Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Дизайн та web-дизайн

Дизайн та web-дизайн Усі види дизайнів: оголошення, листівки, газети, журнали, банери, логотипи, сайти та ін.


Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.05.2013, 21:38 #2214005   #241
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
мужик в костюмі із птахом на плечі глибоким поглядом сверлить гіганську пляшку мінералки
Та він в мене під вікнами з того бігб0рду втикає. Асоціюється більше з рекламою сигарет, оскільки там також придмують заклики, які не повязані з дійсністю.
Прихований текст: мужик з орлом 

Востаннє редагував orka13: 27.06.2013 о 15:20.
orka13 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (26.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2013, 12:17 #2214276   #242
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
мужик в костюмі із птахом на плечі глибоким поглядом сверлить гіганську пляшку мінералки
Вони подумали, мабуть, що всі дивляться телевізійні співочі конкурси, той мужик - Павло Табаков - переможець "Голосу країни". Тому і "переможець в кожному з нас". І він зі Льовова.

п.с. моя жінка дивиться, а я попри неї, чувака з орлом відразу впізнав. так що може і дієво.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2013, 22:20 #2214766   #243
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

супорт виявляється також давня професія ))))

advisor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yarkop (28.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 08:19 #2224239   #244
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

http://prihod.ru/

Православненько, гг
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 10:09 #2224305   #245
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Після презентації iOS 7, почали "стібатись" з Jony Ive і його ре-дизайну:
http://jonyiveredesignsthings.tumblr.com/
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2013, 15:16 #2226028   #246
phoeniXXL
Учасник
 
Аватар для phoeniXXL
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
http://prihod.ru/

Православненько, гг
jQuery Masonry детектед (сам недавно користувався)
phoeniXXL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2013, 23:03 #2226856   #247
meat
 
Аватар для meat
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Після презентації iOS 7, почали "стібатись" з Jony Ive і його ре-дизайну:
http://jonyiveredesignsthings.tumblr.com/
Процитую Воронежского. Він тут правда про логотипи, але суть та сама

Цитата И стало мне интересно. Прочел я внимательно почти все отзывы на новый логотип «...». Очень много прочел. И стало мне интересно: откуда это бешенство? Почему масса людей бросились обсирать эту простую картинку? В ней нет абсолютно ничего, к чему может придраться непрофессионал. Ну, профессионалы, понятно, готовы поспорить о расстояниях между буквами, потому что о них всегда можно поспорить, ибо это не точная наука. Но остальные-то? Должна быть причина, по которой человек вдруг разражается гневными тирадами, бросается писать жалобы, выходит на улицу с факелом и прочее. Причины не может не быть. И она заключается, конечно, не в надписи «...», даже если б последняя была действительно уродливой. Глупость какая — беситься из-за простой надписи. И причина не в том, что люди, дескать, не любят непривычного или нового. Ничего непривычного в слове «...» нет, как его ни напиши. А новое люди любят. Люди любят новое. Новый телефон, новый пиджак, новое авто.
Отсмеявшись над отзывами («верните Times New Roman»), пора задуматься, что не так с новыми логотипами.
Пора, пора задуматься.
Новые логотипы (точнее, новые версии популярных логотипов) всегда встречают в штыки. Всегда.
С чего бы, интересно.
...
...
...
С чего бы.
...
Да, так вот. Есть теория, которая, похоже, объясняет феномен. Она называется «меня не спросили». Да-да-да. Дело-то не в том, что вы логотип поменяли, а в том, что поменяли его без моего ведома, без моего согласия, без моего участия. Я ведь тоже умею в фотошопе, я ведь тоже пользователь, у меня, черт возьми, тоже есть мнение! А вы его проигнорировали. Вы мне дали понять, что я дурак, непрофессионал, быдло. А на самом деле я умный, я угадал, что это шрифт Myriad Pro, я могу сам сделать лучше гораздо — но сделал кто-то другой, и получил, наверное, кучу бабла. А я не получил. И поэтому я сейчас докажу вам, что вы зря, ох, зря меня не спросили. Сейчас я вам все расскажу, все, что я думаю и о логотипе, и о том, кто его вам за миллион евро нарисовал.

По-моему, это все объясняет.

Если бы авторы отзывов участвовали в создании логотипа, ну или хотя бы выбирали его голосованием, потока ругани просто не было бы. Ощущение причастности помешало бы.

Но с легкостью могу представить, какое феерически чудовищное вышло бы пи***ц-говно.
Все Айв правильно зробив. Скевоморфізм злегка підзадовбав в дизайні епла. Щоб намалювати іконку для попереднього айОС треба було потратити дні два-три в кращому випадку, і то, якщо ти знаєш що робиш і вмієш малювати іконки. А тепер 20-30 хвилин і готово, не треба бути майстром ілюстрацій — поріг входу в розробку під айОС7 понизився, що скажеться на кількості нових аплікацій, а відповідно і популярності системи.

Гугл поклав початок, майкрософт підхопив, а тепер підтягнувся еппл. Ера простоти почалась.
meat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
org100h (18.06.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.08.2013, 12:58 #2250388   #248
saymon
Guest
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Неймовірно, але факт. Люди, які займаються фарбуванням у підїздах будинків Тернополя читають "Ководство" Лєбєдєва

Цитата
Допис від Лєбєдєв
Когда мне говорят, что красный с зеленым не сочетаются, я сатанею. Посмотри на грядку клубники, дундук!
 
Подякував(ла):
timka.org (03.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2013, 08:12 #2251408   #249
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

В жодному разі не збираюсь зазіхнути на авторитет Лєбєдєва з його Ководством, так, як не знаю хто це, а тим більше не прирікатимусь з працівниками жеків з їхнім безцінними досвідом підбору кольорів для дизайну під"їздів, але поєднання зеленого з червоним надзвичайно важке для людського ока. Таке поєднання спричиняє ефект , який називається хромостереопсис, коли одні кольори "виступають", а другі "віддаляються". Це викликає подразнення та стомленість очей. Аналогічне поєднаня червоного з синім.

п.с. більше я в цій темі нічого не доганяю.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2013, 19:20 #2252152   #250
zabo
 
Аватар для zabo
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Стоп а хто каже що червоний і зеленей не гармончні кольори ? Синій червоний плюс жовтий також гармонічні.
Чи хтось відмінив всю теорію кольору ?
zabo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2013, 23:25 #2252288   #251
mr.psiho
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
В жодному разі не збираюсь зазіхнути на авторитет Лєбєдєва з його Ководством, так, як не знаю хто це, а тим більше не прирікатимусь з працівниками жеків з їхнім безцінними досвідом підбору кольорів для дизайну під"їздів, але поєднання зеленого з червоним надзвичайно важке для людського ока. Таке поєднання спричиняє ефект , який називається хромостереопсис, коли одні кольори "виступають", а другі "віддаляються". Це викликає подразнення та стомленість очей. Аналогічне поєднаня червоного з синім.
Такі насичені відтінки звісно що не радуватимуть око. Секрет простий - треба вибирати пастельні відтінки. Таким чином можна поєднати практично будь-які кольори без шкоди для здоров'я (і певно психіки).
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2013, 18:51 #2262891   #252
saymon
Guest
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Судячи із сайту міськради це логотип Тернополя за приз у 1000 грн.

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2013, 19:24 #2262902   #253
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Судячи із сайту міськради це логотип Тернополя за приз у 1000 грн.

то перше місце:

тільки замість синьо-жовтого фону був різнокольоровий

друге місце дісталось нам (я не винен! мене мої дизайнери змусили взяти участь!!!) і ще комусь, не пам"ятаю.

автор цих прінтів був удостоїний третього місця.



Востаннє редагував riznyk: 31.08.2013 о 08:31.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2013, 19:42 #2262908   #254
saymon
Guest
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

"Місто щасливих людей" імапктом написано!? Шоб я так жив...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2013, 19:45 #2262909   #255
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

імпактом, капсом, з контурами - шо тут тобі не тернопільське?
timka.org зараз поза форумом  
Подякували 3:
org100h (31.08.2013), riznyk (30.08.2013), saymon (31.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2013, 12:50 #2263125   #256
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

у імпакта інфернальні коріння? Він не сумісний із щастям?
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2013, 15:11 #2263170   #257
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

сьогодні розмістив в себе в ФБ

Крадений логотип переміг у конкурсі на кращий логотип до Дня міста


Придумати лого для Тернополя поривались ще в минулому десятилітті. В 2008 році, за участі міської ради, на Форумі файного міста було оголошено про конкурс на кращий логотип для Тернополя (http://www.forum.te.ua/showthread.php?p=641398). Участь брали усі бажаючі, тому якість логотипів була відповідною Хоча, було декілька робіт, які заслуговували на увагу. Серед них - роботи Віталія Блажієвського (http://vk.com/blazhievsky). Ось - одна з його робіт http://forum.te.ua/showpost.php?p=662543&postcount=72 (зображення доступне тільки для зареєстрованих користувачів).

У 2013 році Тернопільська міська рада оголосила черговий конкурс по створенню логотипа (http://www.rada.te.ua/novyny/16020.html)
Мета самого конкурсу була дещо розмитою: чи то логотип для Тернополя придумати і нанести його на футболку, чи то логотип до дня міста, який би символізував надмірну духовність тернополян, як центру українства і нанести його на футболку.
Як сказав Надал: «Метою проведення конкурсу є здійснення вибору найкращої ідеї для символіки міста Тернополя шляхом забезпечення права громадян взяти участь у формуванні привабливого іміджу міста через відбір кращого проекту слогану та логотипу, - зазначив Сергій Надал, - Визнані найкращими логотип та слоган міста, будуть використані в рекламних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу міста Тернополя в Україні та за кордоном».
На День міста Управління культури та мистецтв, очолюване О. Смиком, оголошувало переможців конкурсу.
Участь у конкурсі брали і діти з галицького коледжу і заслужені мужі тердизайну.
Ваш покірний слуга також взяв на себе сміливість викласти роботи своїх співробітників для участі у конкурсі. Тому дану публікацію слід розгладяти з кореляцією на надмірну заздрісність та заангажованість автора

Результати конкурсу оголосили тут: http://www.rada.te.ua/novyny/16764.html.
I місце посів студент медуніверситету Тимошенко Олег з трошки видозміненим логотипом авторства Віталія Блажієвського. Сам Віталій в телефонному дзвінку мені підтвердив, що є автором даного лого і до нього ніхто не звертався про дозвіл на використання його роботи у конкурсі.

Звісно, сам Олег Тимошенко на оголошення переможців не прийшов. Замість себе прислав якусь дівчинку, яка, судячи з її поведінки, добре знайома з організаторами конкурсу. Також з незрозумілої причини на сайті міськради не виклали роботу переможця конкурсу, а поставили "логотип" іншого учасника.

Тому в мене питання до організаторів: чому ви поводитесь так, ніби знаєте, що логотип крадений?
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
promouter (31.08.2013), timka.org (31.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2013, 07:09 #2263363   #258
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Нема чим перейматися, я вже давно зрозумів що нікому з оргів той логотіп нахрін не потрібний. Потрібний черговий інформайційний привід. Епопея з ним триває вже на моїй памяті 10-ку років. А закінчується як завжди одним і тим же - пулемьот в руках і все місто в адверготіку.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякував(ла):
timka.org (01.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2013, 12:29 #2263788   #259
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

org100h зараз поза форумом  
Подякували 3:
orka13 (23.12.2013), Phantom (31.05.2014), SpY (12.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2013, 21:07 #2318098   #260
KreLker
 
Аватар для KreLker
Типово Відповідь: Балачки (веб) дизайнерів та співчуваючих

Питання наступного плану:
Якщо я використовую в розробці сайту готову CMS(наприклад Joomla)+компоненти,та модулі(безкоштовні та не дуже)+перероблений шаблон(з мережі інтернет). Чи я можу брати за це гроші? І чи можна кваліфікувати це, як розробка веб-сайту.
KreLker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:02.