Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.04.2011, 13:57 #1635656   #201
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Підкажіть де можна замінити динамік ноутбука lenovo g530-3a. Ну і глянути ще треба на роботу вентиляторів, бо щось почав більше грітися.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2011, 23:00 #1668334   #202
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

З стаціонарним компом щось сталося,не загружається ОС ХР3 ні в одному варіанті.
При використанні консолі відновлення результат також незадовільний (((
Помітив що після команди fixmbr що там щось пошкоджено,
але операцію виконує до кінця.Но ОС згодом все рівно не загружається.
Дальше класика "шо делать?",а ще не хочеться переставляти windows по-перше
ну і стан вірчестера хвилює,йому уж 5 років.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2011, 23:18 #1668362   #203
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

не загружається - питання розтяжиме.
як не загруається? зависає? перезавантажується?
може бути синій екран (зажми f8 і вибери "отключить автоматическую перезагрузку"), тоді може щось і буде ясно
KVM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2011, 23:41 #1668387   #204
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Так видає повідомлення про неможливість загрузки та варіанти,
потім при початку загрузки еа секундочку синеньке усе і перезагрузка (((
По f8 видає список пристроїв,флоп хард та сдрум про перезагрузку не бачу.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2011, 12:43 #1668698   #205
psih
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

В мене ситуація така: нетбук acer aspire one d250. мав місце перегрів.після того нетбук стартуе(горить лампочкка вкл. ,кулер шумить). і мертво. носив на авалон,за місяць часу пробували чіпи міняти,біос шити...всеодно мертво.мости робочі,окремо всі деталі робочі як мені сказали. проблема - розшарування материнки.де саме їм шукати влом. підкажіть будь ласка, хто і за якук суму тим може занятись,або куприти бук в такому стані як він є??
psih зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2011, 14:00 #1668759   #206
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Так видає повідомлення про неможливість загрузки та варіанти,
потім при початку загрузки еа секундочку синеньке усе і перезагрузка (((
По f8 видає список пристроїв,флоп хард та сдрум про перезагрузку не бачу.
перше Ф8 це ти вибираєш з чого грузитись (це специфіка твого біосу).
вибирай з вінта.
далі знов тисни Ф8 і тобі буде список варіантів загрузок. вибери типу "відключити автоматичну перезагрузку при невдалому старті" (як правило пункт знаходиться 4-м знизу по списку).
діла буде "синє" смерті вікно.
там буде код помилки (бсод).
скинеш його на іншому компі в інтернет (гугл) або сюда і скажемо в чому проблема.

але думающо два варіанти спершу варто зробити: 1) прогнати память мемтостом 2) прогнати вінт Регенератором.

чомусь думаю що саме беди на вінті є причиною мертвого екрану. Регенератор відновить (якщо програмні беди) і повинно працювати.

З.І. або завезти на діагностику на сервіс. (ну і у нас діагностика безкоштовна)
MrDem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
хамід (06.06.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 06.06.2011, 16:06 #1668856   #207
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Була помилка unmountable_boot_volume,
порився в мережі і віднайшов дієву поміч в консолі відновлення:
1. chkdsk
2. fixmbr
3. exit

потім системник подумав цілу хвилину
та видав стартове вікно ОС !!!
Спасибі за поради,а з вінтом навідаюсь до MrDem,бо ж писало що там є помилки,
але то згодом,коли пройде ейфорія )))
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2011, 12:18 #1677116   #208
Тяпа
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата
Допис від psih Переглянути допис
В мене ситуація така: нетбук acer aspire one d250. мав місце перегрів.після того нетбук стартуе(горить лампочкка вкл. ,кулер шумить). і мертво. носив на авалон,за місяць часу пробували чіпи міняти,біос шити...всеодно мертво.мости робочі,окремо всі деталі робочі як мені сказали. проблема - розшарування материнки.де саме їм шукати влом. підкажіть будь ласка, хто і за якук суму тим може занятись,або куприти бук в такому стані як він є??
В Авалоні ноути прогрівають феном, в них паяльної станції не має, так що можливий варіант що тобі тупо вгробили ноут.
Дорога тобі на експерт і на лептоп сервіс. Розібравши пацики тобі зразу на око скажуть чи це розшарування чи ні.
Я спокійно візьму на брухт твій ноут, але спочатку віднеси на діагностику нормальну. Якщо цей ноут вже кимось "робився" то не кожен візьметься за таке. І будь готовий що вартість ремонту х1,5.
Тяпа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2011, 21:06 #1677551   #209
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата
Допис від Тяпа Переглянути допис
В Авалоні ноути прогрівають феном, в них паяльної станції не має, так що можливий варіант що тобі тупо вгробили ноут.
Дорога тобі на експерт і на лептоп сервіс. Розібравши пацики тобі зразу на око скажуть чи це розшарування чи ні.
Я спокійно візьму на брухт твій ноут, але спочатку віднеси на діагностику нормальну. Якщо цей ноут вже кимось "робився" то не кожен візьметься за таке. І будь готовий що вартість ремонту х1,5.
Остап, ти мене вбив.
авалон давним давно вже не ремонтує (років 4-5) ноути і все інше. вони працюють як точка збору. і віддається все на лаптоп.
так що смислу носитись з тим нетбуком ...
на запчастини.
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2011, 08:52 #1677832   #210
Тяпа
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Ти також ранив)))
Толік роспинався що не носить) а в кладовій на стояку стояв фен... і купа розібраних ноутів. Такщо я про аналіз зовнішньо-прикореневих суспільних директив та фонового синтезу.

Діма Хто такий Остап? Бебебе

По темі - металобрухт.
Тяпа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.06.2011, 09:52 #1677882   #211
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата
Допис від Тяпа Переглянути допис
Ти також ранив)))
Толік роспинався що не носить) а в кладовій на стояку стояв фен... і купа розібраних ноутів. Такщо я про аналіз зовнішньо-прикореневих суспільних директив та фонового синтезу.

Діма Хто такий Остап? Бебебе

По темі - металобрухт.
ну типу в мене також в кладовці буровий штирь стоїть, але ж я не займаюсь бурінням скважин . я думаю ти зрозумів ...
заради експерименту можеш віднести на авалон ноут, а потім за пару днів підійти за ним до Олега )))
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 14:12 #1682942   #212
bohdan1994
Учасник
Типово Проблема з щлейфом на ноуті!!!!!

Народ хто може помогти знайти схему як розбирати IBM ThinkPad T21....друг просив знайти, бо в нього на ноуті не показує екран, а коли підключає до монітора , то всьо добре показує.....хтось йому казав що це може бути шлейф, але я десь читав , що там два шлейфи.....от я і шукаю схему, щоб десь часом не зачіпити не той шлейф. Або може хтось підкине паро думок , як то правильно зробити ....буду дуже вдячний за допомогу!!!!
bohdan1994 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 15:21 #1682997   #213
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Проблема з щлейфом на ноуті!!!!!

Починаючи з стор. 60:
http://download.lenovo.com/ibmdl/pub...df/62p9631.pdf

Або відеоролик:
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
bohdan1994 (23.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 18:35 #1683228   #214
bohdan1994
Учасник
Типово Відповідь: Проблема з щлейфом на ноуті!!!!!

дуже дякую!!!!!
bohdan1994 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 08:22 #1685669   #215
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Непрацює монітор (модель LG Flatron L1953S)! Вчора вечером ще працював!
Я запустив фільм на плеєрі, який в кінці фільму вирубвє комп (все життя так роблю тобто раніше проблем з цим не було).
Зранку включати комп. системник запускається а монітор взагалі жодних признаків.
Думаю попробую включити живлення не через упс а на пряму в розетку. то там де індикатор він просто блимнув і все!
Допоможіть шо робити? Чи зразу нести в ремонт?
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 08:50 #1685686   #216
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

неси в ремонт. БЖ в моніторі гавкнув скоріш за все
KVM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ANRY (27.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 09:14 #1685692   #217
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Може не втему! Підскажіть хто сьогодні може таке зробити? Кластер каже шо можна принести але робити сьогодні ніхто не буде! На тетра консалитиг ніхто не бере! Куди ше можна звернутись?
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 11:56 #1685804   #218
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Євросервіс
KVM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 12:12 #1685816   #219
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата
Допис від KVM Переглянути допис
Євросервіс
Знайшов в неті

"Євросервіс", сервісний центр
Адреса: 46023, Тернопіль, Купчинського, 9
Телефон: (0352) 265807 на сайті 109.te.ua

Не беруть трубки!
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2011, 13:02 #1686541   #220
psih
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

нетбук acer aspire one 521 коротнув (катався на стыльці, передавив юсб подовжувач). тепер не вмикаеться і коли ставлю батарею або вмикаю живлення,то гуде. розібрав,послухав,гуде й гріється чіп rt8206b. хто б міг цим занятись??орієнтована вартість ремонту?




psih зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:26.