі сумні наслідки...

Проте є друга сторона медалі, це саме організатори - власники, які не забезпечили безпечних умов відпочинку.
- По-перше, почнем з того, що гірка з якої зіжджали дівчата не позначена жодним розпізнавальним знаком, як така, що створена виключно для лижників та сновбордистів.
- По-друге, дівчата каталися на орендованому сноутюбі, заплатили не малі гроші.
- По-третє, небезпечні місця гірки нічим не відгороджені!!! Підприємець-організатор ((Віталій) в газетах каже, що дівчата вилетіли з трампліна, але жодного трампліна на тому місці немає, це лише насип землі збоку траси, який утворився в процесі формування гірки і любий скачок з нього призведе до вильоту з траси, а саме в стічний бетонний колектор в який і влетіли дівчата. Варта зауважити, що цей колектор знаходиться за "трампліном" у великій ямі. Доречі метрів 10-15 вище того місця є ще один "трамплін" у вигляді каналізаційного люка який стерчить прямо з траси.

Думаю просте огородження цих та інших небезпечних місць дешевою пластиковою сіткою могло б не допустити такого травматизму.

Ще що недопустимо на лижній трасі це лід, а його в савич_парку дійсно багато. Можливо ще не налагоджена повністю техніка для засніження траси і немає відповідного досвіду в працівників, але це зовсім не знімає відповідальності, адже саме вони повинні створити безпечні умови відпочинку.

Востаннє редагував semmy: 21.01.2016 о 18:08.
semmy зараз поза форумом  
Подякували 5:
barvik777 (21.01.2016), Bublikk (24.01.2016), ОРДА (21.01.2016), Nofelet (25.01.2016), roma22101987 (22.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2016, 23:27 #2609270   #29
saymon
Guest
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

semmy, я тебе почув, і частково згоден.
Підприємець, який замутив даний вид діяльності - вчорашній торговець джинсами з польського базару в Тернополі, і як правильно надавати такі специфічні послуги він не знає і знати не хоче.
Взагалі, там весь той спуск - суцільне порушення всіх можливих і неможливих норм та правил.

Але! На дахах будинків не стоять таблички "З даху не стрибати". Чому? Тому що всім очевидно до чого це призведе. Так, відсутність правил, контролю та засобів бепеки це косяк підприємця, і це неможливо виправдати нічим. Особисто я завтра ж би закрив той парк, як мінімум, плюс компенсаніця потерпілій, само собою

З іншого боку, розум теж треба включати, при будь-яких розкладах.

Власне причина травми:



P.S. До людей, які дозволили там робити атракціон теж дуже багато питань.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2016, 00:28 #2609279   #30
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Я як був малий і жив в селі, а село наше стояло у видолинку, оточене з одної сторони високою горою, внизу якої текла річка. Так от зимою ми часто ходили біля річки кататися на санках. Нахил гори там був - більше 45 градусів. Довжина - метрів від 50 і вище, але вище ніхто не ліз, бо було впадлу. А в мого сусіда ще були санки, йому тато зробив, стальні, важили пару кілограм, накату брали такого, що всцятися можна було. А ще як в них сідало троє, то до кінця траси не доїжджав ніхто )) Чесно, я зараз тако згадую і мені дивно, що на тій гірці ніхто собі навіть пальця не зламав. Бо вся ця гірка була одним сплошним порушення ТБ.

Хоча мушу признати, що бетонних колекторів в нас не було. Була криниця внизу, але там схил ставав майже горизонтальним і всі встигали тормозити.

Востаннє редагував Nemesis-T: 22.01.2016 о 00:36.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dimon184 (23.01.2016), roma22101987 (22.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2016, 12:11 #2609341   #31
opera
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

http://www.0352.ua/article/1097302

відео сказано що там була огорожа?
opera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2016, 15:26 #2609382   #32
saymon
Guest
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Цитата В гірськолижному комплексі розповідають, наразі ніхто з родичів постраждалих до них претензій не має.
via

Ну, ніби як порішали.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2016, 22:57 #2609491   #33
Malva
Учасник
 
Аватар для Malva
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Може хто знає, там діє лише абонемент на весь день чи є ще разові "квитки" на підйомник? Як на мене то там немає що робити весь день, та й на лижах ніде кататись, хіба що на санках пару раз зїхати.
Malva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2016, 07:20 #2609510   #34
boob
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Цитата:
Допис від Malva Переглянути допис
Може хто знає, там діє лише абонемент на весь день чи є ще разові "квитки" на підйомник? Як на мене то там немає що робити весь день, та й на лижах ніде кататись, хіба що на санках пару раз зїхати.
Є на 1 годину і на 2 години
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2016, 11:46 #2609549   #35
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

[Romanio] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nofelet (25.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2016, 19:38 #2609684   #36
boob
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Доброго дня усім. Був я в "Савич парк" більше негативу чим позитиву, а чому, попробую описати і розказати. З однієї сторони добре що в Тернополі з'явився ski парк, але не в такому виконанні як зараз це просто жесть. Спорядження просто старезне і ніяке, я розумію що старе але це не означає що за ним не потрібно дивитись, що не потрібно точити канти, що не потрібно нічого робити з поверхнею ну взагалі нічого, хоча би парафіном потерли.

Схили - ліва сторона засніжена і по ретрачена, але ретраком зробили один слід він дуже вузький чому не можна дуло зробити 2 -3 рази цим самим збільшити ширину траси. Поза межами де пройшов ретрак поробились льодяні кульки і льодяні глиби, тобто там їхати неможливо. Права сторона снігу там взагалі не набили щось вирішили що не потрібно чи що але 90% лижників їдуть саме туди через праву сторону і там просто жах трава болото правда замерзле каналізація ну і лід в низу ну просто супер траса для початківців.
Ну і підйомник сама важча частина катанні, так як початківцю схопити його ну не можливо і вони всі стоять там в низу 5-4 людей. Це фактично і людей не було бо ми були у п'ятницю з ранку, а що буде робитись коли прийде більше людей? Але хто буде ходити з таким сервісом? Міг би хтось з персоналу їм допомагати. Сам підйомник дуже швидко працює і схопитись за нього важко початківцям, також трос чи ручки мають якісь завусини, які можуть порвати куртку і рукавиці . Я розірвав куртку трошки і рукавиці , також бачив хлопця який розірвав штани .

Сьогодні болять трохи руки, а дружина то потягнула руку через підйомник. Так розумію що розраховували на пропускну здатність а не на комфорт .Ще за годину підйомник ставав разів 4 по 3-5 хв і нікого немає щоб його включити добре що 2 рази був інструктор то дзвонив щоб включили а так не знаю скільки ми би прочекали щоб він почав працювати.Думаю поки нікого в підйомник не затягне доти там нікого не буде хоч і безпека якась мала би спрацювати. Про безпеку ніхто не дбає там можна впасти і лежати щоб тебе знайшли, ну а падати є чого трава, каналізація, лід, всім байдуже. О такий то "Савич парк" в Тернополі . Йшов тільки щоб навчити дитину стояти на лижах ну і дружину трохи підівчити. Вже краще шнурок, машина і на аеропорт . Вражень більше безпека теж ну і задоволення більше. Тільки Карпати і ніякий "Савич парк" не замінить гори. Думав що хоть трасу трохи підготують, а то нічого тільки гроші справно беруть і п'ятниця рахується як вихідний день тому дороще. Також прокат на день тільки і нікого не цікавить що ти береш в них абонемент на одну годину ну чи на дві.(((
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2016, 12:39 #2609820   #37
atwinny
 
Аватар для atwinny
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Був вчора з дитиною на санках. Здивувала байдужість наших людей... Каталося багато малих дітей, і крім них було кілька школярів які з'їжджали на великому важкому дерев'яному піддоні прямо там де діти виходили вверх по гірці. Хоч би хто їм зробив зауваження... Там ноги поламати - раз плюнути. З таким підходом до безпеки, не дуже хочеться туди йти знову.
atwinny зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2016, 13:29 #2609832   #38
saymon
Guest
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Цитата:
Допис від atwinny Переглянути допис
Був вчора з дитиною на санках. Здивувала байдужість наших людей... Каталося багато малих дітей, і крім них було кілька школярів які з'їжджали на великому важкому дерев'яному піддоні прямо там де діти виходили вверх по гірці. Хоч би хто їм зробив зауваження... Там ноги поламати - раз плюнути. З таким підходом до безпеки, не дуже хочеться туди йти знову.
Я так розумію ти зробив зауваження?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2016, 14:00 #2609839   #39
atwinny
 
Аватар для atwinny
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Чекав цього запитання. Так, зробив. Хоча, це нічого не змінило.
atwinny зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (24.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2016, 14:35 #2609844   #40
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: "Савич парк" лижний спуск в карпатському Тернополі

Цитата Хоча, це нічого не змінило.
Треба було зняти на камеру і зробити сюжет для телебачення!!!
Poradnuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:19.