Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «БіттерНет»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.11.2007, 09:59 #462975   #41
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"


а в мене всьо просто супер, дякую біттер )
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 10:06 #462979   #42
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

як зявитсья в нас багато народу який згідний платити не 100грн а скажем 300 за мегабіт тоді і зявляться такі послуги (якісні, надійні). А покищо всім аби подешевше.

Хтось невірить? Можна провести опитування: чи хотіли б ви 1мбіт інтернету за 50грн\міс за умови що нет пропадатиме на 10-15 хв, два рази за добу?
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 10:26 #462987   #43
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Ну, якщо це думка приватної особи, тоді це мало б змінити ставлення. Проте погодьтеся, що це є висловлення особистої думки працівника Бітера. Вона мусить, так чи інакше, бути пов'язана із роботою, точніше із захистом свого роботодавця. Так вчинив би кожен. Адже досить неприємно, коли твою роботу критикують.

Продовжуючи тему аналогій. Якщо я стою у черзі і мені це набридає, я іду з макдональдса, наприклад, в бургеркінг чи в чайкофф, чи в челентано. Тобто туди де черги немає. А в ситуації з підключеням до нету так зробити було неможливо.

Тепер щодо реєстрації домена. Домен реєструвався в зоні *.com.ua. Гроші були проплачені в день замовлення. Оплата домена проведена на 1 рік. Реєстрація була зроблена через 12 робочих днів, після щоденних телефонних дзвінків в Бітер. Хостинг надали через 2 дні після реєстрації домена. Знову ж таки, після постійних телефонних дзвінків. Причому не попередивши, що ніякої панелі керування хостингом немає (хоча тут лише моя вина - перед замовленням треба було все вияснити. Але мені і на думку не спало, що панель керування не надається).

А ще мені було б дуже цікаво почути думку представників RIPN про:
Цитата реєстрація доменів у зоні те уа проводиться фізичною особою яка проводить таку реєстрацію у довільний зручний собі спосіб. хоч навіть керуючися фазами місяця
P.S. Приємно, що ці дописи читає працівник Бітера. І реагує на них адекватно. Можливо завдяки їм роботи фірми покращиться в цілому. Адже, наскільки мені відомо, Frutik не остання людина на Бітері.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 10:44 #462997   #44
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну, якщо це думка приватної особи, тоді це мало б змінити ставлення. Проте погодьтеся, що це є висловлення особистої думки працівника Бітера. Вона мусить, так чи інакше, бути пов'язана із роботою, точніше із захистом свого роботодавця. Так вчинив би кожен. Адже досить неприємно, коли твою роботу критикують.
також це висловлення думки колишнього члена влксм, колишнього фізика-теоретика, колишнього працівника вузу, колишнього працівника автоколони, тимурівця і учасника зеленого патруля, колишнього хмельничанина, і багато багато інших колишніх. це ніяк не впливає на тверезий погляд на речі

неприємно не коли критикують а коли критикують не виважено. критика як і конкуренція якраз змушує думати і рухатися.

наразі я знаю, що я працюю не в шарашкиній конторі а в найбільшій і найдинамічнішій телекомунікаційній (і загалом IT) компанії тернополя (і не тільки). моє знання підкріплене не тупим фанатизмом а реальними кроками і динамікою самої копанії. відповідно деякі сумнівні твердження просто просять того, щоб під них підвели твердий грунт.
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Продовжуючи тему аналогій. Якщо я стою у черзі і мені це набридає, я іду з макдональдса, наприклад, в бургеркінг чи в чайкофф, чи в челентано. Тобто туди де черги немає. А в ситуації з підключеням до нету так зробити було неможливо.
абсолютно не правда. з кожного макдональдса є вихід. але часто бургеркінга за рогом нема. максимум - їдальня номер шість

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тепер щодо реєстрації домена. Домен реєструвався в зоні *.com.ua.
бед лак. зазвичай наступного дня готово

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А ще мені було б дуже цікаво почути думку представників RIPN про:
думаю вони в курсі. усі регіональні зони включни з навіть самою зоною уа (причому зона уа знаходиться в управлінні фактично громадян USA) знаходяться в управлінні тих чи інших фізичиних чи юридичних осіб. також кожна з таких зон адмініструється згідно власних правил. хоча ці правила як правило розроблені згідно загальних рекомендацій і стандартів

п.с. так, проблеми є це передусім проблеми росту (як і в кожному бізнесі), і зсередини вони відчуваються сильніше чим ззовні. так само як мозоль краще відчуває нога а не капець. але не треба нежить порівнювати з родовими травмами

Востаннє редагував Frutik: 03.11.2007 о 10:56.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 11:02 #463008   #45
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Навіть, якщо БіттерНет зараз не робить деферами аля "вибачте! ми більше не будемо! ми будемо старатись!" - знаю, що і з цієї ситуації будуть зроблені потрібні висновки.

Сонго, молодець, що оприлюднюєш такі факти. Це допомагає підвищувати якість обслуговування.
Бо якщо критика абстрактна в стилі "Біттер галімий!", то ніякої користі з цього не буде.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 11:42 #463025   #46
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Frutik
Мене в принципі не то шо черга велика зачепило, чи то шо чекати довго.
Справа в тому, що навіщо казати до 2-х тижнів, якщо підключають до 3-ьох нехай зразу кажуть максимально можливий варіант. Те ж саме з приходом майстрів, навіщо казати прийдем в середу в 5 коли приходять в четвер в 5, доба затримки, в пробку попали? так само і з прийдем зранку, прийшли в 16.00, от, на що я стараюсь наголосити...якийсь план дій на день у Бітернету, як і у кожної фірми я думаю є і по ньому можна визначити мабуть коли там буде час підійти і вирішити проблему, бувають звичайно шо бувають в всіх і кругом різні непередбачувані ситуації, тому там різниця годину-дві не є суттєвою, а от різниця між сказаним і зробленим в 10-20 год, і відсутність оплаченої послуги(інтернет було оплачено з 1 листопада а получено 2-гого в 16.25) це всетаки обідно....

Востаннє редагував songo: 03.11.2007 о 11:45.
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 11:49 #463027   #47
Garri na Ferrari
 
Аватар для Garri na Ferrari
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

така сама проблема в знайомої... Прийшла в офіс заплатила за підклю4ення 300 грн. Сказали шо 4ерез пару днів прийдуть і підклю4ать... 4екала тиждень не підходили по4ала звонити казали шо на наступний день підклю4ать але все таки не приходили . пройшло 3 тижня вона прийшла в офіс шоб забрати 300 грн за підклю4ення ... ну вони сказали шо все виправлять і прийдуть на наступний неди ... всетаки прийшли на наступний день але прийшли ве4ері ... ну вобщем сказали шо сьогодні ніх небудуть робити бо вже темно і пішли сказали шо з понеділка ((

Або майже то саме в нас в дворіку .... andrey_ko договорився з біттером шо в нас на велиці поставлять площадку ... 4екали два тижні ... звонили кожень день... ну вот раз звонить каже той шо мав ставити шо захворів.. ну то ні4о сказав перезвонити на наступний день інший прийде і поставить.. прийшов якись тільки міряти звідки будуть кидати ... прийшов поміряв і пішов... тоді знов 4екаємо тиждень.звонимо.. небере трубки або позазоною ...ну вот на цьому тижні мали поставити але ніх не роблять ((((( будем 4екати ................................
Garri na Ferrari зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 13:13 #463080   #48
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата також це висловлення думки колишнього члена влксм, колишнього фізика-теоретика, колишнього працівника вузу....
Але зараз є висловлення думки не колишнього а теперішнього співробітника Бітера. І це мусить хоч трохи впливати на погляд. Маю на увазі те, що ви не можете підійти до тих людей які підключали songo і сказати "Ну що ж ви хлопці! От на форумі людина на вас скаржиться. Ви що не можете зробити нормально чи що? А не подобається робота то звільняйтесь, нових працівників наберем." Це не можливо сказати бо ви працюєте разом, щодня бачитеся, можливо це навіть ваші друзі. Та й не гоже із співробітниками конфліктувати. Разом з тим, ви запросто можете сказати користувачу "Не подобається - відключайтесь", прекрасно знаючи, що альтернатив практично немає.

Цитата наразі я знаю, що я працюю не в шарашкиній конторі а в найбільшій і найдинамічнішій телекомунікаційній (і загалом IT) компанії тернополя (і не тільки)
Тернополя - згоден. І не тільки - не згоден. Чи під терміном "і не тільки" ви мали на увазі Підгайці чи Шумськ? І ще. Не хочу нікого образити, але зайшовши в офіс Бітера, і побачивши той хаос, не думку приходить якраз термін "шарашкіна контора". Звичайно буває гірше (напр. офіс Ділайнса на Куліша, чи офіс Мегалайну в готелі Тернопіль), але ж рівнятись треба на краще.
Можна звичайно сказати "Ну, то ж робоча обстановка. Зразу видно що ми напружено працюєм, а не сидимо склавши руки". Ну тоді хоча б приймальну відділіть окремо. Чи клієнту обов'язково бачити ваш робочий процес?
І ще. Дівчину що в приймальні сидить я ні разу не застав на робочому місці. Завжди її потрібно було кликати. Знову ж таки, можна сказати "Офіс не головне. Головне як ми робимо роботу". Ну що ж. songo, Garri na Ferrari, christina та Iriska висловили свою думку з цього приводу.

Цитата з кожного макдональдса є вихід. але часто бургеркінга за рогом нема. максимум - їдальня номер шість
Згоден. В Тернополі так і є.

І що до доменів. Чому Бітернет не може стати "монархом" у реєстрації доменів в зоні *.te.ua? Адже тоді було б набагато простіше з реєстрацією, і нетреба було б терпіти вибрики ніяких фізичних осіб. Та й час реєстрації був би суттєво менший. Про вибрики це я не просто так. Наприклад в зоні *.org.ua домен було зареєстровано з третьої спроби (перших два - невірно заповнена заявка), а в зоні *.te.ua після шостої відмови вирішили далі не пробувати.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 13:51 #463112   #49
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

шо стосується шостої відмови - так, можливо це садизм. але якшо в заявці хоч літера не правильна таку заявку відхиляють. інакше людей навчити неможливо. вчіться робити правильно. в потоці заявок доречі відхиляється меншість з технічних причин. тобто основна маса заявок реєструється з першого разу і належний термін. можеш повірити, в інших регіональних зонах (де мені доводилося собі реєструвати домени) правила ні трохи не ліпші. зокрема в km.ua мені прийшлось два тижні доводити шо я це я і я маю право подати заявку на реєстрацію

Востаннє редагував Frutik: 03.11.2007 о 14:08.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 15:13 #463176   #50
christina
 
Аватар для christina
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
а хто сказав що це позиція біттернету. це моя власна позиція.
а хто сказав що моє повідомлення стосувалося ваших дописів? на злодію шапка горить?
це моє бачення, що грунтується на ставленні працівників бітернету до клієнтів.
Цитата тупо вимагати якості обслуговування фешенебельного ресторану перебуваючи при цьому у фастфуді. хлопці ви в макдональдсі. тут заробляють не максимальною накруткою а масовими продажами дешевого товару. звичайно що при цьому зростає імовірність колізій
вимагати якості обслуговування можна всюди. а якщо ви диференціюєте чи можуть вам покакати на голову, чи ні в залежності від престижності закладу та інших чинників - ну що ж - ваша власна позиція.
я дівчина.
christina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 16:56 #463219   #51
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис

а в мене всьо просто супер, дякую біттер )
Той тест гівняний, він на вихід в мене завжди 300 кб/с видає і не більше а реально то є мегабіт
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 19:51 #463337   #52
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від christina Переглянути допис
я дівчина.
в кожного свої недоліки
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2007, 20:10 #463350   #53
christina
 
Аватар для christina
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

стандартний алгоритм ведення бесіди працівниками бітернету. відповідаючи на зауваження щодо якості послуг - обізвати дівчину хлопцем і звести бесіду до з"ясування гендерних переваг та недоліків
christina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2007, 15:48 #463815   #54
Fibre
 
Аватар для Fibre
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від christina Переглянути допис
стандартний алгоритм ведення бесіди працівниками бітернету. відповідаючи на зауваження щодо якості послуг - обізвати дівчину хлопцем і звести бесіду до з"ясування гендерних переваг та недоліків
Услуг или сервиса? Вы определитесь, не смешивайте всё в одно. Да, на БиттерНете не идеальный сервис, но всё не так безнадежно, как здесь обрисовывают. Год назад говорили, что мы не сможем предоставить мегабит - мегабит предоставили, теперь говорят, что "шарашкина контора" потому, что давно не было ремонта - делаем ремонт, причём стильный и качественный, ориентированный в первую очередь на удобность для клиента.

Проблема сервиса есть, и улучшение сервиса - одна из главных наших задач сейчас. Благодаря вашим объективным замечаниям, а не крикам "фу, гівно", мы будем его улучшать.
Fibre зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2007, 15:58 #463830   #55
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата а не крикам "фу, гівно",
вам сказали, що ви вішаєте лапшу клієнтам на вуха і заставляєте їх по дві доби вдома чекати на майстрів.

як ви покращили таке обслуговування???
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2007, 16:29 #463864   #56
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
вам сказали, що ви вішаєте лапшу клієнтам на вуха і заставляєте їх по дві доби вдома чекати на майстрів.

як ви покращили таке обслуговування???
ну я б в такій ситуації попробував підняти питання компенсації цього часу чи ще якось. але в будьякому разі не вправлявся б в специфічній риториці. другого леся подревлянського не вийде...

Востаннє редагував Frutik: 04.11.2007 о 16:42.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2007, 17:40 #463937   #57
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата Год назад говорили, что мы не сможем предоставить мегабит - мегабит предоставили, теперь говорят, что "шарашкина контора" потому, что давно не было ремонта - делаем ремонт, причём стильный и качественный, ориентированный в первую очередь на удобность для клиента.
Дело совсем не в ремонте помещений, мне он безразличен, я не собираюсь там жить. Я говорил совсем о другом, а именно о таких диалогах:
"- Добрий день. Я би хотів взнати тарифи (терміни, покриття, тощо)
- А! Зараз, хвилиночку. Оксана!!! Підійди сюди. Нема? А де вона? Почекайте Будь-ласка трохи, вона десь вийшла."
Поставте может тогда хоть стулья в приемной, ибо ждал минут 10.

"- Добрий день. Я подав заявку на реєстрацію домену (підключення до Інтренет, тощо). Як там з термінами?
- Гроші заплатили?
- Так, ще вчора перерахували.
- Так... Зараз... Ой, ви знаєте, вашу заявку ще не опрацювали... Вибачте. Завтра зробимо обв'язково."
И так на протяжении 3 дней.
Незнаю, может это только мне так невезет. Как сказал Frutik - "бед лак"...

И таких вот нюансов достаточно. Поэтому я и предложил отделить приемную, и посадить там человека который всегда будет на месте, и будет, хотя бы приблизительно, ориентироватся в предоставляемых услугах и ценах, а не отправлять "в кабінет 66. Там вам хлопці все розкажуть, бо я в тому не дуже розбираюся...", причем в кабинете 66 "хлопці" заняты своим делом, и объяснять что то им мягко говоря в лом. Тем более незнакомому человеку, тем более что в их объязаности это не входит.

А мегабитный канал - это да. Я уже писал свое мниние, что именно благодаря этому, все провайдеры начали увеличивать скорость в пакетах доступа, и снижать цены. И за это Битеру отдельная благодарность.

Но все же, зделать, и потдерживать - это разные вещи. Сделать легко (ну или не очень, но все же) а вот потдерживать очень сложно. Это я к тому, что сейчас политика фирмы направлена на подключение новых абонентов (хотя и тут есть трудности, см. топик от songo), а вот действительным абонентам с легкостью могут сказать "не подобається - відключайтесь".

Цитата Проблема сервиса есть, и улучшение сервиса - одна из главных наших задач сейчас. Благодаря вашим объективным замечаниям, а не крикам "фу, гівно", мы будем его улучшать.
Да, думаю что приоритеты в улучшении сервиса не мне вам расказывать. Раз вы над этим работаете, значит результат должен быть нами, как клиентами, замечен.
Вот, например, новости на сайте Битера - совсем другое дело. ИМХО надо продолжать в том же духе. Да, и частоту обновлений увеличить. Например, хотя бы одна новость на 2 дня. Хотя это не принципиально. Главное качество, а не количество.
Не мешало бы также обновить таблицу тарифов. Имеется ввиду внешний вид, т.к. читаемость существующей таблицы - отвратительная. Но это конечно вопрос эстетический. И вообще сайту не мешало бы немного больше внимания. А то создается впечетление, что у Битера совсем нету вебмастера.

Востаннє редагував saymon: 04.11.2007 о 17:42.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2007, 18:17 #463950   #58
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вот, например, новости на сайте Битера - совсем другое дело. ИМХО надо продолжать в том же духе. Да, и частоту обновлений увеличить. Например, хотя бы одна новость на 2 дня.
ти дуже високої думки про тернопіль, якшо думаєш, що тут можлива навіть одна новина на тиждень а не на два дні

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не мешало бы также обновить таблицу тарифов. Имеется ввиду внешний вид, т.к. читаемость существующей таблицы - отвратительная. Но это конечно вопрос эстетический.
конкретніші зауваження є? по "чітаємості"

чи може треба регулярно рюшечки на сайті міняти? уважаємий вам шашечки чи їхати?

новий сайт теж розробляється в даний момент. але вікторин "полє чудєс" чи мультків про масяню на ньому і надалі не буде

Востаннє редагував Frutik: 04.11.2007 о 18:21.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2007, 19:57 #464002   #59
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

так зрозуміліше?
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2007, 20:49 #464037   #60
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата ти дуже високої думки про тернопіль, якшо думаєш, що тут можлива навіть одна новина на тиждень а не на два дні
Погоджуюсь. Одна новина на тиждень.

Цитата чи може треба регулярно рюшечки на сайті міняти? уважаємий вам шашечки чи їхати?
Мені їхати. Але лобове скло з боку пасажира протріть будь-ласка. І ручку опускання бокового скла прикрутіть, щоб можна було опустити коли куриш.
Рюшечки міняти не треба. До дизайну претензій нема, оскільки сам кращого не зроблю. Хоча того вусатого чоловягу, що хитро усміхається, над таблицею тарифів можна було б прибрати. А от юзабіліті можна було б переглянути.

Цитата але вікторин "полє чудєс" чи мультків про масяню на ньому і надалі не буде
Ти просто неправильно мене зрозумів. Або я не так думку висловив...

Цитата так зрозуміліше?
Ні.

Цитата конкретніші зауваження є? по "чітаємості"
Швидкість
вихідна / вхідна Вартість послуги
1 Мбіт/сек 1 Мбіт/сек 100 грн./місяць
2 Мбіт/сек 2 Мбіт/сек 200 грн/місяць

На жаль засоби форуму не дозволяють нормально відформатувати, але десь так було б добре. Якщо дизайн той що на сайті "прикрутити"
Ще можна у додатку уточнити: 1 Мбіт = 1024 Кбіт або 128 Кбайт.
І привести все до єдиного формату. Бо в пакеті "Безмежний Дім" пише 1 Мбіт/с, а в пакеті "Безмежний Офіс" - 1024 Кбіт/с

Розділи "Для фізичних осіб" та "Для юридичних осіб" варто більше виділити, щоб відразу впадали в очі.

І ще таке. Дуже важко знайти інформацію про хостинг, колокейшн, та підмережі які входять в Citynet. Якщо можливо то в першу треба обновити цю інформацію. Розумію, що це не сама ходова інформація, але все ж.

Я не стараюся даремно прискіпуватись до сайту, чи Бітеру в цілому. Оскільки я сам є його клієнтом, то я також зацікавлений у його розвитку і вдосконаленні. Бо це напряму стосується мене, як клієнта.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
біттернет, bitternet



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:56.