Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Секс у вечір знайомства

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.04.2013, 01:06 #2196644   #121
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Не може бути такого шо кохають на очі не бачать,а розходяться через неспівпадіння в ліжку.То не справжнє кохання ,або якесь тваринне просто базоване на інстинктах.
Я могла би любити і жити з імпотентом або інвалідом ,але з брехуном ,злим ,дурнем, занудою навіть в чудовій фізичній формі ніколи .
Ти ще молоденька просто дуже.У мене був схожий запал колись.Здавалося що як любов то навіки,як зрада( що є досить широким питанням) то зразу треба рубати з плеча.Юнацький максималізм.З часом починаєш по іншому дивитись на речі.Любов приїдають-прибивають такі речі як буденність,та час.Потім справді можеш зірватись за незмиту пасту в ванній,чи носки під ліжком.Одним словом то треба пережити
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 01:13 #2196645   #122
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
любов може пройти через регулярно не закритий тюбик зубної пасти
минє захоплння та пристрасть ,а любов не проходить ніколи

і ,власне ,якщо сприймати почуття,відчуття в першу чергу на фізичному рівні ,то важко відрізнити справжнє від фальшиого.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Ти ще молоденька просто дуже.У мене був схожий запал колись.Здавалося що як любов то навіки,як зрада( що є досить широким питанням) то зразу треба рубати з плеча.Юнацький максималізм.З часом починаєш по іншому дивитись на речі.Любов приїдають-прибивають такі речі як буденність,та час.Потім справді можеш зірватись за незмиту пасту в ванній,чи носки під ліжком.Одним словом то треба пережити
І шо зірвався і зразу треба скакати в ліжко до іншої ,чи може разом сідати ,аналізувати .просити один в одного пробачення і рухатись далі ?

Востаннє редагував Ingenue: 28.04.2013 о 01:13. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 01:15 #2196648   #123
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
А в них до тебе які почуття,регулярно телефонують,справляються як здоровя,вітають зі святами?
А розставання як відбуваються ,пояснюєшь щось ,чи перестаєш дзвонити ?А якщо вона дзвонить і хоче використати тебе сьогодні знову а в тебе на сьогодні інша запланована ,то що ?
Почуття теплі товариські.Бувало що телефонують.
Так,просто перестаю телефонувати.
Коли пропонують "використати мене знову",то тут вже під настрій.Якщо з іншою маю зустрітись,то піду до неї.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 01:19 #2196649   #124
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
таки залежить. причина не ж не у всіх чоловіках які траплялись на її шляху. винна вона, що її таку гарну та мудру не змогли покохати разом з її забобонами.
пять років жила без забобонів і знайшла нещастя на свою голову ,шо я розпинюсь ,ніби ніхто не знає скільки класних баб самотніх ,бо таких же класних чоловіків в рази меньше
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 01:19 #2196650   #125
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис

І шо зірвався і зразу треба скакати в ліжко до іншої ,чи може разом сідати ,аналізувати .просити один в одного пробачення і рухатись далі ?
Знаєш,на піку своє краси та сексуальносі,у мене була кохана людина.Так ми сварились,але я за 5 років її ніразу незрадив.Хоча дівчата самі напрошувались.Ну правда що нарошувались) Причому з завідною регулярністю.Але чесно,навіть фліртувати особо нехотілось.Бо я був закоханий.
Мова про стосунки без кохання
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (28.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 01:22 #2196651   #126
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Знаєш,на піку своє краси та сексуальносі,у мене була кохана людина.Так ми сварились,але я за 5 років її ніразу незрадив.Хоча дівчата самі напрошувались.Ну правда що нарошувались) Причому з завідною регулярністю.Але чесно,навіть фліртувати особо нехотілось.Бо я був закоханий.
Мова про стосунки без кохання
Або воно тобі не потрібне те кохання зараз,або ти не там і не в той спосіб шукаєш .
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 01:24 #2196652   #127
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Або воно тобі не потрібне те кохання зараз,або ти не там і не в той спосіб шукаєш .
Воно мені непотрібне.Мені зараз добре так як є.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 01:27 #2196653   #128
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

А дітям які ростуть без батька теж добре ?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 01:39 #2196655   #129
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
А дітям які ростуть без батька теж добре ?
Ой,ну давай тільки без класики моралі.Я наприклад теж виріс без батька.і якщо чесно недуже від того страдаю.Ніколи не заздрив товаришам у яких був тато,і нерозумів отої сопливості навколо цілісності сімї.Можливо тому що вроджений егоїст.
Але звичайно,хотів би діток зібрати під одним дахом татові на радість) Але уви,це з розряду фантастики
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (29.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 03:13 #2196659   #130
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Прихований текст: ой)))))))))))) 

Востаннє редагував kookla: 28.04.2013 о 03:56.
kookla зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (28.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 08:32 #2196687   #131
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Всі мої знайомі ,які не мали інтиму до одруження
А такі люди в теперішній час дійсно існують?
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 09:56 #2196712   #132
Freeboy
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
або ти не там і не в той спосіб шукаєш .
поділися секретом)може твоя подружка прочитає
не так то всьо просто,Інженю)
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 11:29 #2196748   #133
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Моя знайома на яку в 20 чи в 22 я мав плани в свій час проігнорувала таку можливість не в перший день і далеко не в другий. Добиватись її довше я не став, зустрів зараз після 20 років, самотня два рази була одружена. Але точно знаю шо якби вона мене тоді допустила до себе я зустрічався б далі, вона тоді дуже мені подобалась. Порозмовляли.... каже шо шкодує шо тоді, в той вечір, в нас не вийшло в плані сексу, може все вийшло б по другому і життя якось не так склалось. (Проглядався прямий натяк на нові стосунки в цей час).

Це вам перший приклад.
Зустрічатись далі-в тому випадку це ще далеко не гарантія що виникне бажання повязти долю з цією людиною .

Ти тоді був або морально незрілий для одруження ,або не настільки її кохав,бо сам знаєш шо при бажанні міг би й 7 місяців почекати ,а може й більше.

А задавав собі запитання чи була б твоя дружина настільки цікавою якби між вами все відбулось ще першої ночі тоді в палатці?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 11:41 #2196751   #134
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Зустрічатись далі-в тому випадку це ще далеко не гарантія що виникне бажання повязти долю з цією людиною
Вас дівок не поймеш. Правда шо ви парнуху до кінця дививтесь, бо таки впевнені шо в кінці буде свадьба??
для чого зустрічатись далі (я не про свій випадок, якшо партнерша, не рідко і партнер не довіряють друг другу.)

До поки ви в секс будете завязувати тільки високі мотиви, почуття і т.д. діла не буде.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 11:47 #2196753   #135
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
таки залежить. причина не ж не у всіх чоловіках які траплялись на її шляху. винна вона, що її таку гарну та мудру не змогли покохати разом з її забобонами.
Думаю не варто шкодуватии за жодним кавалером якому було відмовлено і втрачено з цієї причини-це говорить лише про те ,що саме його найбільше в тобі цікавило.Людина для якої життєве кредо - сексуальне задоволення понад усе, завжди знайде виправдання таким вчинкам як зрада чи покинута сімя.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
для чого зустрічатись далі (я не про свій випадок, якшо партнерша, не рідко і партнер не довіряють друг другу.)
Шо це за довіра така тимчасова ?

Востаннє редагував Ingenue: 28.04.2013 о 11:47. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 11:50 #2196757   #136
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ти тоді був або морально незрілий для одруження ,або не настільки її кохав,бо сам знаєш шо при бажанні міг би й 7 місяців почекати ,а може й більше.
Почалось.... не роби висновки, я ж казав шо могло бути продовження, зустрічі, і т.д. Можливий був перхід в подальші плани на життя
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
А задавав собі запитання чи була б твоя дружина настільки цікавою якби між вами все відбулось ще першої ночі тоді в палатці?
Задавав..І не раз сам собі відповідав, булоб те саме але ще скорше. Ну не впливає це на вибір. Я закохався одразу ще перед походом коли роказував шо брати і як підем.
Для тебе секс чогось шось високе і райдужне)))) воно так і є коли ви плануєте майбутьнє.

Мій брат наприклад не курить взагалі, але часом ходить в сигарний клуб викурити сигару (спеціально привозять), я куряга, ті самі сигари лежать дома, курю під настрій рідко. Так само люди по різному й до секса відносяться. Для когось це якась рідкість , (я на приклад кажу), для мене нагода довести шо я кохаю дружину, для когось просто провести гарно час чи вечір, так мовити спустити пар.

Востаннє редагував Сомбра: 28.04.2013 о 12:07.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NEO[VENOM] (28.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 11:51 #2196759   #137
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
поділися секретом)може твоя подружка прочитає
не так то всьо просто,Інженю)
Вона не подруга ,знайома і не прочитає ніколи тут.Інакше я б не писала .
Насправді все просто ,а люди самі собі ускладнюють життя .починаючи з таких здавалося б невинних дрібниць,які нікому не шкодять,а навпаки корисні для організму і вязнуть,вязнуть все більше в тому болоті з якого потім важко вибратись.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 11:52 #2196760   #138
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Шо це за довіра така тимчасова ?
якшо ти проти сексу то про які подальші відносини може йти мова.
Інжень ти дівчиною заміж виходила???. І це в тебе комлекс якийсь??
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 11:57 #2196762   #139
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Почалось.... не роби висновки, я ж казав шо могло бути продовження, зустрічі, і т.д. Можливий був перхід в подальші плани на життя
ключове слово можливий

Ну хіба гоже мати близькізть зі всіма з ким можливо ?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 11:59 #2196763   #140
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Секс у вечір знайомства

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
ключове слово можливий
Зараз розглядають продовження неможливим. Тим б нюхала квіточку якшо вона не пахне з першого разу?? Надіятись шо запахне?
Я в свій шас закохався,тому про мене не йде мова.
Одразу скажу я не з праведних, їх просто не існує напевно.

І взагалі це тема не для тих в кого вже все склалось. Це для молоді, яка тільки планує з кимось подальше жииття, чи починає планувати. Я дав свій приклад шо буває кохання і коли в перші дні знайомства і не стався секс. Твого прикладу не почув, напено вроджена скромність.

Молодь зараз живе по іншим критеріям ніж колись.


Не хочу вішати ярликів але таком пердуну як я і деяким старим вішалкам давати поради в цій темі вже мальца за пізно, бо сімї вже є і кожнен своє пережите життя і кохання важає вірним і не розглядає другі ситуації.

Для нас вже треба відкривати тему коли ви для себе зрозуміли, шо похід наліво (шоб друга половина про це не знала і не здогадалась) перестало бути страшною зрадою (так важалось в років 25 27).

Востаннє редагував Сомбра: 28.04.2013 о 12:16.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:06.