Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


Хто може перевезти з України в Польшу мотоцикл?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.04.2016, 11:00 #2626966   #1
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Хто може перевезти з України в Польшу мотоцикл?

Доброго дня.

Хто може перевезти з України в Польшу мотоцикл? Марки MT і УРАЛ.
Хто в темі той зрозуміє суть питання перевозки. Якщо такі люди є, прошу написати мені в ПП.
Цікавить постійна співпраця.

P.S Модератори, якщо тема в тій рубриці що треба то прошу не сварити а перемістити у відповідьню.
nickname зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 20:03 #2627084   #2
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Хто може перевезти з України в Польшу мотоцикл?

шось я нерозумію суті перевозки...... якшо на мотоцикл є всі документи то його вивезти непроблема і якшо мотоцикл не старши 50 років.... процедура проста як двері знімаєш з обліку і виписуєш довідку рахунок на поляка.все
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2016, 20:41 #2627634   #3
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово Відповідь: Хто може перевезти з України в Польшу мотоцикл?

якщо маєш на увазі не документально, а фізично погрузити і перевезти, то можу помогти..бусом
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2016, 16:39 #2627757   #4
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Хто може перевезти з України в Польшу мотоцикл?

я думаю треба перевезти так шоб мот ніхто не митниці "не бачив"
ні по документах ні фізично
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2016, 07:57 #2628196   #5
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Хто може перевезти з України в Польшу мотоцикл?

якщо на українській стороні це реально т ополяки будуть дивитись.... то треба шукати екстремалів які за нормальні гроші це зроблять, а простіше мати такий мотоцикл з документами і просто вивезти його...схема відпрацьована купу разів
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2016, 16:48 #2649073   #6
abzorb
Учасник
Типово Відповідь: Хто може перевезти з України в Польшу мотоцикл?

Вивезти мот так, щоб ніхто "не бачив" неможливо і нереально. Говорю, тому що знаю, оскільки майже два роки їздив на Польщу, займався перевезеннями. І ніхто за це не візьметься, ні за які гроші. Саме краще, як писали вище, поставити на облік. І при перетині обов'язково перевірити, щоб все працювало, лампи, сигнал, стопи. Поляки люблять перевірити на митниці старі апарати. Або, як варіант, розбирати, і вивозити по запчастинам. Але, в Польщу ввезти розібраний знову ж таки буде накладно, попросять на митниці доки на мотор, раму, і т.д., маю на увазі поляків. З нашими все простіше, гроші все вирішують, з поляками не раджу "домовлятись", можуть на декілька днів і посадити за хабар. А от з Польщі в Україну ввозять моти розібрані без проблем.
abzorb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 22:33 #2674919   #7
SloN
Учасник
 
Аватар для SloN
Типово Відповідь: Хто може перевезти з України в Польшу мотоцикл?

Всім превіт!
Можна докладніше розяснити з тим перевезенням мотоцила в полющу. Я розумію це так, якщо десь помиляюсь поправте, або підкажіть.
1. Я беру копію документів поляка для якого везу мотик(які потрібно).
2. Купую мотик в Україні знімаю, з обліку і вписую в довідку рахунок цього поляка(він повинен бути пресутній?)
3. Гружу мотоцикл на лавету і їду на кордон.
4. Які дії на українському кордоні(чи потрідно якічь ще документи, оплати, замитнювати)?
5. Які дії на польському кордоні?
Буду дуже вдячний за допомогу. Відповідь можна в приват, або тут повністю, вже відкрити цю тему.
SloN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:47.