Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.12.2010, 16:55 #1539231   #1
Vedmed1k
 
Аватар для Vedmed1k
Типово Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Хто знає хорошого лікаря по хребтах?
Порадьте буд ласка
Vedmed1k зараз поза форумом  
Старий 29.12.2010, 19:08 #1539361   #2
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

А шо сталось?
дядя Вітя зараз поза форумом  
Старий 29.12.2010, 19:22 #1539385   #3
Vedmed1k
 
Аватар для Vedmed1k
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

хребет болить в поперековому відділі от і цікавлюся до кого в тернополі можна звернутися -главне шоб не шарлатани якісь
Vedmed1k зараз поза форумом  
Старий 30.01.2011, 01:16 #1563974   #4
SharpKnife
 
Аватар для SharpKnife
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Купи в аптеці гірчичний пластир за 2 гривні і приліпи на те місці. Походи з тим пластирем 1,5-2 дні, поки буде гріти. При потребі процедуру повтори з проміжком 1-2 дні. Мені в таких випадках допомагає ліпше,як дохтори чи дорогі уколи. Старайся постійно тримати поперек у теплі. Він у тебе простужений. Бажаю тобі міцного здоров"я .
SharpKnife зараз поза форумом  
Старий 30.01.2011, 01:30 #1563976   #5
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Купи в аптеці гірчичний пластир за 2 гривні і приліпи на те місці. Походи з тим пластирем 1,5-2 дні, поки буде гріти. При потребі процедуру повтори з проміжком 1-2 дні. Мені в таких випадках допомагає ліпше,як дохтори чи дорогі уколи. Старайся постійно тримати поперек у теплі. Він у тебе простужений. Бажаю тобі міцного здоров"я .
Ти по ніку визначив що він спину простудив?
olexiy зараз поза форумом  
Подякували 4:
nacho one (30.01.2011), riznyk (14.02.2011), Vlodko (22.09.2011), VT (23.09.2011)
Старий 13.02.2011, 09:12 #1576298   #6
АМД
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Купи в аптеці гірчичний пластир ...
ну на форумах як завжди дають "шикарні" поради.

біль в попереку - це напевне від комютера в тебе. тобто від сидячого способу життя.
якщо болить суто хребет, то можливо защемило якийсь нерв.
в мене зараз також хребет, болить, але в грудному відділі.

в поліклініку на острозького ходити без толку. я там був, там лікар по хребтах-дибіл, в прямому значенні слова. правда я там рік назад був, але сумніваюсь що щось змінилось.
ходити в масажні кабінетики, які тільки й заробляють гроші - також без толку.

можливо тобі допоможуть в центрі нетрадиційної медецини (навпроти політехнічного, за баром "кафедра"). оскільки в тебе певно простіша ситуація ніж в мене.
мені там не допомогли.

ще є одна тьотя, яка приватно приймає. минулого року до неї ходив, то мене відразу після одного масажу перестало боліти. але проблема в тому, що вона в тернополі рідко буває, і до неї проблематично додзвонитись, домовитись.
АМД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (15.02.2011)
Старий 14.02.2011, 21:21 #1578012   #7
richi22
Thumbs up Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Придаткевич, колись приймав на Київській.
richi22 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (14.02.2011)
Старий 15.02.2011, 14:06 #1578513   #8
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
А шо сталось?
А чого ти ше не написав про того лікаря до якого ти тоже ходив?Як його, я забула Богдан Орестович, приймає в поліклініці СБУ на Бандери.Хороший дядько
@lenk@ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
OLY (29.12.2014)
Старий 15.02.2011, 15:01 #1578584   #9
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Також маю таку проблему вже пару років час від часу загострення, біль дика в низу хребта(поперек) між хребцями.
Niusa зараз поза форумом  
Старий 06.01.2014, 20:40 #2325331   #10
ruzhuk
Учасник
 
Аватар для ruzhuk
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Також маю таку проблему вже пару років час від часу загострення, біль дика в низу хребта(поперек) між хребцями.
На островського над самою зипункою,що навпроти басейну, є кабінет лікаря-вертебролога, Степан Степанович зовуть. Я не пам"ятаю прізвища, але це спец дуже хороший,один з кращих в Тернополі. А я маю з ким порівняти,бо від народження доньку по таких воджу. Він дуже акуратно дивиться спину і реально допомагає. Йти краще зі знимками,бо то лікар, а не тупа гадалка на кавовій гущі і не буде вам ворожити що у вас там, та лякати страшилками про смерть на столі у якогось лікаря...
ruzhuk зараз поза форумом  
Старий 22.09.2011, 22:54 #1750277   #11
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

знаю одного хорошого спеціаліста, але він в Красилові, мені реально поміг консультацією по телефону))
якшо кому цікаво звертайтесь дам контакти
Vlodko зараз поза форумом  
Старий 23.09.2011, 09:27 #1750438   #12
Yur
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Більше переконаний що причина в хребтових дисках... Бо сам маю таку проблему. Якраз болить саме в попереку. Їздив до одного діда В Кременець (який не каже ціни, скільки даш стільки й буде) то він сказав що злетів диск, після 5ти хв вправляння мені відчутно стало краще. Брат має проблему з дисками в грудному відділі, то йому в лікарні сказали що там нема нічого страшного "Остерохондроз" виписали дорогі уколи які нічого не помогли. Я дідулька за 5-10 хв все поставив на місце.
п.с. Це не реклама, просто люди навіть не знають свого правильного діагнозу.. і лікують не те що потрібно.
Yur зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (16.07.2015)
Старий 23.09.2011, 10:38 #1750508   #13
Sapsan
 
Аватар для Sapsan
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата
Допис від Yur Переглянути допис
Більше переконаний що причина в хребтових дисках... Бо сам маю таку проблему. Якраз болить саме в попереку. Їздив до одного діда В Кременець (який не каже ціни, скільки даш стільки й буде) то він сказав що злетів диск, після 5ти хв вправляння мені відчутно стало краще. Брат має проблему з дисками в грудному відділі, то йому в лікарні сказали що там нема нічого страшного "Остерохондроз" виписали дорогі уколи які нічого не помогли. Я дідулька за 5-10 хв все поставив на місце.
п.с. Це не реклама, просто люди навіть не знають свого правильного діагнозу.. і лікують не те що потрібно.
Знаю багатьох людей, яким цей дядько поміг, також рекомендую... маю його координати.
Sapsan зараз поза форумом  
Старий 23.09.2011, 10:39 #1750511   #14
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата
Допис від Yur Переглянути допис
п.с. Це не реклама, просто люди навіть не знають свого правильного діагнозу.. і лікують не те що потрібно
А дід, напевно, знав правильний діагноз...
Так, діагностика у нас крИває, при чому на обидві ноги. Але перш ніж їхати до діда чи баби варто спочатку хоча б елементарні знімки зробити, або якщо дозволяють кошти - МРТ чи подібне. Не завжди потрібне такого типу мануальне втручання, як роблять мануальщики в лікарні, чи діди і бабці по селах. Хребет вимагає дуже обережного підходу. Не дарма лікарі, які отримують скарги на болі в шлунку, серці, та інших органах і не виявивши чогось особливого, відправляють до спеціалістів по хребтах. Остеохондроз - хвороба сьогодення. Від переїдання, екології, сидячої роботи, тощо. Солі, які відкладаються, причиняють багато болі, перетискаючи часом нервові закінчення. А диски вправляти береться ледь не кожний, хто хоч шось про них чув. І спочатку маємо видиме покращення, а потім знову чомусь погіршання, часом дуже сильне. Та пульпа, желеподібна рідина, яка служить амортизатором між хребцями і вилізла від перегрузки чи окальцинування вимагає дуже обережного підходу, а не одразу вправляння.
Я просто перейшов і мануальщиків, і лікарів... Так, з діагностикою - проблеми. Але точно знаю тепер, що до діда, який саме вправляє, не поїду точно. Носити пояс, берегтись, не переїдати, по максимуму свіже повітря, овочі, фрукти, рухливий спосіб життя - те, чого зараз намагаюсь по мірі можливості дотримуватись.
А вибирати з порад - справа кожного...
sets зараз поза форумом  
Подякували 3:
olexiy (23.09.2011), OLY (29.12.2014), Ікебан (23.09.2011)
Старий 23.09.2011, 19:00 #1750909   #15
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від sets Переглянути допис
А дід, напевно, знав правильний діагноз...
Так, діагностика у нас крИває, при чому на обидві ноги. Але перш ніж їхати до діда чи баби варто спочатку хоча б елементарні знімки зробити, або якщо дозволяють кошти - МРТ чи подібне. Не завжди потрібне такого типу мануальне втручання, як роблять мануальщики в лікарні, чи діди і бабці по селах. Хребет вимагає дуже обережного підходу. Не дарма лікарі, які отримують скарги на болі в шлунку, серці, та інших органах і не виявивши чогось особливого, відправляють до спеціалістів по хребтах. Остеохондроз - хвороба сьогодення. Від переїдання, екології, сидячої роботи, тощо. Солі, які відкладаються, причиняють багато болі, перетискаючи часом нервові закінчення. А диски вправляти береться ледь не кожний, хто хоч шось про них чув. І спочатку маємо видиме покращення, а потім знову чомусь погіршання, часом дуже сильне. Та пульпа, желеподібна рідина, яка служить амортизатором між хребцями і вилізла від перегрузки чи окальцинування вимагає дуже обережного підходу, а не одразу вправляння.
Я просто перейшов і мануальщиків, і лікарів... Так, з діагностикою - проблеми. Але точно знаю тепер, що до діда, який саме вправляє, не поїду точно. Носити пояс, берегтись, не переїдати, по максимуму свіже повітря, овочі, фрукти, рухливий спосіб життя - те, чого зараз намагаюсь по мірі можливості дотримуватись.
А вибирати з порад - справа кожного...
Сама хороша відповідь в цій темі. Доречі в кого лікував спину, зацікавило бо якшо вже було направлення на детальний огляд значить таки серйозніший підхід в нього, в мому випадку сам запитую чи потрібно іти на рентген мені каждуть ні, але спина в тому місці постійно непокоїть, не схоже на просте зміщення зовсім, а мені тільки це і кажуть, вже 3 різні лікарі..., і куди ходив на рентген? За МРТ не питаю трохи напряжно його робити з фінансами )
Пе.Се. За лікаря, якшо можна, то відпиши в ПП
olexiy зараз поза форумом  
Старий 23.09.2011, 20:11 #1750941   #16
Sapsan
 
Аватар для Sapsan
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Сама хороша відповідь в цій темі. Доречі в кого лікував спину, зацікавило бо якшо вже було направлення на детальний огляд значить таки серйозніший підхід в нього, в мому випадку сам запитую чи потрібно іти на рентген мені каждуть ні, але спина в тому місці постійно непокоїть, не схоже на просте зміщення зовсім, а мені тільки це і кажуть, вже 3 різні лікарі..., і куди ходив на рентген? За МРТ не питаю трохи напряжно його робити з фінансами )
Пе.Се. За лікаря, якшо можна, то відпиши в ПП
Згідний , відповідь правильна, не потрібно ходити до профанів, також нікому не рекомендую, просто можуть покалічити. Цей чоловік не профан а добрий спеціаліст, тому я і рекомендую звернутися. А взагалі хребет це дуже серйозно !!!
Sapsan зараз поза форумом  
Старий 23.09.2011, 20:54 #1750965   #17
Yur
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від sets Переглянути допис
Але точно знаю тепер, що до діда, який саме вправляє, не поїду точно. Носити пояс, берегтись, не переїдати, по максимуму свіже повітря, овочі, фрукти, рухливий спосіб життя - те, чого зараз намагаюсь по мірі можливості дотримуватись.
А вибирати з порад - справа кожного...
Я нікому не нав'язую до когось їхати, це справа кожного особиста!!!
Брат, сам питався щоб зробити рентген, а лікар категорично настоював, що там і без рентгену усе ясно... а цей дідок, (хоч вір хоч ні, це теж твоя справа) в штатах їхав з онієї сторони Америки (штат Вашингтон) в іншу (Нью-Йорк) складав молодого чоловіка який упав з висоти...
Уже не раз переконався, як у нас лікують і як ставлять діагнози. Можу навести не один, а декілька прикладів, через халатність лікарів яких загинуло декілька моїх знайомих молодих людей.
Так хребет дуже серйозна частина тіла, і при розумінні, що через неправильний рух якогось чоловіка, я можу стати калікою, але я не побоявся поїхати саме до нього. Звичайно перш ніж їхати туди я розпитував багато про нього, чув відгуки особисто від людей яким цей чоловік допоміг неодноразово!!!
Берегтись можна тоді коли ти живеш на коштах батьків чи інших доходах, а я заробляю гроші на своїй спині. Так берегтись потрібно, але за мене мою сім'ю утримувати не буде ніхто..
п.с. я не збираюсь з кимось влізати в суперечки, це абсолютно моя думка і я ще раз кажу, що я не нав'язую нікого комусь!!!
Yur зараз поза форумом  
Старий 15.02.2019, 13:06 #2748092   #18
yarosl
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата
Допис від Yur Переглянути допис
Більше переконаний що причина в хребтових дисках... Бо сам маю таку проблему. Якраз болить саме в попереку. Їздив до одного діда В Кременець (який не каже ціни, скільки даш стільки й буде) то він сказав що злетів диск, після 5ти хв вправляння мені відчутно стало краще. Брат має проблему з дисками в грудному відділі, то йому в лікарні сказали що там нема нічого страшного "Остерохондроз" виписали дорогі уколи які нічого не помогли. Я дідулька за 5-10 хв все поставив на місце.
п.с. Це не реклама, просто люди навіть не знають свого правильного діагнозу.. і лікують не те що потрібно.
Підкажіть контактні дані будь ласка
yarosl зараз поза форумом  
Старий 15.02.2019, 15:14 #2748106   #19
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

я знаю
на куліша 6

не якийсь дід з кременця або вчитель фізкультури після курсів масажистів

справжній лікар-вертебролог з вищою медичною освітою і великим досвідом роботи

якщо треба - напишу в пп № мобіли для запису
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 06.10.2011, 00:09 #1760468   #20
Earl
 
Аватар для Earl
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

А де є хороша діагностика? Не лікувати, а саме діагностувати, і порадити чим можна займатись, а чим не варто. Бажано хороший спортивний лікар, бо звичайні чуть шо забороняють все крім лфк
Earl зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:53.