Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


жарти на релігійну тематику

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.02.2007, 10:58 #284718   #41
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Очікувати на такий лінк (з оргазмом) - це трішки збоченням попахує...
Тоді від легітимного розділу "Інтимне" просто смердить
А я себе і ніколи не піарив різними совковими стереотипами, так що вважаю це комплементом
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2007, 11:00 #284720   #42
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

а можна адіміністрації попередження за флуд?

ги, а кіхота я підтримую видко тоже комуністка.

і по темі)

- А кто без греха, киньте в меня камень?
Ви-и-и, бах...
- А, это ты мама, ну иди уже, иди...
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2007, 11:03 #284722   #43
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

п. с. доречі християнство то всього лиш віра група малееееееееенького народу (євреїв), навязана й поширена до критичних масштабів
Developer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Gold_A (08.04.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
cocoraban (27.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2007, 09:39 #285360   #44
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

Цитата Тут справа в тому, що FortYear захищає усе ліберальне.
А релігія спонукає постійно з усім миритися, підставляти другу щоку і посипати голову попілом по любому поводу.
Тут навіть приводилися приклади, які ідеальні робітники волучаються з віруючих.
Все роблять на совість, не пьють, просто идеальний матеріал для роботодавця.
А ти спитай його, чи він готовий віддати решту його ОСОБИСТОГО майна, якщо першу половину в нього якимись правдами, чи неправдами відберуть?
Чи простить Він ОСОБИСТО тих, хто його обкраде?
Релігія закликає любити ворогів своїх і прощати винуватцям нашим
Багато цих засад придержується?
А якщо ні, то навіщо лицемірити? Як різдво, чи пасха - то усі абалдєнно віруючі, а з церкви вийде і запросто ближнього свого слоникслоникслоник.. пошле і почне мріяти про те, як бухнути, чи навіть забажає жону ближнього свого.
Одним словом циннізм в нашій державі стає нормою життя.
Хотів би я побачити, як FortYear роздасть своє добро бідним і піде працювати на дядю за мінімальну зарплату.
А якщо це для нього неприйнятне, то вигорожування релігії - це звичайнісенький циннізм і демагогія.
chicot
Давай друже по-порядку -
1. Тебе особисто хтось заставляє підставляти другу щоку чи посипати голову?
Ні? То чого ти думаєш, що хтось когось заставляє - вірити і прощати - діло добровільне. Тебе/мене заставити любити ворогів і т.д. ніхто не може.
Тому тут ти неправ, це добровільний акт любові, вчинений з здорового глузду.
"Нісільно міл нє будєш"
2.Про працівників - ти щось я бачу між рядками читаєш, асуті не зрозумів.
Пояснюю доходчиво. Я написав, що ми "наняли бригаду віруючих" - бригада не моя і вони на дяду не працюють, вони самі на себе працюють, але ЯК ПРАЦЮЮТЬ. На це любо-дорого дивитись і я їх пораджу всім, хто запитає за покрівельні роботи.
по друге - вони счамі назвали ціни за м2. і ціни були на рівні інших бригад.
але я роботою задоволений дуже. Я їх вже порадив знайомим - то чого ти вважаєш, що їм зле. чому ти вважаєш, що вони задарма працюють? Я не буду називати скільки вони заробили , бо це неправильно, але з таким відношенням до роботи, вони заробляють тут краще, ніж десь в Іпаніі мали б. За що їм РІСПЕКТ та повага.

А говорити за віру тут немає про що з тобою. Бо ти людське серце та світосприйняття трактуєш сугубо в соціальному та політичному сенсі, причому в збоченому варіанті, бо вважаєш, що над цими людьми хтось знущається, стоїть зморальною нагайкою і т.д. типове відношення людини, яка вважає себе розумнішою за цих віруючих. (Ти ж не даш себе так експлатувати, навіщо тобі так напрягатись )
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2007, 10:17 #285392   #45
necromant
Banned
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

товарищі не жартуйте на таку тєму бо будєтє гарєть в аду
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2007, 10:30 #285407   #46
Andron_metal
 
Аватар для Andron_metal
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис

- А кто без греха, киньте в меня камень?
Ви-и-и, бах...
- А, это ты мама, ну иди уже, иди...
Ти мене дивуєш все більше. Великий респект за пости.
Віруючі і релігійні. Звертаюсь до вас. Перше питання. Ви вважаєте себе віруючими через те, що раз в рік ви підете собі яйця святити?
Друге? Скільки можна празнувати день народження людини, яка вмерла 2 тисячі років назад? Це ж дибілізм.
Християни, ви взагалі не маєте права йти в церкву на Пасху, того, що в Біблії ясно пише, шо це роблять тільки євреї. А може ви євреї???
Знаєте, це типу:
- По селу ходили євреї, і лякали всіх обрізами.
Andron_metal зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
cocoraban (27.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 10:51 #286121   #47
Andron_metal
 
Аватар для Andron_metal
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

Цитата:
Допис від chicot Переглянути допис
Уяви собі, як треба людям мозги запудрити, щоб смерть людини, матері свого божества вони сприймали, як свято.
Як на мене, то в принципі кожен має право обирати собюі релігію, але не кожен може побачити у тій релігії не тільки хороші сторони...
Християни, хочете вірити, вірте, ніхто ж вам не мішає це робити, але якшо вже на то пішло, давайте і ви не будете мішати нам. Тобто, коли ви йдете в церкву (а можу поспорити, шо в цій компанії ходять тільки на Пасху, МОЖЕ ше на Різдво), ніхто не падає вам у ноги, тому давайте ви не будете заважати нам (Анцихристам ) сміятись з того, з чого ми хочемо. Нашо взагалі було роздувати цю тему. Не подобається - не читай.
P.S. Велике вам спасибі за ті несхвальні відгуки, які ви мені понакидали. Повірте, від того, шо ви напишете, шо я ідіот, моя думка не зміниться. Мені та репутація нікуди не лізе. Ше раз спасибі.
Andron_metal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 11:00 #286125   #48
Silence_Liza
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

Цитата:
Допис від Andron_metal Переглянути допис
...можу поспорити, шо в цій компанії ходять тільки на Пасху, МОЖЕ ше на Різдво)...
нуууууу, тоді ти проспорив.
хоча... це ще залежить від того, про яку конкретно "компанію" ти сперечаєшся.
Silence_Liza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 11:03 #286130   #49
Andron_metal
 
Аватар для Andron_metal
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

Цитата
Допис від Silence_Liza Переглянути допис
нуууууу, тоді ти проспорив.
хоча... це ще залежить від того, про яку конкретно "компанію" ти сперечаєшся.
Ну, блін. я сумніваюсь, шо ти дуже часто ходиш у храм святий. Кілька разів в рік, але не кожен тиждень...
Andron_metal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 11:09 #286142   #50
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

А шо ж вони можуть ше зробити як не понизити репутацію, чи не пожалітися модеру, на те що твої слова обіжають їхні релігійні почуття ( релігійні люди, то люди тонкого чуття образи, їх всьо ображає від кіна до музики де бозя в невигідному світлі).
як гарно прикриватися образою почуттів коли заперечити особливо і нема шо.
а християнство ображає мої атеїстичні почуття. прошу модераторів видалити всі фрази "слава Богу", мені як атеїсту дуже образливо їх читати!
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 11:12 #286146   #51
Andron_metal
 
Аватар для Andron_metal
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис
А шо ж вони можуть ше зробити як не понизити репутацію, чи не пожалітися модеру, на те що твої слова обіжають їхні релігійні почуття ( релігійні люди, то люди тонкого чуття образи, їх всьо ображає від кіна до музики де бозя в невигідному світлі).
як гарно прикриватися образою почуттів коли заперечити особливо і нема шо.
а християнство ображає мої атеїстичні почуття. прошу модераторів видалити всі фрази "слава Богу", мені як атеїсту дуже образливо їх читати!
ггг. Молодєц. Величезний респект. Але. Любі друзі, наскільки я помню ця тема була создана шоб поржати з Бога, а не спорити на тему є він чи нема. Ітак ми не переконаєм один одного... Тому чекаю постів з приколами, тому, що сам на жаль не помню зараз ні одного.
Andron_metal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 11:25 #286163   #52
Silence_Liza
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

Цитата:
Допис від Andron_metal Переглянути допис
Ну, блін. я сумніваюсь, шо ти дуже часто ходиш у храм святий. Кілька разів в рік, але не кожен тиждень...
тема не про мене, але уточню дещо. бувають тижні, коли не хожу (навіть у неділю), а бувають тижні, коли 2-3 рази буваю. я себе не примушую, а ходжу просто тоді, коли хочеться цього.
осьо.
Silence_Liza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 11:31 #286173   #53
Andron_metal
 
Аватар для Andron_metal
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

Цитата
Допис від Silence_Liza Переглянути допис
тема не про мене, але уточню дещо. бувають тижні, коли не хожу (навіть у неділю), а бувають тижні, коли 2-3 рази буваю. я себе не примушую, а ходжу просто тоді, коли хочеться цього.
осьо.
МО-ЛО-ДЄЦ. Так шо мені зараз піти, зняти в центрі штани, і кричати, шо я не хожу в церкву? Я за тебе радий. Радий шо ти віриш не в свої сили, а в сили когось іншого. Тут навіть анегдт пригадався.

Розмова батька дівчини з його хлопцем:
Б:- Ну, і де ви плануєте жити?
Х:- Та, в мене зараз кімната в гуртожитку, а там дальше Бог допоможе.
Б:- А їсти шо будете?
Х:- Та, на кілька днів вистачить, а там Бог допоможе.
Б:- А працювати де будете?
Х:- В мене зараз роботи немає, але якось буде, Бог допоможе.

Хлопець йде, батько підходить до матері.
М:- Ну, як тобі хлопець?
Б:- Та ніби нічого, правда мене Богом вважає.
Andron_metal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 11:36 #286180   #54
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

я не буду сперечатися з тим, що в деяких церквах ( особливо католицьких костелах) красиво і спокійно і музика органна дуже приємна.. і дуже вони гарно зроблені в плані того, що людина яка подивиться вверх костелу і почує музику яка з цього верху лине, відчує себе дуже маленької і нікчемною, яка розуміє що нічого не може сама зробити, через свою "маленькість". ідеальний спосіб для закріплення віри в бога. хоча і красиве)
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 11:40 #286185   #55
Andron_metal
 
Аватар для Andron_metal
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

Це трохи інакше. Це просто гарно. Я просто обожнюю готичні стилі оформлення костелів, але це не означає, шо я глибоко віруючий чоловік.
Andron_metal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 11:43 #286188   #56
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

я також люблю готичні собори. я говорю про те, що вони доволі хитро спроектовані.якшо в них заходить віруюча людина, вона ще більше в своїй вірі укріпляється, бо атмосфера там така.. коли відчуваєш себе комашкою, глянш на верх, а там бозя з стелі суворо дивиться.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 11:47 #286192   #57
Andron_metal
 
Аватар для Andron_metal
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

ага, і так пальцем, на тебе тикає. Один раз був в церкві, побачив ікону, де як ти кажеш Бозя, пальцем тикає. Нагадав собі плакат часів Совка, типу "А ти зробив там шось (припустимо, поступив в партію)". Там стоїть такий мужичок і тикає пальцем. Так от мені церква чогось нагадує період Совєтского Союзу.
Andron_metal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 13:22 #286268   #58
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

то не суперчка є Бог чи немає, я думаю навіть ната визнає що вірить у існування Вищої Сили, а от як її назвати та як вірити - особиста справа кожного. Я, буває, досить часто молюся, не в тому розумінні як каже церква, ні, то не "Отче Наш", я просто звертаюся подумки до тої сили, говорю як до близького друга, про те що наболіло наприклад, чи про радість.

І це - то в що я вірю, + деякі ідеї з багатьох релігій світу. Не закиклюйтеся на ідеології навязаній кимось, вона приземляє та обмежує людину.
Developer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 17:23 #286398   #59
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

Цитата:
Допис від Developer Переглянути допис
то не суперчка є Бог чи немає, я думаю навіть ната визнає що вірить у існування Вищої Сили.
нє, попрошу за Нату не розписуватися. Ната не визнає ніякої вищої сили, і не вірить в ніяких богів.
Nata зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
alex_ter (17.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2007, 18:00 #286418   #60
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: жарти на релігійну тематику

к чєму єті дурацкіє понти


Цитата In Darknes we Trust! Rege Satanas, Rege!
навіть оце суперечить твоїм же словам яка різниця з чим ти утотожнюєш космос, зло, добро, як не назви - суть одна... і я сказав У ВИЩИ СИЛУ, я не казав божество, а в якесь космічне єство яке над нами усіма
Developer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
гумор, релігія, жарти



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:04.