Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Хто мав справу із контроль-системами на ліфт?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.05.2015, 12:43 #2544284   #1
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Хто мав справу із контроль-системами на ліфт?

Цікавлять контроль-системи допуску в ліфт. Хто з таким мав справу, скільки коштує, чи варта шкурка вичинки..?
Бо з одного боку варто таке поставити, а з другого - є свої мінуси.
То хотілось би дізнатись хто що думає.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2015, 14:02 #2544304   #2
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Контроль-система на ліфт

використовую на роботі систему на основі брелків-таблеток (такими ставлять "обєкт" на охорону ).
Система виправдовує себе на всі 100%. Відносно недорога (пару сот гривень десь у 2011 році).
Alfasoft зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2015, 15:15 #2544325   #3
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Контроль-система на ліфт

Можу і я поставити, не проблема. Але найпростішим варіантом буде звернутись до ліфтовиків вони зараз самі вміють це робити, а без них все одно ніяк.
Чи є сенс? А для чого? Є сусіди які не платять? Якщо у вас ОСББ тоді так але і тут є одне але - будь-який ключ, картку можна скопіювати, тобто будуть все одно хитрозроблені які домовляться між собою і один платитиме, а їздитимуть 3 які не платять. Хіба одразу і камеру в ліфті.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2015, 20:12 #2544395   #4
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Контроль-система на ліфт

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Можу і я поставити, не проблема. Але найпростішим варіантом буде звернутись до ліфтовиків вони зараз самі вміють це робити, а без них все одно ніяк.
Чи є сенс? А для чого? Є сусіди які не платять? Якщо у вас ОСББ тоді так але і тут є одне але - будь-який ключ, картку можна скопіювати, тобто будуть все одно хитрозроблені які домовляться між собою і один платитиме, а їздитимуть 3 які не платять. Хіба одразу і камеру в ліфті.
Оскільки у нас ще практично новобудова, то найперше планується така річ для того, щоб люди, які ще не переїхали, і не поробили ремонти, не возили би це все ліфтом. По-друге, поки нема ліфта усіляким гадам, що розклеюють рекламу у під'їздах наломно хоча б дертись наверх. Ну і звісно менше бажаючих серед лєвої малишні просто прийти і покататись.

З мінусів це те, що якщо гості чи викликати лікаря, то доведеться іти зустрічати.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
---ANDRE--- (26.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2015, 20:29 #2544400   #5
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Контроль-система на ліфт

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Оскільки у нас ще практично новобудова, то найперше планується така річ для того, щоб люди, які ще не переїхали, і не поробили ремонти, не возили би це все ліфтом. По-друге, поки нема ліфта усіляким гадам, що розклеюють рекламу у під'їздах наломно хоча б дертись наверх. Ну і звісно менше бажаючих серед лєвої малишні просто прийти і покататись.

З мінусів це те, що якщо гості чи викликати лікаря, то доведеться іти зустрічати.
Тобто якщо хтось на 9 поверсі ремонт робить-йому тре пішки всьо носити? Чи я не так зрозумів?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ну і звісно менше бажаючих серед лєвої малишні просто прийти і покататись.

.
Тобто ліфт на сьогодні то є диковинка і свого роду атракціон? Не чув такого щоб дітиська просто так каталися...

Востаннє редагував qwerty666: 25.05.2015 о 20:29. Причина: Пізніше додано
qwerty666 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2015, 20:44 #2544406   #6
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Контроль-система на ліфт

Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
Тобто якщо хтось на 9 поверсі ремонт робить-йому тре пішки всьо носити? Чи я не так зрозумів?
Ну я наприклад живу на восьмому. І все носили пішки. То чому хтось має бути особливим і возячи по декілька десятків мішків з цементом чи клеєм для плитки має гробити ліфт?

Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
Тобто ліфт на сьогодні то є диковинка і свого роду атракціон? Не чув такого щоб дітиська просто так каталися...
Повір, катаються, ще й як. Плюс смітять, пишуть всякі неподобства і т.д. Чи ти думаєш цим виключно займаються жителі під'їзду? Є звичайно різні люди, але чомусь чуже завжди було портити легше.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
---ANDRE--- (26.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2015, 20:58 #2544411   #7
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Контроль-система на ліфт

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ну я наприклад живу на восьмому. І все носили пішки. То чому хтось має бути особливим і возячи по декілька десятків мішків з цементом чи клеєм для плитки має гробити ліфт?



Повір, катаються, ще й як. Плюс смітять, пишуть всякі неподобства і т.д. Чи ти думаєш цим виключно займаються жителі під'їзду? Є звичайно різні люди, але чомусь чуже завжди було портити легше.
Як показує практика відеоспостереження кругом підїзду і в ліфті вирішує купу таких проблем.
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2015, 21:17 #2544418   #8
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Контроль-система на ліфт

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ну я наприклад живу на восьмому. І все носили пішки. То чому хтось має бути особливим і возячи по декілька десятків мішків з цементом чи клеєм для плитки має гробити ліфт?
Є лебідки спеціальні, електричні. Носити 100500 мішків туди-назад це титанічна, непотрібна робота. Та й чи не знищиться підїзд від того носіння? Десь зачепив кут, десь щось розсипав і не зібрав.

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Оскільки у нас ще практично новобудова, то найперше планується така річ для того, щоб люди, які ще не переїхали, і не поробили ремонти, не возили би це все ліфтом. По-друге, поки нема ліфта усіляким гадам, що розклеюють рекламу у під'їздах наломно хоча б дертись наверх. Ну і звісно менше бажаючих серед лєвої малишні просто прийти і покататись.

З мінусів це те, що якщо гості чи викликати лікаря, то доведеться іти зустрічати.
Воно не вирішить цього питання. Дивись, припустимо у вашій квартирі вже є ремонт, і вам видали ключ від ліфта, де гарантії що ти чимось іншим не пошкодиш ліфт, наприклад меблями? Та й крім того я також хочу їздити ліфтом хоч ремонт в процесі, хто мені заборонить це робити? За ліфт платитимуть всі чи тільки ті хто зробив ремонт?
Набагато простіше оббити ліфт тирсоплитою - повністю весь з вирізом на кнопки та світло. Як люди пороблять ремонти, знімете плити. Дешево і сердито. На рахунок грузопідйомності - не думаю що хтось за раз вестиме більше 400кг які дозволені. Це вже якимось імбіцилом рідкісним треба бути. У нових ліфтах є кнопка затримки, тобто проблем в принципі немає.
Оптимальним рішенням є вже згаданий варіант - відеоспостереження. Воно пригодиться вам завжди.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2015, 21:26 #2544420   #9
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Хто мав справу із контроль-системами на ліфт?

Якось всьо складно... може тому шо недавно живу в багатоповерхівці і ремонти ближчим часом не робитиму...
Хотя з 2 сторони-мішки з цементом чи клеями як пошкодять ліфт? порохи вимиваються-вимітаються, головне не перегружати ліфта. Бо якшо носити на останній поферх мішки а назад, скажімо, сміття,- тоді засруть всі сходи. Якшо 3 кімнатну квартиру з нуля робити-я б певно копита відкинув носити ті мішки. Але вам видінше.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ну я наприклад живу на восьмому. І все носили пішки.
Співчуваю, якшо квартира ше й 3 кімнатна, наносилися нехіло. Але чи то розумно? носити сотню мішків руками?!

Востаннє редагував qwerty666: 25.05.2015 о 21:26. Причина: Пізніше додано
qwerty666 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2015, 21:41 #2544429   #10
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Контроль-система на ліфт

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Є лебідки спеціальні, електричні. Носити 100500 мішків туди-назад це титанічна, непотрібна робота. Та й чи не знищиться підїзд від того носіння? Десь зачепив кут, десь щось розсипав і не зібрав.
Я-то про лебідки знаю )
Але чомусь багатьом просто впадло (доказує практика з сусідами, які переробляли собі дах. Скільки сварилась і доказувала, що вони нищать під'їзд,а для піднімання є лебідки - все одно).

Тепер таких історій ще й з ліфтом не хочеться.
Звичайно дане питання обговорюватиметься між жильцями під'їзду і рішення прийметься більшістю.
І тому якщо їх такий розклад задовольнятиме, то думка декількох імбецилів, яким на всіх пофіг, нікому буде не цікава.

Плюс, читала, що такі речі можна перепрограмовувати. Тобто можна позбавити можливості катати свій зад людям, які забивають на оплату квартплати, в яку входить і сума за користування ліфтом.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
головне не перегружати ліфта.
Во-во, за це і мова.


Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
Співчуваю, якшо квартира ше й 3 кімнатна, наносилися нехіло. Але чи то розумно? носити сотню мішків руками?!
Ми робили все дуже поступово. Тому було переважно не більше двох-трьох мішків за раз.
Плюс завжди робили це дуже акуратно, якщо шо - за собою прибирали.
Бо все таки дуже хвилює те, в яких умовах нам проживати.

Але на жаль не всі такі. Дехто має гроші закупитись багатьма матеріалами зразу, але чомусь економить на тих же ж лебідках, і наймає майстрів, щоб носили. А тим вобше байдуже, як вони це робитимуть, їм тут не жити.

Востаннє редагував Дєцко: 25.05.2015 о 21:41. Причина: Пізніше додано
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2015, 23:58 #2544465   #11
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Контроль-система на ліфт

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис

Плюс, читала, що такі речі можна перепрограмовувати. Тобто можна позбавити можливості катати свій зад людям, які забивають на оплату квартплати, в яку входить і сума за користування ліфтом.
Це точно те саме що й домофон, ключ можна записувати в пам'ять, а можна видаляти. Але якщо сусід зробить собі ключ іншого сусіда який платить то вони їздитимуть обоє, хоч платитиме один. Це буде дуже складно пильнувати.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2015, 08:34 #2544501   #12
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Хто мав справу із контроль-системами на ліфт?

поставити сканер відбитків пальця або сканер сітківки ока. і проблема вирішена
Alfasoft зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2015, 09:02 #2544507   #13
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хто мав справу із контроль-системами на ліфт?

Цитата:
Допис від Alfasoft Переглянути допис
поставити сканер відбитків пальця або сканер сітківки ока. і проблема вирішена
В українських реаліях неадеквати яким не дозволять їздити будуть харкати на зчитувач пальця, в знак помсти або замалюють чимось.
Хоч ціни на них швидко знижуються і скоро це не виглядатиме як жарт.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2015, 15:34 #2544639   #14
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Хто мав справу із контроль-системами на ліфт?

Я в усьому підтримую Дєцко. Теж недавно живу в новобудові (на 6-му поверсі), ліфт ще не запустили - ну це зрозуміло.
Сам теж носив і виносив мішки, також користувався послугами крана (домовився з крановщиком), так як біля мене і надалі ведеться будівництво. Так, важко було, коли носив мішки, але ж не нищив ліфта в першу чергу (мається на увазі перегруз), бо мені ж жити в цьому будинку. І ліфт не запустять, зі слів одного сусіда, аж поки не буде заселено 50 чи 80% жильців (точно не пригадую). І я категорично буду проти запуску зараз ліфта, адже чому хтось має возити мішки і нищити ліфт, в той час як я міг їх поносити. І це не жаба мене давить, а просто треба шанувати те, чим користуєшся.
І на рахунок рекламщиків - задовбали своїми оголошеннями, розклеюють свої оголошення на електричних щитках, там де заборонено. Є для цього на 1-му пов. спеціальна дошка оголошень. Мудаки - одним словом.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:59.