Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Результати опитування: Чи хотіли б Ви мати можливіть переглядати фільми в СС в оригіналі, англійською, з субтитрами.
Так, хочу дивитись в оригіналі 24 14.81%
Ні, мені цілком хватає укр. дубляжу 97 59.88%
Так, але озвучка українською + субтитри англійською 13 8.02%
Так але озвучка оригіналу + субтитри українською 28 17.28%
Голосували: 162. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.08.2010, 14:11 #1426872   #101
nemo_igor
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Запрошуємо на роботу адміністраторів зміни.
Вимоги: в/о, бажаний досвід роботи.
Резюме надсилайте на E-Mail: info@cinemaciti.ternopil.ua (в темі листа обов'язково зазначити вакансію)
тел. 47-77-38
nemo_igor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2010, 16:09 #1432014   #102
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Прихований текст: Анонс фільмі на вересень!!! 
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2010, 10:55 #1438344   #103
Seriy
 
Аватар для Seriy
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Є конструктивна критика по сайту:
1. Банер з бронюванням фільмів - як його описати словами, я не знаю, цікаво кого заставили робити цей банер, дівчину з попкорну?
Короче нехватило терпіння на це дивитись, а на сайт я заходжу досить часто, сів, наваяв свій, хочете, поставте...


2. Без цього банера забронювати місця зможе лише екстрасенс. На головній сторінці всі зали в формі лінка, який веде... на просту картинку залу. Це неправильно, якщо є система бронювання, треба щоб лінк вів на неї, а зображення залу можна вивести десь окремо, наприклад на тій самій сторінці бронювання дати посилання "завантажити схему місць", п'ять хвилин роботи...
Seriy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 15:15 #1450504   #104
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Народ, які там самі нормальні місця для 3Д фільмів?
Хочу завтра сходити на Мілу глянути в "Обителі зла".
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 15:18 #1450506   #105
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Seriy Переглянути допис
Є конструктивна критика по сайту:
1. Банер з бронюванням фільмів - як його описати словами, я не знаю, цікаво кого заставили робити цей банер, дівчину з попкорну?
Короче нехватило терпіння на це дивитись, а на сайт я заходжу досить часто, сів, наваяв свій, хочете, поставте...
не "по телефонах" а за телефонами
Black-Raven зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 15:20 #1450509   #106
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

сім самураїв зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Black-Raven (15.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 15:35 #1450518   #107
Unknovn Artist
 
Аватар для Unknovn Artist
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

на сайті показуйте інформацію до якого часу йде філм, бо розклад тіки на тиждень, а як знати чи наступного він буде?
Unknovn Artist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2010, 18:15 #1470970   #108
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Вже з 21 жовтня в СС розпочнеться прокат, як для мене, довго очікуваного фільму "Соціальна мережа", фільм художня-біографія про людину яка створила Facebook...
Професійні критики дуже похвально відгукуються про це кіно...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2010, 08:49 #1471369   #109
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Вже з 21 жовтня в СС розпочнеться прокат, як для мене, довго очікуваного фільму "Соціальна мережа", фільм художня-біографія про людину яка створила Facebook...
Професійні критики дуже похвально відгукуються про це кіно...
Фінчер зря дєньгі нє бєрьот!
також з нетерпінням чекаю
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2010, 16:51 #1472493   #110
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Прийшла звістка з міністерства культури України, що в нашому "високоморальному і благополучному" суспільстві картина під назвою "Пила 7" посіє смуту, тому доблісні рицарі мінкульту наклали вето на показ на великому екрані
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2010, 14:24 #1497498   #111
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 13:12 #1501501   #112
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2010, 10:51 #1513847   #113
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції


Шановні відвідувачі кінотеатру "Сінема Сіті"! Раді повідомити Вам, що тільки у нас з 3-го грудня, на 6 днів швидше ніж у всьому світі, стартує премєра улюбленого фільму "Хроніки Нарнії: підкорювач Зорі" у 3D. Поспішайте!!! Будьте першими!!!

Востаннє редагував Beerman: 01.12.2010 о 11:02.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2010, 18:16 #1517664   #114
trasher
 
Аватар для trasher
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Бачив при перегляді фільму Jackass3D в залі дитину років з 8. як це допустили?

Востаннє редагував Beerman: 06.12.2010 о 10:29.
trasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2010, 10:29 #1518110   #115
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від trasher Переглянути допис
Бачив при перегляді фільму Jackass3D в залі дитину років з 8. як це допустили?
ну це очевидно що дитина була із кимось з старших...
а загалом в школах ще і не такими дурощами займаються)))
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2010, 17:38 #1518420   #116
trasher
 
Аватар для trasher
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
ну це очевидно що дитина була із кимось з старших...
а загалом в школах ще і не такими дурощами займаються)))
це без різниці має бути з старшим чи ні. є вікові обмеження 18 років (було 21). на еротику тоже можна дітей пускати якщо вони з батьками? думаю ні.
а на рахунок школи то якраз через це і займаються таким. дитина була з старшими. мабуть тато чи брат. коли в фільмі секунд 20(!) летів резиновий член то дитина кричала "ракета!". тут власне не за дитину мова а куди дивляться ті працівники що при вході стоять.


можливо я неправильно розумію поняття вікового обмеження

Востаннє редагував trasher: 06.12.2010 о 17:44.
trasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2010, 19:16 #1518473   #117
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від trasher Переглянути допис
це без різниці має бути з старшим чи ні. є вікові обмеження 18 років (було 21). на еротику тоже можна дітей пускати якщо вони з батьками? думаю ні.
а на рахунок школи то якраз через це і займаються таким. дитина була з старшими. мабуть тато чи брат. коли в фільмі секунд 20(!) летів резиновий член то дитина кричала "ракета!". тут власне не за дитину мова а куди дивляться ті працівники що при вході стоять.


можливо я неправильно розумію поняття вікового обмеження
друже не потрібно робити з мухи слона, особисто для Вас викладаю чим керуються працівники кінотеатра...
Вікові обмеження накладаються на фільм спеціально для батьків, тобто кінотеатр рекомендує фільм для перегляду особам від 18 років, але якщо батки дозволяють свої дитині то відповідальність лежить виключно на їхній совісті!!!
а тепер перейдем до аргуменітв:
існує така штука як Система рейтингів Американської кіноасоціації
Кінопошук показує що фільму присвоєно категорію R
а тепер читаємо що пишуть про цю категорію:
Цитата Рейтинг R - Детям до 17 лет обязательно присутствие родителей

Рейтинг R получают фильмы, в содержании которых обязательно содержится материал, предназначенный только для взрослой аудитории. Родителям рекомендуется хорошо подумать, прежде чем посмотреть такой фильм вместе со своими детьми.

Фильм, получивший рейтинг R, скорее всего содержит сексуальные сцены, эпизоды с употреблением наркотиков, нецензурную брань, фрагменты с насилием и т.д.
отже висновок, виховують і відповідають за виховання дітей в першу чергу батьки, а шукати причини в чомісь іншому не потрібно, адже ніхто нікого не примушує!!!
 
Подякував(ла):
trasher (06.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2010, 19:58 #1518505   #118
trasher
 
Аватар для trasher
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

дякую) я невірно розумів вікові обмеження в кінотеатрах. тепер все понятно) спасибі за ѓрунтовну та аргументовану відповідь!
trasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.01.2011, 17:18 #1542000   #119
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Подумайте над питанням гардеробу. Або створити другий, або "розширити" теперішній. Ну і дуже вже маленькі вішаки. При великій кількості одягу - легко переплутати/скинути. Сьогодні попав в ситуацію, коли велика купа людей хотіла забрати одяг і в той же час не менша купа хотіла його здати...

ПиСи. З Новим роком! З новими звершеннями!
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 11:20 #1553509   #120
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Пила в 3D, будуть показувати в сінема сіті, якщо так, то коли?
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:15.