Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Макбуд і ЖК "Щастя"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.01.2018, 14:05 #2717335   #21
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Якби місто розвивалось в економічному плані , тоді б інвестицію в нерухомість можна б було розглядати вигідною.
Але нажаль аналізуючи всю економічну ситуацію яка склалась в Україні , висновки напрошуються невтішними - вкладати в нерухомість житлову, це гроші на вітер , так як іі вигідно перепродати чи здати не получиться.
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2018, 15:44 #2717338   #22
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
від 14тис/грн в тому щасті? То щось піпець як дорого! 500у.о за 1кв/м по таким цінам без проблем можна у збудованій новобудові купити! ПрестижБуд щось цікаве надумав на Енергетичній, десь не далеко Текстильника, так там 9800 якщо не помиляюсь.
таки помиляєшся
на офф сайті їхньому

Квартири: від 12000 грн

Початок будівництва: 4 квартал 2017 року

Здача в експлуатацію: 1 квартал 2020 року
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2018, 16:54 #2717346   #23
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
таки помиляєшся
на офф сайті їхньому

Квартири: від 12000 грн

Початок будівництва: 4 квартал 2017 року

Здача в експлуатацію: 1 квартал 2020 року
Я бачу таке:
https://happy.te.ua Житловий комплекс європейського рівня від14 000 грн М2

Хоч навіть 12тис це дорого враховуючи що чекати ще купу років, за цей час хз що може статись, ціну можуть підняти і т.д. А є люди які вкладають одразу всю суму, для чого? На Тарнавського 30 є купа не проданих квартир, люди в інших новобудовах теж продають, для чого так ризикувати? Ну навіть якщо все буде ок, так гроші ти вкладаєш вже, а жити будеш там років через 5. За ці 5 років кошти можна примножити і купити готову квартиру через 5 років якщо вона тобі зараз не потрібна.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (07.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 12:03 #2717411   #24
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
А ти балабол однака, 2 роки тому було 11 000 за метр, зараз навіть нема 15 000. То навіщо ти всякий брєд пишеш? Промонітор ціни а тоді пробуй щось писати. Квартири від креатора, лила і т.д. ніколи не продають дешевше ніж купили, не пиши дурниць. Є фірми в котрих квадрат дешевший, але розташування ти бачив? от такі купивши за 9-10 тис, продають за 12.
Чесно кажучи, думав ти розумний хлопець
Придурку я був на офісі Креаторбуду особисто! У них в парковому комплексі залишалось пару не проданих квартир (принаймі так казали) і ціну вони мені озвучувати 15тис.грн. Точно така ж ціна висіла на сайті Престижбуду в будинку за Орнавою але на офісі мені сказали 13тис просто ціну не змінили. Я не спорю, є люди які купили і по 8 на старті, а може і дешевші, в дольову Набережного можна було і при 4400грн вступити але всі боялись бо всякі Гуди, Лили пускали мульки що будинок не здадуть, що вони не йдуть по документам як квартири і т.д.
Сестра взяла по 10500 на Громницького і це в рази кращий будинок по розташуванню ніж те болото. І жодного разу ціну не підняли і жодних податків і зборів не платила, на відміну від того ж самого Паркового комплексу де люди оплачували в пенсійний фонд, а тоді хто мав терпіння відсуджував гроші.

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Блін, ти реально заколупав. Нема такого що ціна нової квартири дорівнює ціні дольової участі, не пиши брєдятини. І не порівнюй цін різних забудовників. Знайомі купили рік тому квартиру в дольовій-тепер на утеплення скидаються, сумарно метр вийде дорожче ніж в того самого гуди, будинки котрого зразу утепляють.
Про ціну то взагалі видав перл. Ціна в грн, нічо шо бакс виросте на половину? Чомусь ніхто не продає нові квартири чи б\у в гривнях, а в баксах, не скажеш чому? Та й довше 1,5 року не будуть будиків, тому чекати хз.. скільки то невірне твердження.
Шас невірні набіжать-кричатимуть шо я з креатора )))
Завершений будинок - Тарнавського 30, пару метрів від цього "Щастя" зданий і заселений. Купа не проданих квартир навіть в першій черзі, так по сусідству церква, ну так не бери з вікнами на церкву. В кожній новобудові є люди які перепродують квартири, знайти не проблема взагалі. Аналогічно Будного 57 там вже мінімум рік як зданий будинок, а ще досі є кваритири від забудовника. І в обох випадках ціна не буде дорожчою 500у.о.
Але ж так я балабол і всі ці квартири не існують:
465у.о ще будують але думаю швидше 2020 здадуть, та й твій любимий Креатор https://dom.ria.com/ru/realty-perevi...-13622921.html

та сама ціна, давно зданий, цегляний, утеплений https://dom.ria.com/ru/realty-perevi...-12354502.html
Ось в нормальному жилому стані за 350у.о купуєш і здаєш квартирантам, а не 3 роки молишся щоб збудували - https://dom.ria.com/ru/realty-perevi...-14005481.html

11500 https://dom.ria.com/ru/realty-perevi...a-8408127.html

440у.о https://dom.ria.com/ru/realty-prodaj...-14091185.html

Що, то все дебрі? Ось в самому центрі 350у.о https://dom.ria.com/ru/realty-prodaj...-14093115.html
Це все з першої сторінки, без торгу і т.д. Варіантів мільйон, ні, вкладемо бабло в кусок поля і будемо сивіти 3 роки.

Кажеш не будують довго? У нас всі будинки дещо довше здають ніж обіцяли, ну або дуже довше. І якщо вони обіцяють здати в 2020 то не здатуть в 2019 і тут до ворожки не ходи. От ваш Парковий здали, 1 чергу більше року назад, прикольно там зараз жити? Дороги нема, до парку пройти проблема, до зупинки взагалі проблема, кожен день хтось сверлить стіни до ночі, сміття повсюди, крадіжки, забивання каналізації будівельниками, на лоджіях фекалії бо власники робітикам не дають старого унітазу. Ліфти запустили лише в 1 черзі. Так з часом все устаканиться але як порахувати час від вкладення грошей до нормальної здачі будинку з прибудинковою територією і всім іншим то це років 4-5. Питання для чого? Коли є безліч готових варіантів! Знайомий котеджі по 200у.о за квадрат продати не може, а ми Гуді помагаємо парки забудовувати...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 13:05 #2717424   #25
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

це що ти поскидав по ~350 то 1 дворівнева, наверху масандра мабуть рахується як "творча майстерня" і розділіти на 2 як там пише не можливо, тому така і ціна
а інша то добудова передвікнами хз чи законна і всердині кімнати без вікон і тд...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякували 3:
Adriano_Chelentano (08.01.2018), dodge (07.01.2018), korabel (07.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 13:41 #2717429   #26
Fatal_error89
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Оленю, 2 роки тому була ціна 11 000, і не пиши херні. 15 тис. за вже готову, а ти коли землю розчищають під котолован тоді запитай. Якшо ти ні бельмеса не тями-не пиши дурні. Твої посилання-до дупи-поверх дивився? інші умови? Ти реально як дитина чи дурник просто?
П.С. Ти піди зараз попитай в креатор/тернопільбуд чи вільні квартири 1-7 поверх, але шоп норм місце, а не там де дідько каже надобраніч. Будеш здивований-чомусь люди розгрібають їх квартири на ура. Ото тупі, нє?
Повністю підтримую!!! В креаторі зараз тільки в долю на збаразькому повороті можна вступити за 11т. і то остання черга. А щоб купити готову то ціни космічні. За 1кімнату на Злуки 42кв м біля 650дол просили і то вибір невиликий, або 1кімната або 3к, тобто середньої площі 2 кімнатної незнайти готової. Якщо говорити про інших забудовників то ситуації приблизно такі ж. Є ціни менші 11тис грн але варто врахувати що там немає утеплення, вікна і двері також за власні кошти окремо потрібно вставляти і САМЕ ГОЛОВНЕ МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ, нерівняйте вул Київську за стрильбіщем і біля парковою зоною чи якесь інше... + технологія будівництва потрібно врахувати адже на Київській один із забудовників Матла будує монолітно-каркасні будинки а не цегляні які є дорожчі по матеріалам, а не моноліт який дешевший. Якщо копнути глибше то ціни в нас зараз від 10800 до 15000грн за кв м. І якщо ціна менша це означає що місце розташування в хащах-болотах, тип будівництва (цегла чи моноліт), утеплення, вікна, двері, лічильники і т.д , дуже багато факторів які визначають цю ціну. А щодо готової квартири то можна знайти за більш менш прийнятними цінами тільки малі площі або великі+розташування недуже і ті саме квартири і в долі коштували менше по описаним вище характеристикам. Неспорю для здачі кватирантам можна знайти 1 поверхи , 1к і т.д. А ось для себе(сімї) дуже непросто!
Fatal_error89 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (18.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 13:50 #2717430   #27
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
це що ти поскидав по ~350 то 1 дворівнева, наверху масандра мабуть рахується як "творча майстерня" і розділіти на 2 як там пише не можливо, тому така і ціна
а інша то добудова передвікнами хз чи законна і всердині кімнати без вікон і тд...
А для чого ділити? 120кв.м нормальна квартира. Тільки я 6 варіантів кинув, а там купа різних, до кольору - до вибору...

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Оленю, 2 роки тому була ціна 11 000, і не пиши херні. 15 тис. за вже готову, а ти коли землю розчищають під котолован тоді запитай. Якшо ти ні бельмеса не тями-не пиши дурні. Твої посилання-до дупи-поверх дивився? інші умови? Ти реально як дитина чи дурник просто?
П.С. Ти піди зараз попитай в креатор/тернопільбуд чи вільні квартири 1-7 поверх, але шоп норм місце, а не там де дідько каже надобраніч. Будеш здивований-чомусь люди розгрібають їх квартири на ура. Ото тупі, нє?
За 11 могло бути в 2-3 черзі, а в 1 яка була скоро на здачі залишалось дві трьохкімнатні квартири і мені назвали ціну 15тис, в Престижбуді 13, Тернопільбудінвестзамовник 10,5тис. Але ти вперто хочеш мені доказати що ти краще за мене чув ціни? Чи що саме ти хочеш довести? Я ж не спорю що були у них по 11, дехто у вашому будинку по 8 брав, залежить від того коли вступати в дольову. В Набережного також квартири були і по 4,4 і по 8,8 в різний час про що спорити? Але ти твердо доказуєш що нє, не могло таке бути, ну вір і молись на Гуду дальше.
Ех, дивують такі люди вперті, купив собі квартиру в Парковому комплексі де його Гуда на...в як тільки міг і він дальше його захищає.
Ось реклама:



Тепер скажи що з цього відео правда? Територія закритого типу? Є ігроленд? Є хоч одне дерево посаджене? Гаражі по 11тис.у.о чи скільки там зараз це називається паркінг? До зупинки хз скільки так само як і до парку, вид з вікон - будова інших будинків. Ще на місці теплиць збудують будинки і взагалі красота буде...
Економили на чому могли, в квартири не проведений ні інтернет, ні кабельне, ні домофон. І замість того щоб воювати з Гудою ти його будинки хвалиш?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 17:01 #2717444   #28
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я бачу таке:
https://happy.te.ua Житловий комплекс європейського рівня від14 000 грн М2

Хоч навіть 12тис це дорого враховуючи що чекати ще купу років, за цей час хз що може статись, ціну можуть підняти і т.д. А є люди які вкладають одразу всю суму, для чого? На Тарнавського 30 є купа не проданих квартир, люди в інших новобудовах теж продають, для чого так ризикувати? Ну навіть якщо все буде ок, так гроші ти вкладаєш вже, а жити будеш там років через 5. За ці 5 років кошти можна примножити і купити готову квартиру через 5 років якщо вона тобі зараз не потрібна.

а до чого тут інший забудівник?
тиж писав про престиж буд
зайди до них на сайт

ПрестижБуд щось цікаве надумав на Енергетичній, десь не далеко Текстильника, так там 9800 якщо не помиляюсь.
Востаннє редагував pberit: Вчора о 14:44. Причина: Пізніше додано
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 17:15 #2717447   #29
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
а до чого тут інший забудівник?
тиж писав про престиж буд
зайди до них на сайт

ПрестижБуд щось цікаве надумав на Енергетичній, десь не далеко Текстильника, так там 9800 якщо не помиляюсь.
Востаннє редагував pberit: Вчора о 14:44. Причина: Пізніше додано
На сайті пише 12, в якийсь іншій рекламі чув ціну 9800, або вже підняли або не актуальна на сайті, бо вже таке було що на сайті 15, а на офісі 13. За цей будинок нічого сказати не можу бо толком не знаю де він але точно буде не гірший ніж те що будує Креатор або тим більше Лило. Я десь на форумі кидав прикол як вони електрику роблять...
Якщо 12тис і здача аж в 2012 то хіба щось дуже хороше має бути...
Матла то взагалі п...ць там і місця забудов і якість ніякі.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 17:41 #2717450   #30
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Зрозумій хоч і парковий комплекс дійсно не такий як хтось розраховував на нього - але в любому випадку це краще чим десь на Микулинецькій,чи на Яреми,
І якшо дивитись на дом ріа то ціни які там продають по 11500 то люди кв брати як мінімум по 9000 грн
те що получаєтся при курсі валют що це виходить на одне власнику це його проблеми, але в любому випадку дольова це дешевше і на порядок дешевше

так хтось може ці гроші приумножити депозитами, хтось не хоче в банк приципово класти а ліпше вкладе в будову, - не потрібно з твоєї сторони людей поносити бо вони вкладають в дольову , це їх рішення і воно тільки їх стосуєтся
те що продають на дом ріа є гарні пропозиції але вони і відповідно коштують більше чим дольова
а ті що зараз продають по тих самих 11500 грн за кв м2 що таж сама ціна дольової це або поверх останні , або місце розсташування не дуже і то в любому випадку власник який продає по 11500 він вклав максимум 9000 і має свою вигоду (про курс валют не потрібно згадувати)
ось якось так
dodge зараз поза форумом  
Подякував(ла):
korabel (07.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 20:36 #2717465   #31
Trump
Активний учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Не знаю, але після афериста Щепановського нести гроші іншим тернопільським будівельним аферистам якось не є безпечно. Тим більше, що через рік-два очікується обвал ринку нерухомости. Кілька років тому в Іспанії щось було подібне - ціни миттєво впали в два рази. І це Іспаньйол, а не якась там третя країна.
Trump зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
korabel (09.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 21:21 #2717470   #32
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від Trump Переглянути допис
Не знаю, але після афериста Щепановського нести гроші іншим тернопільським будівельним аферистам якось не є безпечно. Тим більше, що через рік-два очікується обвал ринку нерухомости. Кілька років тому в Іспанії щось було подібне - ціни миттєво впали в два рази. І це Іспаньйол, а не якась там третя країна.
Обвал??? урл на інфу є?)) чому має бути обвал? всі з італій і іспаній приїдуть????
в Тернополі апріорі не буде обвал цін)))Тут нашим забудівникам хоть атомна війна - в них змова на ціни і все
Хмельниць,Франківськ нічим не гірші міста але ціни там нижчі на 20% - погугліть на дом ріа
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 21:34 #2717472   #33
Trump
Активний учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
Обвал??? урл на інфу є?)) чому має бути обвал? всі з італій і іспаній приїдуть????
в Тернополі апріорі не буде обвал цін)))Тут нашим забудівникам хоть атомна війна - в них змова на ціни і все
Хмельниць,Франківськ нічим не гірші міста але ціни там нижчі на 20% - погугліть на дом ріа
Трохи змінився напрям витрачання зароблених коштів заробітчанами: якщо раніше всі їхали заробляти там і обовязково купували хату в Тернополі, то зараз одна частина заробітчан витрачає гроші на прожиток (ремонти, хавку, одяг, тєлєхфони ..), а інша шукає канали щоб осісти на пмп ТАМ і тому їх новобудови чи дольова участь ТУТ не цікавить, особливо після того як у владу вибрали бариг. Попит на нові квартири падає, ціни також і це відчувається по будівельних тернопільських компаніях: одні максимально оптимізовують витрати, від інших починають звільнятись останні нормальні майстри, треті перейшли на "учнів-майстрів" з ПТУ (превед Тернопільбуд). Починається ситуація "павуки в банці"
Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
в них змова на ціни
ага ... масонська змова. Насмішив! Всього навсього закон попиту і пропозиції. Раніше з Тернопільщини масово їхали на заробітки, тому й ціни пішли вверх через попит.
Trump зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 22:52 #2717485   #34
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
Зрозумій хоч і парковий комплекс дійсно не такий як хтось розраховував на нього - але в любому випадку це краще чим десь на Микулинецькій,чи на Яреми,
І якшо дивитись на дом ріа то ціни які там продають по 11500 то люди кв брати як мінімум по 9000 грн
те що получаєтся при курсі валют що це виходить на одне власнику це його проблеми, але в любому випадку дольова це дешевше і на порядок дешевше
Креатор хоч будує препаскудно але ще не саме гірше в Тернополі, Лило і Матла ще гірше. Хоч і дешевше трохи. Суть не в тому, якщо є будинок на 300 з гаком квартир і вас реально намахали, то треба відстоювати хоч трохи свої права, ігроленду хоч вже не збудують але хоч щось. Так ніколи якісного житла у нас і не буде, люди скупляють все що попало. Мені от цікаво - як люди купують квартири на Головацького, Яреми? Вони на них навіть не дивляться? Якщо мають авто то вже краще купити десь дальше але ж туди навіть авто шкода щоб їхати! К..ва та болото по коліна! І люди так живуть роки...
Той самий Парковий з часом нормалізується - ще забудують теплиці, зроблять дорогу, люди вже за свої гроші те все облагородять і т.д. Ну але коли то буде? А вкласти гроші хз на скільки років? Чи зараз там жити і мучитись? У мене так сестра двоюрідна купила, на новому світі. Вже років 4 сира стоїть. 60тис.у.о десь біля 90кв.м. Кльово вложила гроші. Ну якщо в гривнях рахувати...

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
так хтось може ці гроші приумножити депозитами, хтось не хоче в банк приципово класти а ліпше вкладе в будову, - не потрібно з твоєї сторони людей поносити бо вони вкладають в дольову , це їх рішення і воно тільки їх стосуєтся
те що продають на дом ріа є гарні пропозиції але вони і відповідно коштують більше чим дольова
а ті що зараз продають по тих самих 11500 грн за кв м2 що таж сама ціна дольової це або поверх останні , або місце розсташування не дуже і то в любому випадку власник який продає по 11500 він вклав максимум 9000 і має свою вигоду (про курс валют не потрібно згадувати)
ось якось так
Ну, а я їм бороню? Кожен витрачає як бажає, просте обговорення раціональності.

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Я не пойму ,в тебе паранойя чи шизофренія? Для цікавості-скажи який мій будинок хоч, самому ж цікаво ))
П.С. Мова не про захист, а про те що дольова дешевше купівлі готової.
Ти так точно знаєш ціну Паркового що мусиш там жити, ну а як інакше? Я тобі говорю що був на офісі у них, дивився план і ціну - 15тис\грн. Але ти от ніяк в те повірити не можеш, то просто мусиш там жити і всі ціни знати або я навіть не знаю.
Ну як дешевше? Я тобі купу варіантів по такій самій ціні кинув, так то не той самий будинок бо він не збудований але аналогічні. Те Щастя на Тарнавського, зараз там купа квартир - Танавського 30, 4 чи більше підїздів, Київська-Тарнавського купа квартир завжди можна знайти людину якій дуже потрібні гроші і вона продає квартиру. Навіть якщо купити на пару тисяч дорожче то за тих пару років ті гроші легко можна відбити здавши квартиру в оренду. А якщо будинок обжитий то не шкода накинути трохи бо в новобудовах люди завжди на щось дозбирують гроші.
За 3-4 роки простою при мінімальних ризиках гроші подвоїти не проблема, ви вірите що через пару років ті квартири по 30 коштувати будуть?
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (11.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2018, 09:17 #2717508   #35
Trump
Активний учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
зроблять дорогу, люди вже за свої гроші те все облагородять і т.д.
Ніяких доріг за свої гроші ніхто не буде робити. Так і будуть їздити. Це український менталітет: до дверей моє, а далі - колгоспне. Поїдь в Підгороднє на котеджі - як щебнем засипали, так і стоїть, про ніякі асфальти мова не йде.А там не найбідніші побудувались. Чи Гаї Шевченківські ..
Trump зараз поза форумом  
Подякували 4:
Adriano_Chelentano (08.01.2018), Andrik84 (08.01.2018), eleKtrik (08.01.2018), paravozz (09.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2018, 10:45 #2717514   #36
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

а хто що скаже за домобудівник? - є реклами, ціни теж вроді як 8500 грн за кв метр
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2018, 10:57 #2717515   #37
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від Trump Переглянути допис
Ніяких доріг за свої гроші ніхто не буде робити. Так і будуть їздити. Це український менталітет: до дверей моє, а далі - колгоспне. Поїдь в Підгороднє на котеджі - як щебнем засипали, так і стоїть, про ніякі асфальти мова не йде.А там не найбідніші побудувались. Чи Гаї Шевченківські ..
Там таки зроблять...

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
а хто що скаже за домобудівник? - є реклами, ціни теж вроді як 8500 грн за кв метр
Тоже з цегли будують але чомусь дуже малесенькі вікна ставлять, я цього ніколи зрозуміти не міг - поставити велике вікно дешевше вийде ніж мурувати більше стіну з цегли. Економ варіант, краще чим Матла, гірше ніж Креатор чи тим більше Престиж але як бюджетне житло досить нічо. Співпрацював з ними по Галицькій 29. Принаймі людям слаботоки провели всі і домофон встановили але заїзд до будинку настільки вузький що коли хтось розвантажує авто біля 1 підїзду то доїхати до наступних не можливо... В підїздах темно як в підвалі якомусь, вдень треба з ліхтариком ходити...
Ще як варіант можете дослідити Стадникової 2, я не знаю хто там будував але ніби не погано получилось, можливо ще є квартири.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (08.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2018, 09:41 #2717680   #38
Anyska
Учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
за 25-30 тис дол. вже можна купити готову з ремонтом в новобудові 1 кім. квартиру..
Ремонт вам як мінімум в 8-10 тис встане ( саме оплаення 1,5 тис витяне)
Ну якщо ви десь бачили квартиру в новобудові з ремонтом 54 м2 за 25 тис.дол. тоді вам дуже повезло!)
Тому що, я наприклад, такого не бачила)
Я розумію звичайно, що мені ще піде дуже багато грошей на опалення ремонт і т.п., але це все буде поступово)
А одразу заплатити 25 тис доларів, в будь якому випадку в мене тих грошей не було.
А за таку ціну, я вже писала що була можливість купити квартиру 25 м2, в старому будинку, якому більше 60 років, в якому і так треба було би все повністю зривати і робити ремонти, і хіба б не ті самі гроші пішли в результаті? Ті самі, але квартира була б в 2 рази менше, і в 60 років старіша)

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
макбуд добудував Будинок Щепановського який купу років був на рівні фундаменту. пятий підїзд добудував щоб хоч якось відбити вкладене бабло.за будинком підготували місце під квартал Щастя.проклали дорогу бетонними плитами від вул.Головацького Скоро перенесуть крани і почнуть будівництво. Будують той пятий підїзд досить швидко.здача запланована на середину весни.там залишилось практично тільки двір зробити. Не піднімайте кіпішу.Все буде добре)
п.с. жив неподалік тому знаю про цей будинок

Дякую за підтримку!) Але там ще їм є що будувати) я недавно їздила, наразі тільки 4 поверх будується 5-того під*їзду!)

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Зараз вже всі добудовують, але вам, певно, дуже нудно жити, раз у таке влізаєте ) Це ж спочатку паришся, чи добудують чи забрати гроші, потім чи здадуть, потім починаються ремонти, спочатку в себе, потім в сусідів(за щастя, коли усі разом), потім починає вилізати "якість" будови, відсутність парковки, незручність розміщення і ще чимало всього. Хоча є плюс: завжди є чим зайнятись, бо як зовсім скучно - ще можна купити ділянку і почати будову
Жити мені не нудно, а влізли в це все, як і переважна більшість людей, через нестачу коштів купити вже побудовану квартиру) І звичайно переживаю, бо навіть тих самих 15 тис дол заплачених за неї, це для мене великі гроші, які зароблялись роками, а не впали з неба!)

Востаннє редагував Anyska: 09.01.2018 о 09:41. Причина: Пізніше додано
Anyska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2018, 03:45 #2717852   #39
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

документи на землю і будівництво, плани квартри треба дивтись ДО того як купляти.

чому вибір часто падає на недобудови - вже писав в окремій темі.
1. нормальне планування, нормальна кухня, ванна, туалет.
2. буде все нове: сантехніка, електрика. зробити відносно якісний ремонт в старій квартирі часто виходить дорожче чим в новій. планування і сусіди-маргінали нікуди не діваються. сюди ж можна поставити і/о.
3. ціна за більший метраж в недобудові получається менше, чим за стару квартиру меншої площі. якщо місце не принципово то можна вкластись в недобудову і ремонт навіть дешевше чим би получилось житло меншої площі з вбитим ремонтом на вторичці.
4. при купівлі на вторичці власник вже прикипів до своєї квартири. а якщо власники в житті ніколи не продавали і не міняли житло - то це взагалі атас.
в купівлі недобудови також є свої мінуси.
1. ризик довгобуду чи банкротства. треба чекати поки добудують.
2. хор ремонтів. при чому чим менше продано реальним власникам - тим на довше цей хор ремонтів затягується.
3. враховуючи ситуацію в країні, високу комуналку, падіння курсу гривні - є ризик що поки добудують будинок то ціна вийде на то саме що б купити перед здачею. але кому потрібно житло а не "інвестицію" - на це можна не звертати увагу. бо кому потрібно нормальне житло без різниці на то що ціна на його квартиру не виросла - в результаті отримується потрібна квартира.
4. ціни в інших більш розвиненіших містах не є набагато вищі чим в тернополі. ну це питання для тих хто хоче перепродати чи здавати в оренду. кому для себе для житла стоїть інше питання: що на свій бюджет можна купити.

житло потрібне, будувати будуть. бо якісного житла в нас небагато. більш-менш нормальні будинки в нашій країні почали будувати всього 25 років назад. з того що ще в нас можна віднести до якісного житла - чуть сталінок яким вже більше 50 років, і то з умовою капітального ремонту.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2018, 14:15 #2720943   #40
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Не переживай, Шегинський реалізує все задумане. Можливо зі строками не встигне на червень, але на осінь точно здасть. Сам купив в 5 під'їзді трьошку і взагалі не переживаю хоч купляв задовго до фундаменту. Депозити у валюті це брєд з нашими обмеженнями у банках і фінмоніторингу і крихітними відсотками.
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:35.