Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.10.2017, 19:01 #2708678   #61
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Шось неписали замало, мало б бути ДВІСТІ ТИСЯЧ МІЛЬЙОНІВ ЄВРО ФУНТІВ!!! ПЛЮС РОЗТАМОЖКА!

Востаннє редагував vanco2: 09.10.2017 о 19:22.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2017, 20:09 #2708686   #62
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Ну, стаття на лоха
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2017, 06:46 #2708705   #63
pvm
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .


Востаннє редагував pvm: 10.10.2017 о 08:13.
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2017, 15:42 #2708765   #64
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

По перше, в статті була фотка Tesla Model S, причому до 2014 року випуску, такі машини в повному фарші так як вони бу коштують тис 80баксів, з розмитненням і всіма перевозками може 100-110тис, баксів!

Сама наворочена модел X нова - коштує 140-150К баксів, а то шо РІК авто хоче заробити на багатінькому буратіно і взяти собі 30% за наявність вже + головну біль покупки і розтаможки, то це не означає шо ця машина стільки коштує (а саме 250К баксів).

Востаннє редагував Mr.Player: 11.10.2017 о 20:26.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2017, 15:54 #2708769   #65
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
то це не означає шо ця машина стільки коштує
Думаю, що суть допису не в конкретній ціні авто 150, 200 чи більше, а у самому факті покупки дуже дорогого авто. Хоча якщо воно у штатах 150, то у нас певно десь під 200 буде, тре розбиратись
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2017, 15:58 #2708770   #66
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Думаю, що суть допису не в конкретній ціні авто 150, 200 чи більше, а у самому факті покупки дуже дорогого авто. Хоча якщо воно у штатах 150, то у нас певно десь під 200 буде, тре розбиратись
Мене не сам факт покупки обурив - а тупорилість наших ЗМІ, ніякої конкретної інформації, просто знайдена найдорожча тесла і картинка БУ тесли яка не відповідає написаному ніяк.

На рахунок депутатки і на які гроші вона то купила - нічого сказати не можу бо не знаю.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2017, 16:19 #2708774   #67
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Там писаки намутили...
В заглавному фото, таки модель S закинули. А трошки нище, реальних дві фото Тесли Х, за яку йде мова.
Ну і сам факт ціни висмоктаної з пальця...

Іпанутися, купили електрокар.
А купи який Лєксус, чи Каєна, то так, мєлоч.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2017, 08:45 #2708826   #68
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Мене не сам факт покупки обурив - а тупорилість наших ЗМІ,
Тю, знайшов чому дивуватись, у нас більшість "журналістів" навіть речення написати грамотно не вміють, а не те що статтю )

Востаннє редагував kolibryks: 11.10.2017 о 08:55.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2017, 10:38 #2708841   #69
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Тобто я так розумію - мінусів покупки електромобіля більше, бо всі обісруть тебе )))
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2017, 09:47 #2711273   #70
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Підніму тему, люблю сидіти на польському алегро і любоватись на авто, найшов сьогодні ось таке от чудо
https://www.otomoto.pl/oferta/samoch...-ID6yYCnn.html
ціна в Польщі 9999злотих, продає автосалон, можна ще вернути 23% ПДВ на скільки я розумію. пише що запас ходу при швидкості 45 км\год=150км, 65км\год=80 км. Як на мене для Тернополя як друге авто в сімю, наприклад для дружини дітей в садік\школу звозити чи на роботу саме то. Ви що думаєте?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2017, 18:08 #2711323   #71
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ви що думаєте?
Ще б круглі фари і була б мімішечка ) Зимою від запасу ходу ще відняти хоча б третину, питання по обігріву та обслуговуванню(хіба самому все робити при потребі). Як друге авто по місту норм, якщо є де заряджати, не переноскою ж з вікна )
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (02.11.2017), vanco2 (02.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2017, 18:38 #2711328   #72
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Підніму тему, люблю сидіти на польському алегро і любоватись на авто, найшов сьогодні ось таке от чудо
https://www.otomoto.pl/oferta/samoch...-ID6yYCnn.html
ціна в Польщі 9999злотих, продає автосалон, можна ще вернути 23% ПДВ на скільки я розумію. пише що запас ходу при швидкості 45 км\год=150км, 65км\год=80 км. Як на мене для Тернополя як друге авто в сімю, наприклад для дружини дітей в садік\школу звозити чи на роботу саме то. Ви що думаєте?
Взагалі халява, я б собі сам таке купив. Але якщо чесно ціна якось насторожує, при такому малому пробігу. Якось занадто дешево, а то самий дішманський електромобіль ніссан ліф, коштує як мінімум в 2 рази дорожче. Шось в мене є підозра що він не протягне 150км ніяк, а то як пояснити 10 тис пробігу за більше ніж 5 років?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 17:35 #2713385   #73
Trombo
Новачок
 
Аватар для Trombo
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

За этими машинами будущие, и когда на них будет больше спрос они будут еще дороже. Да, пока что мало заправок, но это дело времени. Я взял себе тут в лизинг Ниссан Лиаф...по большому счету я только по городу езжу, а если куда то далеко, то на поезде или автобусе - не могу долго ехать за рулем.
Так вот, машина просто идеальная, расходы минимальные, на много менье чем с обычной машиной. Многие негативно отзываютсяоб електромобилях - но все из за того, что сами за рулем никогда не сидели и не могут обективно судить об этих машинах.

Востаннє редагував Trombo: 27.11.2017 о 15:45.
Trombo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 18:02 #2713387   #74
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Я сідєл за рульом єтай машини, но незавєдьонной!
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 09:12 #2713657   #75
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

характеристики того недорозуміння польського
PARAMETRY TECHNICZNE:
Prędkość maksymalna: 45 km/h w trybie ekonomicznym i 65 km/h w trybie normalnym
Zasięg na jednym ładowaniu: 150 km w trybie ekonomicznym i 80 km w trybie normalnym
Masa pojazdu: około 824 kg (około 500 kg bez akumulatorów)
Wymiary (długość, szerokość, wysokość): 3,090 m, 1,420 m, 1,480 m

Silnik elektryczny: bezszczotkowy
Moc maksymalna: około 6,8 KM (5 kW)
Przeniesienie napędu: stałe przełożenie, brak sprzęgła

Akumulatory: kwasowo-ołowiowe
Czas ładowania 0-100%: poniżej 8 h ładowarką pokładową o mocy około 1,8 kW (72 V, 25 A)
Energia zgromadzona w akumulatorach: nominalnie około 10,8 kWh
Liczba modułów: 9 (8 V, 150 Ah)
Napięcie nominalne pakietu: 72 V
Szacowana żywotność: 400 cykli ładowania/rozładowania
Masa pakietu: około 324 kg
Energia właściwa pakietu: około 33 Wh/kg

6.5 кінських сил)))))))))))))
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 06:14 #2714755   #76
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата . Буквально щойно Верховна Рада проголосувала за відміну ПДВ на електромобілі до 2022 року. Отже розмитнення електрокарів стане дешевшим на 20%. Власники "Жигулів", возрадуйтесь! В паралельній реальності законотворців та автолобістів вважають, що це - неабияка перемога!

Об'єктивно, це - хороший крок для розвитку екологічних видів транспорту та екології загалом, за електромобілями - майбутнє. Та і взагалі, будь-яка ініціатива, що робить автомобілі доступнішими - однозначно добре. Проте, на жаль, придбати електромобіль може собі дозволити далеко не кожен. При повній відсутності якихось заохочень зі сторони держами - тим паче.

Зараз же на темі електромобілів стараються пропіаритися всі: починаючи від тих, хто дійсно заслужив поваги за написання законопроекту - закінчуючи звичайними популістами.

Дуже легко тріумфально та ефектно піднімати прапор перемоги, відміняючи мито на електромбілі, коли їх частка на ринку - мізерна і не суперечить бізнес-інтересам автолобістів. А як на рахунок доступності автомобілів для всіх громадян? Зняття обмежень і зниження податків, як у цивілізованих країнах? Тут героїв вже на багато менше
...

Востаннє редагував Kokorakatan: 08.12.2017 о 06:26.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 09:40 #2714765   #77
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Ілона Маска звинуватили у всесвітньому дефіциті батарейок

Поки не придумають норм батарей електромобілі то іграшки для багатих...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 09:56 #2714767   #78
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Тесла нормально їздить і на тих, що є. І нічого їй не бракує.
Будуть кращі технології - можливо будуть кращі, ефективніші і дешевші машинки. Це те саме, що в 60-х роках ти би сказав - нехер купувати жигулі, то технологічно недосконалий мотор, який жре дохера палива, от почекайте через пів століття почнуть виробляти дизельки з розходом в 4 літра соляри на 100 км - от тоді то буде машина. А поки - іграшка
А виробники акумів хай підтягуються - є попит - можна піднімати гроші. Просто, видно, не сподівались на такий успіх тесли.
Москалі колись розібрали акум тесли - то там елементи (літійіонки в смислі) чуть лі не від всіх основних виробників. В одному великому акумі. Понятно що там замовлення такі, що куди там виробникам акумів для ноутів чи фонариків
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 10:47 #2714773   #79
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Тесла нормально їздить і на тих, що є. І нічого їй не бракує.
Будуть кращі технології - можливо будуть кращі, ефективніші і дешевші машинки. Це те саме, що в 60-х роках ти би сказав - нехер купувати жигулі, то технологічно недосконалий мотор, який жре дохера палива, от почекайте через пів століття почнуть виробляти дизельки з розходом в 4 літра соляри на 100 км - от тоді то буде машина. А поки - іграшка
А виробники акумів хай підтягуються - є попит - можна піднімати гроші. Просто, видно, не сподівались на такий успіх тесли.
Москалі колись розібрали акум тесли - то там елементи (літійіонки в смислі) чуть лі не від всіх основних виробників. В одному великому акумі. Понятно що там замовлення такі, що куди там виробникам акумів для ноутів чи фонариків
купити машину за туєву кучу десятків тисяч баксів, якою я не зможу проїхати навіть 500+ км, тобто не зможу проїхати Краків-Тернопіль, може купити собі тільки дуже багата людина яка не має куди діти гроші
і яка має крім такої іграшки ше мінімум 1 машину для дальняків і інших випадків

а вот БМВ інвестувало 200 млн чи млрд Євро в новий дослідницький центр для електрокарів, батарей і т.д...

такшо скоро я думаю буде нормальний такий прорив, і Тесла відійде в сторону, бо їм до БМВ і інших автогігантів як до неба рачки

хтось щупав Теслу вживу?
чесно вона мені по відчуттях похожа на якийсь Джілі Емгранд
вроді гарна, але як заглянеш під обгортку, то зварні шви криві, потьоки краски, краска нігтем знімається до голого металу, і т.д....

зроблять БМВ такі самі моделі як є зараз, тільки електричні і з запасом 1000 км

і загнеться тесла за пару місяців, сяде в свій спейс Х і полетить на марс)

канешно Ілон Маск крутий тіп, якби не він то ніхто б так не брався за електрокари, і тепер всі мають його спочатку догнати, але це буде дуже швидко і як швидко доженуть так і обженуть

а ше не забувайте про водородні тачки

вже є ціла асоціація найбільших автовиробників, Тойота, Ауді, Хонда, які об"єднались для випуску водородних тачок і інфраструктури для них
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 11:03 #2714774   #80
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
купити машину за туєву кучу десятків тисяч баксів, якою я не зможу проїхати навіть 500+ км, тобто не зможу проїхати Краків-Тернопіль, може купити собі тільки дуже багата людина яка не має куди діти гроші
і яка має крім такої іграшки ше мінімум 1 машину для дальняків і інших випадків

а вот БМВ інвестувало 200 млн чи млрд Євро в новий дослідницький центр для електрокарів, батарей і т.д...

такшо скоро я думаю буде нормальний такий прорив, і Тесла відійде в сторону, бо їм до БМВ і інших автогігантів як до неба рачки

хтось щупав Теслу вживу?
чесно вона мені по відчуттях похожа на якийсь Джілі Емгранд
вроді гарна, але як заглянеш під обгортку, то зварні шви криві, потьоки краски, краска нігтем знімається до голого металу, і т.д....

зроблять БМВ такі самі моделі як є зараз, тільки електричні і з запасом 1000 км

і загнеться тесла за пару місяців, сяде в свій спейс Х і полетить на марс)

канешно Ілон Маск крутий тіп, якби не він то ніхто б так не брався за електрокари, і тепер всі мають його спочатку догнати, але це буде дуже швидко і як швидко доженуть так і обженуть

а ше не забувайте про водородні тачки

вже є ціла асоціація найбільших автовиробників, Тойота, Ауді, Хонда, які об"єднались для випуску водородних тачок і інфраструктури для них
Крім тесли є ще якесь чері з запасом ходу 350 км, фольц випустив конкурента ліфу з запасом 600 км. Та й не всім потріно запас 1000 км.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:52.