Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.06.2014, 21:19 #2402204   #61
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Chefild та switch, ви знову ображені на всіх і вся за те, що пройшов Порошенко. Може вже досить, га?? Скільки можна вже нити?
Мені от цікаво, коли і як будеш нити ти Бо мені то в принципі пофігу, я від порошенка нічого доброго не чекаю. Якщо це добре буде - в мене буде причина порадіти, а наразі мені лише прикро, що після таких жертв люди обрали такого от президента... Ну але отбрали то й обрали.

Цитата Всі чудово усвідомлюють хто і що таке Порошенко,і не треба нам тут "відкривати" очі.
Чесно - навіть коментувтаи не хочеться. Вже б краще і далі співав про те, який він чудовий Бо знати "що він таке", називати його "що" і при цьому за нього голосувати.... Це мяко кажучи - дивно.

Цитата І повірте, справжнього лідера люди бачать здалеку, і він дійсно формує нове майбутнє
Ага - так. Кравчук - лідер, Кучма - лідер, Ющенко - мегалідер. З цього списку вибивався б Янукович, який певно єдиний починав як реально лідер, та от тільки в часи майдану здувся в смердючу какашку.
Так, наші люди дійсно розпізнають лідера зразу ))
Посмішив.

Коротше, будуть позитивні кроки Порошенка, реальні і діючі - пиши. Буду дякувати. А поки що я б не радив дуже сильно за нього рубаху рвати
Порошенку твому то насрать, а тобі люди памятатимуть.
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (03.06.2014), Ingenue (22.04.2019), Дєцко (02.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 08:06 #2402326   #62
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

я не нию, тим більше по політичним мотивам як дехто з присутніх. Я своє вже віднив в дитинстві, коли мені цукерок не давали).

Зрешто, як я бачу, дехто собі в голові вибудував свою "реальність", яка для нього єдино вірно і непохитна. Ну і на здоровя... Як то кажуть - хоч в очі сци, а комусь божа роса.

П.С. Порошенко в мене не ікона, і ніколи подібні люди нею не будуть, як в декого хтось програвший.
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (03.06.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 09:09 #2402351   #63
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
Порошенко в мене не ікона, і ніколи подібні люди нею не будуть, як в декого хтось програвший.
Та гадаю тут скоріше не свої кандидати ікони, а порох-антиікона. Поки що, без справ, він обусоблює все проти чого боровся майдан(старі політики, пристосуванці, олігархи і т.д.). Але час і його справи покажуть вірно чи не вірно зробив вибір народ України. Може порох і зумів змінитися, вон Б. Гейт був мудак мудаком, а як в благодійність вдарився. Може й порошенко захотів залишии фінанси та вписати своє імя в історію
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 09:38 #2402365   #64
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
я не нию, тим більше по політичним мотивам як дехто з присутніх. Я своє вже віднив в дитинстві, коли мені цукерок не давали).

Зрешто, як я бачу, дехто собі в голові вибудував свою "реальність", яка для нього єдино вірно і непохитна. Ну і на здоровя... Як то кажуть - хоч в очі сци, а комусь божа роса.

П.С. Порошенко в мене не ікона, і ніколи подібні люди нею не будуть, як в декого хтось програвший.
ниєш тут тільки ти вже 3 пости підряд
повір, що програли тут не кандидати, які не перші, і не люди, які їх підтримували - а програла тут революція
за яку заплатили життям більше сотні людей
ну але вам на них насрать і ви знову обрали олігарха
за Порошенка голосували здебільшого диванні сотні, які і далі чекають вождя, який би всюду за них навів порядок, прикладати ж своїх зусиль їм не хочеться
ті, хто голосували за інших (крім Юлі, звісно) кандидатів - ті готові самі бути будувати державу, їм не потрібні вожді, і директори, що стукають по столі кулаками, їм потрібен простий, відповідальний, адекватний і чесний представник держави на міжнародній політичній арені
але, як сказав А. Макаревич "Думать одинаково — значит не думать"
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 6:
Chefild (03.06.2014), CorwinAlex (03.06.2014), Freeboy (08.06.2014), switch (03.06.2014), Terror (03.06.2014), Дєцко (03.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2014, 19:58 #2403065   #65
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Москалі кажуть, що Порошенко заводик прикупив:
"Избранный президент Украины Пётр Порошенко, вопреки предвыборным обещаниям о продаже своего бизнеса, покупает завод в Киеве. Об этом сообщает агентство «LB.ua» со ссылкой на Антимонопольный комитет Украины."
Якщо це правда, то ...
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Chefild (07.06.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 06.06.2014, 11:19 #2403730   #66
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Та... навіть попри моє скептичне ставлення до Порошенка - подібні новини російських каналів я пропускаю повз вуха
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (06.06.2014), Джалка (06.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2014, 11:46 #2403740   #67
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

нычого доброго не очікую...

вже он половина полів не сіяно...і норм не обробляють...кредити не дають

про всі решта "поркращень" 100500 раз писали
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2014, 12:34 #2403769   #68
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата вже он половина полів не сіяно...і норм не обробляють...кредити не дають
то 100 % Порошенко винен !!!
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2014, 13:28 #2403787   #69
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Ні, звичайно, то 100% винен Путін, який відібрав Крим прислав чеченів на донбас. Ситуація така. Війна. Не можна ні на кого гнати в такий важкий час. Навіть за незасіяні поля
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 09:53 #2404037   #70
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Порошенко сказав прекрасну промову. Я зворушена до глибини душі і вірю в кожне його слово. Дай Бог, щоб все це втілилося. Він крутий. І сподіваюся що за рік я знову зможу це написати.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 3:
stanley (07.06.2014), switch (07.06.2014)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 10:04 #2404044   #71
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Вірю, що зрушення мають відбудуться.
Не такі про які мріється, але вірю, що значні.
Щоб не зневірюватись - не зачаровуймось і не завищуймо очікування!
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 5:
Benjamin (07.06.2014), erazel (08.06.2014), Oleg90 (07.06.2014), zumnuj (07.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 10:23 #2404047   #72
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Саме більше розвеселило як голова Конституційного суду сказав що Порошенко на момент складання присяги не має факту сумісництва посад, та не займається підприємницьким та іншим видом прибуткової діяльності.

Порошенко що вже продав весь свій бізнес? Здається 3 дні тому він тільки обзавівся новим заводом
http://www.epravda.com.ua/news/2014/06/4/462124/
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 10:35 #2404053   #73
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Всі вже встигнули розчаруватися?
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 10:39 #2404056   #74
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Саме більше розвеселило як голова Конституційного суду сказав що Порошенко на момент складання присяги не має факту сумісництва посад, та не займається підприємницьким та іншим видом прибуткової діяльності.

Порошенко що вже продав весь свій бізнес? Здається 3 дні тому він тільки обзавівся новим заводом
http://www.epravda.com.ua/news/2014/06/4/462124/
Цитата Згідно з даними "Укрдержреєстру", Порошенко залишається єдиним власником фонду, а керує ним його батько Олексій Порошенко.
Він і не має сумістництва і не займається підприємницькою д-стю.
Має право по закону володіти корпоративними правами, окрім як входити до складу керівного органу...
Mihas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 10:56 #2404058   #75
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Він і не має сумістництва і не займається підприємницькою д-стю.
Має право по закону володіти корпоративними правами, окрім як входити до складу керівного органу...
Звісно все зроблено в рамках закону. Як це по українське, дорватися до влади і переписати все на тата, кума брата і свата

Додано через 10 хвилин

Востаннє редагував Chefild: 07.06.2014 о 10:56. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 12:47 #2404087   #76
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Москалі кажуть, що Порошенко заводик прикупив:
"Избранный президент Украины Пётр Порошенко, вопреки предвыборным обещаниям о продаже своего бизнеса, покупает завод в Киеве. Об этом сообщает агентство «LB.ua» со ссылкой на Антимонопольный комитет Украины."
Якщо це правда, то ...
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Та... навіть попри моє скептичне ставлення до Порошенка - подібні новини російських каналів я пропускаю повз вуха
LB.ua український ресурс.
Otto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 14:00 #2404104   #77
gregis
Banned
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис

Порошенко що вже продав весь свій бізнес? Здається 3 дні тому він тільки обзавівся новим заводом
http://www.epravda.com.ua/news/2014/06/4/462124/
Там не написано, що він купив завод. І взагалі якщо подумати на здорову голову то якраз зараз йому тільки того завода не вистачало.
Вважаю, що Порошенко буде хорошим президентом і навіть кращим чим ми на те заслуговуємо.
Знаю все що йому закидається і навіть погоджувався і не любив Порошенка, але вважаю, що для цієї ситуації найкращий варіант для держави, голосував за нього і судячи з інавгураційної промови поки що він навіть перевершує мої очикування.
gregis зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (07.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 14:37 #2404121   #78
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від gregis Переглянути допис
Там не написано, що він купив завод. І взагалі якщо подумати на здорову голову то якраз зараз йому тільки того завода не вистачало.
Що серйозно? А в антимонопольний комітет України для чого звертаються? Не для того щоб отримати дозвіл на придбання контрольного пакету акцій? Чи просто так звертаються, від "нєхрєн дєлать"?

Ось повідомлення на сайті антимонопольного комітету України від 04.06.2014 р, в якому чітко пише :

Цитата Надано дозвіл ПАТ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «ПРАЙМ ЕССЕТС КЕПІТАЛ» (м. Київ) на придбання акцій ПАТ «Київський завод експериментальних конструкцій» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.
Акціонерною долею ПРАЙМ ЕССЕТС КЕПІТАЛом в 100% володіє сам Петро Олексієвич. Ваш гарячо любимий президент.

Цитата
Допис від gregis Переглянути допис
Вважаю, що Порошенко буде хорошим президентом і навіть кращим чим ми на те заслуговуємо.
Ну чому не заслуговуємо? Народ заслуговує на ту владу яку він має, на Януковича заслуговували, а тепер і на Порошенка заслужили. В 2005 році здається всі боготворили Ющенка, якого здається вважали справжнім месією, якого чуть не сам Бог відправив спасти всіх знедолених українців від злиднів. Ну що ж вітаю тебе з пришествієм другого месії. Потім, як будеш дуже розчарований, сильно не побивайся, добре?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 15:06 #2404130   #79
gregis
Banned
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Що серйозно? А в антимонопольний комітет України для чого звертаються? Не для того щоб отримати дозвіл на придбання контрольного пакету акцій? Чи просто так звертаються, від "нєхрєн дєлать"?

Ось повідомлення на сайті антимонопольного комітету України від 04.06.2014 р, в якому чітко пише :



Акціонерною долею ПРАЙМ ЕССЕТС КЕПІТАЛом в 100% володіє сам Петро Олексієвич. Ваш гарячо любимий президент.



Ну чому не заслуговуємо? Народ заслуговує на ту владу яку він має, на Януковича заслуговували, а тепер і на Порошенка заслужили. В 2005 році здається всі боготворили Ющенка, якого здається вважали справжнім месією, якого чуть не сам Бог відправив спасти всіх знедолених українців від злиднів. Ну що ж вітаю тебе з пришествієм другого месії. Потім, як будеш дуже розчарований, сильно не побивайся, добре?
Я не знаю хто куди і для чого звертався, але купувати саме зараз завод це з строни Порошенка дурість і в таке не віриться..
А ось кинути тінь недовіри на Порошенка - це політика.
Ніхто його не боготворить. Просто він має досвід політика і досвід в міжнародних справах і він може витягнути країну з цієї кризи. Не забувай, що в нашій політиці ангелів нема, особливо з політичним досвідом і знанням ситуації в державі. А ще він має бути президентом всіх і сходу і заходу і російскомовних і галичан і малого і великого бізнесу і знаходити компроміси, а не робити так як йому хочеться. Давай дамо йому час, а потім побачим.
gregis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 15:12 #2404131   #80
yura15
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Потім, як будеш дуже розчарований, сильно не побивайся, добре?
Можна подумати ти можеш читати думки Порошенка
Не кажи гоп...
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:13.