Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ремонт в новобудові

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.12.2018, 13:27 #2742606   #21
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Дівчатка, не сваріться. Все впирається в вартість матеріалів. Той же унітаз хтось бере за 1500, а хтось за 5000 і це також не "еліт" краники-фіганики-умивальники-ванни туди ж.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (18.12.2018), Sten1 (19.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2018, 14:41 #2742624   #22
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

ремонт (а точніше тільки матеріали) в однокімнатній 41 кв - в 2017 на всі матеріали ( в т.ч. Опалення, вінка на балкон) + вся ванна
90 тис. грн
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2018, 22:05 #2742644   #23
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Від стадії квартири-сирця до стадії заносу меблів - 350-400$/кв.м. Ремонт простий але сучасний, без хвиль з гіпсокартону, ліпнини та позолоти.

Сюди входять матеріали та робота:
- інженерія (вода, каналізація, опалення, електрика, тепла підлога),
- підготовка до чистових робіт (штукатурка, стяжки),
- стіни (шпаклювання, фарбування, плитка у санвузлах),
- підлоги (плитка, ламінат, паркет)
- внутрішньоквартирні двері
- сантехніка (унітази, умивальники, ванни, душові кабіни, сантехнічна арматура)
- встановлені розетки та вимикачі
- можливо в цю суму вввійде кухня з вбудованою технікою

В цю суму не враховані:
- м'які та корпусні меблі (дивани, ліжка, столи, крісла, стільці, шафи)
- освітлення (люстри, лампи, світильники)
- побутова техніка (холодильник, телевізор, пилосос, праска та інше)
- домашній текстиль (штори, постіль, рушники та інше)

Це потребує ще 100-150$/кв.м.
Не лякайте людей нереальними цінами. В 300 війшов весь ремонт з інсталяціями і сантехнікою Грохе в двух повноцінних санвузлах, кухня з дотяжками, всі меблі в дві кімнати, вітальню, прихожу, гардеробну. З техніки пралка-сушилка, посудомийка, холодильник, електро духовка, індукційна поверхня, мікрохивльовка і все Самсунг або Бош. Купа інтерєрних штучок типа картин, штор і т.д. Короче від А до Я.

Дизайн робив сам. Балкони не склив. Більшість матеріалів і техніку мав можливість взяти напряму в постачальників.

Востаннє редагував MakDi: 19.12.2018 о 12:44.
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2018, 22:25 #2742645   #24
BleSSeD
 
Аватар для BleSSeD
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Ремонт 1К квартири, 38 квадратів обійшовся в 420 за квадрат. Робота, матеріали, техніка, меблі.
BleSSeD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2018, 08:08 #2742656   #25
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від BleSSeD Переглянути допис
Ремонт 1К квартири, 38 квадратів обійшовся в 420 за квадрат. Робота, матеріали, техніка, меблі.
це 420 доларів ?
не мало - ще раз так як кв. коштує сира
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2018, 08:35 #2742658   #26
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від BleSSeD Переглянути допис
Ремонт 1К квартири, 38 квадратів обійшовся в 420 за квадрат. Робота, матеріали, техніка, меблі.
або тебе розвели або фото квартири запости
Terror зараз поза форумом  
Подякували 3:
dodge (19.12.2018), S.H.A.D.E (26.12.2018), wenux (14.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2018, 12:46 #2742666   #27
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Сама робота обійшлась +-70 за метр по підлозі (без врахування опалення, електрики, натяжних стель, виготовлення меблів)
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2018, 12:50 #2742668   #28
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Сама робота обійшлась +-70
грн ? доларів?
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 15:43 #2742803   #29
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Чувак ти з якої планети. Я порахував в тебе ремонт і меблі виходять в тридорого. Берем 400$ (ремонт) + 150$ ( меблі, техніка) дял прикладу 2км стандартна новобудова 65м2 це получається 35750$+ Не знаю яких ти там майстрів маєш і де ти купуєш меблі і техніку, але реально це все можна спокійно вкластись в 15000 +- в тебе в двічі дорожче. І це ще ти пишеш простенький ремонт, а не еліт? Ти явно шось куриш...
Я займаюсь проектуванням та супроводом ремонтів, включно з комплектацією матеріалами та меблями, відповідно цифри не з неба беруться. А з щоденного досвіду. І я говорю про простий але якісний ремонт. Так щоб він і через 10 років мав вигляд. І я рахую все, від етапу голих нештукатурених стін і до етапу коли можна занести меблі і зубні щітки в склянку поставити. Я неодноразово чув байки про те як робили ремонт за копійки, але виявлялось що під завершеним ремонтом розумілось те, коли люди жили у одній кімнаті, а у іншій відра з цементом стояли. А так то можна зробити ремонт і з бюджетом у 200$/кв.м., але жити там можна буде тільки якщо ви перед тим жили в землянці, і в ведмежу шкуру загортались. Тоді так, це буде прорив.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
грн ? доларів?
Якщо ремонт робився років 20 назад то, можливо, в гривнях

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Не лякайте людей нереальними цінами. В 300 війшов весь ремонт з інсталяціями і сантехнікою Грохе в двух повноцінних санвузлах, кухня з дотяжками, всі меблі в дві кімнати, вітальню, прихожу, гардеробну. З техніки пралка-сушилка, посудомийка, холодильник, електро духовка, індукційна поверхня, мікрохивльовка і все Самсунг або Бош. Купа інтерєрних штучок типа картин, штор і т.д. Короче від А до Я.

Дизайн робив сам. Балкони не склив. Більшість матеріалів і техніку мав можливість взяти напряму в постачальників.
Площа квартири? Квартира сира була? Все повністю купувалось в квартиру, нічого зі старої квартири/дачі/від батьків не забирали у нову квартиру?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
ремонт (а точніше тільки матеріали) в однокімнатній 41 кв - в 2017 на всі матеріали ( в т.ч. Опалення, вінка на балкон) + вся ванна
90 тис. грн
Тобто тільки на матеріали пішло мінімум 5К $. На роботу стільки ж приблизно. Тобто вже маємо 10К. Матеріали+робота - 250 $/кв.м. Додайте ще кухню (така щоб не викинути через 3 роки - мінімум 1-1.5К $, додайте техніку на 1.5-2К$). І це необхідний мінімум, це щоб хоча б було де поспати, поїсти, сходити в туалет і помитись.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Мені ремонт 2кімнатної квартири в 2014-2015 році обійшовся в 140000 грн, це з меблями і технікою на кухню, опаленням, заскленою лоджією і утеплення. 64 м2. Думаю в 10000$ зараз можна вкластись якщо без диких фантазій. Якраз так і виходить 150$ м2 а не 400-500 як пише один спеціаліст
Один спеціаліст кожного дня працює з цими ремонтами, та досить часто розгрібає наслідки таких ремонтів за 150$/кв.м. Знаєте, тяжко людям пояснити що вони хотіли зекономити, але потім це вилізло боком.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Дівчатка, не сваріться. Все впирається в вартість матеріалів. Той же унітаз хтось бере за 1500, а хтось за 5000 і це також не "еліт" краники-фіганики-умивальники-ванни туди ж.
Не завжди унітаз за 5000 буде аж настільки кращим за унітаз за 3000, але може бути так що унітаз за 1500 через рік почне текти, або злив зламається, або ще щось станеться, і його доведеться замінити. Але може пощастити і за 1500 знайти хорошу річ, тільки треба знати як.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 21.12.2018 о 15:43. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 16:05 #2742816   #30
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Я займаюсь проектуванням та супроводом ремонтів, включно з комплектацією матеріалами та меблями, відповідно цифри не з неба беруться. А з щоденного досвіду. І я говорю про простий але якісний ремонт. Так щоб він і через 10 років мав вигляд. І я рахую все, від етапу голих нештукатурених стін і до етапу коли можна занести меблі і зубні щітки в склянку поставити. Я неодноразово чув байки про те як робили ремонт за копійки, але виявлялось що під завершеним ремонтом розумілось те, коли люди жили у одній кімнаті, а у іншій відра з цементом стояли. А так то можна зробити ремонт і з бюджетом у 200$/кв.м., але жити там можна буде тільки якщо ви перед тим жили в землянці, і в ведмежу шкуру загортались. Тоді так, це буде прорив.

Додано через 1 хвилину


Якщо ремонт робився років 20 назад то, можливо, в гривнях

Додано через 1 хвилину


Площа квартири? Квартира сира була? Все повністю купувалось в квартиру, нічого зі старої квартири/дачі/від батьків не забирали у нову квартиру?

Додано через 6 хвилин


Тобто тільки на матеріали пішло мінімум 5К $. На роботу стільки ж приблизно. Тобто вже маємо 10К. Матеріали+робота - 250 $/кв.м. Додайте ще кухню (така щоб не викинути через 3 роки - мінімум 1-1.5К $, додайте техніку на 1.5-2К$). І це необхідний мінімум, це щоб хоча б було де поспати, поїсти, сходити в туалет і помитись.

Додано через 2 хвилини


Один спеціаліст кожного дня працює з цими ремонтами, та досить часто розгрібає наслідки таких ремонтів за 150$/кв.м. Знаєте, тяжко людям пояснити що вони хотіли зекономити, але потім це вилізло боком.

Додано через 3 хвилини


Не завжди унітаз за 5000 буде аж настільки кращим за унітаз за 3000, але може бути так що унітаз за 1500 через рік почне текти, або злив зламається, або ще щось станеться, і його доведеться замінити. Але може пощастити і за 1500 знайти хорошу річ, тільки треба знати як.
Як не вмієш економити і шукати де дешевше взяти ту ж саму річ то можна й 1000$ за м2 платити, без лоха і жизь плоха. Кухня мігімум 1-1,5к$ то шо за така кухня? Це коли йдеш в салон і замовляєш кухню під замовлення де вартість роботи становить 200-300% від матеріалів? То так може й в 1к$ вкладешся, а якщо запросити знайомого який шарить і намалюаав тобі проект, піти з тим проектом в Лакжак чи на подільській "Зроби сам" і вони тобі все поріжуть, покликати майстра який бере 50-70% від матеріалів за складання то вкладешся з тою ж самою кухньою в 500$-700$
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ximik (21.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 17:02 #2742824   #31
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

5 років тому робив ремонт без вибад, 2к 45 квадратів, ремонт не робився певно років 30, усе здиралось і заново шпатлювалось-фарбувалось, заміна усіх комунікацій(сантехніка, електрика), заміна всіх вікон-дверей, перепланування, меблі, кухня, ванна, вся побутова техніка, із роботою обійшлось трохи більше $7000. Поки нічого не відвалилось, переробляти ніц не потрібно, вся техніка працює
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 17:16 #2742826   #32
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Квартира сира, стяжка тільки на підлозі. Площа 110. Зі свого було ліжко в спальню, шафа купе в дитячу і обідній стіл зі стільцями. Техніка вся куплялась нова крім телевізора.
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 18:28 #2742829   #33
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата Тобто тільки на матеріали пішло мінімум 5К $. На роботу стільки ж приблизно. Тобто вже маємо 10К. Матеріали+робота - 250 $/кв.м. Додайте ще кухню (така щоб не викинути через 3 роки - мінімум 1-1.5К $, додайте техніку на 1.5-2К$). І це необхідний мінімум, це щоб хоча б було де поспати, поїсти, сходити в туалет і помитись.
в 2017році долар був вроді по 26-27 грн
90 тис. грн це 3,5 к у.е.
це тут мінімум 5тис у.е.))

кухню поставив в іншу кв. нову на початку цього року
вибирав дорогі матеріали (якісь АТГ шось якесь таке ) обійшлась максимум 1000 доларів
хоча можно було вкластись сміло в 22000 грн
тому такое......
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 18:48 #2742830   #34
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Тут хіба піськами помірятись можна. Ще пододавайте адреси проживання.
Minato зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (22.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 20:32 #2742836   #35
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Я займаюсь проектуванням та супроводом ремонтів, включно з комплектацією матеріалами та меблями, відповідно цифри не з неба беруться. А з щоденного досвіду. І я говорю про простий але якісний ремонт. Так щоб він і через 10 років мав вигляд. І я рахую все, від етапу голих нештукатурених стін і до етапу коли можна занести меблі і зубні щітки в склянку поставити. Я неодноразово чув байки про те як робили ремонт за копійки, але виявлялось що під завершеним ремонтом розумілось те, коли люди жили у одній кімнаті, а у іншій відра з цементом стояли. А так то можна зробити ремонт і з бюджетом у 200$/кв.м., але жити там можна буде тільки якщо ви перед тим жили в землянці, і в ведмежу шкуру загортались. Тоді так, це буде прорив.

Я вже писав вартість у 2к новобудові площею 65м2 сама робота це повністю все враховано найдорожча 6-7к а сережня ціна 5к, є і нижче і нічим не гірше (провіряв майстра по ремонті комерційного приміщення). Ок хай буде робота 7000 баксів берем по максимумі. Далі матеріали норм сантехніка хай 1.5к+1к кухня+2к техніка і 3к меблі, підлога хай ще 1к=8500$ матеріали+ 7000$ робота = 15500$. Хай ще 1-2к буде клеї, затирки, цемент ітд ітп хоча там такої суми не буде ніколи ну 17к. І це 6к беруть майстри з величезним досвідом роботи і матеріали пораховані і техніка вище середніх. То поясни як так у тебе получається 2км квартира 36000$? І ці ціни не висосані з пальця, багато знайомих говорили ціни повністю матеріалів з роботою і в більшості це було в районі 12-15к зелені. Були дешевші і були чуток дорожчі але аж ніяк не такі суми...

Я коли буду робити в себе ремонт в сирій квартирі візьму того чувака який вийде мені в районі 3-4 кусків за роботу по матеріалах і меблях з технікою буде видно але думаю в 15к з головою вкладусь і це буде якісний ремонт з хорошими матеріалами. Твій ж варіант це вже якийсь лакшері...тут навіть на форумі тобі пишуть які ціни в людей. От є унікали які вкладаються в 7-10к от це дійсно вже може й десь дуже зекономлено. Ще раз це приклад 2км 65м2 сирої новобудови


п.с навіть до 20к ще ок, але ти ж писав ту ціну, і типу це ще у тебе простий ремонт - тоді скільки буде лакшері ремонт?
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 20:41 #2742838   #36
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Чуавки, шо ви сперечаєтесь, ремонт це справа дуже індивідуальна, і ціна дуже сильно коливається, при чому від всього, як від якості і оцінки роботи майстра, так від матеріалів. Меблі теж туже відносна річ, якщо нарізати і робити під замовлення з ДСП - то так, ціна +/- та сама всюди, а якщо хтось хоче привезит імпортні? А якщо з італії чи з німців? Там одна кухня з класою технікою може легко вийти в 15К баксів.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 21:01 #2742840   #37
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чуавки, шо ви сперечаєтесь, ремонт це справа дуже індивідуальна, і ціна дуже сильно коливається, при чому від всього, як від якості і оцінки роботи майстра, так від матеріалів. Меблі теж туже відносна річ, якщо нарізати і робити під замовлення з ДСП - то так, ціна +/- та сама всюди, а якщо хтось хоче привезит імпортні? А якщо з італії чи з німців? Там одна кухня з класою технікою може легко вийти в 15К баксів.
Ти не уважно читав допис чуйка архітекчур. Він написав простий ремонт - тому мова йшла про стандартний як кажуть в народі "євроремонт". Я дуже чекаю на його наступний прайс ціни м2 з еліт ремонтом.... дуже

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
5 років тому робив ремонт без вибад, 2к 45 квадратів, ремонт не робився певно років 30, усе здиралось і заново шпатлювалось-фарбувалось, заміна усіх комунікацій(сантехніка, електрика), заміна всіх вікон-дверей, перепланування, меблі, кухня, ванна, вся побутова техніка, із роботою обійшлось трохи більше $7000. Поки нічого не відвалилось, переробляти ніц не потрібно, вся техніка працює
тю... це ти думаєш шо це був ремонт, а по стандартам пана архітектора, ти злидня з недоремонтом... Ібо помнож своїх 45м2 на 550 чи скільки там баксів за м2 ПРОСТОГО РЕМОНТУ Карочє ти мав 25к баксів потратити... і не іпе

Востаннє редагував Terror: 21.12.2018 о 21:03. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 06:57 #2742856   #38
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ти не уважно читав допис чуйка архітекчур. Він написав простий ремонт - тому мова йшла про стандартний як кажуть в народі "євроремонт". Я дуже чекаю на його наступний прайс ціни м2 з еліт ремонтом.... дуже

Додано через 3 хвилини

тю... це ти думаєш шо це був ремонт, а по стандартам пана архітектора, ти злидня з недоремонтом... Ібо помнож своїх 45м2 на 550 чи скільки там баксів за м2 ПРОСТОГО РЕМОНТУ Карочє ти мав 25к баксів потратити... і не іпе
В мене кілька років тому простий але якісний ремонт + італійська кухня і техніка, + німецька сантехніка і автономне з теплою підлогою - обійшовся ~350 баксів за квадрат, без кухні було б десь по ~$230. Дизайнера не наймали, бо вимоги до ремунту були прості - рівні стіни, якісні матеріали, ніяких особливих забаганок. Матеріали підбирали самі по ходу ремонту, майстрів брали вище середнього по ринку, щоб взяти нормальних і шоб зробили рівно, бо в простоті краса проявляється тільки тоді якщо зроблено без браку і не криво За 550 думаю можна б було вкластись повністю з деревяними меблями, шторами і тд. Чи можна було зробити, наприклад ще в 1.5-2 рази дешевше - думаю так, но там більша лотерея, більше часу треба на сам ремонт і більше часу приділяти самому, брати дешевшу техніку, не робити підігрів підлоги і тд.
Але, цілком припускаю що в дизайнера ціни інші, по перше дизайнер хоче заробити, відповідно це додає якійсь бакси на кожен метр, по друге, в них там, наскільки я знаю, є каталог оздоблювальних матеріалів - щоб на рендерах виглядало так як потім буде в реалі, і їх зазвичай треба замовляти і ціна там може бути висока теж, особливо на імпорт, особливо зараз, коли попиту на них нема і заробляють не на обороті, а на відсотку накрутки + доставка. Так що $550 баксів за "базовий дизайнерський ремонт" - цілком може бути, якщо дизайнерський ремонт взагалі можна назвати базовим, і зазвичай вони там не відрізняються лаконічністю, щоб виправдати свою роботу, що потім теж додає на матеріалах і роботі

Востаннє редагував vanco2: 22.12.2018 о 07:17.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Benjamin (01.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 07:00 #2742857   #39
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
тю... це ти думаєш шо це був ремонт, а по стандартам пана архітектора, ти злидня з недоремонтом...
Стопудово ) Я мінімаліст, мені не потрібні понти, краще ті гроші на щось корисніше потратити, хоча й ставив усе не найдешевше, бо багато де маю хороші знижки.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (22.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 12:31 #2742863   #40
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Стопудово ) Я мінімаліст, мені не потрібні понти, краще ті гроші на щось корисніше потратити, хоча й ставив усе не найдешевше, бо багато де маю хороші знижки.
Так а я ж про що. Ти все вірно зробив. В нас народ ледве нашкрібає бабло на 1-2км квартиру. Потім ше все життя тре буде збирати на ремонт при таких розцінках - краше дати 10-15к і жити вже в нормальних умовах.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
В мене кілька років тому простий але якісний ремонт + італійська кухня і техніка, + німецька сантехніка і автономне з теплою підлогою - обійшовся ~350 баксів за квадрат, без кухні було б десь по ~$230. Дизайнера не наймали, бо вимоги до ремунту були прості - рівні стіни, якісні матеріали, ніяких особливих забаганок. Матеріали підбирали самі по ходу ремонту, майстрів брали вище середнього по ринку, щоб взяти нормальних і шоб зробили рівно, бо в простоті краса проявляється тільки тоді якщо зроблено без браку і не криво За 550 думаю можна б було вкластись повністю з деревяними меблями, шторами і тд. Чи можна було зробити, наприклад ще в 1.5-2 рази дешевше - думаю так, но там більша лотерея, більше часу треба на сам ремонт і більше часу приділяти самому, брати дешевшу техніку, не робити підігрів підлоги і тд.
Але, цілком припускаю що в дизайнера ціни інші, по перше дизайнер хоче заробити, відповідно це додає якійсь бакси на кожен метр, по друге, в них там, наскільки я знаю, є каталог оздоблювальних матеріалів - щоб на рендерах виглядало так як потім буде в реалі, і їх зазвичай треба замовляти і ціна там може бути висока теж, особливо на імпорт, особливо зараз, коли попиту на них нема і заробляють не на обороті, а на відсотку накрутки + доставка. Так що $550 баксів за "базовий дизайнерський ремонт" - цілком може бути, якщо дизайнерський ремонт взагалі можна назвати базовим, і зазвичай вони там не відрізняються лаконічністю, щоб виправдати свою роботу, що потім теж додає на матеріалах і роботі
Мова йшла про стандартний ремонт. Погодься що в тебе далеко не простий ремонт і меблі- куркуль однако.Переважна більшість робить стандартний єврик за 5-7-10-12-15к. Доречі в тих сами штатах там ремонти ше попрощі чим в нас (ну ти в курсі). Має бути постелена плитка чи ламінат часом паркетна дошка і проста побілка стін - повішав картинку і ок. Потім перебілив собі стіни і все супер. Я не кажу про венеціанку всякі там колони і арки, це вже дизайнерський ремонт і виходить за рамки стандартного. Тому такі дикі ціни мене просто веселять.

п.с всі ці дизайнери і архітекчури напевно якимось магічним чином здорожчують ремонт в 2-3 рази бо щось логічно це все не в'яжеться

Востаннє редагував Terror: 04.04.2019 о 20:16. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:54.