Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Купівля автомобіля

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.06.2011, 15:32 #1670632   #81
Yura495397
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Така проблема в мене була 2 роки тому,довго думав зважував всі за і проти.Розраховував на 9000 дол, були хороші варіанти з бумерів,нісан,гольф ітд -МАШИНИ ХОРОШІ, мови нема, але вже всім поза 10 років і добряче вони поїздили по наших "дорогах". Машина мені потрібна для того щоб свою ж... перевозити з точки а в точку в. Вирішив взяти нового ланоса 1.4 з польським мотором,коробкою і ходовою, вже більше 2 років їзджу і не парюсь,тіки масло міняю, і заправляю газом,звісно ланос гірший за іномарки, але я в нього не вклав лишньої копійки. Мій знайомий тоді купив лансера 9 (повний фул,тоді 100000км наїздила машина) віддав він тоді 10000, пересідаючи з його міцика в мій ланос в мене розвивався певний комплекс, але коли він за 2 роки вклав в ремонт 20000грн а я нікопійки,тоді комплекс в мене пропав. Наступну машину збираюсь брати теж нову,але вже шось з корейців, якшо б.у то 2-3 річну. Подивись на кіо ріо - непогана машинка. Бажаю успіху!
Yura495397 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 15:36 #1670634   #82
NNN
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від Yura495397 Переглянути допис
Така проблема в мене була 2 роки тому,довго думав зважував всі за і проти.Розраховував на 9000 дол, були хороші варіанти з бумерів,нісан,гольф ітд -МАШИНИ ХОРОШІ, мови нема, але вже всім поза 10 років і добряче вони поїздили по наших "дорогах". Машина мені потрібна для того щоб свою ж... перевозити з точки а в точку в. Вирішив взяти нового ланоса 1.4 з польським мотором,коробкою і ходовою, вже більше 2 років їзджу і не парюсь,тіки масло міняю, і заправляю газом,звісно ланос гірший за іномарки, але я в нього не вклав лишньої копійки. Мій знайомий тоді купив лансера 9 (повний фул,тоді 100000км наїздила машина) віддав він тоді 10000, пересідаючи з його міцика в мій ланос в мене розвивався певний комплекс, але коли він за 2 роки вклав в ремонт 20000грн а я нікопійки,тоді комплекс в мене пропав. Наступну машину збираюсь брати теж нову,але вже шось з корейців, якшо б.у то 2-3 річну. Подивись на кіо ріо - непогана машинка. Бажаю успіху!
чому ніхто незгадує нубіри, леганзи? Теж диви.
NNN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 16:01 #1670644   #83
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
У мене схожі враження
Своїм БМВ 2005 року не надто задоволений на довгих маршрутах
Руль трохи зажорсткий, і руку важко зручно дест вмостити зоб не висіла. Одною рукою керувати не так легко
На Ланосі ганяв в Крим. З мінусів тільки відсутність кондиціонера, трохи менше потужності, і гірша шумоізоляція. А так для їзди нормальна машина навіть в порівнянні з БМВ.

Між Славутою і Сенсом більша різниця ніж між Сенсом і іншими нормальними машинами.
Таврії, Славути і Вази нікому не ражду брати


Ви на тих "фірах" і бмв багато проїхали щоб тут заявляти про те що то небо і земля?
Так я їздив і сміло заявляю шо то небо і земля, вот читаю твій пост і думаю - нашо тобі то БМВ? кубив би ланоса чи сенса тай ганяв би в Крим, а друга думка приходить - шо скоріше за все БМВ в тебе і небуло ніколи

Востаннє редагував Andriy81: 08.06.2011 о 16:11.
Andriy81 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
xxxx (08.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 16:07 #1670650   #84
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від Andriy81 Переглянути допис
Так я їздив і сміло заявляю шо то небо і земля, вот читаю твій пост і думаю - нашо тобі то БМВ? кубив би ланоса чи сенса тай ганявби в Крим, а друга думка приходить - шо скоріше за все БМВ в тебе і небуло ніколи
Ну і в чому такі разючі відмінності між ланосом і бмв, крім перерахованих мною, меншою понтовістю і тп?
Наскільки гірше перемістить Ланос твою дуру з точки А в точку Б?
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 16:29 #1670664   #85
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Ну і в чому такі разючі відмінності між ланосом і бмв, крім перерахованих мною, меншою понтовістю і тп?
Наскільки гірше перемістить Ланос твою дуру з точки А в точку Б?
Шоб менше лірики скажу в двох словах, як для мене і моєї сімї комфорт і безпека на першому місті, в ланосі я сидіти взагалі практично не можу, (розмір також грає велику роль), не говорю про далекі відстані, по Тернополі переїхати ше куда не йшло, другий фактор - це звичайно потужність, коли ти їздив в Крим наприклад та і не тільки, ти сам бачив яка там дорога загружена, і не раз приходилося давити тапком в пол шоб зробити обгон фури з 20 машинним хвостом ззаді, які їдуть з швидкістю 60 км, а траса то забита в два боки, як на мене то добре коли є коні лишні під ногою. Хоча за все треба платити. На рахунок понтовості - вийшов з того віку. Як не дорогі бренди - як на мене, то можна розглядати ту ж саму Октавію, чи того ж Лансера. Ланоса я б не брав. Машина має подобатися власнику, приносити задоволення від їзди, це моя думка

Ще один фактор допишу, як для роботи товкти шоб не шкода було - то можна брати і таврію

Востаннє редагував Andriy81: 08.06.2011 о 16:40.
Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 16:53 #1670685   #86
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від Matador S Переглянути допис
Ти хоть раз їхав в бмв шо ти такий бред пишеш?
Їздив навіть у GL450 i 570 лексусі, а не те, що в бмв. Півроку їздив на службовій BMW 523i (E39). Машина непогана, але дорога в обслуговуванні. Якби за свої гроші ремонтувати, тре заробляти від 70 євро на день, або працювати на машину(про шроти і т.п. мова не йде, ставлю тільки нові запчастини).

Цитата
Допис від Andriy81 Переглянути допис
Та мусить шось говорити, бумера то нема
Людина заробляє від 2000 у.о. Не "верх", але на утримання авто мало б вистачити. Зараз купив собі аута XL. Про бмв навіть слухати не хоче.
Але то таке, кожному своє - хто вкалує цілими днями, щоб заробити на ремонт гідропідсилювача чи ходової до дорогого авто, а комусь влом витратити навіть лишніх 100 гривень на машину, хоча обідає за 200 грн.

Востаннє редагував kolibryks: 08.06.2011 о 18:52.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
O_pal (09.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 17:09 #1670693   #87
Boris_the_Blade
 
Аватар для Boris_the_Blade
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

а як часто ви всі в Крим їздите і чи варто купляти 12-15 річну машину з пробігом понад 200-300 тис. шоб раз в рік туди поїхати?
в знайомого А6 2,4л. 97року здається - хлопака каже шо за1бався бенз туди заливати бо не знає куди він дівається


автор, сорі але не тупи чим новіше авто - тим краще і за ваш бютжет можна дійсно щось нормальне підібрати ніж такі музейні експонати як ауді 100 чи форд скорпіо.
Boris_the_Blade зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Legasy (08.06.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
xxxx (08.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 17:22 #1670698   #88
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від Boris_the_Blade Переглянути допис
а як часто ви всі в Крим їздите і чи варто купляти 12-15 річну машину з пробігом понад 200-300 тис. шоб раз в рік туди поїхати?
в знайомого А6 2,4л. 97року здається - хлопака каже шо за1бався бенз туди заливати бо не знає куди він дівається


автор, сорі але не тупи чим новіше авто - тим краще і за ваш бютжет можна дійсно щось нормальне підібрати ніж такі музейні експонати як ауді 100 чи форд скорпіо.
в мене 2.4 тільки 99р по місті їзжу на компі показує 11.2, по трасі без кондюка візьме думаю 7.5, з кондюком брала 8 +\- з чимось. в мене механіка заправляюся на ВОГ 95, заправився раз на калині на обїзній - то показував комп шось 13, більше туда ні ні, звичайно як дам копотів на низах - то бенз чуть через вихлопну не льється

на форумах читав на рахунок розходу то різні відгуки, в кого менше, в кого більше при одному і тому моторі, багато факторів впливають на розхід,.

Однозначно чим новіша машина тим краще, але є такий фактор як збережена

Востаннє редагував Andriy81: 08.06.2011 о 17:29.
Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 18:48 #1670753   #89
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від Andriy81 Переглянути допис
в мене 2.4 тільки 99р по місті їзжу на компі показує 11.2, по трасі без кондюка візьме думаю 7.5, з кондюком брала 8 +\- з чимось. в мене механіка заправляюся на ВОГ 95, заправився раз на калині на обїзній - то показував комп шось 13
До речі, позавчора, за порадою з цікавості заправився 92-м на ОККО, то у економному режимі "80-110" до Ужгорода взяло 18 літрів, тобто 5 л на 100, думаю, "що за фігня?", заправився в Мукачево знову 92-ю, назад їхав на Солотвино-Яремчу, то по горах, часом з кондером, середній вийшов 5,6. хз, мотор 1,6. На 95-му, по тому ж маршруту, менше 6,5 не було.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 18:49 #1670754   #90
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від Andriy81 Переглянути допис
Однозначно чим новіша машина тим краще, але є такий фактор як збережена
Знову мушу порівняння витягувати

Ти б з котрою дівчиною з радістю зустрічався, 20-літньою, яка трохи курить і п"є, спортом не дуже займаєтьтся, чи дівчиною 45 років, спортсменкою, вегетаріанкою і тп, прекрасно збереженою?
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 18:51 #1670756   #91
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Мужик. Купи Dacia Logan MCV! И комфорта достаточно, и бензуса есть не много, и если надо превращаетса в сарайчик на колёсах.
С одессы ехал за рулём на такой. С мотором 1,6 бензинка. Пробег у авта был 87 000. При моей любви к минивенам и бусам, я был доволен как она едет, даже не хотел выходить из за руля. При том што ехал не экономно, бортовой комп показал 6,8 литра на 100 км пути.
Мотор, ходовая - РЕНО.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 18:56 #1670758   #92
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
До речі, позавчора заправився 92-м на ОККО, то у економному режимі "80-110" до Ужгорода взяло 18 літрів, тобто 5 л на 100, думаю, "що за фігня?", заправився в Мукачево знову 92-ю, назад їхав на Солотвино-Яремчу, то по горах, часом з кондером, середній вийшов 5,6. хз, мотор 1,6. На 95-му менше 6,5 не було.
В мене схожий прикол получився

Катався пару місяців на 97-99, думав може дійсно розхід знизиться, пише що мотор під 98 зроблений.
Ніфіга, ще більше почала їсти, правда здається таки трохи шустрішою стала

Надоїло бабло викидати, почав знову лити 95 - розхід впав, причому навіть нижче ніж було ло того як 98 побавився
Правда через бак-два таки піднявся трохи.
Компютер схоже має деяку інерційність, певний час настроюється під інше октанове число.
З вищим можна більше запхати в циліндр без детонації, тому росте потужність і розхід. З нижчим понижував подачу палива поки сенсор детонації не замовкав.
То я так собі на хлопський розум прикинув
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 19:09 #1670764   #93
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Мужик. Купи Dacia Logan
Мотор, ходовая - РЕНО.
У мене є рено кліо2 1,4, у дядька - дачія логан 1,4, так от, повір на слово - дачія у 2,5 рази в обслузі дорожча і від рено 90% запчастин не підходять(дядько і по каталогам шукав і пробував підбирати...). Тому вже краще брати рено.

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
З вищим можна більше запхати в циліндр без детонації, тому росте потужність і розхід. З нижчим понижував подачу палива поки сенсор детонації не замовкав.
Трохи не так. Одним із найважливіших показників у роботі інжектора є показник датчика/-ків кисню(лямбда зонд). Бортовий комп_ютер працює по одній із стандартних програм. Якщо збагачена суміш - датчик не знаходить у вихлопних газах кисню і БК приймає рішення збіднити суміш, якщо ж кисню більше норми - БК збагачує суміш. Усе це відбувається за долі секунди(у євро-4 - 2 таких датчики, другий контролює справність каталізатора). Тому чим кращий бензин, тим вища питома теплота його згоряння, тим менше його потрібно для виконання однієї і тієї ж роботи. Інше питання, чому 92-й горить краще 95-го? (правда на низах, до 2500, машина трохи тупіша, але це пояснюється автоматичним корегуванням БК запалення, напевно якась із присадок у псевдо-95-му впливає на показник датчиків).

Востаннє редагував kolibryks: 08.06.2011 о 19:20.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 19:12 #1670767   #94
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Знову мушу порівняння витягувати

Ти б з котрою дівчиною з радістю зустрічався, 20-літньою, яка трохи курить і п"є, спортом не дуже займаєтьтся, чи дівчиною 45 років, спортсменкою, вегетаріанкою і тп, прекрасно збереженою?
Прирівняв дівку до машини , а якшо про авто - то скажу так, я б краще взяв ті самі БМВ чи Аудюху в роках так 2002-4 в гарному стані пригнану з закордону (але приграну не так як гонять, купляють подешевшу підремонтують підкрасять і тоді показують клієнтові) чим нового ланоса чи сенса в нас. Про різницю грошей мова не йде. Це моя думка, Ну не прибічник я ланосів, хоча вона можливо і не погана машина , і набагато дешевша в обслузі

Але за бренд, комфорт і так далі, навіть за звук мотора - треба платити

Востаннє редагував Andriy81: 08.06.2011 о 19:33.
Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 19:15 #1670775   #95
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
У мене є рено кліо2 1,4, у дядька - дачія логан 1,4, так от, повір на слово - дачія у 2,5 рази в обслузі дорожча і від рено 90% запчастин не підходять(дядько і по каталогам шукав і пробував підбирати...). Тому вже краще брати рено.
Сейчас все Дичии Логан в Украине идут под брендом Рено. Даже Дача Дустер продают как Рено Дустер.
Тот же самый х... тока в профиль. Ну и Рено на 2000 зелени дороже.

З.Ы. А в Тернополе на любую запчасть на любую машину ценник может быть разный. Мне даже пытались всулить корпус ключа ценой 150 грн за 350 гривен. Город у нас хороший, а вот торгаши не очень.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 19:16 #1670776   #96
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
До речі, позавчора, за порадою з цікавості заправився 92-м на ОККО, то у економному режимі "80-110" до Ужгорода взяло 18 літрів, тобто 5 л на 100, думаю, "що за фігня?", заправився в Мукачево знову 92-ю, назад їхав на Солотвино-Яремчу, то по горах, часом з кондером, середній вийшов 5,6. хз, мотор 1,6. На 95-му, по тому ж маршруту, менше 6,5 не було.
Хороша бенза попалася, мій батько заправився на ОККО в Теребовлі так само 92 в Форда - так то піпец повний, тяги не було, заглушив - детонувала страшно, колись там заливав пяту в свою, то ніби нічо так було
Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 19:25 #1670782   #97
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Трохи не так. Одним із найважливіших показників у роботі інжектора є показник датчика/-ків кисню(лямбда зонд). Бортовий комп_ютер працює по одній із стандартних програм. Якщо збагачена суміш - датчик не знаходить у вихлопних газах кисню і БК приймає рішення збіднити суміш, якщо ж кисню більше норми - БК збагачує суміш. Усе це відбувається за долі секунди(у євро-4 - 2 таких датчики, другий контролює справність каталізатора). Тому чим кращий бензин, тим вища питома теплота його згоряння, тим менше його потрібно для виконання однієї і тієї ж роботи. Інше питання, чому 92-й горить краще 95-го? (правда на низах, до 2500, машина трохи тупіша, але це пояснюється автоматичним корегуванням БК запалення, напевно якась із присадок у псевдо-95-му впливає на показник датчиків).
Почитав, неправильно мій хлопський розум думав
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%...86%D0%B8%D0%B8

Датчик детонации — устройство, предназначенное для определения момента возникновения детонации в двигателях внутреннего сгорания. Является одним из датчиков электронных систем управления двигателем автомобиля с впрыском топлива.
Применение
На основании электрических импульсов датчика, электронный блок управления двигателем выбирает оптимальный угол опережения зажигания, что позволяет добиться наиболее полного и эффективного сжигания топливо-воздушной смеси в цилиндрах двигателя, а также автоматически адаптироваться к топливу с различным октановым числом.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 20:00 #1670816   #98
xxxx
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Знову мушу порівняння витягувати

Ти б з котрою дівчиною з радістю зустрічався, 20-літньою, яка трохи курить і п"є, спортом не дуже займаєтьтся, чи дівчиною 45 років, спортсменкою, вегетаріанкою і тп, прекрасно збереженою?
порівняння недоречне....доречне буде звучати отак- ти з ким би хотів провести ніч з 20 річною українкою з глухого села.....яку мали вже всі хлопці..і її рівень виховання та знань мягко кажучи бажає кращого ....чи з 40 річною доглянутою не перемученою життям- німкенею, француженкою, італійкою і тд.....
xxxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 20:04 #1670821   #99
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від xxxx Переглянути допис
порівняння недоречне....доречне буде звучати отак- ти з ким би хотів провести ніч з 20 річною українкою з глухого села.....яку мали вже всі хлопці..і її рівень виховання та знань мягко кажучи бажає кращого ....чи з 40 річною доглянутою не перемученою життям- німкенею, француженкою, італійкою і тд.....
Немки страшныя шо атомная война.
Trafic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy81 (08.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 20:12 #1670829   #100
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Немки страшныя шо атомная война.
Італійки не кращі

Питання до автора: вже хоть шось вирішив для себе? стільки порад понаписували і взагалі хоть шо подобається

Востаннє редагував Andriy81: 08.06.2011 о 20:19.
Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:03.