Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Хто подорожував до Парижу?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.05.2010, 23:45 #1319393   #1
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Хто подорожував до Парижу?

"- І знову хочеться в Париж
- Що, вже був раніше?
- Ні, вже хотів..."




Цікавлять враження людей, що побували в Парижі (чи Франції) завдяки автобусним туристичним путівкам.



Наперед дякую за ваші відгуки!
 
Старий 04.05.2010, 09:00 #1319515   #2
noodle-box
активний дочитувач
 
Аватар для noodle-box
Smile Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

... я був 2 роки тому проїздом в Парижі
... навіть за тих 3 дні, які я там жив, я просто "захворів цим містом"
... програма складалась в основному з екскурсій по визначних місцях, пам*ятках історії та культури
... але не варто нехтувати цим, чи думати, що Вам пропонують "заїжджений" стандартний варіант відпочинку в Парижі
... якщо ви дійсно обмежені в часі (ну і грошах звичайно) то треба, як мінімум встигнути побачити те, що вам запропонує екскурсовод
... Ейфелева вежа, Лувр, Версаль (і особливо сад), Фонте-Бло, Собор Паризької Богоматері, Монмартр, вул. Рю Де Ріволі - це, основна, але напевне, лише п*ята частина того, що я встиг побачити і "помацати"
... навіть з абсолютним незнанням фр. мови, там можна прийти в рибний ресторан, і ввічливі араби-поліглоти "на зубок" перекладуть російською все меню і порадять оптимальну вечерю по ваших фінансових можливостях
... або ж провести незабутній вечір в винному магазині, спробувати різні види вина, познайомитись з власником закладу, всіма гостями і йдучи додому чути на прощання приємне, щире і багатоголосне "Бон Суар"
... можна випадково і помилково пройти на закриту виставку робіт Далі в Луврі (як пощастило мені)

... а, повалятись на справжніх "Єлісях", це теж подвійна приємна дрібниця

... одним словом, "їдь, чоловіче, їдь"
noodle-box зараз поза форумом  
Старий 04.05.2010, 10:06 #1319610   #3
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

дякую за враження!

їхати чи не їхати - це вже не питання.

опиши, будь ласка, трішки детальніше саму путівку, по якій подорожував, чи ти добирався не путівкою / літаком?
 
Старий 04.05.2010, 12:15 #1319824   #4
noodle-box
активний дочитувач
 
Аватар для noodle-box
Post Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

... це було щось типу "семінару" присвяченому наркоманії, який мав проводитись в Парижі, але з "невеличким" додатковим туром по Європі
... це взагалі організовувалось для медиків, журналістів і юристів, тому мені "манагеру обикновєнному" прийшлось для посольства зробити на фірмі довідку, що я "дійсно" працюю на посаді помічника юриста
... організовувала якась Луцька фірма. Якщо знайду контакти, то напишу тобі в ПП
... 1 день - Дрездені, 3 дні - Париж, 1 день - Ніцца + Канни, 1 день - Монако, 1 день - Венеція, 1 день - Відень
... вартувало те задоволення: 300Євро + 50Євро: Віза (всі справи в посольстві за тією конторою) і ще якийсь дріб*язок
... в вартість входили: сам проїзд, проживання в готелі в Парижі і Ніцці (сніданок), екскурсоводи і частково вартість деяких екскурсій

Востаннє редагував noodle-box: 04.05.2010 о 12:59.
noodle-box зараз поза форумом  
Старий 04.05.2010, 12:56 #1319858   #5
Anator
 
Аватар для Anator
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

Додам своє запитання.
Можливо хтось подорожував власним авто? Які Ваші враження, ціни, маршрут, поради...
Anator зараз поза форумом  
Старий 05.05.2010, 17:30 #1321563   #6
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

Цитата:
Допис від noodle-box Переглянути допис
... це було щось типу "семінару" присвяченому наркоманії, який мав проводитись в Парижі, але з "невеличким" додатковим туром по Європі
... це взагалі організовувалось для медиків, журналістів і юристів, тому мені "манагеру обикновєнному" прийшлось для посольства зробити на фірмі довідку, що я "дійсно" працюю на посаді помічника юриста
... організовувала якась Луцька фірма. Якщо знайду контакти, то напишу тобі в ПП
... 1 день - Дрездені, 3 дні - Париж, 1 день - Ніцца + Канни, 1 день - Монако, 1 день - Венеція, 1 день - Відень
... вартувало те задоволення: 300Євро + 50Євро: Віза (всі справи в посольстві за тією конторою) і ще якийсь дріб*язок
... в вартість входили: сам проїзд, проживання в готелі в Парижі і Ніцці (сніданок), екскурсоводи і частково вартість деяких екскурсій
дякую за інформацію

непогано, зараз такий тур вартує мінімум 500 Євро на людину
 
Старий 05.05.2010, 18:35 #1321636   #7
Macy's
 
Аватар для Macy's
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

Я не можу нічого сказати про автобусні путівки, я летіла в Париж літаком. Але що відвідати перебуваючи вже на місці - це замки Луари. Це не так далеко від Парижу, а враження незабутні. Самі замки та інтерєр збереглись набагато краще, ніж той же Версаль, у якому, до речі раджу обмежитись лише екскурсією по парку - начиння замку особливого враження не складає. В районі замків Луари ( в одному зних, до речі, похований Леонардо да Вінчі) є кілька винних погребів, зазвичай хазяєва дозволяють безплатну екскурсію та дегустацію. Ціни на вина там же досить помірні (якщо вино, звичайно, не 1942 року). Я придбала пляшку 2004 - рік народження сина - за 12 євро (попередньо продегустувала - не кисляк, солоденьке).

А ще раджу взяти екскурсію по Сені на одному з корабликів, які возять туристів. Особливо гарно ввечері, коли підсвічують мости. Екскурсію можна замовити на кількох набережних.
Macy's зараз поза форумом  
Старий 07.06.2010, 22:18 #1361767   #8
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

апну тему, ділимося враженнями!
 
Старий 12.06.2010, 12:20 #1366805   #9
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

 
Старий 12.06.2010, 12:26 #1366816   #10
[Коти_Ходять_Лапками]
 
Аватар для [Коти_Ходять_Лапками]
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

Не була, але дуже хочу
[Коти_Ходять_Лапками] зараз поза форумом  
Старий 19.06.2010, 18:43 #1374686   #11
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

вгору
 
Старий 20.06.2010, 06:47 #1375037   #12
yge0607
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

Ну а ти , вже був чи ні ... ?
yge0607 зараз поза форумом  
Старий 20.06.2010, 09:24 #1375103   #13
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

Кожен відкриває Париж по своєму. Можна бігати "галопом по європах" по всіх визначних місцях з картою, можна ходити за екскурсоводом, а найкраще вчепитися в бувалого мандрівника з твоєї групи і "хвостиком" пройтися по найкращих місцях
На Монмартр треба йти ввечері або вночі починаючи з пагорба Серклекер і вниз до Муленружа. По Сіте і навколо краще гуляти вдень, щоб добре все роздивитися. В Лувр або Орсе краще тьопати вранці, поки нема натовпу народу. Не намагайся все побачити за один раз - не вийде Отримуй кайф від неповторного міста і не звертай увагу на вульгарних москалиць і компанії арабів......
Proof зараз поза форумом  
Старий 20.06.2010, 09:29 #1375106   #14
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

"хулігани" з "Крапки" казали, що Ейфелеву вежу варто відвідати... в голову не вкладається як таку громадину змогли вручну "скрутити"...

FortYear зараз поза форумом  
Старий 20.06.2010, 11:32 #1375252   #15
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Ну а ти , вже був чи ні ... ?
якби був, то теми такої б не створював


Цитата:
Допис від Proof Переглянути допис
Кожен відкриває Париж по своєму. Можна бігати "галопом по європах" по всіх визначних місцях з картою, можна ходити за екскурсоводом, а найкраще вчепитися в бувалого мандрівника з твоєї групи і "хвостиком" пройтися по найкращих місцях
На Монмартр треба йти ввечері або вночі починаючи з пагорба Серклекер і вниз до Муленружа. По Сіте і навколо краще гуляти вдень, щоб добре все роздивитися. В Лувр або Орсе краще тьопати вранці, поки нема натовпу народу. Не намагайся все побачити за один раз - не вийде Отримуй кайф від неповторного міста і не звертай увагу на вульгарних москалиць і компанії арабів......
дякую, буду їхати по путівці, тому, швидше за все, доведеться з екскурсіями топати всюди...


Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
"хулігани" з "Крапки" казали, що Ейфелеву вежу варто відвідати... в голову не вкладається як таку громадину змогли вручну "скрутити"...
це обов"язково
 
Старий 20.06.2010, 12:44 #1375334   #16
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

Потрібно попасти в Париж на 1-2 дні хоча би, без екскурсій, бо з них втекти, мабуть, не можна. Скільки бабла треба? І чим дешевше добиратися - автобусом чи літаком?

Андрій, ти на коли вже намилив лижі?
SpY зараз поза форумом  
Старий 20.06.2010, 15:01 #1375442   #17
cheesy
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

люди, користуйтеся гуглом трошки.
лоу кост компанії:

http://www.ryanair.com/en
http://wizzair.com/
http://www.easyjet.com/
http://www.germanwings.com/index.en.shtml
http://www.airberlin.com/site/start.php?LANG=eng

лоу-кости ше можна шукати тут: http://www.optifly.com/ і тут http://www.flylowcostairlines.org/

не кожна компанія літає з України і не кожна в Париж, але спланувати реально.
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Najmanec (23.06.2010)
Старий 21.06.2010, 07:04 #1376051   #18
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

Цитата:
Допис від SpY Переглянути допис
ти на коли вже намилив лижі?
в другій половині серпня буду по Європі кататися
 
Старий 21.06.2010, 07:09 #1376058   #19
yge0607
Типово Відповідь: Хто подорожував до Парижу?

Цитата:
Допис від SpY Переглянути допис
Потрібно попасти в Париж на 1-2 дні хоча би, без екскурсій, бо з них втекти, мабуть, не можна. Скільки бабла треба? І чим дешевше добиратися - автобусом чи літаком?

Андрій, ти на коли вже намилив лижі?
Ідиш в Варшаву, сідаєш на шось пряме до Парижу,тай всі проблеми...... (Самий простий спосіб)
yge0607 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SpY (21.06.2010)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:40.