Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


У Тернополі запрацював польський візовий центр

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.04.2016, 20:34 #2629466   #1621
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Подав документи в Рівному 7 квітня (купив дату в бариг за 2000 грн), 14 квітня вже мав на руках паспорт з візою.

Встигли за 4 робочі дні все організувати, я вже думав, що відмову дали ))
Яким макаром вони роблять мутки з датами? канає переписати з себе на когось іншого? бо щоб дату зарезервувати треба сплатити послуги ППВА.
Щодо прокатати візу-ціна питання від 300 грн (входить поїздка туда-назад, забирають від дому, везуть в перемишль по всіх ходових точках-тоді назад додому) Якщо тре дешевше-електричка до львова, автобус до шегині-тоді пішки через кордон, таришся в маркетах, назад таким самим макаром.
olligarh зараз поза форумом  
Старий 15.04.2016, 20:43 #2629469   #1622
romatereb
Активний учасник
 
Аватар для romatereb
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

сьогодні дійсно були дати з 20 по 26 квітня
romatereb зараз поза форумом  
Старий 15.04.2016, 22:49 #2629501   #1623
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
яка віза?
національна


Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Яким макаром вони роблять мутки з датами? канає переписати з себе на когось іншого? бо щоб дату зарезервувати треба сплатити послуги ППВА.
Щодо прокатати візу-ціна питання від 300 грн (входить поїздка туда-назад, забирають від дому, везуть в перемишль по всіх ходових точках-тоді назад додому) Якщо тре дешевше-електричка до львова, автобус до шегині-тоді пішки через кордон, таришся в маркетах, назад таким самим макаром.
в махінаціях з датами замішані самі візові центри (блокують реєстрацію на конкретні дати і потім їх продають), в моєму випадку, як я зрозумів - місцеві посередники купують дату у львівському візовому в когось з працівників (а, може, і в адміністрації?)

чи можна в приват дані до людей, що за 300 грн возять?
 
Старий 18.04.2016, 21:15 #2630051   #1624
Vinston
Учасник
 
Аватар для Vinston
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Подав документи в Рівному 7 квітня (купив дату в бариг за 2000 грн), 14 квітня вже мав на руках паспорт з візою.

Встигли за 4 робочі дні все організувати, я вже думав, що відмову дали ))
Мені би ваше щастя за 2000 грн... А то я вже перепробував всі варіанти які можна у Тернополі!!
Я вірю що можливо появляються час від часу дати,( пікетували посольство, їздили до консула, той пообіцяв що все запрацює, тому і для наглядгості вмикають ці дати ), але ж не вихід сидіти біля компа і моніторити сайт цілими днями..
Vinston зараз поза форумом  
Старий 18.04.2016, 21:59 #2630058   #1625
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата чи можна в приват дані до людей, що за 300 грн возять?
Так є ж в темі пошук попутчиків за кордон.Може 300 не буде,але 350-400 точно є.Чи тих 50-100грн настільки важливі?
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 18.04.2016, 22:17 #2630061   #1626
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Так є ж в темі пошук попутчиків за кордон.Може 300 не буде,але 350-400 точно є.Чи тих 50-100грн настільки важливі?
знайшов вихід, їду з колєгою машиною на газу ) чотири пасажири

тільки ще вагаюся, їхати в Жешув, чи зможемо пару лахів і в Перемишлі прикупити...
 
Старий 18.04.2016, 23:07 #2630076   #1627
SerogaSerjj
Активний учасник
 
Аватар для SerogaSerjj
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
знайшов вихід, їду з колєгою машиною на газу ) чотири пасажири

тільки ще вагаюся, їхати в Жешув, чи зможемо пару лахів і в Перемишлі прикупити...
Обирай Жешув, по 20 грн буде більше якшо машина на газі, але то вже таки місто є на що глянути, головне знати галереї основні, я за два дні всі магазини ті що запланував не обійшов ....
SerogaSerjj зараз поза форумом  
Старий 19.04.2016, 10:21 #2630169   #1628
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

є зараз вільні дати від 20-27 квітня ( щойно зареєструвався на 27.04, в 11.15 )
оновлював кілька разів з 10 по 11- не було нічого. просто треба тупо потратити день-два і оновлювати що 10-15 хв. і зареєструєтесь.
kapoeira зараз поза форумом  
Старий 20.04.2016, 12:46 #2630554   #1629
pvm
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата В Луцке прошел пикет у консульства Польши, сообщает корреспондент телеканала «112 Украина».

По его словам, люди возмущены тем, что длительное время не могут получить визы для выезда за границу.

«Округ генерального консульства Республики Польша в Луцке обслуживает несколько областей. Большинство пикетчиков, около 200, приехали из Тернопольщины. Люди требуют, говорят, что не могут зарегистрироваться в электронной очереди визового центра. Мол, приглашение на работу из-за границы у них есть, но получить визы так и не могут. Кое-кто обивает пороги учреждения еще с декабря, ведь услуги визового центра оплатили. Нескольких пикетчиков все же пригласили в консульство, им сообщили, что скоро увеличат количество сотрудников и будет новый генеральный консул, и это как-то решит проблему, но люди в это не очень верят, ведь говорят, что им это обещали и раньше. Требуют вернуть живые очереди, которые были ранее. В консульстве сообщили, что существует проблема взломов сайта. Хакеры якобы блокируют возможность регистрации и продают места в очереди. Сейчас люди разъехались, а в консульстве по этому поводу пока ничего не комментируют», — сообщил корреспондент.

Востаннє редагував pvm: 20.04.2016 о 16:14.
pvm зараз поза форумом  
Старий 25.04.2016, 19:19 #2631693   #1630
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
В мене взагалі рекорд - 19.04 подав - 20 візу поставили, 21 вже в Тернополі була в ППВА, сам був в шоці.

Додано через 4 хвилини


Неправда, на 5 не канає. На оф. сайті консульства пише "Перша така віза є короткостроковою з одним в’їздом і видається на 7 днів. Наступна віза є багаторазовою терміном дії до одного року"

В ППВА аналогічно анкету завернуть-скажуть переправити на рік або писати заяву що ви все таки хочете на 5 років (але рішення про видачу на рік чи 5 залежатиме від консула)
На сайті не встигають напевно не встигають виправляти, + постійно змінюється все. Раніше потрібно було оплачену бронь готелю, зараз достатньо броні з букінгу. За останні 2 місяці мені та декільком моїм друзям та знайомим відкрили довгострокові візи. Всі вказували 5 років, ( я 4 роки , так як паспорт закінчується швидше). Ніхто нічого не казав переправляти, і всім відкрили візи . БІльше того , коли записувався на подачу, мені в колл центрі самі казали що можна 5 років вказувати. До нового року вроді відкривали річні візи. Зараз відкривають довгострокові візи. В любий момент може знову щось змінитися.
Tamriel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tapac_ko (25.04.2016)
Старий 27.04.2016, 12:45 #2632043   #1631
ladzio
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

А можете поділитись контактами бариг, шо дати продають?
ladzio зараз поза форумом  
Старий 27.04.2016, 12:59 #2632046   #1632
shadow777
 
Аватар для shadow777
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата А можете поділитись контактами бариг, шо дати продають?
Йдіть до візового центру, вони Вас там самі знайдуть
shadow777 зараз поза форумом  
Старий 27.04.2016, 19:18 #2632107   #1633
Kenan
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Сьогодні з обіду дати на весь травень були а можеще і є... я про телефону лінію... Пробуйте щастя додзвонитись...
http://www.polandvisa-ukraine.com/sc...intment_2.html
Kenan зараз поза форумом  
Старий 28.04.2016, 11:19 #2632223   #1634
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

\Привіт всім. маю таке питання. Мав культурну візу в польщу. Зловили на роботі(не легально) стражі граничні і заборонили(штамп в паспорті) вїзд на територію Польщі на рік. Питання: віза анульовується? штрафів не платив, помахали пальцем і сказали шоб так більше не робив. На самій візі ніяких штампів нема. Як можна провірити візу?
ars13 зараз поза форумом  
Старий 28.04.2016, 12:34 #2632239   #1635
ladzio
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Дзвонив сьогодні в консульство на рахунок тих бариг. Сказали шо вони працюють незаконно і можна йти писати заяву в прокуратуру.
Має хтось бажання написати?)
ladzio зараз поза форумом  
Старий 28.04.2016, 14:18 #2632256   #1636
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від ladzio Переглянути допис
Дзвонив сьогодні в консульство на рахунок тих бариг. Сказали шо вони працюють незаконно і можна йти писати заяву в прокуратуру.
Має хтось бажання написати?)
смішно, вся мережа візових центрів - це бариги

турфірми і прості перекупщики купують дати напряму в працівників візового центру, тому треба писати заяву на цілу корпорацію poland-visa

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
\Привіт всім. маю таке питання. Мав культурну візу в польщу. Зловили на роботі(не легально) стражі граничні і заборонили(штамп в паспорті) вїзд на територію Польщі на рік. Питання: віза анульовується? штрафів не платив, помахали пальцем і сказали шоб так більше не робив. На самій візі ніяких штампів нема. Як можна провірити візу?
коли рік пройде, можна буде їхати (якщо віза ще буде дійсна), перевірити можна в консульстві або на кордоні через рік

Востаннє редагував Alpha_Draconis: 28.04.2016 о 14:18. Причина: Пізніше додано
 
Подякував(ла):
ars13 (28.04.2016)
Старий 28.04.2016, 20:29 #2632328   #1637
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
1. Я б так не сказав - це сайт польського консульства а не українського в польщі, відповідно вся інфа там актуальна.
2. 19 квітня подавав, - в ППВА під час прийому сказали "переправляйте на рік або пишіть заяву що все-таки хочете щоб відкрили на 5 років, але рішення залежатиме від консула".
3. В тебе і друзів це були другі по ходу візи чи треті? В мене перша разова, а цю на рік дали.
4. Ти вже писав раніше - в тебе це вже третя віза-відповідно 5 років дали, я ж запитую про другу.
5. Бронь з букінгу канає вже давно.
2. Подавав 23 березня, на рік виправляти не казали, можливо з того часу щось змінилось і сказали вказувати на рік.
Раніше у візовому центрі кожне віконечко жило своїм життям. У 2014 році я і двоє друзів подавали на першу шопінг візу, записались всі троє на один день ( черг взагалі не було) і разом зайшли здавати документи. Взяли номерки і пішли здавати документи до різних віконець . Мене і одного друга завернули, сказали що страховка не підходить , а у іншого приняли. ( Всі три страховки були однієї фірми, але не їхньої ПЗУ ) . Ми взяли знову номерки і пішли знов здавати документи почали говорити чому в нього прийняли страховку, а у нас ні . Вони шось там між собою порадились, вибачились і прийняли страховку.
Коли був період що відкривали на 2 роки теж часто казали переправляти на 1 рік.
3. В мене третя, бачив і другу візу на 5 років але там багато віз і штампів в'їздів виїздів.
4. Так в мене третя, але коли в колл центрі казали що можна вказувати на 5 років, не питались чи друга чи третя. Питались чи не перша.
5. На даний момент на сайті поланд віза сказано:
Для подорожей з метою туризму:
Підтвердження бронювання готелю, що відповідає наступним вимогам:
Документ підтвердження бронювання та оплати може бути одним із наступних варіантів:
АБО оригінал підтвердження оплати, висланий безпосередньо готелем/хостелом/кемпінгом
АБО факсова копія із вказаними реквізитами відправника – польський номер телефону та дата надсилання факсу
АБО електронне повідомлення з готелю – прінт-скрін (скріншот, роздруківка екрану на якому повинна бути видима електронна адреса з якої надійшов лист) електронного листа + сканований лист-підтвердження бронювання та оплати
Але на даний момент оплати готелю не потрібно ( принаймі місяць назад не потрібно було). Тому все таки неточності на сайті є. Чи Ви який саме сайт мали на увазі? ( поланд віза чи інший?)
Tamriel зараз поза форумом  
Старий 28.04.2016, 20:34 #2632329   #1638
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Tamriel Переглянути допис
Ми взяли знову номерки і пішли знов здавати документи почали говорити чому в нього прийняли страховку, а у нас ні .
їм треба було після цього і вашому другові віддати назад документи
 
Старий 28.04.2016, 20:45 #2632333   #1639
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
їм треба було після цього і вашому другові віддати назад документи
Теж варіант)) Ми були впевнені що зі страховкою все добре ( вимогиа сайті поланд віза були виконані , там згідно ради ЄС і т.д.) Думаю основна проблема була , що страховка оформлена не у них а в конкуруючої фірми, та і причина відмови була якось туманно сформульована.
Tamriel зараз поза форумом  
Старий 04.05.2016, 20:11 #2633110   #1640
mhl
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

У вівторок, 17 травня їду подавати на візу в Луцьк. Якщо комусь теж треба на це ж число - пишіть в ПП, скооперуємося якось.
mhl зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:54.