Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Володимир Зеленський - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.06.2019, 00:44 #2760852   #1321
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України



Ану бедбой, де твої залізні принципи і твого дружка террора, ну шо далбайоби - обрали Зє.

До речі, мені тут натякали що я так нікого не переконаю, називаючи ідіотом, шо люди типу навпаки будуть продовжувати опиратись, що треба полегше. Але я нікого переконувати не хочу, я хочу шоб далбайоби далі жували своє гівно, так шоб нажувались на все життя.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 09:19 #2760854   #1322
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Ванко, ти ніяк не врубаєшся, що більшості - похер.
Їм похер вектор руху України, похер лінія розмежування, похер донбас і крим.
вони цього, як ти кажеш, гімна, за пороха наїлись за 5 років так, що з вух лізе. Тому їх мало хвилює, що там Зеленських здасть чи не здасть. Більшість цікавить забрати звідти українську армію, щоб сюди 200-х не везли знову, і скасувати податок на війну.
Порох тупо просрав час, коли можна було робити рішучі серйозні кроки і мати підтримку населення.
Тепер у населення пацифістичні настрої.
І я думаю, ти будеш сильно здивований, якщо зеленський проведе референдум з питанням аля "Воювати з росією, чи домовлятись".
Дивись на речі реально.

Додано через 4 хвилини
рейтинги показують, що новоспечена партія Вакарчука набирає біля 10%.
партія зеленського - під 50%
людей заіпали "папєрєдніки" і політика пороха, панімаш?
мінятись все почало ще десь тоді, як волонтери почали повідомляти, що люди більше не жертвують грошей на армію.
Це ще років 2-3 тому. І питання тут точно не до Коломойського з 1+1 (канал якого до речі формував дуже позитивний імідж ЗСУ) і Зеленського.

Додано через 14 хвилин
тут от істерика пішла. що не дали добро на превентивний удар і наших накрили 120-ками, мол за порошенка дозволяли, а зеленський добро не дав.
Ну так, тільки Порошенку кремль оголосив бойкот ще рік чи два тому і з того часу жодних перемовин не ведеться. Заручників там судять і садять, і ніхто нічого зробити не може.
Я веду до того, що якби зараз був обраний Порошенко, і йому сказали б - ну ок, раз Україна вибрала тебе - будем працювати з тобою, що поробиш - я тобі просто гарантую,що він би точно так само заборонив вести вогонь, щоб показати, як наші ЗСУ дотримуються режиму тиші, а от та сторона подивіться що робить...

Додано через 5 хвилин
Мені не подобається Зеленський як комік, до речі, хоч мене тут в зелебеники зарахували вже, я рахував Квартал по суті жополизами за Януковича, і можна навіть десь тут пошукати мій пост про це, і хтось з тутешніх мені тоді ще фукав і заперечував. І політика зеленського мені не подобається, бо так, помітний відкат в відносинах з росією і водночас я даю 1 шанс з 10 на те, що будуть таки позитивні зрушення в західному напрямку (робота антикорупційних органів і продовження реформ),але хлопці, оці ваші "зради" і "косяки" які ви зараз постите - це все таке висмоктане з пальця...

Додано через 4 хвилини
Поки що єдине позитивне, що я бачу - це те, що старі партії стрімко втрачають підтримку. Зле звичайно, що добра половина їх старих членів перевзувається на ходу і випливає в списках нових політсил, а тих, хто реально свіжак - половина таких самих як старі і цілі в них ті ж - просто дорвались нарешті, але це таки якийсь шанс на оновлення країни.

Додано через 6 хвилин
Порошеко піднімав питаня введення миротворчого контингенту. Згідно позиції України - миротворці мали розмститись на східному кордоні. Росія зарубала цю ідею, бо їм підходило тільки якщо миротворці будуть на лінії розмежування і звідти заберуть ЗСУ.
Тобі зараз як підійде? От Зеленський погодиться і наших відведуть, запустять миротворців на лінію розмежування. Зрада?
Ну в принципі зрада.
Але я би був не проти. Все одно силою Україна ці території не забере. Крим - тим більше. зате відтяпати в нас ще трохи території і "кошмарити" нас 10-20-30 років можуть легко.

Востаннє редагував switch: 10.06.2019 о 09:19. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 4:
Ingenue (10.06.2019), ion (10.06.2019), Kosyacello (10.06.2019), longhorn7 (10.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 10:38 #2760866   #1323
Trump
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
В Гейропі далеко не всі їздять по тахокарті, як і в нас не всі їздять в чорну.
Хіба що в Польщі таке ще залишилось, кладуть магніт щоб не рахувало. Але все одно можуть бути у водія проблеми як поліцейський це розкусить.
Trump зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 10:53 #2760868   #1324
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

В тому і Біда, Свіч, в тому і Біда, що наріду треба ковбаси по 2.20 і Сватів по дебілізатору, а не країну
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 11:06 #2760869   #1325
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
в тому і Біда, що наріду треба ковбаси по 2.20 і Сватів по дебілізатору, а не країну
А можна мати Країну,і ковбасу смачну та доступну? Чи якщо вже Країна,то тільки злидні,страждання,смолоскипні ходи та ковбаса без м'яса по 100.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 6:
Freeboy (10.06.2019), Ingenue (10.06.2019), ion (11.06.2019), Kosyacello (10.06.2019), qazwsx321 (10.06.2019), roma22101987 (10.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 11:13 #2760870   #1326
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну це просто ні в які ворота не лізе. Це просто проросійська агітація, якою має зайнятися СБУ.
Я мовчу і чекаю. Але стає вже страшно.
Це просто передоз від фейсбука.
Там всім, чомусь, дуже страшно.
А чому мовчиш, чого чекаєш? )))

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
А можна мати Країну,і ковбасу смачну та доступну? Чи якщо вже Країна,то тільки злидні,страждання,смолоскипні ходи та ковбаса без м'яса по 100.
Треба було затягнути пояси і перетерпіти, поки Порошенко харю мільярдами наб’є, до відвалу, бо ще, очевидно, мало людині.
А потім, можливо, дуже можливо, настане Європа, північно-західна)))

Востаннє редагував Ingenue: 10.06.2019 о 11:13. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (10.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 11:14 #2760874   #1327
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
В тому і Біда, Свіч, в тому і Біда, що наріду треба ковбаси по 2.20 і Сватів по дебілізатору, а не країну
Причина цього проста, "еліта" постійно на кожних виборах цей нарід найо.є. І так відколи незалежність . А чому так то просто,нема ніякої еліти,є купка олігархів які тримають все і крутять партіями ,рейтингами і державними інтересами як циган сонцем залежно від поточної вигоди в першу чергу для них. Народ помаленько почав прозрівати. Але система побудована так що простої альтернативи нема. Деяка надія була при Ющі потім при Петі,але вони знов народ наї.ли,тепер повелись на Зе.Що з того буде на разі ніяким боком не ясно.Що б там не кричали ура патріоти. Проблема націоналістів в тому що вони ніяк не можуть вкурити - країна неоднорідна,на сході нарід має абсолютно протилежне бачення деяких речей ніж на заході,і потрібні компроміси,зглажені кути.Інакше завжди буде відкат назад. Потрібно було зосередитись не на питаннях мови та релігії,а в першу чергу корупції та економіки,а от далі полегко можна було і мовою займатися. Зробили навпаки,отримали від наріду жирний фак.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 11:29 #2760875   #1328
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Причина цього проста, "еліта" постійно на кожних виборах цей нарід найо.є. І так відколи незалежність . А чому так то просто,нема ніякої еліти,є купка олігархів які тримають все і крутять партіями ,рейтингами і державними інтересами як циган сонцем залежно від поточної вигоди в першу чергу для них. Народ помаленько почав прозрівати. Але система побудована так що простої альтернативи нема. Деяка надія була при Ющі потім при Петі,але вони знов народ наї.ли,тепер повелись на Зе.Що з того буде на разі ніяким боком не ясно.Що б там не кричали ура патріоти. Проблема націоналістів в тому що вони ніяк не можуть вкурити - країна неоднорідна,на сході нарід має абсолютно протилежне бачення деяких речей ніж на заході,і потрібні компроміси,зглажені кути.Інакше завжди буде відкат назад. Потрібно було зосередитись не на питаннях мови та релігії,а в першу чергу корупції та економіки,а от далі полегко можна було і мовою займатися. Зробили навпаки,отримали від наріду жирний фак.
Так, а хто ж винен, що нарід дає себе намахати щоразу?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
А можна мати Країну,і ковбасу смачну та доступну? Чи якщо вже Країна,то тільки злидні,страждання,смолоскипні ходи та ковбаса без м'яса по 100.
Можна. Але для того треба розуміти, що ти хочеш і як цього можна досягти. Чітко. І все для цього робити, а не скомороха обирати

Востаннє редагував Petro Ford: 10.06.2019 о 11:29. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 11:30 #2760877   #1329
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
В тому і Біда, Свіч, в тому і Біда, що наріду треба ковбаси по 2.20 і Сватів по дебілізатору, а не країну
Я це говорила давним-давно.
Якби будь-яка країна з вищим рівнем життям почала видавати, без особливого гемору, нашим громадянство, здуло би вітром всіх в кого є ще сили.

В мене купа знайомих патріотів, майданщиків сраних, які чекають роками, вчать мову, платять тисячі євро щоб отримати паспорт нещасної Румунї.
І це при владі, яку вони здобули.
Не захотіли насолоджуватись життям без ковбаси.
І країни вже їм також не треба, блядям.

Що люди проходять, аби вирватись в Австралію, Канаду, Штати, описувати не варто, відомо всім.
В Польщу і Росію вже потихенько мільйонів 6 перекочувало на пташиних правах, на чорних роботах.
Про шо ти говориш, яка країна?
На чолі з твоїм упирем кровожерливим?
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (10.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 11:31 #2760878   #1330
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Як говорили в 15-му році? Силою питання Донбсу не рішити, треба провести реформи, показати, як у нас стало краще жити - і Донбас попроситься сам.
Що в результаті? провели "реформи", показали Донбасу (а разом з ним і всім східним областям), що по суті ніхріна і не змінилось - як були голожопими так і остались, я ходили по світу з протягнутою рукою - так і ходимо. Навали інвесторів не спостерігається, ріс економіки - на рівні середньосвітових показників (читай - ніхера ми не догяняємо нікого, і як в світі станеться чергова криза - то знову рухнемо на кілька років).
Тепер так логічно подумати - який сенс тій частину країни, яка до речі дуже здивувала в 14-му році, і Харків той же з своїм всесвітрньо відомим хітом, і Дніпро - який сенс їм підтримувати курс Порошенка, якщо навіть дороги в них не будують (знаю це по Лачетті форуму від місцевого "зрадофіла" з Дніропра чи Кривого Рогу ).
Це вам в фесбуці мізки миють, щщо от тупий народ повівся на голобородька. Ну якась частина так, але куди більше значення мало, що просто курс Пороха люди підтримувати перестали.

Але можете далі язвити, кого мол обрали, і тішити своє самолюбство Колись може таки визнаєте, що Порошенко - це була помилка.
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
Freeboy (10.06.2019), Ingenue (10.06.2019), ion (11.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 11:32 #2760879   #1331
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я це говорила давним-давно.
Якби будь-яка країна з вищим рівнем життям почала видавати, без особливого гемору, нашим громадянство, здуло би вітром всіх в кого є ще сили.

В мене купа знайомих патріотів, майданщиків сраних, які чекають роками, вчать мову, платять тисячі євро щоб отримати паспорт нещасної румунї.

Що люди проходять, аби вирватись в Австралію, Канаду, Штати, описувати не варто, відомо всім.
В Польщу і Росію вже потихенько мільйонів 6 перекочувало на пташиних правах, на чорних роботах.
Про шо ти говориш, яка країна?
На чолі з твоїм упирем кровожерливим?
Опа. Зелебеник вже кровожерливий упир? Та і він не мій
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 11:35 #2760881   #1332
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Так, а хто ж винен, що нарід дає себе намахати щоразу?
ти себе вперто не вважаєш намаханим?
ну-ну...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 11:40 #2760882   #1333
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Опа. Зелебеник вже кровожерливий упир? Та і він не мій
Мова йде про останніх п`ять років, а не останній місяць.
Але я вже зрозуміла, що ти дурником не прикидаєшся.
Тому перепитуй, готова розжовувати.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 11:45 #2760883   #1334
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ти себе вперто не вважаєш намаханим?
ну-ну...
Ні
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 12:26 #2760885   #1335
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Перевозимо іноді пасажирів блаблакаром.
Більшість заробітчани.
Останній раз були далекобійники.
Мова зайшла про відпустку, один порадив пристойний готель в Болгарї, ми обирали минулого року між ним і двома іншими.
Чоловік здивувався, що далекобійник з поганенької фірми, де платять 1200-1500 €, може собі дозволити такий відпочинок.
Виявляється, це було ще в хороші часи.
В людини в сусідній області є сади, господарський магазин 200 кв.м.
Минулого року з садів мінус кілька тисяч доларів.
В магазині при курсі 5-8 денний виторг був 2000 грн і при курсі 27 - 2000 грн.
До того ж видатки страшенно зросли. Зараз це 10 тисяч тільки зарплата й податки.
Тобто прибутку майже нема.
Тому український господар, підприємець, який колись почувався вдома прекрасно, вимушений податись у найми в далекобійники за тисячі км від родини.
Я знаю той регіон, моя подруга там проживає.
Це завжди були багаті села, де люди любили повимахувались і не шкодували грошей на ремонти, шмотки і тому подібне.
Питаю шо сталось, хіба ніхто не облаштовує побут?
Він каже, нема кому, всі чоловіки повиїжджали.
І сам задумується над тим, щоб перевезти в Польщу сім’ю.
Хоч мужчині вже за 50.

До слова, про зубожіння при попередниках.

Востаннє редагував Ingenue: 10.06.2019 о 12:38.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kosyacello (10.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 12:27 #2760886   #1336
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Як говорили в 15-му році? Силою питання Донбсу не рішити, треба провести реформи, показати, як у нас стало краще жити - і Донбас попроситься сам.
Що в результаті? провели "реформи", показали Донбасу (а разом з ним і всім східним областям), що по суті ніхріна і не змінилось - як були голожопими так і остались, я ходили по світу з протягнутою рукою - так і ходимо. Навали інвесторів не спостерігається, ріс економіки - на рівні середньосвітових показників (читай - ніхера ми не догяняємо нікого, і як в світі станеться чергова криза - то знову рухнемо на кілька років).
Тепер так логічно подумати - який сенс тій частину країни, яка до речі дуже здивувала в 14-му році, і Харків той же з своїм всесвітрньо відомим хітом, і Дніпро - який сенс їм підтримувати курс Порошенка, якщо навіть дороги в них не будують (знаю це по Лачетті форуму від місцевого "зрадофіла" з Дніропра чи Кривого Рогу ).
Це вам в фесбуці мізки миють, щщо от тупий народ повівся на голобородька. Ну якась частина так, але куди більше значення мало, що просто курс Пороха люди підтримувати перестали.

Але можете далі язвити, кого мол обрали, і тішити своє самолюбство Колись може таки визнаєте, що Порошенко - це була помилка.
Ти іпонутий? Кого там цікавить думка жителів дамбасу? От вже зараз на не окупованій краще ніж в Луганську і що? І де?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 13:03 #2760888   #1337
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Чим краще?
Тим що зарплати на рівні 2007-го року (за пенсії взагалі мовчу) а ціни - європейські?
Хтось захоче в таку країну повертатись? Хіба щоб транзитом зразу по безвізу в польщу і далі

Додано через 25 хвилин
У нас є проблема з росією, яка по великому рахунку не влаштовує ні нас, українців, бо на неї надто багато списували попередники, ні європу, яка змушена з року в рік продовжувати санкції проти росії і жертвувтаи якимись сотими відсотків росту своєї економіки.
Порох зайшов в тупик - Україна не може ні перемогти, ні домовитись. Що далі?

Ці - пробують домовлятись. Комусь це подобається, комусь ні. Вважаєш правильніше лишити як є зараз?

Востаннє редагував switch: 10.06.2019 о 13:03. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (10.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 14:17 #2760902   #1338
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Сволото ти тупа, навіть прислугою чесній людині бути краще ніж такою чмирятіною як ти Чмирятіною яка одночасно сама краде в пенсіонерів пенсію але кричить шо влада йому погана - вот таких клопів як ти дуже багато - через то жити неможливо.
Ванко попий заспокійливе))) як для людини яка емігрувала куєву тучу років тому ти занадто переймаєшся.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 14:21 #2760903   #1339
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Чим краще??
Логіка підказує, що, якщо з окупованої території на неокуповану щодня переходить біля 40 тис людей за пенсіями, продуктами, ліками і т.д., Не з контродьованої території на окуповану, а навпаки. Що якщо погуглити сайти роботи в ОРДЛО і глянути їх ЗП і порівняти з тим зубожінням, яке ми маємо, то де-які висновки можна зробити. Ну але то складно. Не заморочуйся. Бариги ко-ко-ко
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 14:35 #2760906   #1340
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

У мене по лінії жінки там родичі є - не помітив в них нінайменших змін в ставленні до України.
Чото не вразили їх наші "здобутки".
так само як і кримчан.

Додано через 4 хвилини
В їх очах ми замутили бунт і поміняли одного бандюка на іншого 3 роки просиділи в повній жопі і станом на зараз маєм практично те ж, з чого ми починали в 13-му, тільки з цінами вищими на порядок.

Востаннє редагував switch: 10.06.2019 о 14:35. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:22.