Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Привіталки

Привіталки Тут вітаємо з днем народження, різними святами, іменинами, річницями, видатними датами. Святкування, застолья, могоричі... та про те, як треба справді відпочивати :)


Джамала виграла Євробачення!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.05.2016, 05:06 #2634501   #1
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Джамала виграла Євробачення!

Хоч відкривати якусь тему на форумі це і марна справа але може хто не знав...
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
switch (15.05.2016), TUR17 (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 07:34 #2634513   #2
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

А что? Уже огласили результаты зрительского голосования?
Куда все так спешат???
Trafic зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 07:46 #2634514   #3
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
А что? Уже огласили результаты зрительского голосования?
Куда все так спешат???
В цьому році змінені правила голосування. Крім результатів голосування глядачів, беруться до уваги і інші критерії. Зробили голосування більш складнішим...
Вже встигли і привітати )))) хто не спав...
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 07:48 #2634515   #4
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

чисто політична перемога..за що там дали то місце..реалльно десь може 10-те місце..і то

Додано через 19 секунд
ну і тепер знову треба 100500 мільйонів..щоб провести той нещасний конкурс наступного року

Востаннє редагував Nobel: 15.05.2016 о 07:48. Причина: Пізніше додано
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 2:
оксана2009 (15.05.2016), Дєцко (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 07:51 #2634517   #5
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Сколько времени у острова? Для проведения референдума...
Чтоб успеть провести Евровидение 2017 в Крыму...



З.Ы. Лично для меня, этот конкурс умер. Особенно бородатая баба.
Trafic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 08:38 #2634525   #6
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!



пс. Чувачок з Горлівки

ппс. Тішуся за Україну.
org100h зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 10:54 #2634550   #7
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
чисто політична перемога..за що там дали то місце..реалльно десь може 10-те місце..і то

Додано через 19 секунд
ну і тепер знову треба 100500 мільйонів..щоб провести той нещасний конкурс наступного року
Та ти би бачив всіх інших! Там один шлак, тому Джамала законно виграла може не так за рахунок свого виступу як за рахунок того що всі інші відстій.
А грошей там багато не треба, минулого разу коли Руслана виграла там пішло пару мільйонів доларів і вони в основному йдуть від приватних структур, це ж бізнес, купа прибутків з трансляції і всякої фігні. Приміщення у нас є, нічого будувати не треба.
Однозначно це величезний жирняцький плюс, як їх гарно через рік приймемо то можливо ще на крок станемо ближче до євроінтеграції. Ще б чемпіонат Європи з футболу виграти

Я лиш одного не доганяю - що на Євробаченні робить Австралія? Це кагбе трошки не Європа?

Востаннє редагував pberit: 15.05.2016 о 10:59.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
nadusha (15.05.2016), TUR17 (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 12:11 #2634570   #8
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я лиш одного не доганяю - що на Євробаченні робить Австралія? Це кагбе трошки не Європа?
Росію колись пустили,там Європою навіть не пахне..
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 12:22 #2634574   #9
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
чисто політична перемога..за що там дали то місце..реалльно десь може 10-те місце..і то
Можна поцікавитись - а ти яку музичку слухаєш?
ну бо на мою думку - "1944" - одна з найсильніших на тому конкурсі була. По мелодиці, вокалу, емоційності.
Те що Лазарєв з своєю туфтою ледь не переміг, попри те, що там був з десяток явно цікавіших виступів - оце да, це політика ))
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 12:34 #2634579   #10
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

пісня ніяка. ну тематична вона. ок. ну професійно виконана.ок. но на цьому все. я навіть іі мелодію неможу запамятати. то це називаеться шедевром? . от дикі танці руслани мелодію знае певно кожен. а тут... драматична пісня для конкурсу . через місяць ніхто про то не говоритиме навіть.виграли-супер. но піснявсетаки ніяка. я б іі на диску не купив і не скачував би .
Pmz зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 12:52 #2634588   #11
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Наша пісня повне ге, навіть та що співала теж про глобальне, про жіноче насилля кажись, і то виконала свою пісню краще. В нашої ж Джамали оті її реперо-роботські рухи так вобше не додавали трагізму, хотілось поскоріше виколоти собі очі.

Москаля теж не підтримую, хоча там було і шоу, і сильна пісня. Але його голос явно не для неї.

А от представниця Австралії дійсно була цікава. Хоча відколи Австралія в Європі?

Також багато хороших пісень зарізали ще в півфіналі.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 2:
Nobel (31.05.2016), Trafic (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 13:00 #2634590   #12
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Ну що ж ви такі унилі? Та порадійте хоч трохи за Україну! Ну скільки можна всім бути не задоволеними? Що головне в пісні? Як на мене це смисл, якщо вона має якусь суть, а саме такою і була пісня Джамали. І голос в неї неординарний, і шоу було. Вона якісно відрізнялась від всіх інших пісень. Та й взагалі наш фінал відбору на Євробачення був в рази потужнішим ніж фінал самого Євробачення!
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 13:04 #2634593   #13
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
пісня ніяка. ну тематична вона. ок. ну професійно виконана.ок. но на цьому все. я навіть іі мелодію неможу запамятати. то це називаеться шедевром? . от дикі танці руслани мелодію знае певно кожен. а тут... драматична пісня для конкурсу . через місяць ніхто про то не говоритиме навіть.виграли-супер. но піснявсетаки ніяка. я б іі на диску не купив і не скачував би .
між танцями руслани і цією я би вибрав цю.
конкурс на те і конкурс, що тут вибирають те, що зачепило чи сподобалось. А для іншого є хітпаради і МТВ мюсік евордс, де оцінюють за те, скільки часу пісня протрималась в лідерах чартів.
Якщо на те пішло - то там на тому євробаченні певно тільки Лазарєв і був реально коменрційним профі виконавцем з міжнародною популярністю, типу російський Ден Балан або шось таке (до речі - румунешти його посилали на Євробачення коли небуть ?). Не знаю, на скільки за межами України відома Джамала. А всі решта - ніколи про них і не чув, хоч музикою цікавлюсь.
На такі конкурси не їздять зірки, які легко збирають стадіони і видають золоті і платинові диски

А на рахунок пісні - пісня якісна. Але звісно є люди, яким більше подобається "бумц-бумц", "гопца-ца", або шансон.
Не було б їх багато - не було б "Нашого радіо" і "Шансона" з їх форматами А так - поважні станції з національною мережею.

Так що все ок.

ПС: я голосував за Джамалу на відбірковому, тому її трохи захищаю Хоча їй то нафіг треба - вона свою нагороду отримала - решта все "ба-бла-бла".
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 13:07 #2634594   #14
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну що ж ви такі унилі? Та порадійте хоч трохи за Україну! Ну скільки можна всім бути не задоволеними? Що головне в пісні? Як на мене це смисл, якщо вона має якусь суть, а саме такою і була пісня Джамали. І голос в неї неординарний, і шоу було. Вона якісно відрізнялась від всіх інших пісень. Та й взагалі наш фінал відбору на Євробачення був в рази потужнішим ніж фінал самого Євробачення!
я радий ,но пісня все одно ніяка. не вставляе вона. незапамятовуеться,ненаспівуеться- невже ти іі годинами будеш слухати? навряд. чи на рінгтон поставиш. ? тоже навряд

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
між танцями руслани і цією я би вибрав цю.
конкурс на те і конкурс, що тут вибирають те, що зачепило чи сподобалось. А для іншого є хітпаради і МТВ мюсік евордс, де оцінюють за те, скільки часу пісня протрималась в лідерах чартів.
Якщо на те пішло - то там на тому євробаченні певно тільки Лазарєв і був реально профі виконавцем. Не знаю, на скільки за межами України відома Джамала. А всі решта - ніколи про них і не чув, хоч музикою цікавлюсь.
На такі конкурси не їздять зірки, які легко збирають стадіони і видають золоті і платинові диски

А на рахунок пісні - пісня якісна. Але звісно є люди, яким більше подобається "бумц-бумц", "гопца-ца", або шансон.
Не було б їх багато - не було б "Нашого радіо" і "Шансона" з їх форматами А так - поважні станції з національною мережею.

Так що все ок.

ПС: я голосував за Джамалу на відбірковому, тому її трохи захищаю Хоча їй то нафіг треба - вона свою нагороду отримала - решта все "ба-бла-бла".
в національному мені сенсей сподобався. но його зарізали. по політичних причинах,бо бачте він в крим іздив. джамалу протягли на національному. немаю нічого проти неі но там були набагато кращі композиціі чим ця 1944

Востаннє редагував Pmz: 15.05.2016 о 13:07. Причина: Пізніше додано
Pmz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 13:08 #2634597   #15
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Наша пісня повне ге, навіть та що співала теж про глобальне, про жіноче насилля кажись, і то виконала свою пісню краще. В нашої ж Джамали оті її реперо-роботські рухи так вобше не додавали трагізму
цікаво, а кого б ти з українського відбору відправила замість неї?
switch зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 13:13 #2634604   #16
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
я радий ,но пісня все одно ніяка. не вставляе вона. незапамятовуеться,ненаспівуеться- невже ти іі годинами будеш слухати? навряд. чи на рінгтон поставиш. ? тоже навряд
Чому ніяка? Глибокий смисл був? Ця пісня викликала емоції? Голос в співачки був? То що з нею не так? Ти на рінгтон ставиш пісню - пливе кача води сині? То ця пісня погана? Народ просто звик до низькоякісної попси типу генгнем стайлу коли це гімно з'являється на 90% телефонів, а через тиждень зникає навічно і всі про неї забувають. Тому рінгтон не показник.

Дуже символічним став цей момент коли залишились наші 2 країни - Росія і Україна але перемогли таки ми! Уявляю собі як москальня нині біситься з цього всього, плюється що це все політика і т.д.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 3:
Freeboy (15.05.2016), switch (15.05.2016), Джалка (16.05.2016)
Старий 15.05.2016, 13:14 #2634605   #17
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
мені сенсей сподобався. но його зарізали. по політичних причинах
там було голосування журі і глядачів.
по моєму сенсея глядачі теж не особливо підтримали.
Пісенька сенсея - то десь як пісенька лазарєва - чітко видно, що написана під формат євробачення.
Легенька музичка, простенький текст - і все. Які сильні сторони його виступу можна назвати? Ну все... Ніяких більше.
Джамала особисто мене "взяла" цікавою автентичною мелодикою і тим її татарським приспівом - він реально мелодійний і красивий. Реально перші рази коли ту пісню слухав - були мурашки. Від Сесея не було.
Недавно чув російську версію тої пісні Сенсея в ротації на радіо - взагалі не сподобалась...
ПС: плюс джамала сама по собі цікава і нестандартна, як зовнішстіть так і голос, погляди - такі люди "чіпляють". А сенсей - сірий... Ти от латиша запамятав? Мені його пісня сподобалась, навтіь думав проголосувати, но зараз попробую згадати мотив - ве забув. Так само як і Лазарєва до речі.
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Freeboy (15.05.2016), Джалка (16.05.2016)
Старий 15.05.2016, 13:22 #2634606   #18
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Чому ніяка? Глибокий смисл був? Ця пісня викликала емоції? Голос в співачки був? То що з нею не так? Ти на рінгтон ставиш пісню - пливе кача води сині? То ця пісня погана? Народ просто звик до низькоякісної попси типу генгнем стайлу коли це гімно з'являється на 90% телефонів, а через тиждень зникає навічно і всі про неї забувають. Тому рінгтон не показник.

Дуже символічним став цей момент коли залишились наші 2 країни - Росія і Україна але перемогли таки ми! Уявляю собі як москальня нині біситься з цього всього, плюється що це все політика і т.д.
останні хвилини оголошеня результатів да -то було сильно. но пісня все одно ніяка. особисто для мене показник хорошоі класноі пісні це те чи захочу я іі спеціально найти і послухати. неважно попса то чи рок. . то конкурс пісенний,а якшо пісня крім дебатів політична вона чи неполітична більше нічого не викликае-то для мене то не пісня. . наробила шуму да і все. .

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
там було голосування журі і глядачів.
по моєму сенсея глядачі теж не особливо підтримали.
Пісенька сенсея - то десь як пісенька лазарєва - чітко видно, що написана під формат євробачення.
Легенька музичка, простенький текст - і все. Які сильні сторони його виступу можна назвати? Ну все... Ніяких більше.
Джамала особисто мене "взяла" цікавою автентичною мелодикою і тим її татарським приспівом - він реально мелодійний і красивий. Реально перші рази коли ту пісню слухав - були мурашки. Від Сесея не було.
Недавно чув російську версію тої пісні Сенсея в ротації на радіо - взагалі не сподобалась...
ПС: плюс джамала сама по собі цікава і нестандартна, як зовнішстіть так і голос, погляди - такі люди "чіпляють". А сенсей - сірий... Ти от латиша запамятав? Мені його пісня сподобалась, навтіь думав проголосувати, но зараз попробую згадати мотив - ве забув. Так само як і Лазарєва до речі.
ну в кожного своі смаки. я радий за перемогу ,але я немаю наміру доказувати всім і вся наскільки то геніально,круто і розрив мозгу. мене не зацепило. мене невставило. от австрійка яка співала французською да. то сподобалось. .

Востаннє редагував Pmz: 15.05.2016 о 13:22. Причина: Пізніше додано
Pmz зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 13:23 #2634608   #19
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
цікаво, а кого б ти з українського відбору відправила замість неї?
я нашого відбору вобше не дивилась, як і євробачення спершу.
Бо це не конкурс якісної пісні, а шоу і політики. Останнє вважаю, що якраз і відіграло роль у нашій перемозі.

Потім переглянула відео, бо стало цікаво, коли почали це дійство обговорювати друзі.
Натрапила і на декілька півфінальних виступів.
Тому для мене було реальним шоком як там затусувалась Джамала, не говорячи уже про перемогу.

Я, як ти вирішив, не любитель ні шансону, ні бумц-бумц.
А сприймала пісні якраз на слух. Може там і глобальні слова, але ні музика, ні спів абсолютно не чіпають.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 13:23 #2634609   #20
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Млін, ну це смішно порівнювати толкову, але сумну пісню з дискотечною попсою.
Тобі вірно зауважили про "Качу" - навря таку пісню хтось би часто слухав, но від того вона не стає "неякісною", навіть якщо відкинути те, що зараз вона неофіційний реквієм.
switch зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:38.