Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Результати опитування: Хто робив клізму ???
Так 9 37.50%
Ні 15 62.50%
Голосували: 24. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Клізма... наскільки це круто..

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.11.2005, 16:41 #88210   #1
Golem
Типово Клізма... наскільки це круто..

Хто робив клізму і наскільки часто ви це робите ??? Я вот ніяк не можу наважитись, але це дуже потрібно тому що це круто і єдиий безневинний спосіб позбутись "ДЕВСТВЄНОСТІ" не давая себе унизити
Golem зараз поза форумом  
Старий 27.11.2005, 17:10 #88215   #2
stepuch
 
Аватар для stepuch
Типово

как то мне расказали как ставить клизму (может не всем так расказывали но мне после етого точно не захотелось)
так вот : "становишься на колени наклоняешься вперед, головой к земле, операешься на локти и вставляешь клизму в ..................."
После такого расказа мне перехотелось что то ее ставить
stepuch зараз поза форумом  
Старий 27.11.2005, 17:14 #88216   #3
Golem
Типово

Розкрию тобі секрет но це не клізму так вставляють... а в ЗОНІ так опускають.....
Golem зараз поза форумом  
Старий 27.11.2005, 17:42 #88218   #4
mak.
Типово

Цитата єдиий безневинний спосіб позбутись "ДЕВСТВЄНОСТІ" не давая себе унизити
виявляється для когось це ще й спорт
mak. зараз поза форумом  
Старий 27.11.2005, 21:00 #88230   #5
stepuch
 
Аватар для stepuch
Типово

вот и подумай невинній ли ето способ??????????
если сравнение "в зоне так опускают"
и после такого воопросов нет вообще на счет клизмі, однозначно НЕТ
stepuch зараз поза форумом  
Старий 27.11.2005, 21:10 #88231   #6
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово

Цікаво що в тому спорті потрібно добитись щоб виграти???
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 27.11.2005, 22:40 #88247   #7
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата:
Допис від tapac_ko
Цікаво що в тому спорті потрібно добитись щоб виграти???
- хто найшвидше поставить клізму;
- в кого більше клізм влізе;
- найбільша кількість клізм за певний проміжок часу...
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 28.11.2005, 08:24 #88277   #8
Golem
Типово

Лана ДРУЗІ допоможу розібратись, що іменно Я мав на увазі, а мав Я на увазі таке: "Клізму робити для скидання маси тіла, бо є такі види спорту в яких є вагові категорії і щоб понизити свою масу тіла і робиться клізма - це є найпростіший і найбезобідніший спосіб...який не призводить до втрати сили..."
Golem зараз поза форумом  
Старий 28.11.2005, 09:29 #88300   #9
mak.
Типово

Цитата "Клізму робити для скидання маси тіла,
Ти щось плутаєш. То ж ліпосакція

А так, якщо мені через сраку влиють три літри води, то маса мого тіла збільшиться тільки
mak. зараз поза форумом  
Старий 28.11.2005, 09:32 #88301   #10
Golem
Типово

Цитата
Допис від mak.
Цитата "Клізму робити для скидання маси тіла,
Ти щось плутаєш. То ж ліпосакція

А так, якщо мені через сраку влиють три літри води, то маса мого тіла збільшиться тільки
а Ти попробуй влити, і подивишся наскільки збільшиться твоя маса... єдине що може збільшитись це твої преблеми якщо Ти помало бігаєш
Golem зараз поза форумом  
Старий 28.11.2005, 21:08 #88437   #11
>SLASH<
 
Аватар для >SLASH<
Типово

наскільки мені відомо, клізма це медецинський агрегат, і його бажано використовувати в медицинських напрямках!!!
ну конешно можна і беса погнати
>SLASH< зараз поза форумом  
Старий 29.11.2005, 00:04 #88455   #12
ads
Guest
Типово

Да я собі робив клізму перед всіма своїми змаганнями інакшого настільки дешевого способі я знайти не можу.
 
Старий 05.12.2005, 19:17 #89645   #13
Настоящий_падонок
 
Аватар для Настоящий_падонок
Типово

Цитата
Допис від XIMIK
Да я собі робив клізму перед всіма своїми змаганнями інакшого настільки дешевого способі я знайти не можу.
а что за спорт у тебя ? борец ? потому что только эти пидоры могут с собой такое делать
Настоящий_падонок зараз поза форумом  
Старий 05.12.2005, 19:28 #89648   #14
Настоящий_падонок
 
Аватар для Настоящий_падонок
Типово

Голем, понял вопросов больше не имею, у нас делают ЛАЗИКС в уколах,
правда сила сильно падает
Настоящий_падонок зараз поза форумом  
Старий 05.12.2005, 19:34 #89650   #15
meat
 
Аватар для meat
Типово

Цитата
Допис від XIMIK
Да я собі робив клізму перед всіма своїми змаганнями інакшого настільки дешевого способі я знайти не можу.
хм... а не пробував бігати в фуфайці, ватних штани і зі свинцем на плечах? самий народний спосіб.

Ти знаеш для чого потрібна клізма? Вона чистить кишечник. Від сасохшого гамна, непереварених кусків їжі, паразитів (якщо вони в тебе є). Максимум шо вона вимиє, це кілограм того бруду, і то за 10-20 клізм, а ніяк не за одну. Тобі хтось явно росказав на клізму, а ти ведешся =))))
meat зараз поза форумом  
Старий 05.12.2005, 19:40 #89651   #16
Настоящий_падонок
 
Аватар для Настоящий_падонок
Типово

Цитата:
Допис від meat
Цитата
Допис від XIMIK
Да я собі робив клізму перед всіма своїми змаганнями інакшого настільки дешевого способі я знайти не можу.
хм... а не пробував бігати в фуфайці, ватних штани і зі свинцем на плечах? самий народний спосіб.

Ти знаеш для чого потрібна клізма? Вона чистить кишечник. Від сасохшого гамна, непереварених кусків їжі, паразитів (якщо вони в тебе є). Максимум шо вона вимиє, це кілограм того бруду, і то за 10-20 клізм, а ніяк не за одну. Тобі хтось явно росказав на клізму, а ти ведешся =))))
Да ты далёкий от темы, какие слоникслоникслоник 1 кг, ты понимаешь сколько у тебя в ливере дерьма ? Если не знаешь то лутше не говори, у нас люди по 80 кг, с клизмой по 3-4 кг уходило, правда делали в больнице
Настоящий_падонок зараз поза форумом  
Старий 06.12.2005, 10:12 #89719   #17
Golem
Типово

Цитата:
Допис від Настоящий_падонок
Цитата:
Допис від meat
Цитата
Допис від XIMIK
Да я собі робив клізму перед всіма своїми змаганнями інакшого настільки дешевого способі я знайти не можу.
хм... а не пробував бігати в фуфайці, ватних штани і зі свинцем на плечах? самий народний спосіб.

Ти знаеш для чого потрібна клізма? Вона чистить кишечник. Від сасохшого гамна, непереварених кусків їжі, паразитів (якщо вони в тебе є). Максимум шо вона вимиє, це кілограм того бруду, і то за 10-20 клізм, а ніяк не за одну. Тобі хтось явно росказав на клізму, а ти ведешся =))))
Да ты далёкий от темы, какие слоникслоникслоник 1 кг, ты понимаешь сколько у тебя в ливере дерьма ? Если не знаешь то лутше не говори, у нас люди по 80 кг, с клизмой по 3-4 кг уходило, правда делали в больнице
Вот так всєгда ніхрена він не знає і трепає язиком, а клізма то реально дєрмо вимиває..... і він дею внатурі мона скинути кг 3 і при чому нікакого упадка сили...... ВОт ліфтьор нас пойме.....
Golem зараз поза форумом  
Старий 17.12.2005, 16:19 #91930   #18
Golem
Типово

Напевно сетаки прийдеться її робити сьогодні в вечері....
Golem зараз поза форумом  
Старий 19.12.2005, 09:04 #92095   #19
Golem
Типово

Змагання пройшли.... Клізму робити не прийшлось, попав в свою вагову..... впритик...... Но на другі змагання робити прийдеться точно....
Golem зараз поза форумом  
Старий 19.12.2005, 21:18 #92228   #20
Kija
Banned
Типово

Цікаво скільки ж ти збирався скинути за допомогою клізми ну 1 кг 2 кг, я колись сам трохи їздив по змаганнях і прекрасно знаю які там стоять ваги, так що там не то що 1 кг там цілих 5 вона може не замітити, тай не грає така різниця в масі як навіть 5 кг ніякої ролі.
Kija зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:40.