Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.05.2014, 15:06 #2399058   #381
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
я собі купив Л-карнітин, 2-3 рази в день, по 1 таблетці, і одну з них обов"язково перед тренуванням, за пів години http://ankor.od.ua/catalog/327/l_kar..._40_elit_farm/

чи шось імпортне але до 200грн/кг?

ну і розкажіть шось про Креатин, варто чи ні?

дякую)
Які у вас цілі тренувань?

1. По жироспалювачу, як на мене тут є 4 ефекти:
- ефект енергетика (більше та інтенсивніше тренуєшся - більше спалюєш жиру)
- термогенний ефект - теоретично теж допомагає спалити більше жиру
- подавлення апетиту - менше їсиш - більше худаєш
- теоритично розчеплення жирових клітина та вивільнення енергії (щось повязане із першим пунктом)

який ефект від Л-карнитину?

Маю на продаж Cellucor:Super HD - серйозний штатівський бренд, чудові відгуки, привезено прямо із США, для форумчан дам 1 капсулу на пробу!

2. Щось імпортне до 200грн... таке буває? Взагалі нашого не пю, по причині низької якості, краще зїсти звичайних продуктів\молока...

3. Креатин як на мене сама ефективна штука в питані ціна\результат. Класно дає як на силу так і на масу... Якщо з фінансами туго, то краще взяти його ніж протеїн. Але це для мене так, для когось може по іншому
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (29.05.2014)
Старий 29.05.2014, 21:57 #2400359   #382
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата Які у вас цілі тренувань?
перегнати трохи зайвої ваги в м"язи)
шо не переженеться, просто зігнати, бо під сальцем м"язів вже трохи є)

Цитата 2. Щось імпортне до 200грн... таке буває?
та буває)

Цитата Взагалі нашого не пю
я вот взяв наш Кубік для проби, але потім начитався шо краще все таки імпортне, тому далі напевно попробую шось імпортне

але полюбому воно краще ніж Бучацький протеін))))


Цитата 3. Креатин як на мене сама ефективна штука в питані ціна\результат. Класно дає як на силу так і на масу... Якщо з фінансами туго, то краще взяти його ніж протеїн. Але це для мене так, для когось може по іншому
до креатину ше не доріс... хз...
чого в мене думка про нього шо це вже хімітоз)
може я і не правий, і з часом зміню думку і попробую...
але поки шо не наважюсь на нього

може переконаєш? або просто власні поради/відгуки/враження?
Sasha зараз поза форумом  
Старий 03.06.2014, 13:53 #2402439   #383
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
до креатину ше не доріс... хз...
Не знаю як то перегнати жир в мязи може таке і буває...
Взагалі для такого раджу перетренувальники + креатин... помоєму, краще ніж жироспалювачі...
До креатину треба рости? теж такого не знав... може я і сам ще не доріс... треба над цим задуматись...
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sasha (03.06.2014)
Старий 03.06.2014, 20:04 #2402633   #384
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
До креатину треба рости?
тернопільські качки настільки сурові, що ...
oliver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sasha (03.06.2014)
Старий 03.06.2014, 22:26 #2402727   #385
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від oliver Переглянути допис
тернопільські качки настільки сурові, що ...
що не можуть пояснити на пальцях шо не так, а шо так......
а роблять вигляд шо знають якусь велику таємницю яку більше нікому не можна знати....

дякую) змістовна тема)
ви мені дуже допомогли порадами.... шас подякую вам за це)
Sasha зараз поза форумом  
Старий 04.06.2014, 18:43 #2403041   #386
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
що не можуть пояснити на пальцях шо не так, а шо так......
а роблять вигляд шо знають якусь велику таємницю яку більше нікому не можна знати....

дякую) змістовна тема)
ви мені дуже допомогли порадами.... шас подякую вам за це)
а що тут приїховувати: зупинилась вага заліза, яке можеш дьорнути - спробуй креатин
oliver зараз поза форумом  
Старий 04.06.2014, 20:36 #2403076   #387
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від oliver Переглянути допис
а що тут приїховувати: зупинилась вага заліза, яке можеш дьорнути - спробуй креатин
ааа
ну ясно
я до такого ше не дойшов
Sasha зараз поза форумом  
Старий 05.06.2014, 19:46 #2403519   #388
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ааа
ну ясно
я до такого ше не дойшов
до чого не дойшов?
oliver зараз поза форумом  
Старий 05.06.2014, 21:52 #2403587   #389
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від oliver Переглянути допис
до чого не дойшов?
Цитата зупинилась вага заліза, яке можеш дьорнути
поступово збільшую вагу...
та й вага зараз досить мала...
Sasha зараз поза форумом  
Старий 06.06.2014, 17:57 #2403867   #390
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
поступово збільшую вагу...
та й вага зараз досить мала...
Ну то поки пробуй без креатину. Через пару місяців спробуй.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 06.06.2014, 22:02 #2403934   #391
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Народ, не хочу всю тему гортати, який зараз ходовий гейнер, ціна/якість?
DezDemon зараз поза форумом  
Старий 07.06.2014, 12:17 #2404074   #392
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

можеш купити мальтодекстрин (основна складова гейнеру) і матимеш практично тойсамий гейнер. Дешево і сердито
Distemper зараз поза форумом  
Старий 07.06.2014, 14:47 #2404125   #393
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування


Короче буду далі кащу їсти)
DezDemon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mexico (09.06.2014)
Старий 12.07.2014, 20:32 #2418683   #394
ZGFRID
Активний учасник
 
Аватар для ZGFRID
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

В мене така справа.
Взяв абонемент в спортзал, але нормально харчуватись нема можливості.
Думаю протеїн їсти, кажуть розумно і не шкідливо.
Може підкаже хтось де в Тернополі можна купити, який краще брати ( може торгові марки якісь, країна виробник, і який саме протеїн ( Соєвий, яєчний, сиворотковий, казеїн )
Буду дуже вдячний, не хочу наробити дурниць і з*їсти щось не те....
ZGFRID зараз поза форумом  
Старий 12.07.2014, 21:55 #2418720   #395
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

я хоть і не спецула як багато хто тут....
але пораджу тобі як новачок новачку)

краще брати
сиворотковий
найгірше
Соєвий

я собі дивився на ці, недорогі, але вроді нормальні, імпортні
http://strong-men.com.ua/activlab-muscle-up-2000g/
http://strong-men.com.ua/global-fit-...n-whey-2270-g/
http://strong-men.com.ua/global-fit-...nd-pro-2270-g/
http://strong-men.com.ua/uk/pro-nutr...ro-whey-2000g/
Sasha зараз поза форумом  
Старий 16.07.2014, 12:07 #2420097   #396
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ZGFRID Переглянути допис
Взяв абонемент в спортзал, але нормально харчуватись нема можливості....
.... не хочу наробити дурниць....
Оце щось не дуже вяжеться
Mexico зараз поза форумом  
Старий 17.07.2014, 10:50 #2420593   #397
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ZGFRID Переглянути допис
В мене така справа.
Взяв абонемент в спортзал, але нормально харчуватись нема можливості.
Думаю протеїн їсти, кажуть розумно і не шкідливо.
Може підкаже хтось де в Тернополі можна купити, який краще брати ( може торгові марки якісь, країна виробник, і який саме протеїн ( Соєвий, яєчний, сиворотковий, казеїн )
Буду дуже вдячний, не хочу наробити дурниць і з*їсти щось не те....
на рахунок ось цього
Цитата Думаю протеїн їсти, кажуть розумно і не шкідливо.
Може підкаже хтось де в Тернополі можна купити, який краще брати ( може торгові марки якісь, країна виробник, і який саме протеїн ( Соєвий, яєчний, сиворотковий, казеїн )
Якщо ти думаєш , що купиш протеїн і за місць-два-три будеш мати хороший приріст мязевої сухої масси то такого не буде я тебе можу зразу розчарувати. На одному протеїні ще ніхто не показав хороший результат. Важливо харчування , Вітаміни (!) , аміно-кислоти - якщо м'ясо рідко їсиш або взагалі не їсиш. + залежно від статури та метамболізму : якщо схильний до повноти то відповідно вживати треба одні продукти та спорт.добавки , якщо важко набираш вагу та худорлявої статури (ектоморф) тут взагалі треба їсти не менше 5 разів на добу. В ідеалі взагалі приймати два різних протеїна. Наприклад сивороточний протеїни - після тренування сивороточний і на ніч повільний . Дуже важливу роль грає також відновлення після тренування на в дні відпочинку , якщо ти спиш мало теж дуже важливий фактор який впливає на результат. Одним лише протеїном ще ніхто не накачався. 50% - успіху це хачування + відпочинок .

П.С. подумай взааглі добре перед тим як тратити гроші на протеїн та купляти абонемент в спорт-зал. Якщо ти спиш як не будь і кожен раз по різному(то 4 години то 6 , або взагалі інколи і 2) їсиш з збоями та не по графіку , гроші лише на один (вид) протеїна вистарчає ну тоді ти просто марно витратиш гроші результат який буде - максимум збільшиться витривалість і деякі силові показники. + тут ще залежно які цілі переслідуєш : рельєф чи масса , схуднення і т.д.
Звісно краще займатися хоч так чим взагалі не займатися , але просто треба буде зразу далекоглядним і відповідати собі чи систематично ти будеш ходити в спорт-зал чи це лише просто азартний порив душі на місяць-другий. Тому як перший місяць тіло лише прикатиме до нагрузок та крепатурний період перший тиждень.

Востаннє редагував Distemper: 17.07.2014 о 11:43.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (17.07.2014)
Старий 04.10.2014, 11:19 #2453196   #398
vetalbon
Banned
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

я протеин http://sportbar.com.ua/buy-protein.html принимаю только. Результаты есть, но не много

Востаннє редагував vetalbon: 05.10.2014 о 15:23.
vetalbon зараз поза форумом  
Старий 04.10.2014, 22:47 #2453462   #399
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Теоретично усе це правильно: харчування, протеїн, абонементи і т д. У мене друг за 1,5 роки спецназу набрав 23кг, а харчування у армії самі знаєте яке, м_яса практично не їли, зате ганяли їх цілими днями без вихідних. Тому все-таки найбільше значення для набору ваги мають тільки постійні максимальні фізичні навантаження і режим.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 20.10.2014, 10:00 #2460431   #400
vetalbon
Banned
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Есть ли у вас минеральный комплекс UNIVERSAL NUTRITION ANIMAL PAK . Только мне нужен именно такой и никакой другой.
vetalbon зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:48.