Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Як ви ставитеся до засобів термінової контрацепції?

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.01.2013, 14:26 #2129196   #321
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: РЇРє РІРё ставитеся РґРѕ засобів термінової контрацепції?

Цитата:
Допис від оксана2009 Переглянути допис
andrey_ko, значить з цього можна зробити висновок що секс відбувається тільки в той момент коли жінка готова до зачаття. Інстинкти ніхто не відміняв. В цей період жінка відчуває сильний потяг до чоловіка і тому іженя правильно охарактерезувала цей процес. див.вашу цитату. В таких випадках або народжувати або пити шкідливий постінор.
так з Женіних слів виходить. Про інші способи задовольнити потяг у сексі мені не довелось почути, як і реакцію на такий стан речей другої половини сімейства, навпаки, про спробу взнати це, мені лишній раз нагадано було, яке я бидло )))
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 30.01.2013, 14:36 #2129207   #322
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Як ви ставитеся до засобів термінової контрацепції?

Тему читати вже реально огидно. Причому, незалежно від дописувача. Окстіться,а?
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kykish (30.01.2013)
Старий 30.01.2013, 15:07 #2129225   #323
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь:

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
зніміть окуляри і подивіться навкруги скільки скалічених бродяжних дитячих душ вештається по вулицях міста. де ви грізні противники абортів ? чого не забираєте обірванців додому ? чого не записані в чергу для усиновлення ? чого в дитячий будинок приїжджаєте раз на рік ( то в кращому випадку)? нашо відводите очі коли бачите інвалідів ? де ви всі коли багатодітним сім*ям нема чим поснідати ?
Це ти про себе?
Геніально! То ти наполягаєш на тому, що їх усіх треба було повбивати маленькими?
Цитата народжувати дітей - право, а не обов*язок. не вам вказувати що робити, не вам годувати та виховувати дитину і будь що трапиться , то ніхто нічим не збирається допомагати.
А вбивство - злочин.Чи може постріляти усіх кому більше шестидесяти п"яти років? Їхнє жалюгідне становище не ображає твоїх естетичних і гуманних почуттів?
Цитата так що, шановні моралісти, запхайте свою правильність самі знаєте куди .
Якщо модератор розділу поставив подяку цьому допису, не вважаючи це порушенням правил, то я зобов"язана відповісти на це окремо.
Моя позиція в даному питанні є принциповою і я буду відстоювати її, бо людське життя є єдиною справжньою цінністю в цьому світі. Як би не сходили піною любителі сексу без зобов"язань, вбивство завжди залишиться вбивством , як би його не завуальовували і маскували. Знайти виправдання вбивствам дітей, які не здатні себе захистити, ти не можеш і через це твоє справжнє нутро лізе на зовні переходом на підзаборний епістолярний жанр .
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (30.01.2013)
Старий 30.01.2013, 15:19 #2129234   #324
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Як ви ставитеся до засобів термінової контрацепції?

Модераторами даного розділу є:
Mr.Player, ШТЕУД, дядя Вітя, StealZ
Так що давайте без лишніх звинувачень

А взагалі, дійсно, тема на цій стадії, яка є зараз давно вичерпала себе, і ті хто далі спорять - або сваряться з своїми "опонентами" або по-колу твердять своє.
Всі ми (здебільшого) дорослі, приймаємо рішення і відповідаємо за них самостійно, тому пропоную залишитись при своїх думках, а хто щось корисне з цього почерпнув - тому і добре.

Дозволю відкланятись собі першим з цієї теми
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 30.01.2013, 15:26 #2129243   #325
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Як ви ставитеся до засобів термінової контрацепції?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Модераторами даного розділу є:
Mr.Player, ШТЕУД, дядя Вітя, StealZ
Так що давайте без лишніх звинувачень
Так, як кнопки офтопу нема, перепрошую тут, адже я не знала, що закривати доступ до тем мають право всі модератори не залежно від розділів які курують.
Іра зараз поза форумом  
Старий 30.01.2013, 15:27 #2129244   #326
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Типово Відповідь: Як ви ставитеся до засобів термінової контрацепції?

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Тему читати вже реально огидно
И кому за то сказать спасибо...?
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Подякував(ла):
оксана2009 (30.01.2013)
Старий 30.01.2013, 15:35 #2129246   #327
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Як ви ставитеся до засобів термінової контрацепції?

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
И кому за то сказать спасибо...?
якшо знайдеш хоч один толерантний і неемоційний допис - дякуй автору. Але то навряд. Всі як показилися і втратили лице.
Джалка зараз поза форумом  
Старий 30.01.2013, 15:39 #2129248   #328
zabo
 
Аватар для zabo
Типово Відповідь: Як ви ставитеся до засобів термінової контрацепції?

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
якшо знайдеш хоч один толерантний і неемоційний допис - дякуй автору. Але то навряд. Всі як показилися і втратили лице.
Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
мова про постінор ?

такі препарати призводять до гормонального збою і взагалі бажано їх не вживати. призначені для крайніх випадків, а не для регулярного вживання.
Єдиний допис по темі
zabo зараз поза форумом  
Старий 30.01.2013, 16:16 #2129284   #329
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Як ви ставитеся до засобів термінової контрацепції?

Задовбало. Тема переросла в ніпрошо. Обливайтесь какашками далі в приваті.
Закрито!
StealZ зараз поза форумом  
Подякували 2:
ats295 (30.01.2013), Джалка (30.01.2013)
Зачинена тема

Мітки
контрацепція, наслідки, таблетки



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:55.