Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок на морі (в Україні)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.06.2011, 02:00 #1685625   #81
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

пацани не наганяйте жуті, не порушуєш то і не пиняють, там машин тьма в два боки, їм є кого пиняти і без вас
Andriy81 зараз поза форумом  
Старий 27.06.2011, 11:22 #1685773   #82
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Де ви тих страшилок набрали?

Їздив минулого року, даішники інколи стояли, нікого не пиняли.
Причому я і по самому Криму майже тиждень носився туди-сюди, шукав вітер для кайту
VT зараз поза форумом  
Старий 27.06.2011, 13:50 #1685879   #83
Pavel_
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

третій день в Судаку. 1104км. гаїшніків взагалі мало порівняно з іншими областями. машина тонована, ніхто в Красноперекопську не зупиняв. бензин в Криму дорожчий раптом на 15-20коп.
Pavel_ зараз поза форумом  
Старий 27.06.2011, 16:10 #1685940   #84
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Де ви тих страшилок набрали?

Їздив минулого року, даішники інколи стояли, нікого не пиняли.
Причому я і по самому Криму майже тиждень носився туди-сюди, шукав вітер для кайту
Сто пудів, аналогічна ситуація, мені також понарозказували шо там хто зна шо твориться.
Andriy81 зараз поза форумом  
Старий 27.06.2011, 21:02 #1686116   #85
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Цитата
Допис від PavelTernopol Переглянути допис
бензин в Криму дорожчий раптом на 15-20коп.
Є смисл взяти в машину 20 літрову каністру з дешевшим бензином.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 27.06.2011, 21:43 #1686143   #86
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Є смисл взяти в машину 20 літрову каністру з дешевшим бензином.
3-4 грн тебе врятує?
дядя Вітя зараз поза форумом  
Старий 29.06.2011, 20:47 #1687629   #87
COLIN
 
Аватар для COLIN
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Цитата
Допис від PavelTernopol Переглянути допис
третій день в Судаку. 1104км. гаїшніків взагалі мало порівняно з іншими областями. машина тонована, ніхто в Красноперекопську не зупиняв. бензин в Криму дорожчий раптом на 15-20коп.
як до речі погода там??
збираюсь в пятницю виїжати... може підскажете приблизні ціни на житло?? цікавить 2-кімн квартира....або щоб розмістились 5 чол
дякую
COLIN зараз поза форумом  
Старий 29.06.2011, 21:29 #1687669   #88
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
Теж на тижні їду, в Феодосію.
Кажуть ще шо краще мати з собою справку з ДАІ, про рівень вихлопу, (чи як там правильно) ато там міліція в купі з екологічною поліцією можуть причепитися...
Нема такої "екологічної поліції". Це самозванці. От по радіо-рокс постійно про них попереджають - кажуть сміливо і відважно посилати.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Старий 30.06.2011, 03:33 #1687810   #89
Stepanovfeo
Учасник
 
Аватар для Stepanovfeo
Типово Відповідь: Отдых в Феодосии и Коктебеле

Цитата:
Допис від Sago Переглянути допис
Мені особисто сподобалося в вас там відпочивати. Гарне старе місто.
Поїзди попри пляж їздять, то трохи ржачно виглядає, ніби іграшкова залізна дорога ))
Гарна набережна, ввечері є на що подивитись - багато усіляких виступаючих на набережній збираються.
Я би ще раз з задоволенням до вас з'їздив, але мене Алушта перехоплює постійно )))

пс. Для тих хто не був - бажано знати, що на пляжах мілка галька. Піску нема ))) Але мені більше сподобалося ніж на піску - і массаж безкоштовний і пісок в писок не лізе ))
Почему же нет песка? В черте города много песчаных пляжей - "Динамо", "Жемчужный", "Баунти"... Можно чуть дальше проехаться, на Золотой пляж... А железная дорога это интересный прикол=) Сам Айвазовский спонсировал ее строительство...
Stepanovfeo зараз поза форумом  
Старий 30.06.2011, 21:25 #1688483   #90
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Типово Відповідь: Отдых в Феодосии и Коктебеле

Цитата:
Допис від Stepanovfeo Переглянути допис
Почему же нет песка? В черте города много песчаных пляжей - "Динамо", "Жемчужный", "Баунти"... Можно чуть дальше проехаться, на Золотой пляж... А железная дорога это интересный прикол=) Сам Айвазовский спонсировал ее строительство...
а я наприклад нелюблю пісчані пляжі там вода недуже чиста якщо хвилі і нетільки!
Nofelet зараз поза форумом  
Старий 03.07.2011, 10:35 #1690209   #91
3454
Типово Відпочинок на морі в Коблево?

Розкажіть може хтось відпочивав в Коблево, які ціни ,чи ловиться там риба,им краще добиратись?
3454 зараз поза форумом  
Старий 03.07.2011, 10:53 #1690221   #92
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Відпочинок на морі в Коблево?

Нормально там, ціни можна найти на будь який смак. В прибережній лінії одні пансіонати. Був тут http://www.tatyana.com.ua/
Більше інформації про Коблево можеш тут почерпнути http://www.koblevo.fm

В Коблево з Тернополя знаю йдуть автобуси від агенцій, але треба дзвонити і шукати. А можна і потягом до Одеси чи Миколаїва, а там маршруткою....
advisor зараз поза форумом  
Старий 03.07.2011, 11:36 #1690246   #93
dsffsfs
sparkle
 
Аватар для dsffsfs
Типово Відповідь: Відпочинок на морі в Коблево?

На мою думку краще добиратися поїздом до Одеси, а потім пересісти в маршрутку (там вони зразу при вокзалі стоять, наскільки пам`ятаю година їзди, крім того водій по пансіонатах розвозить якщо попросити), а то їхати автобусом втомлює дуже, ні виспатися нормально, ні пройтися.

Ціни досить непогані, минулого року була в пансіонаті "Николаев", то умови там нормальні, є холодильник, телевізор, власна душова, (ліжка, шафи, тумби само собою), харчування не брали, так вийшло дешевше та й різноманітніше.

Щодо рибалки не знаю, але загалом там багато розваг (клуби, бари, магазини, лунапарк, аквапарк, екскурсії та тому подібне). Багато молоді, також симпатичні велосипедисти - таксисти, що возять по містечку.
dsffsfs зараз поза форумом  
Старий 03.07.2011, 12:04 #1690266   #94
3454
Smile Відповідь: Відпочинок на морі в Коблево?

Цитата:
Допис від dsffsfs Переглянути допис
На мою думку краще добиратися поїздом до Одеси, а потім пересісти в маршрутку (там вони зразу при вокзалі стоять, наскільки пам`ятаю година їзди, крім того водій по пансіонатах розвозить якщо попросити), а то їхати автобусом втомлює дуже, ні виспатися нормально, ні пройтися.

Ціни досить непогані, минулого року була в пансіонаті "Николаев", то умови там нормальні, є холодильник, телевізор, власна душова, (ліжка, шафи, тумби само собою), харчування не брали, так вийшло дешевше та й різноманітніше.

Щодо рибалки не знаю, але загалом там багато розваг (клуби, бари, магазини, лунапарк, аквапарк, екскурсії та тому подібне). Багато молоді, також симпатичні велосипедисти - таксисти, що возять по містечку.
А ціни не погані , це які хоч приблизно?
3454 зараз поза форумом  
Старий 03.07.2011, 12:43 #1690281   #95
dsffsfs
sparkle
 
Аватар для dsffsfs
Типово Відповідь: Відпочинок на морі в Коблево?

Цитата
Допис від 3454 Переглянути допис
А ціни не погані , це які хоч приблизно?
Я точно не пам`ятаю, але саме проживання в 11 днів без харчування, обійшлося тільки коло 900 грн. з людини, це якщо не йти через туристичну агенцію (до речі, використовувати "послуги агенції" не раджу, вийде майже в два рази дорожче практично ні за що, краще самому знайти номер бажаного пансіонату і про все домовитися та й добиратися самому)
Скільки ж пішло на харчування не пам`ятаю, але там поблизу є столови і кафе різні, вартість одної страви від 20грн., якщо купляти продукти то все на 4-6 грн. дорожче ніж в нас.
Загалом я тоді мала собою близько 3 000, то вклалася в 2 з половиною при цьому мало в чому собі відмовляючи.
dsffsfs зараз поза форумом  
Старий 03.07.2011, 19:19 #1690501   #96
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Типово Відповідь: Відпочинок на морі в Коблево?

Цитата
Допис від 3454 Переглянути допис
Розкажіть може хтось відпочивав в Коблево, які ціни ,чи ловиться там риба,им краще добиратись?
на рахунок риби идеш вліву сторону від зони відпочинку і на дикому пляжі клюе бичок на мідії . ціни на прожиття на молдавські
тереторії від 45 грн правда які умови незнаю приватний сектор в селі!
Nofelet зараз поза форумом  
Старий 03.07.2011, 23:49 #1690707   #97
3454
Типово Відповідь: Відпочинок на морі в Коблево?

Цитата:
Допис від Nofelet Переглянути допис
на рахунок риби идеш вліву сторону від зони відпочинку і на дикому пляжі клюе бичок на мідії . ціни на прожиття на молдавські
тереторії від 45 грн правда які умови незнаю приватний сектор в селі!
Може є якась схема або малюнок цієї місцевості щоб не заблудити де знаходиться зона відпочинку, де дикий пляж, де молдавська територія і чому її так називають, і де приватний сектор і які там умови ? Якщо ловиться бичок, які треба мати снасті ,товщину жилки ,номер гачка та інше?
3454 зараз поза форумом  
Старий 04.07.2011, 05:34 #1690743   #98
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Відпочинок на морі в Коблево?

був в Тетяні, досить затишно, тихенько (без дискотек під вікнами), до моря метрів 100. Пляжі такий собі, на тому узбережжі є і краще.
Був на початку червня, коли народ масово ще не повалив, то дуже класно вгадав.

Там можна знайти відпочинок на любий гаманець.
gsv зараз поза форумом  
Старий 04.07.2011, 22:13 #1691335   #99
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Типово Відповідь: Відпочинок на морі в Коблево?

Цитата
Допис від 3454 Переглянути допис
Може є якась схема або малюнок цієї місцевості щоб не заблудити де знаходиться зона відпочинку, де дикий пляж, де молдавська територія і чому її так називають, і де приватний сектор і які там умови ? Якщо ловиться бичок, які треба мати снасті ,товщину жилки ,номер гачка та інше?
я не рибак іти по берегу в сторону рибаківки!
Nofelet зараз поза форумом  
Старий 05.07.2011, 14:20 #1691764   #100
Valentun
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі в Коблево?

Відпочивав в Коблево минулого року на початку літа. Їздив правда щоб повалятися біля моря а не рибалити. Добирався власним авто з друзями зупинилися в готелі http://oteli.net.ua/index.php?full_view=279. Море досить чисте, сонечко одним словом сподобалося.
Valentun зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:41.