Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Макбуд і ЖК "Щастя"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.09.2018, 23:27 #2736161   #101
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
ЖК "Щастя"
ЖК "неЩастя"
ой чтото пошло не так і музи плачуть плак плак
получілся кусок вопрекі стараніям
добро пожаловать в мір розочорованія

P/S можете написати слізні жалоби головниму архітектору Тернополя - Василю Бесазі (=^_^=)

Востаннє редагував eleKtrik: 20.09.2018 о 00:04.
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2018, 08:20 #2736167   #102
zigorz
Активний учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Реально фігова картина?
zigorz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2018, 19:54 #2736182   #103
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Зловтішатись не варто, шкода людей. Хоч я казав...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2018, 01:35 #2736187   #104
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Зловтішатись не варто, шкода людей. Хоч я казав...
Причім тут зловтішатись ? Радять пинати чиновників які несуть за це відповідальність / і бажано пинати іх не поштовими листами з проханнями а ногами по обличчю
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2018, 15:27 #2736226   #105
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Так там ще на етапі білбордів було видно що людям брешуть. Картинки такі красиві, матеріали дорогі. Ціну, доречі, високу виставили, як на те місце. Але життя показує що чудес не буває. Хто б міг подумати.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
Причім тут зловтішатись ? Радять пинати чиновників які несуть за це відповідальність / і бажано пинати іх не поштовими листами з проханнями а ногами по обличчю
Чиновники ніколи не нестимуть відповідальність, адже вони завжди "діють в межах законодавства" та колективної безвідповідальності. Та й як вони можуть нести відповідальність за те що забудовник не виконує свої зобов'язання?

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 21.09.2018 о 15:27. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (22.09.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2018, 22:43 #2736237   #106
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Так там ще на етапі білбордів було видно що людям брешуть. Картинки такі красиві, матеріали дорогі. Ціну, доречі, високу виставили, як на те місце. Але життя показує що чудес не буває. Хто б міг подумати.

Додано через 3 хвилини


Чиновники ніколи не нестимуть відповідальність, адже вони завжди "діють в межах законодавства" та колективної безвідповідальності. Та й як вони можуть нести відповідальність за те що забудовник не виконує свої зобов'язання?
Вони повинні контролювати і стежити за тим що будуть і як будують/
Це їхні прямі обовязки / Іхня робота в цьому полягає щоб працювати і захищати інтереси рядових громадян
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2018, 23:30 #2736243   #107
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Мені їхня рекламка в ФБ появляється, був 1кв.м 13тис, вже рекламують по 11,5. Щедра знижка, щось не йде їм як хотілось...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2018, 08:07 #2736246   #108
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Якщо вони на відкриття офісу продавали по 10000, значить 11500 точно ще вигідно.
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2018, 11:07 #2736249   #109
zigorz
Активний учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Вони повинні контролювати і стежити за тим що будуть і як будують/
Це їхні прямі обовязки / Іхня робота в цьому полягає щоб працювати і захищати інтереси рядових громадян

Ага,повинні
Дольовикам Щепановського вже допомогли?
zigorz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2018, 19:44 #2736256   #110
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від zigorz Переглянути допис
Вони повинні контролювати і стежити за тим що будуть і як будують/
Це їхні прямі обовязки / Іхня робота в цьому полягає щоб працювати і захищати інтереси рядових громадян

Ага,повинні
Дольовикам Щепановського вже допомогли?
а що тоді в іхню юрисдикцію входить ?
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2018, 19:49 #2736257   #111
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
а що тоді в іхню юрисдикцію входить ?
відкати )
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zigorz (22.09.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2018, 14:54 #2736276   #112
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
Вони повинні контролювати і стежити за тим що будуть і як будують/
Це їхні прямі обовязки / Іхня робота в цьому полягає щоб працювати і захищати інтереси рядових громадян
А ви знаєте що місто має управу на будівництво тільки на етапі видачі дозволу на розробку проекту (це якщо спрощено). Місто видає так звані "містобудівні умови та обмеження", які є підставою на розробку проекту, проходження ним експертизи, отримання потім декларації чи дозволу на будівництво. Дозвіл на будівництво та введення в експлуатацію видає ДержАрхБудІнспеція, яка підпорядкована Києву. Тобто місто не може просто так зупинити будову. Хіба що є явно видимі порушення, але тоді треба звертатись або в АрхБудІнспекцію, або в суд, і аж тоді може хтось зарухається. Теоретично місто може скасувати "містобудівні умови та обмеження", але хто заважає забудовнику оскаржити рішення через суд?

Якщо спрощено — місто каже "дозволяємо вам збудувати тут будинок площею ХХХХ кв.м., висотою 9 поверхів, зробити дорогу, зробити сквер". І після цього місто на забудовника впливу не має. А далі забудовник будує в два рази більше площі, 12 поверхів, а замість скверу садить ще одну секцію. Тому що

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Мені їхня рекламка в ФБ появляється, був 1кв.м 13тис, вже рекламують по 11,5. Щедра знижка, щось не йде їм як хотілось...
Я колись взагалі бачив у них ціни під 15 тис/квадрат. Та й на початку будови, рік назад, у них ціни були відсотків на 20 вищі від ринку. Я ще здивувався.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Мені їхня рекламка в ФБ появляється, був 1кв.м 13тис, вже рекламують по 11,5. Щедра знижка, щось не йде їм як хотілось...
Або починається агонія, і просто хоч би щось хапнути вдалось. Мені на очі постійно один їхній борд рекламний трапляється, там регулярно "до кінця місяця купіть зі знижкою".

Доречі ця вся будова з самого початку була скандальною.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 23.09.2018 о 14:54. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2018, 23:25 #2736376   #113
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
В мене комплекс зданий більше 10 років тому і ще є незаселені квартири навіть без ремонту. А десь на 5 році здачі таких напевно була половина. Продана квартира не означає автоматом заселені, доволі часто в нас люди розглядають нерухомість як інвестицію.
теж особисто стикався з подібними "вигідними" інвестиціями
будинок 2010 року здачі продається сира однокімнатна по ціні 23700 даний час/
це виходить що квартира 8 !! років пустувала і це при тому що іі купили за 33400
Як на мене власник "шикарно" заробив
І ще один випадок вигідноі інвестиціі
Трьох кімнатна на дружбі ( район ресторану День і ніч) на рубежі 2009-2010 року купили за 75000 ( площа більше 90м2)
самособою ще ремонт під 20 витянгув / що в суми виходить майже 100 тис/
І як апофеоз цього всього - ринкова вартість даноі квартири зараз в районі 50-55 тис
П/С/ Нажаль можна констатувати єдиний факт - житло. в таких райцентрах як Тернопіль не можна ні в якому разі розглядати як інвестицію по тій причині що місто не розвивається а лише деградує

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від Anyska Переглянути допис
А я співчуваю собі і всім людям які на це "попали"... Все що я бачу сьогодні - це безвихідь, тому що мої ходіння в цю організацію вже супроводжувались благаннями, криками та скандалами, погрозами...а в результаті - результату нема. Я опустила руки. Що ми можемо зробити на цьому етапі будівництва? А нічого!
Оскільки, ще будинок не зданий і вроді би як будується, подати в суд, сплатити суд збір і максимум що отримати це неустойку за 3 місяці прострочення - вот що нас чекає у кращому випадку самостійних звернень.
Таке відчуття що я одна борюсь за наше житло!
Хочу попросити усіх, хто купив квартиру в тому "Щасті" і читає це, будь ласка, напишіть мені у приватні повідомлення! Разом ми можемо більше ніж я одна!

В даній ситуаціі можна тільки поспівчувати і надіятись на порядність забудівельника/
Але як на мене я не розумію чому ви влізли в цей ЖК / так як за такі гроші більше 500 тис грн можна вже купити готову однокімнатну квартиру нічим не гіршу ( от наприклад Тернопільбуд Галицька 7а будинок 2 черга вже готовий / зараз перестінки і вікна ставлять / і це причому центр міста)

Востаннє редагував eleKtrik: 25.09.2018 о 23:30. Причина: Пізніше додано
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2018, 00:15 #2736382   #114
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

І ще крім того інфляція долара в межах 1-1,5% щороку за останні 10 років.
Також були типові варіанти зальотів як от кредити у доларі на 20-30 років при купівлі 3к 63-64 метрової в панельному будинку десь на Київській з "і/о є/р". з цінами в 70-80к доларів, де першим внеском була продана 1 кімн. Люди стали заробляти краще на певних місцевих роботах от і брали кредити на розширення метрів житла.

Найбільші зальоти стали з кредитами на 20-30років в швейцарських франках, який в 06-07 році вартував на 20% дешевше долара а зараз на рівні долара.


Все ж наразі маємо таке, що в доларах за останні 3 роки квадрат житла в новобудові дорожчає швидше за інфляцію долара.
Лише питання, спад піде при досягненні попередньої мах позначки в +-1к у.о. чи менше.
Всі ж розуміють, що фін-економіко-політичні процеси напряму впливають на ціни.

Судячи з історії рухів цін в 0X роках якщо обставини будуть і надалі орієнтовно такі ж як в останні 2-3 роки, потихеньку ціни будуть лізти, проте можливо і не суттєво, далі коли відновиться кредитування, можливий суттєвіший ріст цін і процес здорожчання триватиме поки знову не обвалиться кредитування.

Ще також міграційний процес з районів в певній мірі впливає.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2018, 07:57 #2736384   #115
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
Трьох кімнатна на дружбі ( район ресторану День і ніч)
Там купа таких пустих кредитних квартир великої площі, куплених на піку росту за долари для перепродажі. Але про жадібність і фраера колись добре було сказано.


Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
Всі ж розуміють, що фін-економіко-політичні процеси напряму впливають на ціни.
Ти сильно переоцінюєш інтелект наших людей: у нас всі все розуміють на рівні таксистів, а як реально - то навіть щось заповнити грамотно не можуть, не те що проаналізувати.

Востаннє редагував kolibryks: 26.09.2018 о 13:00.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (26.09.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2018, 23:04 #2737253   #116
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
теж особисто стикався з подібними "вигідними" інвестиціями
будинок 2010 року здачі продається сира однокімнатна по ціні 23700 даний час/
це виходить що квартира 8 !! років пустувала і це при тому що іі купили за 33400
Як на мене власник "шикарно" заробив
І ще один випадок вигідноі інвестиціі
Трьох кімнатна на дружбі ( район ресторану День і ніч) на рубежі 2009-2010 року купили за 75000 ( площа більше 90м2)
самособою ще ремонт під 20 витянгув / що в суми виходить майже 100 тис/
І як апофеоз цього всього - ринкова вартість даноі квартири зараз в районі 50-55 тис
П/С/ Нажаль можна констатувати єдиний факт - житло. в таких райцентрах як Тернопіль не можна ні в якому разі розглядати як інвестицію по тій причині що місто не розвивається а лише деградує
Тут в залежності як рахувати. Хтось купив за 75тис.у.о а продав за 50, але хтось купив за 75*8=600тис.грн, а продав за 50*28=1,4млн. Так, краще б купив доларів і чекав 8 років. Але все ж краще ніж якби тупо тримав в гривнях під подушкою. А якщо купуєш квартиру для того щооб жити самому то так можна все життя гроші в доларах протримати і дивитись як він росту, на зйомній квартирі...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2018, 21:14 #2737601   #117
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Тут в залежності як рахувати. Хтось купив за 75тис.у.о а продав за 50, але хтось купив за 75*8=600тис.грн, а продав за 50*28=1,4млн. Так, краще б купив доларів і чекав 8 років. Але все ж краще ніж якби тупо тримав в гривнях під подушкою. А якщо купуєш квартиру для того щооб жити самому то так можна все життя гроші в доларах протримати і дивитись як він росту, на зйомній квартирі...
А ще краще згадати часи так 2005-2007 коли трикімнатна цегляна коштувала 120-150к$ а хрущовки по 60-70 і які ціни зараз
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2018, 21:19 #2737602   #118
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/pro...tml#f9fedb252a це шо за ціни? Розвод чи реально?)
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2018, 22:30 #2737608   #119
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/pro...tml#f9fedb252a це шо за ціни? Розвод чи реально?)
купи і ми взнаємо ))
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2018, 07:24 #2737621   #120
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Якщо ціна в євро, то реально. В них постійно акції і скидки на кутові квартири, другі і останні поверха
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:33.