Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.01.2009, 18:30 #802881   #41
Україночка
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

так!!!я хочу щоб ви себе впізнали у світлі рабів!!!...тому ті кайдани і невидимі....багато зто їх не помічає і вже звик з ними жити....навіть не помічаючи....але це нікчемне життя!!!ви хочете...ні..ми хочемо жити у вільній країні....але не хочете нічого для цього робити....окрім того як критикувати! критика це не так вже й погано....але якшо вона справедлива!!!

Востаннє редагував saymon: 22.01.2009 о 18:49. Причина: виділення жирним не додає вагомості словам. fixed.
Україночка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:36 #802892   #42
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від лось Бульвінкль Переглянути допис
га - в жопі нога! Тернополяни це рідкісні паразіти і егоїсти, які настроєні лівими силами проти Тягнибока і це все тіко за гроші(тернополяни ше і скупі дуже), тому мая твая ніпанімать.
Оце так. А на останніх перевиборах Свобода набрала у тернопольскій області найбільше голосів. Як же це їй вдалося - не всі ж у Тернополі таки ліві паразити?

Цитата ЗІ вчи матчасть про націоналізми і фашизми і читай уважніше форум(а ше краще не читай і не пиши тут)
Читання форуме - нудна справа, форуми призначені для спілкування Тим паче, що ваш форум я сьогодні здибала - і часу не мала, власне. А писати я тут буду - подобається це вам чи ні. Навіть на СевастопольІнфо я почула меньше дошкулянь, аніж тут.
Тому - терпіть мене, дорогеньки, ходитиму щодня побалакати, ви мене зацікавили своїм одностайним спротивом. Будемо чи боротися, чи дружитися?
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:40 #802901   #43
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
передьоргуємо? було сказано шо націоналізм це добре. але свобода це не націоналізм а ксенофобія, шовінізм, комплекс меншовартості і нацизм
О, а з цього місця - з подробицями. Маєте аргументацію, чи просто так ярлики навішали? Свобода закликала когось вбивати-винищувати? Чи ридала, що українці - то нічого не варті нікчеми? Чи стверджувала, що українці - то вища арійська каста, а з решти національностей треба рабів зробити?
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:42 #802905   #44
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Україночка Переглянути допис
думаю ми з тобою потоваришуєм
Без жодних сумнівів Можливо, що й побачимося у реалі - 15 березня будуть обласні перевибори і я планую бути у Тернополі.
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:42 #802906   #45
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
О, а з цього місця - з подробицями.
не маю часу резюмувати кількарічну дискусію на цьому форумі. адже ви не маєте часу перечитати все самостійно? думаю мій час ще дорожчий. принаймні для мене і моєї сімї
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:45 #802910   #46
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
15 березня будуть обласні перевибори
угу. тепер зрозуміло до чого цей костюмований бал маскарад.
Frutik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alex (22.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:50 #802917   #47
Україночка
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

який маскарад!!!!мені 16!!!!! я не в об'єднанні і в моїй голові ще не родяться геніальні думки підкорити Україну за допомогою тупого народу!!!!(я не вважаю наш народ тупим...щоб не причепились за це слово)...я ще наївно вірю, що в нас є майбутнє...і прошу рахуватись з моїм віком....бо посілають тут дядьки з вищими освітами і почнуть мене грузити!!! а ви кажете маскарад!!!!
Україночка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:54 #802921   #48
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
угу. тепер зрозуміло до чого цей костюмований бал маскарад.
Добре, що зрозуміло - я й не збиралася маскуватися під типо перехожого Зайшла спитати, що думають тернопільчани - отримала різномаїття думок. Перше враження отримане, далі будемо деталізувати
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:54 #802922   #49
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата так!!!я хочу щоб ви себе впізнали у світлі рабів!!!...тому ті кайдани і невидимі....багато зто їх не помічає і вже звик з ними жити....навіть не помічаючи....але це нікчемне життя!!!ви хочете...ні..ми хочемо жити у вільній країні....але не хочете нічого для цього робити....окрім того як критикувати! критика це не так вже й погано....але якшо вона справедлива!!!
Ти помилилася адресою.
Цитата А писати я тут буду - подобається це вам чи ні. Навіть на СевастопольІнфо я почула меньше дошкулянь, аніж тут.
Тому - терпіть мене, дорогеньки, ходитиму щодня побалакати, ви мене зацікавили своїм одностайним спротивом.
Та можеш писати, хто тобі забороняє? Правда, якщо ти думаєш що комусь цікава твоя писанина, і що нас цікавить твоя думка чи позиція то ти глибоко помиляєшся. Тому терпи дорогенька, бо спротиву і нападок на тебе ще не було, все головне ще попереду.
Цитата Свобода закликала когось вбивати-винищувати? Чи ридала, що українці - то нічого не варті нікчеми? Чи стверджувала, що українці - то вища арійська каста, а з решти національностей треба рабів зробити?
Так.
UPD:
Цитата Зайшла спитати, що думають тернопільчани - отримала різномаїття думок. Перше враження отримане, далі будемо деталізувати
Зачекай деталізувати, зараз представники Свободи підтягнуться. Почитаєш їхні дописи, а тоді деталізуй. Правда попереджаю, якщо ти вразлива до хамства, мату та суржику то краще їх дописи не читай, бо сильно розчаруєшся.

Востаннє редагував saymon: 22.01.2009 о 18:59.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:54 #802924   #50
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Україночка Переглянути допис
так!!!я хочу щоб ви себе впізнали у світлі рабів!!!...тому ті кайдани і невидимі....багато зто їх не помічає і вже звик з ними жити....навіть не помічаючи....але це нікчемне життя!!!ви хочете...ні..ми хочемо жити у вільній країні....але не хочете нічого для цього робити....окрім того як критикувати! критика це не так вже й погано....але якшо вона справедлива!!!
щоб ти знала, український народ стає на коліна тільки перед Богом і Батьківщиною.
а ми хіба не у вільній країні живемо?? нас хтось катує, голодом морить як у 30-40 роки?...
Rockgorn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:56 #802928   #51
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Україночка Переглянути допис
я ще навіть права голосу не маю))))))
Життя ще довге-предовге, на ваш вік виборів вистачить Якщо не скасуємо ці вибори взагалі - винайшовши якийсь доцільніший механізм.
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:57 #802930   #52
Україночка
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

ну бліііііннн.....ви мене не розумієте!!!!!це добре шо ти цього свідомий!!!і щоб знав я теж свідома!!!але є такі кадри, які не шарять....і яким до одного місця Батьківщина і Бог....бо живуть як живуть...не цінують волі але жаліються....якщо ти себе у цих словах не бачиш, отже ти свідомий!!!радій!!!!
Україночка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:57 #802931   #53
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
доречі поважні пани з тернопільської свободи неодноразово тут вже перетерли шо фошизм це не так вже й погано
Та ви що? Так і кажуть - хвошизм то наше усьо?
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:59 #802935   #54
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
Добре, що зрозуміло - я й не збиралася маскуватися під типо перехожого
ну якшо тут з офіційною місією і в офіційному статусі було б не зле представитися
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:03 #802941   #55
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Україночка Переглянути допис
ну бліііііннн.....ви мене не розумієте!!!!!це добре шо ти цього свідомий!!!і щоб знав я теж свідома!!!але є такі кадри, які не шарять....і яким до одного місця Батьківщина і Бог....бо живуть як живуть...не цінують волі але жаліються....якщо ти себе у цих словах не бачиш, отже ти свідомий!!!радій!!!!
ти можеш якось зрозуміліше писати, а то на купу все наліплене і не вяжеться
Rockgorn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:07 #802949   #56
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
ну якшо тут з офіційною місією і в офіційному статусі було б не зле представитися
У вас так прийнято на форумі? Добре.

Вікторія Омельченко, член Оргкомітету міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства (офіційний статус), всіляке сприяння партії Свобода - добровільна міссія. Давно знайома і маю дружні стосунки з Олегом Тягнибоком. Під час виборів маю офіційні місії спостерігачем або членом комісій від Свободи. Не член партії, але палкий прихильник. У Тернополі братиму участь у перевиборах у статусі спостерігача або члена ДВК.
Мій ЖЖ тут (навіть з фото)
http://viaaaa.livejournal.com

Ви навзаєм також представитеся?
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:09 #802951   #57
Україночка
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

вірш розрахований на людей яким є над чим задуматись...
Україночка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:11 #802955   #58
Alex
Exclamation Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Україночка Переглянути допис
який маскарад!!!!мені 16!!!!! я не в об'єднанні і в моїй голові ще не родяться геніальні думки підкорити Україну за допомогою тупого народу!!!!(я не вважаю наш народ тупим...щоб не причепились за це слово)...я ще наївно вірю, що в нас є майбутнє...і прошу рахуватись з моїм віком....бо посілають тут дядьки з вищими освітами і почнуть мене грузити!!! а ви кажете маскарад!!!!
до тебе ніхто і не звертався на рахунок - "маскараду".
підготування до виборів тут ведуть інші учасники, які хочуть завітати у Тернопіль в найближчий час і вже заявили про це.
Ось і почали виправляти вже майже утверджене відношення до "Свободи", як до, майже, екстремістів.
А після виборів подивимся чи задержиться вона (агітаторка) тут.
Alex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:12 #802958   #59
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Андрій Корнілов. офіційний статус форумчанин. просто форумчанин. мій жж і фото http://frutik.livejournal.com

палький прихильник своєї сімї та україни

під час виборів відпочиваю з друзями або сімєю
Frutik зараз поза форумом  
Подякували 2:
Alex (22.01.2009), [Vet] (22.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:17 #802965   #60
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від Alex Переглянути допис
Ось і почали виправляти вже майже утверджене відношення до "Свободи", як до, майже, екстремістів.
А після виборів подивимся чи задержиться вона (агітаторка) тут.
Що таке, надто бурхлива передвиборча діяльність - то екстремізм на межі з тероризмом? Затримуватися у Тернополі не планую - живу у Києві і маю бурхливу антикомуністичну діяльність, хоча залюбки долучаюся до виборів

А який сенс мені затримуватися у Тернополі, до речі?
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:18.