Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 25.10.2015


Результати опитування: Кого з пропонованих кандидатів Ви підтримаєте на виборах міського голови Тернополя 25 жовтня 2015 ро
БЛІХАР Володимир - партія "Громадський рух "Народний контроль" 4 3.17%
ВІТВІЦЬКИЙ Олег - партія "Українська Галицька Партія" 1 0.79%
ВОНС Ігор - партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 5 3.97%
КІНАШ Роман - самовисунення 0 0%
ЛАНДЯК Петро - партія "Громадянська позиція" 14 11.11%
МУЦ Орест - партія "Соціально-християнська партія" 1 0.79%
НАДАЛ Сергій - партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" 24 19.05%
ПАСТУХ Тарас - партія "Об'єднання "Самопоміч" 17 13.49%
ПІВТОРАК Святослав - партія "Радикальна партія Олега Ляшка" 1 0.79%
РАТУШНЯК Михайло - партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 6 4.76%
ЦАРИК Руслан - партія "Нові обличчя" 0 0%
ще не визначився, але планую іти на вибори 12 9.52%
не підтримую жодного кандидата (проти всіх) 26 20.63%
не піду на вибори, бо не хочу 12 9.52%
не піду на вибори, бо не маю змоги (немає 18 років, не прописаний та ін.) 3 2.38%
Голосували: 126. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.10.2015, 17:46 #2580855   #1
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Отож, 25 жовтня 2015-го року на посаду міського голови Тернополя вибиратимемо з-поміж 11 кандидатів:

  1. Бліхар Володимир - партія "Громадський рух "Народний контроль"
  2. Вітвіцький Олег - партія "Українська Галицька Партія"
  3. Вонс Ігор - партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  4. Кінаш Роман - самовисунення
  5. Ландяк Петро - партія "Громадянська позиція"
  6. Муц Орест - партія "Соціально-християнська партія"
  7. Надал Сергій - партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
  8. Пастух Тарас - партія "Об'єднання "Самопоміч"
  9. Півторак Святослав - партія "Радикальна партія Олега Ляшка"
  10. Ратушняк Михайло - партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
  11. Царик Руслан - партія "Нові обличчя"


Додано через 10 годин 1 хвилину
ап!

Востаннє редагував FortYear: 05.10.2015 о 07:06. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 17.10.2015, 00:52 #2584411   #21
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
Ці два відео на ютюб залиті різними користувачами, але якщо ви їх уважно переглянете, то вам стане ясно, що їх робила 1 людина і на чиє замовлення Умнічка Серйожа, гарно полив, нічого не скажеш. Не одними майданчиками, так так.
Та то з перших секунд видно ))
Цей голос часто озвучує відеоролики Свободи і Надала.
pberit зараз поза форумом  
Старий 18.10.2015, 15:53 #2584777   #22
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата Казали мені, що Бліхар нормальний мужик. Сам бізнес веде, в економіці розбирається
Пантера, свят, свят, свят......
схеми він мабудь у батька успадкував як бізнес вести) батько крім медичної діяльності має купу ще всяких джерел прибутку. один з них фабрика ялинкових іграшок і контрабанда їх в Європу
Мановар зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winston (21.10.2015)
Старий 20.10.2015, 13:22 #2585246   #23
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Хтось може пояснити нащо так тупо палитися, як це зробив Ратушняк, розвішавши свої плакати, де він сфотканий із Ярошем і відповідним написом (типу - мене підтримують бійці)?
Вчора бачив як пенсіонери клеїли купу плакатів в Центрі, прямо на стінах, а сьогодні що, зривати будуть? Бо по УХ-радіо чув заяву представника ПС на Тернопільщині, що ПС не підтримує жодного кандидата і ті плакати є брехливими.

Маючи підтримку всього пари відсотків жителів Тернополя, який сенс поважній людині так ганьбитися в очах друзів, близьких, рідних? Ради ще одного відсотка? Так і той відсоток навряд чи буде, раз брехня викрилася.
Новак зараз поза форумом  
Старий 20.10.2015, 13:52 #2585254   #24
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Я би питання поставив ще радикальніше - нафіга йому взагалі балотуватися? Він вже стільки разів це робив, ну не голосують за тебе люди, для чого даремно гроші витрачати?
Дратують і наші органи правопорядку - чому нічого не роблять коли машини з агітацією стоять явно порушуючи ПДР?
pberit зараз поза форумом  
Старий 20.10.2015, 14:42 #2585275   #25
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата
Допис від Apocrypha Переглянути допис

Ратушняк трохи туповатий, а ще в нього колись були проблеми з наркотою. Колись наші Тернопільські діячі їздили в Карпати, там був Ратушняк (і багато іншої "еліти"), в той час в мене склалась певна думка про нього.
той Ратушняк до якого ти їздив в Карпати і він тебе кинув з наркотою, давно живе з сім"єю в Італії і до Тернополя немає ніякого відношення ... у тебе в методичці каша )

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Apocrypha Переглянути допис
Не голосую, бо нема такої можливості.
а за "Единую Россию" і МедведПута є можливість ? )

Востаннє редагував qazwsx321: 20.10.2015 о 14:43. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 20.10.2015, 14:55 #2585282   #26
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
той Ратушняк до якого ти їздив в Карпати і він тебе кинув з наркотою, давно живе з сім"єю в Італії і до Тернополя немає ніякого відношення ... у тебе в методичці каша )

Додано через 4 хвилини


а за "Единую Россию" і МедведПута є можливість ? )
Це було десь в 2001-2002 (можливо раніше, я був малий ще) році. І їздив я не до нього в Карпати, а разом з ним, в великій групі людей. Його звали Михайло Ратушняк і він дуже похожий на пана Ратушняка, тому що він...drum roll...Михайло Ратушняк.

І ні, я не за єдинососов. До чого тут Путло і ко. я не збагну.

P.S. Я на Госдєп і Моссад працюю.
Apocrypha зараз поза форумом  
Старий 21.10.2015, 10:39 #2585491   #27
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
За своєї памяті пам'ятаю тільки одного мера який просидів два терміна- це Негода
А Кучеренко ?

Додано через 21 хвилину
Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
Пантера, свят, свят, свят......
схеми він мабудь у батька успадкував як бізнес вести) батько крім медичної діяльності має купу ще всяких джерел прибутку. один з них фабрика ялинкових іграшок і контрабанда їх в Європу
А чим тоді діючий мер кращий ? Там теж батьки медики і чудово знають що таке хабарі. Але можливо в нього більше інтелектуальних здібностей, чим просто намалювати тризуб на дошці в школі ))))

P.S. я знаю декількох людей які взагалі з батьками не спілкуються, а батьки мають все. Просто життєві позиції різні. Аналізуючи сина не варто дивитись на батька IMO

Востаннє редагував Winston: 21.10.2015 о 10:39. Причина: Пізніше додано
Winston зараз поза форумом  
Старий 21.10.2015, 11:55 #2585517   #28
Stefa
Учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Ще не знаю чи буду за когось голосувати чи проти всіх.
Трохи розізлило те, що останні кілька днів на ю тубе в кожному відео від мультфільма до політичних телепередач - реклама Ігоря Вонса, але зате знайшла відео з якого можна зрозуміти наміри кандидата.
https
Stefa зараз поза форумом  
Старий 21.10.2015, 21:36 #2585688   #29
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата Але можливо в нього більше інтелектуальних здібностей, чим просто намалювати тризуб на дошці в школі )
то не про бліхара точно
Мановар зараз поза форумом  
Старий 21.10.2015, 22:27 #2585698   #30
Yura495397
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Швидше би та неділя, а то вже даха їде від тої реклами. Зайшов до магазину за хлібом, а там де не глянеш всюди вічний кандидат - ратушняк, вийшов з магазину - відомий борець з корупцією (особливо останні 5-6 міс) - вонс, сів в машину, їду- гідний мер, але хреновий депутат - пастух, а за ним бл.ть ці любителі надала, не кажучи за мільйонерів, які замість збільшити своїм працівникам зарплати бухають мільйони в партії і вічно кудись не попадають.( ландяк то другий не прохідний, а бліхар то новачок тіко починає в то болото лізти)

Ще мені дуже цікаво чи на округах хоть якісь кандитати в депутати проводять зустрічі з виборцями ...????

Чи та як в мене тупо валять мукулатуру
Yura495397 зараз поза форумом  
Подякували 5:
barvik777 (22.10.2015), Мановар (21.10.2015), Пантера (22.10.2015), igorslf (22.10.2015), Leopold (22.10.2015)
Старий 22.10.2015, 19:33 #2585981   #31
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

ті ,що в інтернет рекламуються по сайтах хоч паперу не пересирають, екологію зберігають.

доречі, як вам кандидат комік Гевко на депутати обласної ради?
igorslf зараз поза форумом  
Старий 22.10.2015, 19:52 #2585993   #32
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата
Допис від Yura495397 Переглянути допис
Швидше би та неділя, а то вже даха їде від тої реклами. Зайшов до магазину за хлібом, а там де не глянеш всюди вічний кандидат - ратушняк, вийшов з магазину - відомий борець з корупцією (особливо останні 5-6 міс) - вонс, сів в машину, їду- гідний мер, але хреновий депутат - пастух, а за ним бл.ть ці любителі надала, не кажучи за мільйонерів, які замість збільшити своїм працівникам зарплати бухають мільйони в партії і вічно кудись не попадають.( ландяк то другий не прохідний, а бліхар то новачок тіко починає в то болото лізти)

Ще мені дуже цікаво чи на округах хоть якісь кандитати в депутати проводять зустрічі з виборцями ...????

Чи та як в мене тупо валять мукулатуру
ну крім мукулатури, які вони файні чесні та працьовиті, про зустріч та програми кандидатів ще не чув..

А що щоб стати депутатом потрібно щей зустрічі з виборцями проводити ??

фото чіпляють по підіздах , а про зустріч де і коли ,ще небачив .. Написаного БУДУ чесним кандидатам сьогодні достатньо я так розумію .

Невже вони мають виборців за наївних людей щоб повірити таким словам
NEXT зараз поза форумом  
Старий 22.10.2015, 20:23 #2586007   #33
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Бульвар Куліша робить…дитячі майданчики бачу…на слідуючий рік обіцяє зробити порядок в дворах
Садочок відкрив на Куліша(сто років був закритий)…сусідська дитина має де ходити
Говорив з багатьма всі за теперішнього, бо дійсно в Тернополі щось зробив(порівнюючи з попередніками)…
ну хто з нас без гріха? є й перегиби
…на ЖД дозволив якусь муйню збудувати…жлоби і рагулі…спортив весь вигляд, мені то дуже не сподобалося…тай фонтани в центрі якісь простяцкі…можна булоб фантазію включити, все таки обласне місто...але то таке...
Виберем нового, втратимо рік поки поставить своїх, ще рік поки вивчить всі схеми...

Міняти шило на мило не буду…хай буде той що є…
Benjamin зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (22.10.2015)
Старий 22.10.2015, 21:18 #2586025   #34
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Ви тільки подивіться як на ТВ 4 зараз заливають Самопоміч, в час коли Провінційні вісті мають йти,

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Бульвар Куліша робить…дитячі майданчики бачу…на слідуючий рік обіцяє зробити порядок в дворах
Садочок відкрив на Куліша(сто років був закритий)…сусідська дитина має де ходити
Говорив з багатьма всі за теперішнього, бо дійсно в Тернополі щось зробив(порівнюючи з попередніками)…
ну хто з нас без гріха? є й перегиби
…на ЖД дозволив якусь муйню збудувати…жлоби і рагулі…спортив весь вигляд, мені то дуже не сподобалося…тай фонтани в центрі якісь простяцкі…можна булоб фантазію включити, все таки обласне місто...але то таке...
Виберем нового, втратимо рік поки поставить своїх, ще рік поки вивчить всі схеми...

Міняти шило на мило не буду…хай буде той що є…
Я так само думаю коли йду по вул миру новим сквером, але коли щойно дивсюся наступний ролик на ТВ 4 після заливки самопомочі (що садовий агент кремля), показують як надал каже що камінський не брав і додають приховане відео коли камінський бере пачку 500-ток, щось вже не знаю чи то за надала чи то за пастуха чи ні за того ні за того.

враховуючи вищевикладене виникло ще питання, що не стосуються виборів, про схожість ТВ 4 з онлайн каналом "для дорослих". таке собі змінне домінування при зміні сюжетів.

Востаннє редагував igorslf: 22.10.2015 о 21:23. Причина: Пізніше додано
igorslf зараз поза форумом  
Старий 24.10.2015, 13:18 #2586364   #35
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
то не про бліхара точно
За нього я і не збирався голосувати (крім випадку що він у другому турі проти Надала) ))) Просто цікаво було читати думки в стилі який батько такий і син 100%.

Додано через 23 хвилини
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Бульвар Куліша робить…дитячі майданчики бачу…на слідуючий рік обіцяє зробити порядок в дворах
Садочок відкрив на Куліша(сто років був закритий)…сусідська дитина має де ходити
Говорив з багатьма всі за теперішнього, бо дійсно в Тернополі щось зробив(порівнюючи з попередніками)…
ну хто з нас без гріха? є й перегиби
…на ЖД дозволив якусь муйню збудувати…жлоби і рагулі…спортив весь вигляд, мені то дуже не сподобалося…тай фонтани в центрі якісь простяцкі…можна булоб фантазію включити, все таки обласне місто...але то таке...
Виберем нового, втратимо рік поки поставить своїх, ще рік поки вивчить всі схеми...

Міняти шило на мило не буду…хай буде той що є…
Прикольно ))) Мер розвиває СВІЙ заводик бруківочний. Чисто випадково, напевно, виграв і тендер щоб саме його бруківку ставили ЗА БЮДЖЕТНІ ГРОШІ ))) А якби він був власником асфальтного то і афальт всюди би ставили "ДЛЯ ЛЮДЕЙ", а не для того щоб банально заробити ))) І саме головне що ту бруківку ліплять всюди де треба І НЕ ТРЕБА, в багатьох місцях і асфальт був далеко не в критичному стані, але ж продавати певний обсяг треба ))) Хоча це все не критично, заробляє та й заробляє, але в додаток ще й ловлять замісників хабарників - напевно маловато їм...

Востаннє редагував Winston: 24.10.2015 о 19:50. Причина: Пізніше додано
Winston зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (24.10.2015), ternopil1 (24.10.2015)
Старий 24.10.2015, 21:08 #2586467   #36
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
rrrmobil (25.10.2015), ternopil1 (24.10.2015)
Старий 24.10.2015, 22:00 #2586490   #37
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата І саме головне що ту бруківку ліплять всюди де треба І НЕ ТРЕБА, в багатьох місцях і асфальт був далеко не в критичному стані, але ж продавати певний обсяг треба ))) Хоча це все не критично, заробляє та й заробляє, але в додаток ще й ловлять замісників хабарників - напевно маловато їм...
100% Незрозуміло для чого було зривати асфальт на набережній (від причалу до церкви) коли на відрізку трохи далі острівця і до пивзаводу можна реально ноги поламати. Тай з ціною питання є - в 20Хв була стаття, що кошторис встеленої Надалом бруківки складає приблизно 1000 грн. за м/кв. Тобто заробіток подвійний.
Хоча, трнеба сказати, надаловська бруківка магічно діє на надалососів - готові пробачити все, що завгодно. Страшно уявити , що буде "встеляти" наступний мер...
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winston (24.10.2015)
Старий 24.10.2015, 22:42 #2586511   #38
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата А якби він був власником асфальтного то і афальт всюди би ставили
так вроді і має частку на асфальтовому)
Мановар зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 01:12 #2586553   #39
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
100% Незрозуміло для чого було зривати асфальт на набережній (від причалу до церкви) коли на відрізку трохи далі острівця і до пивзаводу можна реально ноги поламати. Тай з ціною питання є - в 20Хв була стаття, що кошторис встеленої Надалом бруківки складає приблизно 1000 грн. за м/кв. Тобто заробіток подвійний.
Хоча, трнеба сказати, надаловська бруківка магічно діє на надалососів - готові пробачити все, що завгодно. Страшно уявити , що буде "встеляти" наступний мер...
Хриновий асфальт там був, на наступний рік робитимуть в сторону пивзаводу. Стосовно цін то журналістам в ТМР сказали що метр бруківки коштує 500-550 але вони дофантазували до 1000. Але наші люди більше люблять скандали ніж факти, то нехай їм так буде. Головне щось ніхто не вираховує собівартість Опілля яке нам продає кандидат Пастух але то таке, то ж не з бюджету гроші.
І саме головне не тупа критика, а те що ви не пропонуєте альтернативи. Кажіть за кого голосувати, пару годин до виборів!
pberit зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 08:37 #2586584   #40
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Ха,а на дільницях це десь зазначено :
Цитата Пам'ятайте, що за фотографування бюлетня - штраф від 3 до 8 тис.
хамід зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:20.