Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Імпорт з-за кордону. Хтось займається таким? Наскільки це все складно?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.09.2016, 21:19 #2652283   #1
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Імпорт з-за кордону. Хтось займається таким? Наскільки це все складно?

Хтось займається таким? Наскільки це все складно?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 06:09 #2652305   #2
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

імпорт чого?
hunter07 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 07:15 #2652308   #3
tren
Banned
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата імпорт чого?
не докулупуйся до слів: по темі будь-ласка!
tren зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 07:17 #2652309   #4
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Все залежить від товару...
Tommygun зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (07.09.2016), tren (07.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 07:19 #2652310   #5
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Яким саме чином цікавить імпорт? Тобто самому купляти, доставляти і розмитнювати чи іншим чином?
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 07:20 #2652311   #6
tren
Banned
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

не тягни його за язик! Хотів би - сказав би!
tren зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 07:45 #2652314   #7
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Я думаю очевидно - домофонів. Є постачальники які продають по нормальним цінам лише офіційно, тобто тупо приїхати та затаритись, а потім вести хз як не підходить. Потрібно бути на ПДВ тому скоріш за все прийдеться відкривати ПП або ТОВ щоб самому залишитись на єдиному. Або в як варіант поділитись частиною прибутків з тим хто вже має все необхідне і знає як відбувається розмитнення. Ще актуальне питання переказ коштів, як гривні офіційно перетворяться на валюту інших країн?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 10:06 #2652333   #8
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я думаю очевидно - домофонів. Є постачальники які продають по нормальним цінам лише офіційно, тобто тупо приїхати та затаритись, а потім вести хз як не підходить. Потрібно бути на ПДВ тому скоріш за все прийдеться відкривати ПП або ТОВ щоб самому залишитись на єдиному. Або в як варіант поділитись частиною прибутків з тим хто вже має все необхідне і знає як відбувається розмитнення. Ще актуальне питання переказ коштів, як гривні офіційно перетворяться на валюту інших країн?
Самому розмитнювати буде гєморно, бо це Україна мля..., кращий варіант це користуватись послугами брокерів або брокерських контор.
Якщо якась компанія (можливо твій знайомий який має ТОВ чи ПП) розмитнить цей товар для Тебе то тоді це ТОВ візьме цей товар собі на склад і буде вимушено тобі його продати, тобто мусить поставити на нього ще якусь націнку.
По валюті все просто: відкриваєш гривневий та валютний рахунок в банку(долл. євро, злотий), підписуєш договір поставки з постачальником де чітко має бути вказана ціна і умови поставки. Він тобі виставляє рахунок, по якому Ти робиш передоплату або післяоплату в розмірі 100% (в залежності як домовитесь). Потім Ти перекидаєш гривню в банк який за неї купляє необхідну суму у валюті і потім цей банк перераховує цю суму на рахунок постачальника.
Tommygun зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (07.09.2016), roma22101987 (07.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 10:14 #2652335   #9
YG
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я думаю очевидно - домофонів. Є постачальники які продають по нормальним цінам лише офіційно, тобто тупо приїхати та затаритись, а потім вести хз як не підходить. Потрібно бути на ПДВ тому скоріш за все прийдеться відкривати ПП або ТОВ щоб самому залишитись на єдиному. Або в як варіант поділитись частиною прибутків з тим хто вже має все необхідне і знає як відбувається розмитнення. Ще актуальне питання переказ коштів, як гривні офіційно перетворяться на валюту інших країн?
Закордон це Європа чи десь дальше?
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 10:16 #2652336   #10
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

створи тов сам. зараз це як 2 пальці об асфальт. я не сильний експерт в податковому законодавстві, але для чого бути платником пдв, щоб експортувати товар?
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 10:24 #2652341   #11
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
створи тов сам. зараз це як 2 пальці об асфальт. я не сильний експерт в податковому законодавстві, але для чого бути платником пдв, щоб експортувати товар?
Тема про імпорт, нє?
Tommygun зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (07.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 10:37 #2652343   #12
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
створи тов сам. зараз це як 2 пальці об асфальт. я не сильний експерт в податковому законодавстві, але для чого бути платником пдв, щоб експортувати товар?
ТОВ не проблема, проблема розтаможка та інша документальна волокіта, так щоб податкова претензій не мала і все було ок. + цікаво на скільки цей товар стане дорожчим в результаті сплати податків, банківських послуг та транспортування.

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
Закордон це Європа чи десь дальше?
Одна з сусідніх країн, не ЄС, скоріш за все Молдова, Білорусь або Росія.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 11:01 #2652347   #13
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Тема про імпорт, нє?
так. і що? роз'ясни про пдв при імпорті, буду вдячний.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
ТОВ не проблема, проблема розтаможка та інша документальна волокіта, так щоб податкова претензій не мала і все було ок. + цікаво на скільки цей товар стане дорожчим в результаті сплати податків, банківських послуг та транспортування.

розмитнювати тільки через брокера, в іншому разі лишишся без штанів і без товару. з ним порахуєш кінцеву собівартість в Тернополі.

Востаннє редагував roma22101987: 07.09.2016 о 11:01. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 11:02 #2652349   #14
YG
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Одна з сусідніх країн, не ЄС, скоріш за все Молдова, Білорусь або Росія.
Може простіше буде знайти юридичну особу на території цієї країни і оформити замовлення на неї, а тоді вже везти ліваком
В Європі така річ проходить нормально.
YG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (07.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 11:10 #2652352   #15
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата ТОВ не проблема, проблема розтаможка та інша документальна волокіта, так щоб податкова претензій не мала і все було ок. + цікаво на скільки цей товар стане дорожчим в результаті сплати податків, банківських послуг та транспортування.
Щоби визначити приблизну ціну тре:
- Визначити об'єм товару та кільківсть місць та(або вагу) щоби розрахувати вартість перевезення;
- Знати ціну від постачальника;
По доставці в залежності від обєму можна взнати в перевізників типу ТНТ чи Аеро-Експресс, якщо обєми більші чим 3 тонни то кидаєш заявку на della.ua, самі позвонять запропонують ціни.
По вартості трібно підійти до когось з брокерів вони приблизно можуть прикинути + ще десь 2 % тре докинути запасу.
Tommygun зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (07.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 11:19 #2652356   #16
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

А можна детальніше про тих брокерів? Тобто можна з кимось домовитись і вони все зроблять?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 11:30 #2652358   #17
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А можна детальніше про тих брокерів? Тобто можна з кимось домовитись і вони все зроблять?
Ну так, але їм буде необхідна купа іформації про товар - вага, призначення, країна походження(Буває що продають білоруси а реально той домофон вироблений в Китаї, тоді для брокерів більше гємору).Ну по кожному товару є купа нюансів...

Тут тре визначити для себе який обсяг Ви маєте намір продавати? Якщо кількості перечисляються у сотнях і ціна у постачальника дійсно хороша то можливо варто пробувати...
Tommygun зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (07.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 11:30 #2652359   #18
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Ще як варіант можеш поцікавитись в самих продавців товарів закордоном про доставку. Особисто, коли замовляв товари в ОАЕ, то в них вже було налагоджено доставку, а в Києві була фірма, яка приймала цей товар і розмитнювала його. Тобто мені залишалось лише зробити замовлення товару, отримати розрахунок ваги, об'єму, вартості товару і його доставки, все оплатити і чекати смс при надходження товару на склад в Тернопіль.

До речі, ні пп, ні тов, ні тим більше платником ніякого пдв я не був. Люди, які посвятили мене в той бізнес, є звичайними пп і ні про які пдв не чули і ніколи таким не займались.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 13:28 #2652371   #19
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Ще як варіант можеш поцікавитись в самих продавців товарів закордоном про доставку. Особисто, коли замовляв товари в ОАЕ, то в них вже було налагоджено доставку, а в Києві була фірма, яка приймала цей товар і розмитнювала його. Тобто мені залишалось лише зробити замовлення товару, отримати розрахунок ваги, об'єму, вартості товару і його доставки, все оплатити і чекати смс при надходження товару на склад в Тернопіль.

До речі, ні пп, ні тов, ні тим більше платником ніякого пдв я не був. Люди, які посвятили мене в той бізнес, є звичайними пп і ні про які пдв не чули і ніколи таким не займались.
Собі замовляв чи на продаж?Якщо на продаж на ринку чи через OLX то можливо і така схема пройде.

З 2016 року дуже багато нюансів з ПДВ...

А якщо наприклад у автора теми якийсь забудовник чи ОСББ чи ще хтось з великих компаній замовить установку домофонів на 1 під'їзд чи на будинок(говоримо про велику кількість) то їм обов'язково потрібно буде ПДВ, інакше навіть говорити не захочуть.
Все залежить від того на які об'єми продаж і в якому напрямку розраховує автор.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 13:45 #2652373   #20
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Собі замовляв чи на продаж?Якщо на продаж на ринку чи через OLX то можливо і така схема пройде.

З 2016 року дуже багато нюансів з ПДВ...

А якщо наприклад у автора теми якийсь забудовник чи ОСББ чи ще хтось з великих компаній замовить установку домофонів на 1 під'їзд чи на будинок(говоримо про велику кількість) то їм обов'язково потрібно буде ПДВ, інакше навіть говорити не захочуть.
Все залежить від того на які об'єми продаж і в якому напрямку розраховує автор.
Замовляв на продаж через нет, хлопці теж замовляють для свого інет-магазину.

По першій ссилці в неті знайшов що ОСББ є неприбутковою організацією... А от з забудовником яка ситуація, просвітити може сам автор теми.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:17.