Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


Що Ви читаєте?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.07.2004, 15:52 #18195   #61
polis
 
Аватар для polis
Типово

На рахунок іторичних романів. Раджу почитати Мері Стюарт "Волкодав".
Просто абалдєнна книга

Будьте чемні діти мої ))))
П.С. Бандера спи сухеньким
polis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2004, 16:19 #18196   #62
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

Цитата:
Допис від polis
П.С. Бандера спи сухеньким
це ти до чого?
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2004, 16:59 #18201   #63
polis
 
Аватар для polis
Типово

Цитата
Допис від bandera
Цитата:
Допис від polis
П.С. Бандера спи сухеньким
це ти до чого?
Побажання на майбутнє
polis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2004, 11:48 #18305   #64
Blonde
 
Аватар для Blonde
Типово

Рокся, "Женский журнал" я колись читала. Правда,, згодом з постійної читачки я перетворилася на байдужу особу до тамтешніх "цікавих" рубрик.
Blonde зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2004, 11:51 #18306   #65
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

А я останнім часом "Репортер" почала читати Ну ставлять мені його в скриньку ) Інколи і шось цікаве є, особливо в рубриці "Твій ровесник"
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2004, 08:58 #18334   #66
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

а я зараз Керуака дочитую..."Бродяги Дхармы"....така життєстверджуюча книженція, капець просто...і Шопенгауера дочитую "Людина і смерть"..і Веллера дочитую "Все о жизни"...і "Четвер" дочитую №-якийсь-там....прикольно читати декілька книжок одночасно
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2004, 09:02 #18335   #67
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

...а я "Колобка" - супер-тріллєр
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2004, 14:06 #18343   #68
polis
 
Аватар для polis
Типово

Хтось з мудрих придумав: "Нова жінка - це невідкрита книжка".

Як не крути, а читати то приємно
polis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2004, 20:30 #18359   #69
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

Цитата:
Допис від polis
Як не крути, а читати то приємно
а як ти крутив? :P
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2004, 23:14 #18365   #70
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

Цитата
Допис від bandera
а я зараз Керуака дочитую..."Бродяги Дхармы"....така життєстверджуюча книженція, капець просто...і Шопенгауера дочитую "Людина і смерть"..і Веллера дочитую "Все о жизни"...і "Четвер" дочитую №-якийсь-там....прикольно читати декілька книжок одночасно
йо... а мені ти шо радив читати??? сприймати це як абіду
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2004, 08:32 #18387   #71
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Я от почала читати книгу "Кибернетическая смесь". Тато порадив, що там є цікаві факти з історії розвитку кібернетики і взагалі розкриваються деякі її методи.
Мені таке подобається
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2004, 08:50 #18395   #72
miya_ntl
Типово

Цитата
Допис від bandera
прикольно читати декілька книжок одночасно
а я так не люблю
в більшості читаю книжки залпом - якщо бачу що не йде - то не мучу її і себе
але зараз трохи мало часу
miya_ntl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2004, 16:02 #18405   #73
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

Цитата
Допис від miya_ntl
Цитата
Допис від bandera
прикольно читати декілька книжок одночасно
а я так не люблю
в більшості читаю книжки залпом - якщо бачу що не йде - то не мучу її і себе
але зараз трохи мало часу
ну так...на звичайних книжках, паперових, це незручно..таскати з собою кілька томів....але на КПК-шці ця проблема зникає. Достатньо просто переключитись з однієї книжки на іншу. Для мене книжки як музика - йдуть під настрій. Зараз хочеться щось філософське, через годину в тролейбусі - хвантастика, а ввечері - шось постмодернове...і всі книжки завжди зі мною.... .........та й проблема з часом нівелюється - читаю на зупинках, в маршрутках і тролейбусах, на обідній перерві в "НаЖерись" етцетера....ну ДУЖЕ зручна штукенція
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2004, 16:12 #18538   #74
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово

чиатю газети, немає значення які, головне щоб папір мягкий був (мається на увазі, коли сидячи на очке унітаза, мрію про всьо на світі).

А ще читаю Камасутру і Тантру, або ще якусь бадягу в тому роді. Деколи по причині тій, що забуваю як "ЦЕ" робиться. А деколи просто від бажання саовдосконалитися. Доречі там крім великої кількості буковок є ще і цікаві картинки.
mr_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2004, 12:52 #18644   #75
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

Блонді, згідна з тобою, що ЖЖ вже зараз не такий цікавий, яким він був з самого початку його виходу. Але інколи там я знаходжу статті, які для мене є цікавими і корисними.

Ось, дочитала вже Бальзака. Тепер взялась за "Консуело" Жорс Санд". Теж дуже цікава книжка.
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2004, 21:24 #18648   #76
Blonde
 
Аватар для Blonde
Типово

Цитата:
Допис від Roksolana
Блонді, згідна з тобою, що ЖЖ вже зараз не такий цікавий, яким він був з самого початку його виходу. Але інколи там я знаходжу статті, які для мене є цікавими і корисними..

Ось, дочитала вже Бальзака. Тепер взялась за "Консуело" Жорс Санд". Теж дуже цікава книжка
Чесно кажучи, "Наталі" теж віддає "атстоєм", все-таки той самий головний редактор...
А що ти читрала Бальзака? Я от недавно дочитала "Отец Горио" та "Гобсек". Класно, що вони повязані між собою. А от на рахунок Аврори Дюпен, то дій1сно чудова письменниця і ти навряд чи розчаруєшся%
Blonde зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2004, 08:19 #18667   #77
PupZemli
Типово

Зараз лише Сканаві (Математика.Для вступників до втузов)...Читав усі твори з літератур по шкільній програмі (11 клас), і багато з них виявилися цікавими, особливо з зарубіжної
PupZemli зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2004, 15:27 #18701   #78
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

Блонді, я теж якраз читала "Отец Горио" і "Гобсек", а також "Шагреневую кожу". Минулого року мала можливість ознайомитись і з деякими іншими творами Бальзака. Пам"ятаю, і в школі ми щось читали Бальзака. Здається це "Ежен Гранде". Все читалось з захопленням. Взагалі, мені дуже подобається француська класична література. Люблю також читати біографічні книжки француських класиків. Недавно читала біографії Гюго і Бальзака, написані Андреа Моруа.
А на рахунок того, що "Отец Горио" і "Гобсек"пов"язані між собою, - то хочу сказати, що це не єдині твори Бальзака, в яких спільні герої. Таких є досить багато. Всіх він об"єднав в епопею, яку згодом назвав "Людська комедія".
А ти читала якісь твори Аврори Дюпен?
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2004, 15:47 #18704   #79
Gen$rator
 
Аватар для Gen$rator
Типово

Айзек Азимов "Фонд" - весь збірник Артур Кларк "Рама" хто не читав цієї фантастики той дуже багато втрати хоча книжки ТОВСТЕЛЕЗНІ
Gen$rator зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2004, 16:00 #18705   #80
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово

В дитинстві читала все запоєм, книжку за день, товстеньку на 100-150 листків. Запам’ятався "Тихий Дон", "Крестный отец", про Ажеліку всі томи перечитала, вже і непам"ятаю, що ще.
Тепер зовсім інакші книжки читаю Брайан Трэйси (Достижение Максимума), Джон Кехо (Подсознание может все!), Наполеон Хилл (Думай и богатей), Джозеф Мерфи (Сила подсознания), Джон Келендж (Величайшая возможность в истории человечества). Дуже допомагають змінити себе і свій світогляд, всім раджу прочитати.
Деколи для розрядки журнал Наталі читаю, РІА-плюс, тобто всілякі наші газетки, новини в неті, комп’ютерні журнали, типу "Домашній ПК", "Chip".
Читати потрібно обов’язково і не зациклюватися на якомусь одному напрямку
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
книги, читання



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:23.