Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.03.2008, 19:53 #561912   #21
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Якщо товар є запечатаний(запаяний), без рухомих деталей - можна брати там де найнижчі ціни. Якщо фірма на ринку кілька років, то проблем з гарантією, як правило, немає.

Неотек - дешевого просто не продають, гарантія, відношення до покупців, рівень персоналу хороший. Якщо купувати на організацію по перерахунку, можливо найоптимальніший варіант. Якщо не думати про економію кількох доларів(звичайно залежить від товару), то купувати можна сміло там.

Інфотехцентр - на жаль, ні асортиментом, ні рівнем персоналу чомусь не вражає.
А колись розповідали як людина купувала вінчестер, їй його просто кинули на прилавок. Коли клієнт сказав, що там же могли "беди" з'явитися - відповідь була: він же і так на гарантії.

Комп'ютерний всесвіт - дійсно хороші і можливо найнижчі ціни, але кілька давніх продавців звідти себе надто зверхньо ведуть.Одного разу лише через це не придбали там комп.

Кластер - вони спеціалізуються на б/к і ремонтах, тому якщо щось стареньке, то туди.

Діавест - неспіврозмірно ні з ким височезні ціни і рівень персоналу не дуже.

Хард - хоча ніби трошки дорожче, але рівень продавців, гарантія, якість товару цілком прийнятні.

Компторг - щодо компів не знаю, але флешок там брав багато різних, нарікань немає, ціни хороші + Лесько завжди в ICQ, відповідно завжди оперативно і з хорошими консультаціями.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2008, 22:37 #562036   #22
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

ІМХО, Найтолковіші фірми це:
1. Тетра консалтинг - ціни супер, класні знижки, компетентні менеджери, нормальну гарантію. Ще дуже великий плюс - це те що там можуть привести новинки, такі яких ще в інших фірмах немає. Більше нічого і не тре.
2. БІОС Класний менеджер, прийнятні ціни. В цілому зачот
3. Комп'ютерний всесвіт Аналогічно до БІОСа. Ну + ще картку знижки там можна оформити.
4. Неотек - фірма хороша, вибір посередній, але ціни вищі

Інфотехцентр - посередня, розкручена фірма
Кластер - малий вибір, і неприємні манагери, які тільки бавляться в онлайн іграшки
СІТ - ціни нормальні (думав теж що найдешевші поки не дізнався про Тетру), але гарантія там дуже маленька (так було півроку тому, зара не знаю чи щось змінилось). Зекономиш пару доларів - втратиш багато на гарантії.

Востаннє редагував KVM: 08.03.2008 о 22:50.
KVM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2008, 22:45 #562043   #23
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Ну незнаю ... брав монітор Асс...Неотек найдешевше ... Хард магазин тожн так нічо.....Тетра тоже гарні відгуки
bryNET зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2008, 12:07 #567294   #24
pupsic1207
 
Аватар для pupsic1207
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата
Допис від pasha1435 Переглянути допис
Народ хто був у кластері, відгуки?
гончі менеджери прикидають по оптових цінах, заходиш купляти ціни вже вроздріб
і харить така фраза "вас щось цікавить??"
pupsic1207 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2008, 11:32 #568472   #25
Тяпа
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Скажіть що поганого в ВіП Комп’ютерах? (дуже дивує що згадка тіко 1 раз)
Хочеться про себе щось почути, особливо про "бзіки"
Ну і звісно виправити помилки.
Тяпа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2008, 11:51 #568485   #26
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата
Допис від Тяпа Переглянути допис
Скажіть що поганого в ВіП Комп’ютерах? (дуже дивує що згадка тіко 1 раз)
Хочеться про себе щось почути, особливо про "бзіки"
Ну і звісно виправити помилки.
гиги .. крітіки захотелось ...
ну навскидку скажу тілько одно .. (ну правда офісец і асортимент товарів на вітринах вам теж тре трохи покращити) ціни вони вас досить високі .. і не скажу щоб це було обргрунтовано чи виправдано хоч чимось окрім бажання наживи
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2008, 23:43 #731926   #27
Shuttle
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

1. Неотек саме дороще, тільки деколи навідуюсь на корпуса подитись і на ціни пожахатись.
2. Компютерний Всесвіт не погана канторка + нормальні, персонал кваліфікований.
3. ВІПи щось з цінами заганяються, хоча саме смішно те що в рекламі говориться ніби там сам дешевше по Тернополю, сміх тай годі...
4. Електронні Системи також не погана канторка + прикольні ціни
5. Кластер тоже щось чуть-чуть з цінами заганяються.
6. Пару разків на Віват-Сервіс забігав, конторка ніби прикольна, ціни прикольні, але УЖАС ЯК СТРАШНО ТАМ, поки доберешся як в кімнаті жахів, якесь залізо по поверхах валяється, зато ціна + гарантія,якщо щось можна замовити без проблем.
7. Не давно в неті попав на нет магазин Х-Торгу www.x-torg.te.ua, приємно здивували ціни в прорівнянні з іншими магазинами, час від часу беру друзям чи знайомим флешки, плеєри то з хлопцями можна і за знижки говорити, там умова "Знайдеш дешевше дамо дешевше дешевшого", оперативно доставляють замовлення.
ПС. за такі магазини як ФОКСТРОТ енд Компані, навіть говорити не буду, туди йду щоб щось помацати, побачити, поклацати, а реально беруть люди які просто "Хочу компютера САМСУНГ, бо він файно виглядає".
Shuttle зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Docento (12.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 07:15 #731979   #28
Steve-O
 
Аватар для Steve-O
Thumbs up Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

1. "Електронні системи"- не дуже розкручений магазитн але в порівнні зі всіма іншими контрорами там самі кращі ціни, класне ставлення до покупця(головний менеджер взагалі рульний тіп: не пулить шняги шо застоялася на складі, нормально порадить і взагалі приємна людина).
2."СІТ" - особисто там нічого не купляв але по відгуках друзів можу сказати що там ціну сильно не загинають, але все-таки вона не дуже задовільна, купляти можна на крайняк.
3. "Кластер"- мене цей2 магазин не просто не задовільняє, а ще й просто харить. Дуже погане ставлення до покупців. Я якось прийшов щоб пробити ціну на потрібні деталі та взагальному подивитися на розцінки..."та ладно, не парь мені мозги, кажи що тобі треба. Вот в тебе в задньому кармані вже є мабуть видрукувано то що ти хочеш, ану показуй"- це слова адміністратора коли я запитав ціну на 3 товара. В цішені в мене і справді були роздруковані назви і ціни потрібних компонент. Від тоді я більше ніколи не заходив в Кластер.

комерційні пропозиції - у відповідний розділ.

Востаннє редагував saymon: 31.10.2008 о 10:28.
Steve-O зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pupsic1207 (04.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 07:23 #731983   #29
admin_te
 
Аватар для admin_te
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Самий кращий магазин той, у якому працює твій знайомий Він і знижку дасть, і порадить нормально, що краще взяти, а не буде тобі "впихати" те, чого на складі найбільше є.

Мій суб'єктивний рейтинг:
Неотек: Контора чотка в усіх відношеннях. Крім одного - ціна. Сервіс, працівники, товар, гарантія, все повністю задовільняє. Але за все треба платити. Ціни там найвищі. Якщо брати товар, де важлива надійність роботи то я беру тут.
Інфотехцентр: Після переїзду в новий офіс, трохи зазналися Ціни досить високі, і працівники не такі кваліфіковані, як в інших перелічених, зате радує вибір товару. Практично все є на місці, то ж не приходиться замовляти та чекати. Трохи напрягає їх система оплати - чеки, каси, квитанції і т.п. але це не дуже суттєво. Типовий "середнячок".
Біос: Продають ОЕМ обладнання, завдяки чому у них найнижчі ціни, серед перечислених. Гарантія та сервіс - на середньому рівні. Менеджер з продажу - самий крутий спец свого діла, якого я зустрічав. Знає напам'ять практично всі ціни на всі товари, та наявність чи відсутність товарів на складі а також додаткові параметри товарів. Одним словом - професіонал, з яким приємно працювати. Їм би ще офіс нормальний, то була б суперконтора

Нова Електроніка класна тим, що можна поклацати на ноутах, чи телефонах а тоді піти в магазин, де нормальні ціни і купити випробувану модель

Остери, кластери, та інші тарнази магазинами комптехніки не вважаю, ніколи там нічого не купував і не буду купувати.

І ще я ніяк не можу зрозуміти людей, які купляють комп'ютери в у "Фокстроті" чи "Технополісі". Шкода людей, самі не знають, у що встрявають.

Ще є ДіаВест. Про магазин мало що можу сказати, але те, що продавців туди беруть прямо із вулиці, можу підтвердити. Абсолютно некомпетентні консультанти.
Мені сподобалось як ти описав біос. Дійсно правда. Їхній менеджер просто ас своєї справи.
Компи я беру тільки там. З гарантією проблем ніколи не було.
admin_te зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 07:43 #731994   #30
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Шановні *дуже продвинуті* покупці компютерної техніки, до вас питання -

Чого продавець консультант в пересічному магазині має бути супер-пупер хакером, якшо всякі ботани компютерні ітак підуть і куплять в знайомих чи там де дешевше і супер професійні консультації менеджера магазину їм до сраки, селяни підуть в Фокстрот чи Ельдорадо бо там бігборд висить навпроти автовокзалу, державні установи будуть купляти там, де собі підмутять чють чють з суми проплати за товар????

Навіщо взагалі супер професійний (в плані знання комп. техніки) продавець консультант?????

Потрібна просто людина в якої нормально підвішаний язик і всьо....
Allehandr0 зараз поза форумом  
Подякували 3:
12 oz. mouse (31.10.2008), Docento (12.02.2009), Sany (31.10.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 07:57 #732002   #31
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Плюсєден! Багатьом юзерам в магазині може розказати нормально не набагато кращий юзер. Треба тільки шоб язик був трошки підвішаний ну і зняння товару який продаєш.
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 08:44 #732033   #32
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Компторг
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 09:02 #732039   #33
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Шановні *дуже продвинуті* покупці компютерної техніки, до вас питання -

Чого продавець консультант в пересічному магазині має бути супер-пупер хакером, якшо всякі ботани компютерні ітак підуть і куплять в знайомих чи там де дешевше і супер професійні консультації менеджера магазину їм до сраки, селяни підуть в Фокстрот чи Ельдорадо бо там бігборд висить навпроти автовокзалу, державні установи будуть купляти там, де собі підмутять чють чють з суми проплати за товар????

Навіщо взагалі супер професійний (в плані знання комп. техніки) продавець консультант?????

Потрібна просто людина в якої нормально підвішаний язик і всьо....
Якщо мені попадаються в магазинах з підвішаними язиками і незнанням предметної області, зачасту закінчується викликом адміністратора чи керівництва та записом в книгу скарг запису про не отримання об'єктивної , перекрученої чи відсутної інформації про товар/послуги.


Стаття 23 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачає чіткій перелік порушень законодавства про захист прав споживачів, за які настає відповідальність суб'єктів господарювання, у тому числі громадян-підприємців, у вигляді фінансових штрафів. До цих порушень належать: відмова споживачу в реалізації його права в разі придбання ним товару неналежної якості; випуск або реалізація товару, виконання робіт, надання послуг, що не відповідають вимогам нормативних документів; реалізація товару, виконання роботи, надання послуги, що підлягає обов'язковій сертифікації, але не має сертифіката відповідності; випуск, реалізація товару, виконання роботи, надання послуги, що не відповідає нормативним документам стосовно безпеки для життя, здоров'я та майна споживачів і навколишнього середовища; реалізація товару, забороненого до випуску та реалізації відповідним державним органом; реалізація небезпечною товару (отрути, отрутохімікату, вибухо- і вогненебезпечної речовини тощо) без належного попереджувального маркування, а також без інформації про правила та умови безпечного його використання; відсутність необхідної, доступної та достовірної інформації про товар, роботу, послугу; створення перешкод посадовим особам, уповноваженим на захист прав споживачів, у проведенні перевірки якості товарів, робіт та послуг, а також додержання правил торговельного та інших видів обслуговування; реалізація товару, термін придатності якого минув; порушення умов договору між споживачем і продавцем (виконавцем) на виконання роботи, надання послуги.



є кілька нюансів:
- не у всіх людей критерій - дешевизна.
- грош - ціна магазину з тупорилими консультантами. В замін на економлений час який я буду витрачати на пошук інформації про товар, я готовий переплатити, але отримати кваліфіковану консультацію в магазині (я не тільки про компи, а загалом про покупки товарів та отримання послуг).
- поняття сервісу та підтримки, які інколи є немаловажними для окремих груп товарів.
gsv зараз поза форумом  
Подякували 4:
Stanislav (07.11.2008), Steve-O (31.10.2008), ШТЕУД (31.10.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 09:26 #732042   #34
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

А де ви бачили щоб когось вчили на продавців-консультантів??
Це швидше тимчасова робота на рік макс. два
От за пару місяців людина що прийшла на роботу втягнеться і буде вже менш більш профі в тому ділі....
п.с. а чо тема називається КЛАСТЕР ?
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 10:13 #732074   #35
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата
Допис від pasha1435 Переглянути допис
РЕБЯТА ПОГОВОРИМ ПРО МАГАЗИНИ КОМПІВ!
афтор, ти знаєш що таке суперкомп"ютер? що би і кластер продавав їх, то навряд чи покупців би шукав по форумах

Сіді - чітай: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...82%D0%B5%D1%80

КОНСУЛЬТАНТИ В КЛАСТЕРІ ДУЖЕ КВАЛІФІКОВАНІ ТА ОБІЗНАНІ!

Востаннє редагував gsv: 31.10.2008 о 10:20.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 10:37 #732085   #36
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата афтор, ти знаєш що таке суперкомп"ютер? що би і кластер продавав їх, то навряд чи покупців би шукав по форумах
я того і в тему зайшла
думала: "Ого! Круто! Кластер продають. Гляну хоч скільки коштує" Аблом
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 11:22 #732120   #37
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Якщо мені попадаються в магазинах з підвішаними язиками і незнанням предметної області, зачасту закінчується викликом адміністратора чи керівництва та записом в книгу скарг запису про не отримання об'єктивної , перекрученої чи відсутної інформації про товар/послуги.


є кілька нюансів:
- не у всіх людей критерій - дешевизна.
- грош - ціна магазину з тупорилими консультантами. В замін на економлений час який я буду витрачати на пошук інформації про товар, я готовий переплатити, але отримати кваліфіковану консультацію в магазині (я не тільки про компи, а загалом про покупки товарів та отримання послуг).
- поняття сервісу та підтримки, які інколи є немаловажними для окремих груп товарів.
я проігнорував твій допис бо ти сам ходиш в магазин де тобі знайомі продають дешевше, не виключено шо ходиш до мене в магазін...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 11:50 #732134   #38
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
я проігнорував твій допис бо ти сам ходиш в магазин де тобі знайомі продають дешевше, не виключено шо ходиш до мене в магазін...
признайся хоч де той твій гамазин
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 12:42 #732182   #39
12 oz. mouse
 
Аватар для 12 oz. mouse
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
афтор, ти знаєш що таке суперкомп"ютер? що би і кластер продавав їх, то навряд чи покупців би шукав по форумах
я вот тільки тепер поняв нашо я предмет "Архітектура коп*ютера" вивчав!))) ВОТ ДЕ ВІН МЕНІ ПРИГОДИВСЯ...ФООРУМ)))
12 oz. mouse зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 17:00 #732356   #40
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Diawest - Правда купляв сканер в неті трошки почитав шо до чого про певну модель думав в магазині бульше скажуть, Все що могли сказати (Та такий непоганий сканер, чим дорожче тим краще), правда ціни такі нормальні.
dima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:14.