Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.05.2014, 08:45 #2391592   #101
yura
 
Аватар для yura
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Був декілька днів назад в Польші, дійсно зараз не дуже вигідно.
Не розумію як, але той же Зелмер і польський ЛЖ зараз в Україні коштує дешевше (в інтернет магазинах суттєво дешевше). Мабуть є ще старі залишки і не всі підняли по новому курсу. В Польщі при оплаті карткою Приват 3,98 курс був.
Ковбаса/Сир/Йогурти не вигідно стало купувати - зараз Українського виробника на порядок дешевші.

Тому рекомендую всім підтримувати вітчизняного виробника, я думаю в майбутньому є всі шанси догнати по якості польські товари.
По такс фрі: Глобал Блу і Премєр Такс Фрі повертают лише 13-14% провірено особисто дуууже багато разів....
yura зараз поза форумом  
Подякували 2:
kerrigan (13.05.2014), xiders (14.05.2014)
Старий 01.06.2014, 18:39 #2401605   #102
Anshem
 
Аватар для Anshem
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

В цій темі буваю рідко, але на одну з фраз дам чітке заперечення:
Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
...І НІЯКИХ РУКОПИСІВ. Все має бути друковане...
Вчора їхав через TAX FREE з написаною від руки фактурою (вже не вперше, хто не вірить - можу викласти скан), перед тим зареєстрував її через електронний сервіс https://granica.gov.pl/TaxFree/rachunek.php?v=pl , щоб в черзі довго не стояти (переважно на Краковці там її взагалі немає, або найменша). Митник кинув номер фактури, номер мого паспорта, прибив на звороті фактури дві печатки навіть не оглянувши товар, і сказав "до відзеня".
Через декілька днів з магазину на електронку мені приходить лист про те, що можу при нагоді заїхати і забрати свої гроші. І повторюся - це не одиничний випадок.
Хто їде з планшетом, ноутом, телефоном - електронну реєстрацію можна зробити зразу ж на митному переході (якщо цього не встигли зробити раніше). Принаймні в Краковці - 100%, в них по території працює Wi-Fi Hotspot, який зразу викидає сторінку реєстрації фактури TAX FREE. Перевірено вчора 31.05.2014р.
Anshem зараз поза форумом  
Подякували 2:
hunter07 (01.06.2014), Romko_7 (01.06.2014)
Старий 01.06.2014, 20:40 #2401642   #103
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

раніше на курсі було вигідно. а зараз то та сама ціна.
leyo зараз поза форумом  
Старий 02.06.2014, 19:27 #2402137   #104
Bosco
Учасник
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Всім привіт,дякую автору за цікаву тему.
Хто знає де в Польщі є спеціалізований магаз. чи гуртовня по побутові хімії та обладнанням для хімчистки ????
Bosco зараз поза форумом  
Старий 03.06.2014, 09:30 #2402362   #105
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Anshem Переглянути допис
В цій темі буваю рідко, але на одну з фраз дам чітке заперечення:

Вчора їхав через TAX FREE з написаною від руки фактурою (вже не вперше, хто не вірить - можу викласти скан), перед тим зареєстрував її через електронний сервіс https://granica.gov.pl/TaxFree/rachunek.php?v=pl , щоб в черзі довго не стояти (переважно на Краковці там її взагалі немає, або найменша). Митник кинув номер фактури, номер мого паспорта, прибив на звороті фактури дві печатки навіть не оглянувши товар, і сказав "до відзеня".
Через декілька днів з магазину на електронку мені приходить лист про те, що можу при нагоді заїхати і забрати свої гроші. І повторюся - це не одиничний випадок.
Хто їде з планшетом, ноутом, телефоном - електронну реєстрацію можна зробити зразу ж на митному переході (якщо цього не встигли зробити раніше). Принаймні в Краковці - 100%, в них по території працює Wi-Fi Hotspot, який зразу викидає сторінку реєстрації фактури TAX FREE. Перевірено вчора 31.05.2014р.
Щоб давати чітке заперечення потрібно уважно читати те, що заперечуєш
Друже, ми говоримо про ГЛОБАЛ БЛУ, а не просте такс фрі, це для початку.
Глобал блу всі зареєстровані одразу і на митниці ти йдеш без черги
І за таксою не потрібно їхати в магазин купівлі, дуже зручно, адже не завжди ти маєш можливість вернутись в точку купівлі.
Гроші самі вертаються на картку зарегану в системі.
Ну і в тему про досвід

Картка робить блискавичним процес оформлення, відмітки на митниці та повернення кошти одразу в Україну або налом в будь-якому ГБ.

Востаннє редагував mZiG: 03.06.2014 о 09:50.
mZiG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (03.06.2014)
Старий 03.06.2014, 09:50 #2402368   #106
Anshem
 
Аватар для Anshem
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Щоб давати чітке заперечення потрібно уважно читати те, що заперечуєш
Друже, ми говоримо про ГЛОБАЛ БЛУ, а не просте такс фрі...
Вибачайте, не зауважив, що мова виключно про глобал блу. Дійсно, круто, якщо гроші падають на карточку. Але є одне маленьке "але" - глобал блу по нулях працювати не буде, а тому повертають вони не 23%, а максимум 16%. Той же калькулятор http://www.globalblue.ru/customer-se...nd-calculator/ видає з 1000 зл покупки тільки 136 зл повернення, а це всього 13,6%.
Ваша інформація дійсно корисна, дякую. Але я б ще додав - на магазинах з глобал блу наклейка голуба http://www.globalblue.com/config/art...e_new_logo.png , зелені наклейки TAX FREE https://sklep.sportprofit.pl/public/assets/tax_free.jpg в Польщі означають повернення 23% від покупки. Забирав для себе і для друзів в самих бутіках.
Якщо на магазині є 2 наклейки, то продавцю потрібно зауважити, яка саме система повернення вам потрібна...

Принаймні у Польщі не всі магазини працюють з Глобал Блу, а товар хочеться купувати різний

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Глобал блу всі зареєстровані одразу і на митниці ти йдеш без черги
Я б сказав - майже без черги, тобто по стандартному пасу електронного сервісу, тому що судячи з Вашого формулювання - хто має фактуру Глобал Блу - той їде, обминаючи всі черги - глобал блу особливих преференцій на кордоні не має.

Востаннє редагував Anshem: 03.06.2014 о 13:01.
Anshem зараз поза форумом  
Старий 03.06.2014, 15:26 #2402471   #107
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Anshem Переглянути допис

Я б сказав - майже без черги, тобто по стандартному пасу електронного сервісу, тому що судячи з Вашого формулювання - хто має фактуру Глобал Блу - той їде, обминаючи всі черги - глобал блу особливих преференцій на кордоні не має.
На багатьох пасах різних КПП пише Е і Глобал обслуговуються поза чергою.
Тепер про 23.
23% це аналог нашого ПДВ. 23 % чистих це на товари, які вигтовленіабо імпортовані в Польшу із-за меж ЕС. Але є товари, які продаються в Польші, але не є імпортованими, завезлись згідно умов "вільної торгівлі", а ПДВ (ВАТ) в різних країнах різний, калькулятори працюють за середнім "%".
Показовим є чек з Ашану. там навпроти кожної позиції є літери A.B.C. і за кожну позицію різний ВАТ... не залежно чи це глобал чи національний. Бо товар з різних кутків ЄС. Але це все нудна теорія.
Наприклад дитячі возики куплені в одному і тому самому магазині мають 23 і 16% бо один з них вигтовлений в Польші, інший на Чехах...якось так. Калькулятор працює по мінімалці..бо за завищений % ти ніколи не подасиш до суду... нє?
Ну і інший варіант, куплені речі в Італії, а ВАт ти вертаєш в Польші. Варіантів багато

Востаннє редагував mZiG: 03.06.2014 о 15:38.
mZiG зараз поза форумом  
Старий 03.06.2014, 15:45 #2402477   #108
Anshem
 
Аватар для Anshem
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
На багатьох пасах різних КПП пише Е і Глобал обслуговуються поза чергою
Було б цікаво побачити таку ситуацію: авто заїхало на пункт переїзду кордону з польської сторони, там є декілька черг по 15-20 авто (в т.ч. на обох пасах TAX FREE), а власник витягує через віконце авто фактуру глобал блу і каже "я з Глобал Блу - я без черги" і обминає всіх.
Ви ж, як досвічений подорожуючий, самі знаєте, що так не буває. Тому давайте будемо людям давати реальні поради для реальних подій, якими скористається більшість, а не поради для одиничних ситуацій, які знадобляться декільком людям.
Щодо Вашої карти глобал блу - поважаю, що вмієте використувати усі принади цього сервісу. Проте, таких карток в Тернополі є десяток-другий, в Україні - можливо декілька тисяч. А з Тернополя на закупи їздять сотні людей кожного тижня, з яких десятки по першому разу.
Тому давайте будемо реалістами, допомагатимемо їм з елементарними порадами. Такою є моя думка. Хочете заперечити - пишіть...
Anshem зараз поза форумом  
Старий 03.06.2014, 16:18 #2402492   #109
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Anshem Переглянути допис
Було б цікаво побачити таку ситуацію: авто заїхало на пункт переїзду кордону з польської сторони, там є декілька черг по 15-20 авто (в т.ч. на обох пасах TAX FREE), а власник витягує через віконце авто фактуру глобал блу і каже "я з Глобал Блу - я без черги" і обминає
ВЕЛКАМ ту КПП Грушів ( я кордон за 10-15 хв проходжу, як їх так і наш чек в сумі).
На колії Такс фрі є дві полоси.
1 загальна ,
2-га для Е і Глобал ( тобто стоїть черга, а повз їдуть авто зупинився, 30-60 сек і поїхав).
Краковець чи Шегині...це не весь кордон.
Те саме зараз пробують на Раві


пс

Вчитись і рости потрібно до кращого..

Востаннє редагував mZiG: 03.06.2014 о 16:31.
mZiG зараз поза форумом  
Старий 03.06.2014, 18:22 #2402569   #110
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Складно висловлюєтеся, киньте ссилку, де ту картку взяти і як нею користуватися? Чим голубі магазинчики від зелених відрізняються?
 
Старий 03.06.2014, 19:06 #2402604   #111
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

http://www.globalblue.com реєструйтесь, карта прийде поштою.
різниця між синіми і зеленими. зелені макс 23% вертають, але в місці продажу. сині макс 19% але гроші можна забрати як в пунктах продажу, так і в представництвах (що є практично на всіх пп) так і на звичайну карту, їхати в точку продажу не обовязково.
карта глобал пришвидчує бюрократію і ідентифікацію.

часто ви або друзі їздите в одне місце, ваш зелений. подорожуєте - глобал

Востаннє редагував mZiG: 03.06.2014 о 19:13.
mZiG зараз поза форумом  
Подякували 3:
Romko_7 (03.06.2014), tapac_ko (24.07.2014), zaharys (04.06.2014)
Старий 03.06.2014, 19:35 #2402615   #112
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
http://www.globalblue.com реєструйтесь, карта прийде поштою.
різниця між синіми і зеленими. зелені макс 23% вертають, але в місці продажу. сині макс 19% але гроші можна забрати як в пунктах продажу, так і в представництвах (що є практично на всіх пп) так і на звичайну карту, їхати в точку продажу не обовязково.
карта глобал пришвидчує бюрократію і ідентифікацію.

часто ви або друзі їздите в одне місце, ваш зелений. подорожуєте - глобал
Дякую, замовлю синю. Дуже часто затарюватись не збираюся, а пару разів на закупи поїду.
 
Старий 03.06.2014, 21:02 #2402666   #113
Anshem
 
Аватар для Anshem
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
ВЕЛКАМ ту КПП Грушів ( я кордон за 10-15 хв проходжу, як їх так і наш чек в сумі).
На колії Такс фрі є дві полоси.
1 загальна ,
2-га для Е і Глобал ( тобто стоїть черга, а повз їдуть авто зупинився, 30-60 сек і поїхав).
Краковець чи Шегині...це не весь кордон.
Те саме зараз пробують на Раві
пс

Вчитись і рости потрібно до кращого..
Два окремих паси є і в Краковці, до якого спокійно їду по автобану, та й в Україні до Львова по нормальній дорозі, і ще 50 км економлю. Їздив через Грушів не один раз, був там буквально на другий день після відкриття, напевно одним з перших тернополян, які там проїжджали, тут на форумі описав вже багато ще в минулому році про Грушів. Так що нічого нового Ви не відкрили...
А стосовно вчитися і рости до кращого - дійсно бажаю всім.
Тільки от запитайте в паралельній темі перевізників, куди люди їздять на закупи, і через які пункти переїжджають. Повторю ще раз - давайте допоможемо порадами більшості громадян, де і що вигідніше купити, і як можна кошти повернути без особливих проблем.
Більше цього питання зачіпати в темі не буду, тому що навіть в наших дописах-суперечках читачі форуму напевно почерпнули багато корисної інформації.
Всім бажаю гарних закупів, хороших вражень від сусідніх європейських країн та відсутності черг на кордонах.
Anshem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mZiG (03.06.2014)
Старий 03.06.2014, 21:52 #2402701   #114
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Люди їздять на закупи, туди, кули везе перевізник))) переважно вони диктують... а тут, я так думаю, сидять... ммм... індивідуали))).
Я зараз підсів на інтернет закупи на а/с в Замості.
mZiG зараз поза форумом  
Старий 04.06.2014, 08:21 #2402791   #115
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Зареєструвався, вказав свою картку, на яку перекидати відшкодування, чекаю на картку синювату.

Тепер достатньо в магазині (на якому буде позначка блю) при розрахунку показати синю картку, чи це вже на митниці оформляється? Як виглядає процедура?
 
Старий 04.06.2014, 15:28 #2402967   #116
Anshem
 
Аватар для Anshem
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

якщо можна, конкретніше про ці закупи. дякую.
Anshem зараз поза форумом  
Старий 05.06.2014, 09:51 #2403270   #117
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

http://www.globalblue.ru/customer-se...shopping-faqs/
Якщо літаєте то. при купівлі картку предявити, продавець її або сканує або вводить номер. на митниці проштамповуєте. далі в нейтральній зоні переважно є пункти ГБ. Забираєте гроші.
Якщо їдете або якось інакше
то проштамповану декларацію заказним листом/електронкою на їх адресу і гроші приходить на картку.
або з проштампованою декларацією в будь-якому пункті ГБ потім

Додано через 5 хвилин
http://www.globalblue.ru/customer-se...9FRc1VDrthm9hi

Востаннє редагував mZiG: 05.06.2014 о 09:51. Причина: Пізніше додано
mZiG зараз поза форумом  
Подякували 2:
Anshem (05.06.2014), Romko_7 (14.06.2014)
Старий 13.06.2014, 16:42 #2406475   #118
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Любі, хто часто їздить в Польшу, і знає де є біля Жешува або Перемишля гуртовня побутової хімії, і підгузків?

Чи таке ніхто не здає?
patty smith зараз поза форумом  
Старий 13.06.2014, 21:04 #2406578   #119
FRANEK
Учасник
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від patty smith Переглянути допис
Чи таке ніхто не здає?
Скоріше друге, не здає(()))))
FRANEK зараз поза форумом  
Старий 14.06.2014, 10:24 #2406833   #120
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Вот засранці
Хотілось собі затаритись Passion Gold.
patty smith зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:57.