Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.01.2010, 12:25 #1169533   #1
such
 
Аватар для such
Типово проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

При вкл. ПК стандартно БІОС сканує всі пристрої і коли доходить до HDD вибиває помилку - Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK. Далі нічого не робиться, а просто стоїть на місці.
Пробував підключати інши HDD, результат - те саме. В БІОС зайти не годин, бо зависає і нічого робити не хоче, не реагує на будь-які натискання клавіш.
Може є в когось ідеї? Підкажіть шо робити?
such зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2010, 12:49 #1169551   #2
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

Відключити всі SATA/PATA пристрої, і по черзі приєднувати, поки не взнаєш що вішає систему.
скинути біос по дефолту

Додано через 1 хвилину
Цитата вибиває помилку Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK
Це кагбе не помилка, а значиь що в вінта смарт ОК

Додано через 41 секунду
і ще оголоси конфігурацію системи

Востаннє редагував KVM: 03.01.2010 о 12:49. Причина: Пізніше додано
KVM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2010, 14:09 #1169631   #3
such
 
Аватар для such
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

Цитата
Допис від KVM Переглянути допис
Відключити всі SATA/PATA пристрої, і по черзі приєднувати, поки не взнаєш що вішає систему.
скинути біос по дефолту

Додано через 1 хвилину

Це кагбе не помилка, а значиь що в вінта смарт ОК

Додано через 41 секунду
і ще оголоси конфігурацію системи

Відключав всі SATA/PATA пристрої, але нічого не допомогло. Точно таксамо доходило до Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK і зупинялося.

Скинув біос - не допомогло

Конф.:
Вінчестер - WD3200AAKS (сата)
Мат. плата - Asus P5RD2-VM
присутні також флопік та DVD-RAM Asus (сата), але їхнє відкл. і підкл. нічого не міняє.
ІДЕшного нічого нема.

Зараз йду підключу до друга в інший ПК. Напишу шо з того вийшло.
such зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2010, 14:41 #1169661   #4
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

Швидше за все проблема не в зовнішніх накопичувачах (так як каже "Ок"). Попробуй повідключай усе, крім проца і памяті, і запусти, якшо не пікне, значить проблема швидше в материнці.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2010, 16:49 #1169775   #5
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

в мене була проблема с завісонами на стадії загрузки (правда на етапі коли юсб ініціалізується) ізза оперативки. так що я б не був впевнений що то вінт.
п.с. чогось згадався анекдот про блондінку і зломаний палець (нічого особистого)
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2010, 17:34 #1169855   #6
such
 
Аватар для such
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

Цитата
Допис від ЗлийGamer Переглянути допис
Швидше за все проблема не в зовнішніх накопичувачах (так як каже "Ок"). Попробуй повідключай усе, крім проца і памяті, і запусти, якшо не пікне, значить проблема швидше в материнці.
пікнуло, але нажаль причина не знайдена

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
в мене була проблема с завісонами на стадії загрузки (правда на етапі коли юсб ініціалізується) ізза оперативки. так що я б не був впевнений що то вінт.
п.с. чогось згадався анекдот про блондінку і зломаний палець (нічого особистого)
стоїть 2 планки ОЗП (1Гб і 512Мб.) ставив по черзі.. від перестановки доданків результат не змінився


Ставив вінт в інший ПК. Найшло,нічого не вибивало, форматнув лок. диск "С", але нічого не змінилося.
such зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2010, 20:52 #1170087   #7
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

Цитата:
Допис від such Переглянути допис
пікнуло, але нажаль причина не знайдена



стоїть 2 планки ОЗП (1Гб і 512Мб.) ставив по черзі.. від перестановки доданків результат не змінився


Ставив вінт в інший ПК. Найшло,нічого не вибивало, форматнув лок. диск "С", але нічого не змінилося.
можуть і обі планки бути вгроблені. але я більше до того що причина тут швидше за все не в вінтах. спробуй обнули біос по інсрукції. візьми в когось іншу память спробуй.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2010, 01:39 #1170340   #8
such
 
Аватар для such
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

Цитата
Допис від perebendya Переглянути допис
спробуйте iншу клавiатуру - краще iншого типу (usb наприклад)
клавіантура ніпричому і думаю ОЗП і так далі тоже, до казом цього є те шо при підключенні іншого вінчестера ІДЕшного все працює, але коли їх підключити разом зупиняється на Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK і всьо.

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
можуть і обі планки бути вгроблені. але я більше до того що причина тут швидше за все не в вінтах. спробуй обнули біос по інсрукції. візьми в когось іншу память спробуй.
БІОС обнуляв - 0 ефекту.
ОЗП - всьо ок. бо інший вінчестер працює на ура.


От весь процес шо відбувається:

Asus BIOS (C) 2005 American Megatrends, Inc.
ASUS P5RD2-VM ACPI BIOS Revision 0302
CPU: Intel (R) Pentium (R) 4 CPU 3.06GHz
Speed: 3.06GHz

Press Del. to run Setup
Press F8 for BBS POPUP
Initializing USB Controllers.. Done
1536Mb OK

Auto-Detecting 3rd Master.. ATAPI CD-ROM
Auto-Detecting 4rd Master.. IDE Hard Disk
3rd Master: Asus DRW-1814BLT 1.04
Ultra DMA Mode 4
4rd Master: WDC WD 3200AAKS-00SBA0 12.01
Ultra DMA Mode 6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

і на цьому зупиняється.
such зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2010, 01:52 #1170343   #9
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

перевір чи правильно встановлена (або зніми взагалі) перемичку щодо визначення Master/Slave
Alfasoft зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2010, 06:42 #1170362   #10
such
 
Аватар для such
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

Цитата:
Допис від Alfasoft Переглянути допис
перевір чи правильно встановлена (або зніми взагалі) перемичку щодо визначення Master/Slave
Не допомагає як не крути.
________________________

Знайшов таке але ніяк не можу розібратися чи то така ж ситуація чи похожа чи то взагалі шось не то. Може хто зрозуміє про шо йдеться мова, бо я шось шукав ті файли і нема їх, а далі шо робити.. якшось запутано написано.
such зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2010, 11:30 #1170587   #11
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

А чого всі ІДЕ девайси висять мастером?
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2010, 13:04 #1170714   #12
such
 
Аватар для such
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
А чого всі ІДЕ девайси висять мастером?
та я вже як тільки не пробував і 2 слейви і 2 мастери і 1 мастер 1 слейв і нічого.
доречі це не ІДЕ а САТА як двд-ром так і вінчестер.
such зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2010, 13:19 #1170741   #13
vp
 
Аватар для vp
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

Вінт сата2? Постав перемичку на режим сата1.
vp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2010, 13:42 #1170783   #14
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

Цитата:
Допис від such Переглянути допис
та я вже як тільки не пробував і 2 слейви і 2 мастери і 1 мастер 1 слейв і нічого.
доречі це не ІДЕ а САТА як двд-ром так і вінчестер.
Шлейфи міняв? Розєми різні пробував?
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2010, 18:23 #1171111   #15
such
 
Аватар для such
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

всім дякую. проблема вирішена.
поставив HDD в інший ПК форматував диск С і видалив один непотрібний якийсь випадково або ше хз як створений локальний диск на 100Мб. і запрацювало на ура.
such зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2010, 18:52 #1171163   #16
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: проблема з HDD: Ultra DMA Mode-6, S.M.A.R.T. Capable and Status OK

Цитата:
Допис від such Переглянути допис
всім дякую. проблема вирішена.
поставив HDD в інший ПК форматував диск С і видалив один непотрібний якийсь випадково або ше хз як створений локальний диск на 100Мб. і запрацювало на ура.
взагалі думаю це від віндовс 7 лишилось. щось думаю ти намудрив з вінтами і форматуваннями. тому такі косяки.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:14.