Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.01.2012, 23:27 #1843831   #1
shypuch
Активний учасник
Типово Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Надіюсь,можна в вас створити малесеньку офроуд - тему, аби популяризувати рух в нашому місті!
На нашому сайті за рік існування, ну надто маленька "вузькопрофільна" відвідуваність.

Кому цікаво заходьте, дописуйте!!!

http://www.drive.te.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=13


Дякую
shypuch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (08.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 00:10 #1843845   #2
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Думаю відвідуваність вашого сайте не пініметься), а от запостити тут фотки і знайти однодумців думаю запросто. Розвивайте тему і все буде добре.

Вибачте новачка за силку на сторнній ресурс, це не реклама, а просто посилання на своє хоббі.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 00:57 #1843853   #3
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Ну в вас тут свої правила звичайно. В нас, на офроудних сайтах, ніхто не перечить чужим ссилкам. Навідь на нашому drive.te.ua ви можете знайти вагон ссилок інших подібних форумів.

Я не для СВОЄЇ ПЕРСОНАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ тут створив тему.
Поясню: сам багато їжджу, то починав з Франківськими, тільки через те, що не зміг знайти в неті когось з Тернополя. Потім трохи познаходились (і то як !!! просто на заправках підходили, до навигляд пристосованих авто, наважувались і питали, ... чи бездор, чи просто понти перед дівками), з деким познайомились на чужих форумах і т.д.

Так от, допустим комусь з Тернополя цікаво офроуд, бездоріжжя, болото, він пише ці теги, і ... йому нічого пошуковики не викидають!

І далі варіанти:
1. хтось хотів їхати, а думає що компанії тут нема,
2. хтось (ну немає машини) хотів би напроситися, знову ж, де знайти місцевих,
3. Я особисто думаю, може в нашому місті ДІЙСНО тільки грубо 6 (шість) машин, що кудись НЕ КОМЕРЦІЙНО виїздять?!!

Тому, звичайно, що коли ви займаєтесь форумом, Вашу роботу видно (і в пошуковиках також), а ми бавимось в інше, і форум в нас, загалом лише як фотоальбом і органайзер.


PS Якщо буде багато цікавитись, можу здуру скопіювати нас сюди, а поки просто підтримуватиму тему. Хіба затреться.

PPS І якщо зима таки прийде, пропоную послуги евакуатора, якщо ніхто інший не доїде, досвід є
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (21.01.2012), seadog (08.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 01:12 #1843858   #4
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

о!,це щось цікаве
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 02:09 #1843871   #5
Morel
 
Аватар для Morel
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Ех, пізно тема створена....продав свого бобіка на гудрічах...і лопата тепер в гаражі валяється....і троси без діла лежать...

А кататися в тернополі після доброго дощу або снігопаду, можна будь-де...суцільний автодром для 4х4
Morel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 09:16 #1843903   #6
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата:
Допис від Morel Переглянути допис
Ех, пізно тема створена....продав свого бобіка на гудрічах...і лопата тепер в гаражі валяється....і троси без діла лежать...

А кататися в тернополі після доброго дощу або снігопаду, можна будь-де...суцільний автодром для 4х4
І що, десь виїздили? Я так, розумію троси не для сушіння шмаття використовували?
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 10:21 #1843925   #7
Morel
 
Аватар для Morel
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Покатушками не займався...небуло з ким...а самому дуже скучно десь в лісі в болоті застрягнути. Більше екстріму було в поїздках в карпати на лижі..на рибалку...в сильні снігопади (коли ще були снігопади зимою) трос навіть не ховав в багажник, а намотував на запаску на задніх дверях...дуже часто приходилося смикати людей яким менше повезло з кількісю ведучих коліс.

Morel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 11:02 #1843940   #8
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

В мене колеса на машині трохи більші стоять...


... але шнурок зазвичай спереду вожу, щоб могли витягнути, ... чогось постійно стрягну


Додано через 8 хвилин
Не надто хочу перекопійовувати сюди наш форум, але заради наповнення ще одне, характерне фото


Востаннє редагував shypuch: 08.01.2012 о 11:02. Причина: Пізніше додано
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 4:
Morel (08.01.2012), Romko_7 (21.01.2012), sagittarius79 (24.01.2012), Sem (08.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 11:05 #1843945   #9
Morel
 
Аватар для Morel
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Ну...це вже майже "котлета" я взагалі дивуюся навіщо Вам трос спереду? Невже хтось ще міг проїхати поперед цієї машини?
Morel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 11:24 #1843950   #10
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Ну якщо чесно, то там всього дві машини наважились пробувати, і обидві з Тернополя !!!

Решта (машин 15-20, стояли фоткали). Своїм ходом не переїхали, лебідкою можна було спокійно перетягнутися.

І для загального розвитку, фото не передають АЖ НІЯК, того що твориться насправді. Для тих кому фотки здаються так собі, змаштабую: дах припаркованої попереду Паджеро Таврії, буде ЯКРАЗ на рівні верхньої (хромової) передньої дуги. Підножка має таку ж висоту, як 1,5-2річна дитина. Сидячи за кермом, сусідні трафіки чи віто на буси вже не виглядають ...

Додано через 3 хвилини
І це ще не надто підготовлена машина, ще тре пару тисяч долярів

А до "котлет" тут взагалі прірва! Але думаю ми до них не доростем. Як на мене краще 6х6!

Востаннє редагував shypuch: 08.01.2012 о 11:24. Причина: Пізніше додано
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 12:14 #1843969   #11
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Треба мати стальні нерви, бабло, відвагу, і в деякій мірі дурість, аби таке от витворяти. Я б мабуть ніколи не наважився, хіба би міг так просто поміняти авто...
Хоча в деякій мірі Вам заздрю))
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 12:53 #1843994   #12
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата:
Допис від Morel Переглянути допис
Покатушками не займався...
Отут даремно, при розумному підході машина не гробиться. В своїй найпершій offroud поїздці, був в шоці від Шниви! Ми сиділи в болоті, вона їздила навколо, легенька, не провалювалась. Правда колеса в нас десь однакові були. І як виявилось, в тій ниві (на вигляд штатній), лебідка, правильні шнурки, купа текилажу, понтонний міст в багажнику



Тоді я ще думав що в мене один з кращих "прохідців"

shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 13:58 #1844018   #13
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Знаю.що баян ще той
Але раз пішла така тема.то вирішив кинути.може ще хтось не читав:
Чем круче джип - тем дальше пиз..овать за трактором!
(народная мудрость)
NEMIROFF зараз поза форумом  
Подякували 2:
G1N3K0l0G (21.01.2012), Garko (08.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 14:35 #1844029   #14
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Роки 2 тому пробував місити болото на старенькому ісудзу трупері 86 року. Поїхали в поля, ті що в Гаях великих. Я того трупера мало не перевернув. Було класно але якихось сильних вражень я не отримав.
В мене друг має Пажеро вагона нового. Купив собі BF Goodrich і гасає. Треба йому сказати що є такі самі як і він в Тернополі
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 19:43 #1844159   #15
Morel
 
Аватар для Morel
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Шнива перешкоди може брали лише ходом...3-4 тис.об і друга понижена....пройде будь-де....а якщо не пройде то вже лише на буксирі...її проблема, це слабкий бензиновий двигун 1968 року розробки. ЇЇ перевага це вага в 1350 кг. Коли інші джипи мають значно більшу масу.
Morel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2012, 11:11 #1844430   #16
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Ну, якщо цікаво про ту конкретну Шниву, то там мотор по моєму, якиїсь 1,8 з опеля поставили. Нас тоді витягували Уаз і Уаз-Патріот разом, бо дуже гарно нас присмоктало в болото. Нива навідь не пробувала, казали - надто маленька
Хоча як на мене, по місту і ближчим селам їздити достойна машинка, ще б розхід адекватний був, то б собі купив.
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2012, 19:17 #1849072   #17
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Попередньо плануємо виїзд на наступні вихідні, суботу чи неділю. Хто має бажання зголошуйтесь.
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2012, 20:06 #1852761   #18
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від Uncletafuk
Останнім часом на роботу добираюсь повнопривідною технікою. Для чого ? Бо як є можливість звільнитися швидше то їду пом'яти сніжок колесами, а то на вихідних доводиться в село пертися.
От і сьогодні так. Тільки на цей раз прихопив із собою відеооператора.
Сніг на полі вже мокрий і дуже важкий.....Надіюсь не розтане до наступних вихідних.
Я навпаки, їжджу "пузотьоркою" і насолоджуюсь снігом. Сніг нині досить мокрий і важкий, але щось 4х4 легко його долає, екстрім не той. Їздив сьогодні в справах, полями декілька кілометрів туди-назад. В селі було страшновато. В полі перші кілометри їхав, і за відчуттями, думав що машина - звірюка, пройде туди назад ходом, а потім почалося ...

Розвернуло поперек колії, її під снігом не видно,



викопався, проїхав 20 метрів, знову скинуло, виліз, подивився товщину снігу, трохи вище чобіт, посміявся, викопався, ще 20 метрів і кинуло в рів, цією машинкою що не яма, то по фари, вже не смішно, фотографувати не хочеться, з боями викопався. В останній момент не вистарчало її зовсім трошки щоб викарабкатися, то відкрив дверку, і підняв її плечем, ногу тримав на газі (МОЖЕ КОМУ ТАКЕ ЗНАЙОМО!!!). Поки викопувався, машину розвернув в сторону звідки приїхав, вирішив машину залишити пройтися десь 200-250м пішки, і тут ... прийшла мені в голову геніальна ідея, ... включив задню передачу і, як не дивно, машинка понеслася з легкістю, до того ж на підйом.



Доїхав заднім ходом. З долини ...



... потім зробив фото, повернув, і проклав колію сюди



Диски повитирав, а от машину трохи заляпав, кусками болота, і на даху чомусь теж



Назад по своїй колії, вже не так цікаво.



Цікаво, вже при виїзді в село, коли на тебе зглядаються ЧИМ і звідки ти приїхав!!! В самому місті, знову тикання в мене пальцями, певно досить колоритно виглядає така "звірюка" з кусками болота на даху.

Отака от суботня покатушка, якби поїхав джипом і засів! Наодинці витягнути його з допомогою палки і якоїсь хопти (гілячок не було - поле), хм . . . . . . . думаю мені б цей "номер" не вдався.

Коментуйте ...
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 4:
And_TC (21.01.2012), Morel (22.01.2012), Romko_7 (21.01.2012), S.H.A.D.E (29.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2012, 20:59 #1852811   #19
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
відкрив дверку, і підняв її плечем, ногу тримав на газі (МОЖЕ КОМУ ТАКЕ ЗНАЙОМО!!!)
довго ржав
згадав.що на ока казали.що то кишенькова машина.це бачу така саме.але пофіг спосіб.головне.що вибрався.
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2012, 22:06 #1852868   #20
And_TC
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
. В останній момент не вистарчало її зовсім трошки щоб викарабкатися, то відкрив дверку, і підняв її плечем, ногу тримав на газі (МОЖЕ КОМУ ТАКЕ ЗНАЙОМО!!!).
Коментуйте ...
колись трохи давніше, як на батьковому Запорожці (вухастику) коли стряг в снігу чи болоті то використовувався такий прийом: витягуєм підсос десь 2/3, включаємо 1 передачу,легенько відпускаємо зчеплення і машинка собі помаленько буксує, далі відкриваєм двері, виходим і впираємся плечем в дверний пройом і помагаємо їй виїхати. де-коли навіть вдавалося правою рукою підрулювати -
And_TC зараз поза форумом  
Подякували 2:
RUS (24.01.2012), Vuyko Yosyp (21.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:57.