Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Для чого Саакашвілі в Одесі?
Покращити життя Одеситів 56 74.67%
Підготовити продаж портів та іншої інфроструктури 19 25.33%
Голосували: 75. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Міхеіл Саакашвілі - голова Одеської ОДА

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.06.2015, 22:17 #2550525   #61
saymon
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Я, навідміну від деяких, просто читаю що написано і коментую. А якщо ти зараз хочеш мені тут розказати що це все насправді не так, і малося на увазі зовсім інше то це не по адресу. Байки, відмазки і "спєрва дабєся" мені що в стіну горохом. Імунітет вже давно, а екстрасенсорних здібностей, щоб знати що там малося чи немалося на увазі, немаю.

Не треба соромитися своє думки. Якщо тобі саме головне щоб Саакашві не підставили і не вбили то нічого поганого в цьому немає, це теж думка. Мені ж важливо щоб в нього получилося посадити продажних прокурорів і щоб всі побачили що це реально. А йойокати будемо тоді, коли для цього прийде час.
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Насправді своїми дописами ти теж нічого не міняєш, як і всі інші. Тому або вперед на передову, або переставай випєндрюватись - усім вже набридло і вже далеко не смішно.
Мене дуже сильно турбує що там всім і що ти про все це думаєш. Прямо от спати неможу так переймаюся.
 
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.06.2015, 22:19 #2550527   #62
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
У разі ліквідації Саакашвілі всі про нього забудуть через місяць. Чи може хтось зараз мені тут без гугла скаже прізвища перших вбитих на майдані? Так ото ж.
Людина впроваджує систему, і ця система вже працює, і працює ефективно. Найменше що зараз треба так це йойканя як його підставлять і вбють. Тим більше що він працював під такою загрозою, яка жодному диванному експерту тут і не снилася, і нічо, живий та здоровий.
Нігоян і Жизнєвський. Без гуглу. І так, коли їх убили - я, на відміну від тебе, був там. А ти в той час - писав на форумі про те, шо до сраки та революція і ніц з того не буде (принаймні у листопаді-грудні ти точно розпинався про це). Форумний борець із злом, бджад!

P.S. Саакашвілі до сраки твоя "підтримка" на тернопільському форумі, так само, як і моя, чи Дєцко, чи будь-кого ще. Він просто буде робити свою справу.
TheGame зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (18.06.2015), Дєцко (17.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2015, 22:34 #2550531   #63
saymon
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Нігоян і Жизнєвський. Без гуглу. І так, коли їх убили - я, на відміну від тебе, був там. А ти в той час - писав на форумі про те, шо до сраки та революція і ніц з того не буде (принаймні у листопаді-грудні ти точно розпинався про це). Форумний борець із злом, бджад!

P.S. Саакашвілі до сраки твоя "підтримка" на тернопільському форумі, так само, як і моя, чи Дєцко, чи будь-кого ще. Він просто буде робити свою справу.
Як би не підставили... Нічого не получиться... Нема смислу... Спєрва дабєйся!
Знаю знаю. Чув вже не раз

От якби ти вмів слухати, то побачив би, що ініціатива Саакашвілі важлива тим, що люди можуть нею надихнутись до правильних вчинків. Що люди можуть побачити що прокурор не царібог, і що добитися правди можна. Але нє, треба прийти і висловити свою експертну думку, "ну... тіпа да... може шось там можна і я канєшно зі свого трону схвалюю, най робить... але ж завалять його, стопудів завалять, до бабки не ходи". І це висловлюється не однією людино, а групою, один за одним. Сильна мотивація.
Офігєть. На майдані він був. Хоч не признавайся нікому і не ганьбися.

Алсо, всі кому пости на формуі нічого не рішають: рішають, і ще й як рішають. Колись не рішали, це правда, а зараз за пост на форумі можна і в тюрячку поїхати, а можна постом на форумі начальника ДАІ звільнити і кримінальну справу проти нього відкрити. Так що ідіть в ногу з часом.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2015, 22:38 #2550536   #64
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Як би не підставили... Нічого не получиться... Нема смислу... Спєрва дабєйся!
Знаю знаю. Чув вже не раз

На майдані він був. Хоч не признавайся нікому і не ганьбися.
Запитую ще раз - де я написав, шо нічого не получиться і нема сенсу? "Так ото ж" (с)
Тобі би лиш срач з нічого розводити і триндіти "ШО ВИ НИЄТЕ, РОБІТЬ ШОСЬ!", хоча сам же ні чорта не робиш.

P.S.
А стосовно моєї участі на Майдані - не тобі вирішувати, кому признаватись у цьому, а кому ні. Запитав про імена перших вбитих - я відповів, далі на ці висери від людини, якої там навіть не було, відповідати не буду.
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2015, 22:47 #2550538   #65
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Найсмішніше тут те, що ми одинаково відносимось до Саакашвілі.
Але для чогось Саймон вирішив всім доказати, що він таки його любить більше.
Добре, вважай ми повірили і змирились з цим.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (17.06.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.06.2015, 22:55 #2550544   #66
saymon
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Запитую ще раз - де я написав, шо нічого не получиться і нема сенсу? "Так ото ж" (с)
Тобі би лиш срач з нічого розводити і триндіти "ШО ВИ НИЄТЕ, РОБІТЬ ШОСЬ!", хоча сам же ні чорта не робиш.

P.S.
А стосовно моєї участі на Майдані - не тобі вирішувати, кому признаватись у цьому, а кому ні. Запитав про імена перших вбитих - я відповів, далі на ці висери від людини, якої там навіть не було, відповідати не буду.
Ти думаєш мені цікаво обговорювати що ти писав, і де був? Мені взагалі побарабану.
Суть зводиться до того, що крім твоєї експертної думки є ще альтернативна, яку я можу аргументовано відстояти. І якщо все що ти можеш написати про реформи Саакашвілі це "можуть його вбити" то можеш тут хоч до безкінечності розказувати який я поганий, це тобі жодної ваги не додасть, а всі твої потуги перевести стрілки і розказати що пишеш одне а насправді маєш на увазі інше є просто смішними.
Я буду полемізувати зі всіма, хто пише в темі про мобілізацію "зато живий лишився", в темі про реформатора "можуть вбити" і в темі про парковку чи їзду з порушеннями "а мені так треба". Бо саме для цього форум і функціонує, щоб писати там пости, по можливості їх аргументуючи. А тисячі людей, які щодня форум просто читають, будуть робити висновки, міняти світогляд і переносити його AFK.
Тому мені неподобається деморалізація людей, а подобається сподівання на краще і віра в те що зробити можна.
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Найсмішніше тут те, що ми одинаково відносимось до Саакашвілі.
Але для чогось Саймон вирішив всім доказати, що він таки його любить більше.
Добре, вважай ми повірили і змирились з цим.
Я його особисто взагалі не знаю, а навіть якби знав то ніколи би не сказав що люблю, бо це маячня якась. Не про особисто Саакашвілі же тема, а про реформи які він робить і про приклад який подає. Я не бачу де ти підтримуєш його реформи, хоча б на словах. Я бачу як ти бідкаєшся що його можуть вбити. А мололітній студент ще й ганяє понти як він був на майдані. Один там стояв, всі решту на форумі сиділи і писали неприйнятні його поглядам пости. Це все можна побачити прямо зараз, прокрутивши сторінку, якщо докази треба.
Ось що саме смішне.

Востаннє редагував saymon: 17.06.2015 о 23:01.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2015, 23:10 #2550547   #67
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я буду полемізувати зі всіма
Полеміка - один з різновидів суперечки.
У тебе ж дописи зводяться до того, що всі кругом дурні, один ти бачиш світло в кінці тунелю.
Полемікою там навіть не пахне.
Тому краще пиши так як є: "Я буду обсирати всіх, хто думає не так як я. А також тих, хто думає так само. Ібо мені пофіг." )))

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я його особисто взагалі не знаю, а навіть якби знав то ніколи би не сказав що люблю, бо це маячня якась. Не про особисто Саакашвілі же тема, а про реформи які він робить і про приклад який подає. Я не бачу де ти підтримуєш його реформи, хоча б на словах. Я бачу як ти бідкаєшся що його можуть вбити. А мололітній студент ще й ганяє понти як він був на майдані. Один там стояв, всі решту на форумі сиділи і писали неприйнятні його поглядам пости. Це все можна побачити прямо зараз, прокрутивши сторінку, якщо докази треба.
Ось що саме смішне.
Ех, Саймон, Саймон. Покидаю тебе. Задовольняйся, будь ласка, сам.

Востаннє редагував Дєцко: 17.06.2015 о 23:10. Причина: Пізніше додано
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2015, 00:36 #2550562   #68
saymon
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Дєцко, а тепер перечитай свої останні 4 пости, і покажи де там є хоч слово по темі

Цитата
Допис від Na3aR Переглянути допис
а ще саймон фапав на Згуладзе - то як є толк від тої "реформаторки"?
Ліквідація ДАІ і нова дорожня поліція, наприклад. Це виключно її заслуга.

Я розумію чому вам пригорає, звичка постійно скаржитися на абстрактну "владу" вироблена роками, і не безпідставно, в мене теж так є. Але тут інший випадок, тут прийшли люди які поставили свою країну на ноги, і тепер ставлять на ноги нашу. Це не наші балаболи, всі на одне лице і з однаковими гаслами написаними по шаблону "за все хороше - проти всього поганого". Це люди які вміють і роблять конкретні справи із конкретним результатом. Ми такого ще не бачили, тому що в нас такого ще небуло, звідси і розрив шаблону.

Мені дуже не хочеться що ми просрали допомогу грузинів, як просрали майдан, тільки тому я веду цю фактично безрезультативну полеміку, в спробах показати те, про що говорив ще кілька років тому - тільки варяги врятують Україну, а мені всі дружно розказували що їх запросити нереально, а хто це зробить, а як так буде, а шо ти розказуєш фігню. Тепер, коли це сталося, мені знову розказують що це все фігня і нічого не получиться, так ніби якщо дійсно не получиться (що цілком імовірно із такою ЦА) то буде великий привід для радості, бо можна буде написати на форумі "ага! я ж казав шо ніц не буде!". І от вже цього прагнення я не розумію. Та й пофіг, воно мені і нетреба розуміти.


Але я трохи по темі, вибачте.
Як вже всім мало бути відомо Саакашвілі призначив на посаду голови МВС Одеської області Гію Лорткіпанідзе, тобто свою людину, як видно по прізвищу.
І що ж такого видатного він зробив, поцікавиться допитливий скептик. А ось що.
Цитата С самого утра среды новый глава областного управления внутренних дел в Одесской области Гия Лорткипанидзе встречается с самыми коррумпированными милиционерами Одессы с предложением добровольно покинуть службу.
В перший день служби, нагадю.

Шось тут не то, заперечить допитливий скептик, звідки він дізнався про корумпованих міліціонерів, він же тільки прийшов, перший день!
Все генальне - просто:



Всьо. Тепер можете мені далі доводити що це небезпечно для життя так робити, що ніц не получиться, що варяги ніц не зроблять і що ви їх любите більше за мене, просто не кажете
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2015, 07:34 #2550584   #69
Termit
Учасник
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Це вже банальна "ПОКАЗУХА" мені здається. Тільки німбу над ним невистачає
Termit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2015, 08:03 #2550592   #70
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

http://www.5.ua/polityka/Saakashvili...oiu-84219.html
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2015, 09:39 #2550619   #71
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

ну ось свіжий приклад
і коментар до нього
Цитата потому что уже подросло то поколение,
которое было детьми при начале реформ Саакашвили,
менталитет изменился..
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2015, 12:15 #2550670   #72
Termit
Учасник
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Я погоджуся з тим що Саакашвіллі старається, але чи дійсно він намагається на благо українців? Або просто йде за програмою соціалізації, для своїх подальших темних справ...
Termit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2015, 12:57 #2550681   #73
saymon
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Саакашвілі зменшив кількість співробітників облдержадміністрації до 50.
Там по посиланню ще приклад Нью-Йорку є, де проживає 6 млн. лодей, а адміністрація мера складає 41 людину.
Не знаю скільки було співробітників в Одесі (2,5 млн. населення) до скорочення, але от в Тернополі, наприклад, на 200 тис. населення апарат міської ради складає 400 співробітників. І навіть якщо не рахувати всякі соцзабези і т.п. то всерівно оптимізовувати ще є куди.

UPD:
Кажуть люди що в Одеській ОДА було 800 чинуш. Було 800 - стало 50. Нормально так.

Востаннє редагував saymon: 18.06.2015 о 13:36.
 
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 20.06.2015, 10:11 #2551267   #74
saymon
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

18 червня, новий глава УМВС Одеси ліквідував всі так звані блокпости із озброєними людьми, на вїздах в Одесу.
Цитата Люди не должны бояться правоохранителей, они должны доверять милиции и уважать закон, поэтому одно из первых моих требований – снять блок-посты и сдать автоматы в оружейную комнату. Также отмечу, что каждое милицейское подразделение должно четко понимать и выполнять возложенные на него функции. Раскрытием преступлений должны заниматься только оперативные службы, спецназ должен выполнять свою работу, а участковые – свою
via

Додано через 1 годину 41 хвилину
UPD:
А ось і перші ластівки.
Цитата Компанія The Soufflet Group збирається інвестувати в один з 12 інвестиційних майданчиків Іллічівського морського порту до 100 мільйонів доларів.
Місяць тільки пройшов? Чи ще навіть не місяць?

Востаннє редагував saymon: 20.06.2015 о 10:12. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2015, 11:10 #2551329   #75
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Саакашвілі зменшив кількість співробітників облдержадміністрації до 50.
не зменшив, а тільки заявив про те, що вистачить і 50 чиновників
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2015, 11:15 #2551332   #76
saymon
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Але ж там дата 14.06.2015, пройшов вже тиждень.
 
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.06.2015, 01:36 #2551577   #77
saymon
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата В теннисе есть такой термин - "невынужденная ошибка". Когда игрок ошибается сам, без особого давления со стороны соперника.

Иногда я смотрю на действия наших политических игроков и абсолютно не могу понять - нафига они это делают? Никакая политическая логика не может объяснить некоторые поступки. Даже если понимать, что для подавляющего большинства политика - это просто бизнес такой, все равно хрен просечешь почему они так тупят.

А когда появился пример поведения Саакашвили в Одессе, картинка мелочной возни в особо крупных масштабах стала совсем уж удручающей. Он смотрится как рок-звезда в клубе любителей сморкаться в два пальца. И говорит то, что мы давным-давно ждем от наших политиков.
https

Цитата Что делает Саакашвили? Много ездит, много говорит, проводит совещания. Вокруг него всегда много людей, с интересом слушают, фоткаются как с достопримечательностью. Он приобнимает их, жмет руки и много-много-много улыбается. Все это снимается на камеру и выкладывается в интернет.

Пиар? Пиар. Плохо? Нет.

Чем этот пиар отличается от привычного нам пиара, который уже давно стал ругательным словом? Тем, что этот пиар правильно мотивирован.

Люди, которым Саакашвили пожимал руки, приедут домой и расскажут всем об этом ярком событии, которое ворвалось в их повседневность. Даже если они до этого к Саакашвили относились плохо, прикосновение к легенде резко поменяет их мнение. И они будут защищать его перед теми, с кем не так давно оплевывали его назначение.

Так Саакашвили завоевывает сторонников.
https

Цитата А для чего он завоевывает сторонников? Чтобы вешать им лапшу на уши и грабить? Чтобы нарастить рейтинг и пойти на какие-то выборы? Сильно сомневаюсь.

Сторонников он завоевывает для того, чтобы, когда он будет давить гнид, окопавшихся в чиновничьих кабинетах, общий фон был: "Дави их, Миша!", а не "Уууу, сука, шо творит..."

Как саакашвилефан с бог его знает какого года, я очень рад, что в нашей политике появилась такая яркая персона. Рад не только самому факту, но и тому, что теперь у нас есть образец, достойный подражания. На наших глазах проводится грандиозный эксперимент по вытаскиванию из совка отдельно взятого региона. И за ним нужно внимательно наблюдать и записывать в тетрадку.

Потому что "варяги" рано или поздно уедут. И никто кроме нас самих не сможет продолжать изменения в стране.

Но у нас будет база для появления наших собственных саакашвили. Которые и вытащат страну на другой уровень - уровень развития цивилизованного мира.

Несколько десятков/сотен толковых людей смогут объединить вокруг себя десятки/сотни тысяч и смести к чертовой матери элиту, состязающуюся в том, кто больше совершит невынужденных ошибок.

Смести без оружия в руках. Смести так, как эволюция сметает вымирающий вид, так и не понявший свою тупиковость.

У нас все может получиться. Нужно просто не быть равнодушными и чуть-чуть помогать эволюции.
via
 
Подякував(ла):
Ingenue (21.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2015, 04:37 #2551582   #78
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата Або просто йде за програмою соціалізації, для своїх подальших темних справ...
що ти розумієш під "програма соціалізації"?
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2015, 08:35 #2551595   #79
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Свої вже давно не можуть нічого запропонувати. Український паспорт у чиновника - означає дефективність. Дожилися. Нехай-нехай .
i27 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2015, 23:19 #2551874   #80
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата Ну повезло грузинам, у них чуйка на хороших президентів!
а відстояти не змогли ,або не захотіли ,дивно
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
грузія, порт, політика, одеса, саакашвілі



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:49.