Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Корупція в Україні.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.08.2014, 08:30 #2434903   #41
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Тим часом поки волонтери збирають на бронежилети, а громадяни жертвують останню копійчину на армію, начальник Одеського районного воєнкомату обзавівся новим позашляховиком Infinity FX37 орієнтовною вартістю в 800000 гривень.


Востаннє редагував Chefild: 18.08.2014 о 15:06.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 18.08.2014, 08:42 #2434914   #42
sexymasha
Активний учасник
 
Аватар для sexymasha
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

урод
sexymasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Emashi (21.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2014, 16:09 #2435093   #43
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Тетяна Чорновіл залишає посаду неіснуючого антикорупційного бюро, заявивши що її перебування на цій посаді було даремним:

Ось самі цікаві вирізки з її блогу:

Цитата Завтра напишу заяву. Хтось буде кепкувати – уряд і так доживає останні місяці перед виборами. Я згодна: звільнятися треба було раніше. Проте так хотілося доробити початі справи. Так хотілося зробити конкретні корисні речі для України. А тепер прийшло чітке усвідомлення – моє там перебування було ДАРЕМНЕ.

Бо не має в Україні політичної волі на безкомпромісну, широкомасштабну війну з корупцією. Навіть, якщо це стосується гвардії Януковича. Не люструвати їх треба, а саджати, їх активи повертати державі. І не лише тих, хто офіційно були при владі, а в першу чергу тодішніх "смотрящих", які навіть під закон про люстрацію, що у ВР не підпадають. Але генпрокуратура давно нікого не арештовує, а навпаки загальмовує справи...
Цитата Я не даремно так детально розписала моє життя в останні дні життя мого чоловіка. Підлість, бюрократичне болото випивало всі соки, я була пригнічена проблемами, роздратована безрезультатністю, що навіть не подзвонила йому напередодні. І тепер все життя буду себе картати.

В суботу, в останній день його життя, мене психічно добили ще дві новини. Я з'ясувала, що організатор ескадронів смерті на Майдані, спонсор сепаратистів Юрій Іванющенко, продовжує будувати нове "Міжгір'я". Камази завозять дорогий мармур для облицювання житлового будинку на тисячу кв. метрів в Конча-Заспі, митці продовжують писати пухкеньких янголів на стелі сусіднього палацу для прийому гостей, а охоронці хваляться, що будівництво "кришують" люди від Кличка. (Я маю додаткові факти, які підтверджують щирість їх слів).
Цитата Стосовно мене певно Яценюк вирішив, що з мене достатньо ролі ганебного стовпа. На Майдані, всій країні він повідомив, що Чорновол відповідає за боротьбу з корупцією, от прапор їй в руки, нехай і відповідає. Я насправді готова нести негатив, я цього не боюся. Мені головне для себе усвідомлювати, що я корисна для країни. Проте тонути в бюрократичному болоті, в цьому не має нічого корисного.

Я все сподівалася налагодити контакт з Яценюком. Справа в тому, що на мою суб'єктивну думку Яценюк – хороший прем'єр, на своєму місці. Але мої зусилля виявились марними. Чому? Може тому, що виглядати в очах суспільства Яценюк хоче ще кращим. А це зв'язує руки. Адже почни наприклад війну з олігархами, тебе демонізують ЗМІ, що належать олігархам. А народ повірить не справам, а "телеку" і будеш ти найгіршим прем'єром. Така правда життя в нашому хворому суспільстві, де на для безкомпромісних дій потрібна готовність до повної самопожертви. А її не має.

Саме тому, в час, коли я кричу, що Юрій Бойко намагається витягти (вкрасти) з "Нафтогазу" газ вартістю 2 млдр. доларів, я зустрічаю цього пана, не де не будь, а в Кабміні. Саме тому, Кабмін не може продати арештоване пальне Курченка, адже це викликає роздратування Коломойського, бо той вирішив, що це його паливні матеріали. Саме тому, я не можу зламати корупційну схему квотування експорту металобрухту, що грабує бюджет в інтересах Ахметова- Пінчука.

І це тільки з того переліку справ, якими я опікувалась. І мені такі правила гри гидкі. Тому я звільняюсь.

Я не хочу бути лялькою, я не хочу займатися самопіаром, а також скочуватися до тупого критиканства. Тому звільняюсь.
Цитата Хоча повторюся: уряд не є поганим. Просто наша країна така ще хвора, ще мало патріотизму, що навряд чи можна чекати кращого від влади на даний момент. Так, влада хвора корупцією, політичними інтригами і бозна ще чим. А суспільство, в якому мастер піару на крові – Ляшко має найвищу електоральну підтримку – здорове? Я стикнулася випадками того, як колишні близькі колеги журналісти проявили шокуючу підлість, побратими з якими на Майдані ходила під кулі, раптом опісля перемоги потягнулися до красивого життя...
Рекомендую прочитати повний текст:

Прихований текст: Прощай Кабмін 

Востаннє редагував Chefild: 18.08.2014 о 16:23.
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 3:
cinema (21.08.2014), Пантера (19.08.2014), qazwsx321 (18.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 07:16 #2435281   #44
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

цим уродам допоможе лише пістоль у скроні. Слів і прохань, тобто звичайну мову, не розуміють.
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sexymasha (19.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 09:12 #2435321   #45
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Тетяна Чорновіл залишає посаду неіснуючого антикорупційного бюро, заявивши що її перебування на цій посаді було даремним:
Як я її розумію! І як мені її шкода. От від цього безсилля щось змінити і треба тікати. Бо як би ти не переконувала себе не думати і не звертати увагу - нічого не виходить. І від того все вигорає в середині.
Я бачу єдиний вихід - тікати з України. Або зробити свою Україну, десь подалі від Києва.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
Emashi (21.08.2014), Macy's (21.08.2014), sexymasha (19.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 20:48 #2436636   #46
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Emashi (21.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 20:59 #2436641   #47
Emashi
Учасник
 
Аватар для Emashi
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Хто сьогодні в центрі міста бачив БТР? і хто знає, що він там робив?)
Emashi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 21.08.2014, 22:46 #2436697   #48
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Цитата:
Допис від Emashi Переглянути допис
Хто сьогодні в центрі міста бачив БТР? і хто знає, що він там робив?)
Яке відношення до змісту теми має це запитання?

І по темі:

Цитата На фото глава Киевского Антимонопольного комитета Украины Станислав Марксович Толчин. И его автомобиль Maserati (от 1,5 млн. грн в Украине). Очевидцы говорят, что это лишь один экземпляр из его автопарка. Но я видела только это авто. Станислав Марксович бывший гендеректор «Макеевугля» (госкомпания), также он занимал должность заместителя председателя Донецкого областного территориального отделения Антимонопольного комитета Украины. То есть зп (по официальным данным) - 5-6 тыс. грн. Назначен в апреле 2013 года. Почему-то кажется, что ему не хочется жить по-новому. Потому что и по-старому хорошо сейчас живется.







https://www.facebook.com/ksenia.karp...98014596893996
Додано через 6 хвилин
Автомобіль "Мазератті" за 1.5 млн. гривень - голови Київського відділення АМКУ, чудово дивиться на фоні облізлого офісу АМК.

Востаннє редагував Chefild: 08.06.2016 о 13:35. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 3:
erazel (22.08.2014), Jane Doe (22.08.2014), sexymasha (22.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2014, 09:56 #2436794   #49
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Невже ви не розумієте, що люстрація в Україні можлива тільки в виді балачок на форумі.
Такі товариші, як постом вище, ніколи не зміняться і їх не можливо позбутися. Хіба поміняти місцями. Посадити їх не можливо, бо судді, прокуратура такі самі. Єдиний вихід розстріляти, але це не цивілізовано.
Чекати, що нове покоління щось змінить, також не приходиться, бо воно вже таке саме.
А вони вже навіть не крадуть. Коли людина щось краде, вона ховає вкрадене. А вони виставляють це все нам перед носом. Мов, бачите скільки я в вас вкрав, ви це знаєте, але мені насрати, бо ви бидло, чернь, яка створена для того, що б працювати на таких як я , а тепер ще й вмирати за те що б я далі міг красти. Вони нас відкрито зневажають, а ми милуємося їх тачками.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
Chefild (22.08.2014), Дєцко (22.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2014, 10:02 #2436798   #50
sexymasha
Активний учасник
 
Аватар для sexymasha
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Цитата Єдиний вихід розстріляти
Треба брати приклад з бойовиків!

"На Донбассе террористы зарывают своих убитых боевиков просто бульдозером в ровУбитых боевиков десятками зарывают просто в ров бульдозером свои же соратники. При этом на табличках нет имен, а только номера погибших. Таких могильников на Донбассе много, утверждают местные жители. На фото, идет процесс "похорон" боевиков. Ни фото, ни фамилий, да и место - степь где-то на Донбассе. Так бесславно заканчивают свой путь террористы. 22.08.2014"
Долучені зображення
Тип файлу: jpg death.jpg (59.4 КБ, 6 переглядів)
sexymasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2014, 18:18 #2482555   #51
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

ЮНЕСКО опублікувало видання щодо корупції в освіті, в якому опубліковані опитування щодо корупції в Тернополі.

http://unesdoc.unesco.org/images/001...02/150259r.pdf

100-102 сторінки

20% опитаних давали хабарі органам управління освітою в Тернополі, що навіть трохи менше ніж податківцям!

Ще раз зверну Увагу, це офіційні дані ЮНЕСКО

Більше цікавого в таблиці на скріні.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Новый рисунок (8).jpg (68.6 КБ, 23 переглядів)
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2014, 09:03 #2482765   #52
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Про те, як прості люди «составили список із двохсот покидьків, які не дають людям дихати» в Україні



- Надовго додому? - питає мене сьогодні вранці дід Микола, коли я вийшов у двір прогулятися з собакою.

- В понеділок їду в Запоріжжя по БРДМа, а там - одразу на Піски.

- А може б ти розвернув того БРДМа в протилежний напрямок?

- Як це?

- Ну, на Київ.

- Діду, ви погано сеї ночі спали?

- Ти слухай сюди, тумане. Багато не треба. Ти роту приведи і народ тобі дякую скаже. Шо там та рота на фронті, коли вас там 40 тисяч бійців, а тут лад наведе, бо вже за*бали.

- Діду, неділя свята, а ви матюкаєтеся.

Дід лиш махнув рукою і провадить далі.

- Обирай їх не обирай, колоти то гімно в ступі не колоти, якість гімна не покращується.

- Ну?

- Шо "ну"? Забити зо дві-три сотні, під війну - і все буде в порядку.

- То, кажете, зо дві-три сотні? Спишемо їх під війну? Діду, ви в церкві нині були?

- Дві-три сотні - то як обов'язково. Бо саме ті дві-три сотні людям на нашій Україні дихати не дають. Ми тут зібрался з дідами на кутку і вже на ті дві сотні список составили.

- Ви составили список із двохсот покидьків, які не дають людям дихати і за законами військового часу їх треба поставити до стінки? Покажіть.

Дід поліз за пазуху, дістав простий учнівський зошит у косу лінійку, із потріпаними кінцями, певно, у найменшого онука забрав, і простягнув мені.

Першим на літеру "А" був міністр, останнім на літеру "Я" був прокурор. Поміж них - дві сотні є**анів, чиї імена навіть бридко вимовляти.

Чомусь було не смішно.

Взагалі сміятися жодного бажання нема.

Натомість, кожного дня посилюється відчуття, що скоро хтось, б**дь, дограється.


Борис ГУМЕНЮК
regman зараз поза форумом  
Подякували 3:
Chefild (08.12.2014), Пантера (08.12.2014), Дєцко (08.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2014, 11:56 #2482834   #53
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Віталій Шабунін про боротьбу з корупцією в Україні, а точніше про абсолютну відсутність боротьби з боку держави:

Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2014, 12:01 #2482836   #54
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

А завтра якраз Міжнародний день боротьби з корупцією
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2014, 13:17 #2482870   #55
romatrader
Banned
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Цитата А завтра якраз Міжнародний день боротьби з корупцією
Тут ключове слово міжнародний! Україна до такого не відноситься!
romatrader зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2014, 19:41 #2483499   #56
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Корупція в Україні.



Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2014, 19:45 #2485936   #57
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

"Винницу продолжает лихорадить". Одиозный Владимир Щетинин взял под контроль "Скай ПАРК", - СМИ
Недавно стало известно, что директором скандального винницкого ООО "Магицентр", бывшего арендатора ТРЦ "Скай ПАРК" назначен известный винницкий бизнесмен Владимир Щетинин.

Как передает Укрньюс по информации СМИ, Владимир Щетинин причастен к реализации многих финансовых схем, связанных с уклонением от уплаты налогов, переделом бизнеса. В частности, именно с его именем связана серия террористических актов в маршрутных такси Винницы, в которых пострадало много людей. В такой способ Владимир Щетинин и его партнеры хотели установить контроль над маршрутными перевозками и вытеснить конкурентов с рынка.

Напомним, что в ноябре 2014 г. Киевский апелляционный суд вынес решение о расторжении договора аренды между ООО "Овертайм" (собственник ТРЦ "Скай парк") и ООО "Маги центр" ( арендатор), заключенный на условиях заниженной арендной платы, что привело к банкротству крупнейшего торгового центра Винницы. Несмотря на череду судебных решений, бывшие собственники по сегодняшний день пытаются сохранить контроль над центром и финансовыми потоками, которые приносит аренда "Скай ПАРКА". В частности, вопреки решению судов арбитражный управляющий и другие уполномоченные лица лишены физического доступа к помещениям ТРЦ, его коммуникациям. Торговый центр до сих пор находится подконтролем местной "Самообороны". Источник: http://censor.net.ua/n316441
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2014, 22:16 #2487002   #58
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Цитата Корупція в Україні
Треба компютерну програму написати замість суддів.
i27 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 16:04 #2487661   #59
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Невідворотність покарання? Ні, не чув я такого... Зате в нас гарна заступниця міністра з варягів, і з цього треба неодмінно тішитися...

WTF!? У Авакова закрили кримінальну справу Саші Януковича
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 16:19 #2487670   #60
saymon
Guest
Типово Відповідь: Корупція в Україні.

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Зате в нас гарна заступниця міністра з варягів, і з цього треба неодмінно тішитися...
Ну, какбе
Цитата старший слідчий слідчого відділу Шевченківського РУ МВС Тімонькін Олег Вікторович встановив "відсутність в діянні складу кримінального правопорушення".
а не Згуладзе, яка ще навіть не вступила на посаду.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:17.