Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


«Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.10.2010, 17:11 #1463374   #21
semteacher
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Дискусія без сенсу. В Партії Регіонів немає і неможе бути ніякої демократії чи плюралізму думок. Всередині. Як сказав "пахан" - так і буде.
Тігіпко зараз підтримує Януковича. Він не може приймати ніяких рішень самостійно, поки є членом цього уряду. Він може в своїй програмі, чи в проекті Податкового Кодексу, чи ще якогось кодексу - ХОЧ ЗОЛОТІ ГОРИ ОБІЦЯТИ. А зробить він те, що скаже Яник. Інакше - його пошлють. Ще й цапом-відбувайлом назначать...
Зараз його завдання - на фоні падіння рейтингу ПР забезпечити додаткові місця людям, в першу чергу вірним ПР (а вже потім йому) в місцевих органах влади. ВСЕ. За це він отримає похвалу (медаль, діляночку, заводик) від "пахана". А ми так і залишимося "лохторатом".
Все вищесказане стосується і інших сателітів ПР - "Народної партії" Литвина, комуністів, ППП Кінаха (привіт, Чубак), і інших подібних. Вони повинні забезпечити формування більшостей у місцевих радах, які будуть вірні Януковичу. Тому вішають і будуть далі вішати лапшу.

ПС. Перед першим туром президентських виборів я вагався - може проголосувати за нього? Кілька знайомих, що я їх поважаю - агітували за Тігіпка. Однак, вибрав іншого (непрохідного). Як бачу - не помилився.
Тігіпко міг би вести свою гру разом з Юлею. Як вона йому і пропонувала - прем"єром (певно, скрегочучи зубами). Вести свою гру поряд з Януковичем (тобто, насправді, Ахметовим, Колесніковим) - не смішіть людей...
semteacher зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 19:30 #1463444   #22
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Тігіпка можна поважати як підприємця. Хоча зараз криза і йому неперелевки. Хлопчина-молдаванин вибився на такі позиції в комсомолі, потім буремні 90-ті і крутий власний бізнес. Добре, що встиг розвести шведів з ТАС-комерцбанком і зробив це до кризи. З ТАС-лайфом і СГ ТАС мабуть так гладко не буде, хоча москалі може тупіші за шведів і вийде їх ліпше розвести.
Зараз бідака скидає весь свій фінансовий бізнес і кидається в сільське господарство - і також зрозуміло чому: роблять продаж землі і це єдиний відносно рентабельний бізнес.

Чому в політиці? - Бо боїться за свій капітал.
Це людина державна? - Ні.

Дана партія - синтетична структура, яких море. Скінчаться гроші - скінчиться партія.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Подякували 2:
Terror (04.10.2010)
Старий 03.10.2010, 20:15 #1463473   #23
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис
Дискусія без сенсу. В Партії Регіонів немає і неможе бути ніякої демократії чи плюралізму думок. Всередині. Як сказав "пахан" - так і буде.
Тігіпко зараз підтримує Януковича. Він не може приймати ніяких рішень самостійно, поки є членом цього уряду. Він може в своїй програмі, чи в проекті Податкового Кодексу, чи ще якогось кодексу - ХОЧ ЗОЛОТІ ГОРИ ОБІЦЯТИ. А зробить він те, що скаже Яник. Інакше - його пошлють. Ще й цапом-відбувайлом назначать...
Зараз його завдання - на фоні падіння рейтингу ПР забезпечити додаткові місця людям, в першу чергу вірним ПР (а вже потім йому) в місцевих органах влади. ВСЕ. За це він отримає похвалу (медаль, діляночку, заводик) від "пахана". А ми так і залишимося "лохторатом".
Все вищесказане стосується і інших сателітів ПР - "Народної партії" Литвина, комуністів, ППП Кінаха (привіт, Чубак), і інших подібних. Вони повинні забезпечити формування більшостей у місцевих радах, які будуть вірні Януковичу. Тому вішають і будуть далі вішати лапшу.

ПС. Перед першим туром президентських виборів я вагався - може проголосувати за нього? Кілька знайомих, що я їх поважаю - агітували за Тігіпка. Однак, вибрав іншого (непрохідного). Як бачу - не помилився.
Тігіпко міг би вести свою гру разом з Юлею. Як вона йому і пропонувала - прем"єром (певно, скрегочучи зубами). Вести свою гру поряд з Януковичем (тобто, насправді, Ахметовим, Колесніковим) - не смішіть людей...
1. На рахунок ПР може в них *пахан* і є, точно Вам сказати не можу бо сам не знаю.
2. Чи підтримує він Януковича, це точно сказати не можна, оскільки він певні його рішення рахує вірними і окремі ні.Чому він пішов в уряд Азарова? Пішов для того щоб виконувати свою програму яку показав людям на президенських виборах. І щоб Ви потім не говорили що він щось обіцяв на виборах, він нічого на них не обіцяв. А оскільки програма СУ і ПР в дечому збігається, а саме про реформи, тому і С.Тігіпко разом з ними працює.
3. Чи може він приймати самостійно рішення чи ні? Він їх приймає і вносить в ВР. А чому Ви так думаєте піднялось багато крити від опозиційних сил в його сторону? Тому що вони бояться що 2012 році партія СУ витіснить БЮТ, НУ-НС, Комуністів... , і тому там багато критики. А на рахунок самих рішень, він їх приймає, і вносить в ВР, і його часто викликаю в ВР де він їм всім відчитується... просто потрібно інколи дивитись останні новини по телевізорі.
4. На рахунок Ваших ЗОЛОТИХ ГІР - він нікому нічого не обіцяв і обіцяти не буде, не має чого *котити бочку*, він говорив що буде тяжка робота і реформи, так він їх і робить.
5. Робити того що скаже йому Янукович він не буде, хіба якщо він рішить що то буде правильним рішенням те зробити, і за кожне своє рішення він відповідає перед ВР і на різних теле програмах. - знову прошу не говорити пусті слова.
6. Все вище сказане Вами не є правельним і не має підгрунтя. Це просто пусті слова і нічого більшого.
7. На рахунок того з ким С.Тігіпко міг вести гру, чи з Тимошенко, чи з Януковичом. Він превсилюдно, на всіх телеканалах говорив, що свої голоси нікому не вітдав і вітдавати не буде, і піде в уряд до того хто переможе на президенських виборах.

Я Вас знову попрошу, не *лийте грязі* на нашого лідера чи на нашу партію, не говоріть пусті слова які не мають ніякого підгрунтя.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 20:26 #1463479   #24
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
1. попрошу, не *лийте грязі* на нашого лідера чи на нашу партію,.
Айайай!!! Такого більше не робіть, Підери їхньої Лартії і самі знають куди на грязі поїхати
Sargon зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 20:46 #1463493   #25
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Тігіпка можна поважати як підприємця. Хоча зараз криза і йому неперелевки. Хлопчина-молдаванин вибився на такі позиції в комсомолі, потім буремні 90-ті і крутий власний бізнес. Добре, що встиг розвести шведів з ТАС-комерцбанком і зробив це до кризи. З ТАС-лайфом і СГ ТАС мабуть так гладко не буде, хоча москалі може тупіші за шведів і вийде їх ліпше розвести.
Зараз бідака скидає весь свій фінансовий бізнес і кидається в сільське господарство - і також зрозуміло чому: роблять продаж землі і це єдиний відносно рентабельний бізнес.

Чому в політиці? - Бо боїться за свій капітал.
Це людина державна? - Ні.

Дана партія - синтетична структура, яких море. Скінчаться гроші - скінчиться партія.
1. Криза вже давно пройшла і багато підприємств вже оговтались від неї.
2. Те що він зробив з банком нічого поганого не бачу,коли він прийшов в цей банк працювати, то він був в ненайкращому стані, і коли він продавав свої акції то той банк був на хороших рейтингах між українських банках.
3. Те що Ви пишете що з ТАС-лайфом і СГ ТАС так глатко не буде, то я Вас трохи не можу зрозуміти, оскільки ТАС-лайф це програма страхування в СГ ТАС, так щоб Ви знали що це просто програма в страховій компанії. Так він хоче СГ ТАС продати, але думаю що він як за Вашими словани не *бідака* так як ця страхова компанія має досить хороші рейтинги серед інших страхових компаній.
4. Чи *кидається* він в СГ чи ні, то це Вас не повинне інтересувати, а він правильно робить що хоче війти в той бізнес.
5. Звичайно що земля це хороші гроші, але не в тому розумінні що Ви говорите. Всі вже розумні люди знають, знову підкреслюю що розумні люди знають скоро продовольча криза, і Украхна зможе продавати продукти вирощені на нашій землі за досить великі гроші. і нічого тут нового не має.

Будь-ласка, Ви спочатку думайте що пишете...(без образ).
Wikler зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 20:52 #1463505   #26
WakS
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Стоп-стоп. такий собі холіварчик розвели. .
Тема уроку: Люди Тігіпка в міській владі.
Wikler доказує, який класний дядько той Тігіпко, як він дбає про рядового українця. Проте, ні слова не каже про його регіональну команду. Ти не агітуй (до 05.10), ти ознайом їх з нами, можливо ми їх знаєм. і твоя робота буде спрощена.
Друге, вернемся к нашим баранам. Проект податкового кодексу. Я в ньому виділив 2 ключові напрямки: пільги для крупних підприємств, захист їх інтересів, та обрізання прав малого бізнесу. Це і 300 тис. оборот в рік (для роздрібу - це смішна цифра), збільшення єдиного податку в 3 рази, додаткові платежі в пенсійний фонд, ввід касових апаратів, обмеження видів діяльності для спрощенців, закриття певних видів діяльності (секонд-хенд). Це все "мінуси", "плюсів" не бачу. Ну, і х.. з ним. залізу глибше в тінь. Мені стане пофіг кому платити, чи податківцю, чи державі. Правда, частина підприємців закриється, і люди підуть на біржу.
А тепер глянем на Тернопіль. Хто є бюджетоутворюючою силою. Малий бізнес чи великі підприємства, як..... крім БПК нічого в голову не приходить. Так для кого вигідний проект кодексу? для міста, в якому просто немає великих робочих підприємств? Йому ще важче буде, так як скоротиться к-сть дрібних п-ців.
Тигіпко планує залучити зовнішні інвестиції, створюючи для них сприятливий клімат. а чому б не створити нам сприятливі умови, щоб ми самі могли інвестувати економіку? Виходить, що ми надіємся на "варягів", не довіряючи самому собі?
Останнє. Vikler, ти сам є в бізнесі, щоб повчати нас, що таке для нас добре, а що погано?

П.С. Хватить займатись копіпастою. Прийшов на форум - викладай свою думку. передвиборчу програму Тигіпка я можу прочитати на його сайті.
WakS зараз поза форумом  
Подякували 2:
andriy.te.ua (03.10.2010), Dinara (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 20:54 #1463507   #27
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Айайай!!! Такого більше не робіть, Підери їхньої Лартії і самі знають куди на грязі поїхати



Ми завжди і всім говоримо що наша партія "Сильна Україна" розраховує на розумний електорат.
Даний учасник цього форуму не входить в наше коло виборців. (без образ).
Долучені зображення
Тип файлу: png Capture.PNG (19.9 КБ, 84 переглядів)
Wikler зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 21:13 #1463525   #28
WakS
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис

Ми завжди і всім говоримо що наша партія "Сильна Україна" розраховує на розумний електорат.
Даний учасник цього форуму не входить в наше коло виборців. (без образ).
Значить, ти помилився форумом.
WakS зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 22:20 #1463578   #29
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Стоп-стоп. такий собі холіварчик розвели. .
Тема уроку: Люди Тігіпка в міській владі.
Wikler доказує, який класний дядько той Тігіпко, як він дбає про рядового українця. Проте, ні слова не каже про його регіональну команду. Ти не агітуй (до 05.10), ти ознайом їх з нами, можливо ми їх знаєм. і твоя робота буде спрощена.
Друге, вернемся к нашим баранам. Проект податкового кодексу. Я в ньому виділив 2 ключові напрямки: пільги для крупних підприємств, захист їх інтересів, та обрізання прав малого бізнесу. Це і 300 тис. оборот в рік (для роздрібу - це смішна цифра), збільшення єдиного податку в 3 рази, додаткові платежі в пенсійний фонд, ввід касових апаратів, обмеження видів діяльності для спрощенців, закриття певних видів діяльності (секонд-хенд). Це все "мінуси", "плюсів" не бачу. Ну, і х.. з ним. залізу глибше в тінь. Мені стане пофіг кому платити, чи податківцю, чи державі. Правда, частина підприємців закриється, і люди підуть на біржу.
А тепер глянем на Тернопіль. Хто є бюджетоутворюючою силою. Малий бізнес чи великі підприємства, як..... крім БПК нічого в голову не приходить. Так для кого вигідний проект кодексу? для міста, в якому просто немає великих робочих підприємств? Йому ще важче буде, так як скоротиться к-сть дрібних п-ців.
Тигіпко планує залучити зовнішні інвестиції, створюючи для них сприятливий клімат. а чому б не створити нам сприятливі умови, щоб ми самі могли інвестувати економіку? Виходить, що ми надіємся на "варягів", не довіряючи самому собі?
Останнє. Vikler, ти сам є в бізнесі, щоб повчати нас, що таке для нас добре, а що погано?

П.С. Хватить займатись копіпастою. Прийшов на форум - викладай свою думку. передвиборчу програму Тигіпка я можу прочитати на його сайті.
1. Я не агітую, я відповідаю на питання які мені задали інші форумчани.
2. Відповідаю по Ваших словах. Пільги для великих підприємств, нічого поганого для цього не бачу, йде підтримка власного українського виробника і взагалі, на мою думку нічого поганого не має якщо підприємство получає пільги. Що до їхніх інвесторів, звичайно що їх потрібно захищати, інвестор це люди які мають гроші, за них потрібно боротись, а якщо вони підуть в іншу країну це тільки великий мінус. За інвестора потрібно боротись!!! Про які саме обрізання прав малого бізнесу Ви говорите? Якщо на рахунок 300 тис. це йдеться про те, якщо Ви відкриваєте свій малий бізнес, у Вас мало грошей щоб його розкручувати, ледве хватає грошей щоб його тримати, то Вам необхідна якась допомога. І коли Ва буде валити податкова своїми податками, то у Вас шансів дуже мало щоб якось протриматись на плаву. В даному випадку Вам держава надаватиме допомогу, Вам даватимуться канікули податкові якщо у Вас оберт грошей в рік до 300 тис. І після того якщо Ви получатимете більше грошей ніж 300 тис. тоді Вам потрібно платити вже певні податки, почнете заробляти ще більше, процент податку буде рости. 300 тис. це обгрунктована кількість грошей яка необхідна для розкручування підприємства (для того щоб воно стало на ноги), і після того як підприємство стає на ноги, воно починає заробляти більше грошей, і тоді коли воно вже заробляє гроші і добре стоїть на ногах, воно буде змушене платити певні податки. Я також рахую що це правильно. Що йдеться про збільшення єдиного податку, максимальний такий податок 200грн + 100грн з працівника, максимум їх 8. за ту 1000 гривень яку платить підприємець він заробляє набагато більше грошей, це не йдеться про в точки на ринках , а йдеться про підприємства. А в новому кодексі робиться так, що макс. податок буде 600 грн, і макс людей найманих буде 2.
Тобто, ті підприємства які заробляють більше грошей мусять переходити на іншу систему оподаткування і платити більше грошей. А те що робиться зараз - це просто не чесно на рахунок держави. Звичайно якби податкова давала гарантії що вона буде провіряти раз в рік, і не буде ніяких проблем від неї, то більші гроші можна платити, в цьому є певні плюси і певні мінуси, але якщо почитати глибше і вдуматись в це, то деяким підприємцям буде вигідніше переходити з єдиного податку, на загальну систему оподаткування де буде вираховуватись певний процент на податок, я не можу зараз дати правильну відповідь на це питання.
Про додаткові платежі в пенсійний фонд - на рахунок цього можу сказати що рано трохи думати про ті гроші які ви будите платити за все разом. Спочатку потрібно визначитись на якій системі оподаткування ви будите стояти... про це довго писати, але дивлячись на нашу картину що до пенсіонерів і тих хто зараз працює, то не має де взяти грошей щоб давати пенсії людям,, так як в нас 66% Українців сидять на пільгах, і їм державі не хватає грошей на них, і вона змушена піднімати податки. це погано для нас, але не має іншого виходу. І якщо нічого не міняти, то буде просто ще гірше.
Ввід касових апаратів необхідний для того щоб якось контролювати певні підприємства, це для тих які реєструють офіційно одну суму, а не офіційно другу.... це зроблене для того щоб більше грошей йшло в казну державі.
На рахунок спрощенців, мені здається спрощену систему оподаткування взагалі хочуть зняти.

А вот саме головне і інтересне, закрити певні види діяльності (такі як секонд хенд). Наші ринки зараз живуть як? Привозять люди товари із-за кордону і просто перепродують їх за більшу ціну, ВСЕ. Економіці держави від цього не легше, і новий податковий кодекс націлений на те, щоб максимально розв*язати руки власному виробнику і щоб його товари продавались в нас на ринках. Якщо в дійсності подивитись, то 90% наших ринків закидані китайським гамном, і нашому підприємцю практично не можливо ввійти в такий ринок зі своєю дорожчою і якіснішою продукцією.


Ну й і на самий кінець хочу сказати, Тігіпкові всервночий це інвестор, наш чи іноземний, він хоче максимально розв*язати руки для підприємців. Яка різниця звідки інвестор??? Податки платитимуть всі одинаково, як наш інвестор так і іноземний. Друга головна проблема в нашій державі це корупція, і вони думають і пробують скорочувати шляхи якими можуть чиновники валити підприємців. Якщо ввести податковий кодекс і перебороти корупцію, тоді нам буде набагато легше жити. А що зроблено заради знищення корупції? Наприклад те, що коли держава не віддаватиме ПДВ вчасно, то на неї будуть накладатись штрафні санкції в розмірі 120% по ставці НБУ. Про це також можна багато чого говорити.

А на рахунок того чи я якось зв*язаний з бізнесом, то так, але тільки через моїх батьків, і я з ними говорив, і вони говорять що новий податковий кодекс поганий, але тільки через те що є корупція в перевірочних установах. - про це також можна багато чого говорити.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Значить, ти помилився форумом.
Ні, я не помилився форумом.

Востаннє редагував Wikler: 03.10.2010 о 22:20. Причина: Пізніше додано
Wikler зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 22:39 #1463590   #30
Лехтур
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Wikler, то може спробуєш пояснити історію з Жердицьким, Лафарж та орденом почесного легіону?
Лехтур зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 22:46 #1463597   #31
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
1. Криза вже давно пройшла і багато підприємств вже оговтались від неї..
.
Написане Вами показує всю "далекоглядність" і розуміння процесів, що відбуваються в світі.
А відповідно й розуміння таких процесів Тігіпком.
Якби він це розумів - його євангелісти би мали віщати трохи інші речі, в іншому аспекті.
Цитата 2. Те що він зробив з банком нічого поганого не бачу,коли він прийшов в цей банк працювати, то він був в ненайкращому стані, і коли він продавав свої акції то той банк був на хороших рейтингах між українських банках.
Мені також всерівно щодо кидка шведів і щодо статків Тігіпка, але він зараз є при владі і каже ніби Україною рулить, а не лише своїм бізнесом.

А якщо Ви пишете щодо "рейтингів"... очевидно як і партія, як і демагогія Тігіпка розрахована на "чітатєлєй і тєлезрітєлєй"...
У США вже кілька прокурорів штатів подали до суду на рейтингові агенства світового рівня, які присвоювали незрозуміло які рейтинги деяким фінансовим структурам, в які вклалися пенсійні фонди.

От, до речі, 3-рівнева схема пенсійного страхування очевидно вже outdated...
Думаю Тігіпко це добре розуміє, того і скидає лайфове страхування.

Цитата 3. Те що Ви пишете що з ТАС-лайфом і СГ ТАС так глатко не буде, то я Вас трохи не можу зрозуміти, оскільки ТАС-лайф це програма страхування в СГ ТАС, так щоб Ви знали що це просто програма в страховій компанії.
Навіщо щось писати на форумі, якщо самі добре не володієте предметною областю?!

Цитата Так він хоче СГ ТАС продати, але думаю що він як за Вашими словани не *бідака* так як ця страхова компанія має досить хороші рейтинги серед інших страхових компаній.
про рейтинги вже написав, хто і за що присвоює шукайте в тенетах
Цитата 4. Чи *кидається* він в СГ чи ні, то це Вас не повинне інтересувати, а він правильно робить що хоче війти в той бізнес.
5. Звичайно що земля це хороші гроші, але не в тому розумінні що Ви говорите. Всі вже розумні люди знають, знову підкреслюю що розумні люди знають скоро продовольча криза, і Украхна зможе продавати продукти вирощені на нашій землі за досить великі гроші. і нічого тут нового не має.
Ага звичайно.... Тільки будучи при владі ВБИТИ СВОЇМ КЕРУВАННЯМ ВЕСЬ МАЛИЙ БІЗНЕС, А ПОТІМ СКУПИТИ ЗЕМЛЮ І ПОКАЗУВАТИ ВСІМ СВОЮ УСПІШНІСТЬ.

Ще одне: якщо є ще люди, які вірять у РИНКОВУ ЕКОНОМІКУ (де життєздатність визначає ринок), то мабуть вони ж вірять у діда Мороза - я про великий бізнес. І так є в усіх країнах світу.

За світоглядом донецьких: є дуже багаті і... дуже бідні, роботяги, раби, які мають пахати за фляшку водяри, а середнього чи малого бізнесу не має.
І не буде Тігіпка вести свою політику, не є він самостійним, як скажуть так і буде робити. Це при Ющу можна було гратися в незалежного...

Ще раз повторюсь: я не сумніваюся в ефективності Тігіпка, але щодо порядності...
Державна людина має керуватися інтересами більшості і майбутніх поколінь.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (04.10.2010), WakS (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 22:54 #1463603   #32
WakS
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Мля, ти дісно тугий. При старій владі і дешевших цінах я мав право працювати на спрошеній с-мі при обороті 500 тис. грн\рік. Зараз я зможу торгувати лише 820 грн\день. При такій виручці ВЖЕ потрібно закриватись. Поясню на пальцях: 300 грн\рік - при 20% націнці (говорю про роздріб продуктів харчуванн) дохід складає 5 тис\грн. Віднімем оренду, електроенергію, податки, в залишку - 500 - 100грн на зарплату. Для чого тоді щось робити? Дешевше стати на біржу. Ти пропонуєш, щоб я перейшов на загальну форму оподаткування. Тут до 1 підприємця потрібно причепити цілого бухгалтера ( не за безплатно), а сам я не взмозі бігати по фондах, банках, податкових і в той же час торгувати. До повної радості мені пропонують поставити ЕККА. Я мовчу, що він коштує 1500-2000грн. Для мене він абсолютно ніякої користі не дає, крім гемогою. Попробуй хоч раз здати звіт по касовому апарату. Ти знаєш, які штрафи за лишки-недостачі в касі ЕККА? поцікався в батьків. Для роботи потрібно збарати податкові накладні. Тобто, закупка на базарі неможлива, як наслідок - гуртовий базар сидить без роботи, а там також працюють люди. Зате, гуртові фірми зможуть диктувати свої ціни. Мені пофіг, я свою націнку поставлю, але завишену ціну платитимеш ти. Отже, пільги, які отримають Ахметові-Коломойські-Пінчуки... будеш сплачувати ТИ, зі своєї кишені.
Знаєш, Wikler, яка твоя біда? ти не розібравшись в питанні, лише начитавшись агіток, починаєш займатись демагогією.
Ти так і не відповів, чим СУ збирається займатись в міській раді. Чим СУ краща від інших кандидатів. Порада: приагітації нікому не акцентуй, що ваш шеф займається розробкою цього нового економічного чуда.
WakS зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (04.10.2010), paravozz (03.10.2010), Vlodko (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 23:28 #1463613   #33
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
здається-це той самий тіпочєк,тільки перелогінився)але мінуси його наздогнали)
Ага, схожий на того, попереднього, - агресивного і недалекого комсюка. Начитався партійної брошури і розказує підприємцям, як вони мають заробляти і звідки податки платити.
Тому ці донецькі з тігіпками і пролетять. Я ще влітку думав, що капець, будуть зеки нами 10 років керувати. Але ні, ці хлопці не менше за Ющенка з Юлькою вміють на граблі наступати
Proof зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 23:57 #1463619   #34
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

andriy.te.ua

. Почнем все з початку, а саме з того що Ви повиділяли і дали певні коментарі.

1. Криза дійсно вже пройшла і вже є такі підприємства які від неї оговтались. І в даному випадку мова йде про його СГ ТАС, і я думаю що вона вже оговталась від неї. І не потрібно тут говорити про далекоглядність, мова йде про окрему фірму, і відповіді Вам надались за окрему фірму, і зараз дути з мухи слона не потрібно, Якщо ви не згідні що ТАС оговтався з кризи, то так і скажіть що він не оговтався і надайте достовірну інформацію.

2. І так, на рахунок читателів і телезрітелів. Про що Ви говорите, коли бізнес мен обирає банк в якому тримати свої гроші, то він не тільки дивиться на рейтинги в газеті чи ТВ, всі знають що вони фальшиві і без Вас, і в даному випадку банки порівнювались і були певні рейтинги, і від них вираховувались ціни на акції тих банків. І тут Ваше ТВ навіть з боку не стояло,а про США взагалі не потрібно тут говорити. Вам не подобається? Так і говоріть, що шведи купили банк по штучно накрученим рейтингам і що Ви в більше нічого не вірите.

3. Тут мені нічого сказати, і дивіться самі що кому належить. http://www.taslife.com.ua/ua/pages/individ_uz/

і ті рейтинги які Ви заципили описані мною вище. Не подобається? Пишете, я не вірю тому сайті, і тобі Віклєр особисто.

4. По перше ніхто малий і середній бізнес не вбиває, а просто трохи міняються податки. І нікому він не буде показувати свою успішність, вона в нього і так є. Якщо Вам і це не подобаєтсья, тоді візьміть і напишіть мені в ЛС чи тут свою систему , як би Ви витягнули нашу державу , вибачте за слово, з *ями* якщо не робити реформ, а якщо знаєте які потрібні реформи пишіть, я передам в штаб партії. А якщо Ви вірити іншим партіям крім ПР як потрібно змінювати нашу державу, тоді дайте відповідь чому вони 4 роки зовсім нічого не робили, а Тігіпко прийшов і вони зразу почали лити бруд на нього. Якщо знаєте звідки взяти гроші на пенсії, також пишіть тут, також передам. - І не потрібно тут говоритито погано і то погано, він не обіцяв що буде легко, і говорив що потрібно 2-3 роки чикати щоб побачити результат від реформ, і він говорив що в реформах є багато не популярних рішень і їх потрібно робити тому, що без них ми будимо жити через 2-3 і пізніше років ще гірше.\

5. Я Вам можу сказати одне, що Україна може прогодувати не одну країну в світі, і не дві, і не 5. І якщо ми не будем робити певних ставок на такі оцінки, то ми багато програєм.

Додано через 23 хвилини
Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Мля, ти дісно тугий. При старій владі і дешевших цінах я мав право працювати на спрошеній с-мі при обороті 500 тис. грн\рік. Зараз я зможу торгувати лише 820 грн\день. При такій виручці ВЖЕ потрібно закриватись. Поясню на пальцях: 300 грн\рік - при 20% націнці (говорю про роздріб продуктів харчуванн) дохід складає 5 тис\грн. Віднімем оренду, електроенергію, податки, в залишку - 500 - 100грн на зарплату. Для чого тоді щось робити? Дешевше стати на біржу. Ти пропонуєш, щоб я перейшов на загальну форму оподаткування. Тут до 1 підприємця потрібно причепити цілого бухгалтера ( не за безплатно), а сам я не взмозі бігати по фондах, банках, податкових і в той же час торгувати. До повної радості мені пропонують поставити ЕККА. Я мовчу, що він коштує 1500-2000грн. Для мене він абсолютно ніякої користі не дає, крім гемогою. Попробуй хоч раз здати звіт по касовому апарату. Ти знаєш, які штрафи за лишки-недостачі в касі ЕККА? поцікався в батьків. Для роботи потрібно збарати податкові накладні. Тобто, закупка на базарі неможлива, як наслідок - гуртовий базар сидить без роботи, а там також працюють люди. Зате, гуртові фірми зможуть диктувати свої ціни. Мені пофіг, я свою націнку поставлю, але завишену ціну платитимеш ти. Отже, пільги, які отримають Ахметові-Коломойські-Пінчуки... будеш сплачувати ТИ, зі своєї кишені.
Знаєш, Wikler, яка твоя біда? ти не розібравшись в питанні, лише начитавшись агіток, починаєш займатись демагогією.
Ти так і не відповів, чим СУ збирається займатись в міській раді. Чим СУ краща від інших кандидатів. Порада: приагітації нікому не акцентуй, що ваш шеф займається розробкою цього нового економічного чуда.
Знаєш, я тобі скажу одне, так я чисто сам не займався бізнесом, і мої батьки мені говорять що новий податковий кодекс -це дуже погано, але вони мені говорять наступне, якщо вони платя того податку 1400 грн в місяць, то вони можуть платити і 5 тисяч в місяць, але якщо їм будуть даватись гарантії що їх провіряти ніхто не буде чи буде але раз в місяць і в визначений термін. Просто сама проблема полягає в тому, що потрібно йти на якісь жертви для того щоб в подальшому житті жилось краще, щоб нашим дітям жилось краще. Мені мама колись говорила, що коли я був малий то вона думала що коли я виросту то буде житись краще, а краще не стало, а я хочу щоб моїм дітям жилось краще. - але це я трохи відійшов від теми.

Я тобі зараз можу багато чого доказувати, і можливо я в чомусь можу бути не правий. Але наша партія бачить що необхідно міняти нашу країну, бачить що не хватає грошей нінащо. Ми бачимо що наші ринки на 90% з китайської продукції, картопля з Єгипту, цукор з Білорусії. А в нас третина всього чорнозема на землі.

А що на рахунок того що ми хочимо робити на місцях, в нашій раді. то я Вам скажу, одна з цілей партії в тому щоб повністю дозволити містам розпоряджатись своїми доходами, своїми грошима. Тому що на місцях краще видно куди потрібно більше грошей а куди менше. Наша партія хоче зробити так, щоб кожен регіон визначав свої проценти податків в областях, і щоб інвестор дивився і вибирав в яку область йому йти. І за цим повинна дивитись влада міста чи ОДА. І якщо наша партія в 2012 році війде в ВР, а вона війде в Верховну Раду, то ми зробимо так щоб ці закони пройшли. І коли ми зможимо повністю кірувати грошима на місцях, ми зможемо в повній силі розвивати нашу область і місто в цілому.

Вот ти бачив ті реклами де Заставний написав що було зроблено за 4 роки? Десь тут я на форумі бачив, хтось їх всіх викладував. То я тобі скажу, я хоч цікавлюсь політикою від початку епідемії в нашому місці, то я можу впевнено сказати що процентів 90% що там написане зовсім не його заслуга.

Ти вибач, але щоб щось міняти потрібно йти на певні жертви, і тут краще з економістами сідати і дивитись на який податок краще виходити.

Востаннє редагував Wikler: 03.10.2010 о 23:57. Причина: Пізніше додано
Wikler зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 01:21 #1463652   #35
Mark V
Guest
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
мої батьки мені говорять що новий податковий кодекс -це дуже погано, але вони мені говорять наступне, якщо вони платя того податку 1400 грн в місяць, то вони можуть платити і 5 тисяч в місяць, але якщо їм будуть даватись гарантії що їх провіряти ніхто не буде чи буде але раз в місяць і в визначений термін. Просто сама проблема полягає в тому, що потрібно йти на якісь жертви для того щоб в подальшому житті жилось краще .
А може варто зробити такі закони, що хоч щодня провіряй - все одно порушень не знайдеш, бо порушувати не буде сенсу? І доповнити це таким законом, щоб перевірка не заважала роботі підприємства (малого бізнесу, приватного підприємця), а в разі якщо підприємець під час перевірки змушений припинити комерційну діяльність то перевіряюча сторона повинна буде відшкодувати йому витрачений робочий час, затрачений на перевірку.
В нас головна біда в тому, що все так ускладнено і зроблено так, щоб без порушень неможливо було взагалі працювати, а завдання перевірки нагрянути і якщо не на одному то на іншому людину підловити і штраф впаяти.
І Азаров якраз є прихильником цієї тактики наповнювання бюджету, а Тігіпко з ним співпрацює (тоб-то фактично співчучасник цього всього)
 
Старий 04.10.2010, 01:24 #1463653   #36
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Wikler, ти б краще підівчив граматику і навчився висловлюватися українською за той час, що був позафорумом. може тоді твоїм думки виглядали хоч трохи адекватними
nacho one зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (04.10.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
Wikler (06.10.2010)
Старий 04.10.2010, 07:58 #1463686   #37
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
А може варто зробити такі закони, що хоч щодня провіряй - все одно порушень не знайдеш, бо порушувати не буде сенсу? І доповнити це таким законом, щоб перевірка не заважала роботі підприємства (малого бізнесу, приватного підприємця), а в разі якщо підприємець під час перевірки змушений припинити комерційну діяльність то перевіряюча сторона повинна буде відшкодувати йому витрачений робочий час, затрачений на перевірку.
В нас головна біда в тому, що все так ускладнено і зроблено так, щоб без порушень неможливо було взагалі працювати, а завдання перевірки нагрянути і якщо не на одному то на іншому людину підловити і штраф впаяти.
І Азаров якраз є прихильником цієї тактики наповнювання бюджету, а Тігіпко з ним співпрацює (тоб-то фактично співчучасник цього всього)
Ну що я можу сказати. коли Тігіпко йшов на вибори президента він про це не одноращово говорив. Він висунув багато рішень як хоть трохи поборотись з корупцією, і одні з них це ті проблеми з ліцензією які він скоротив, також зробив те що коли начальник не дає ліцензії, то через 100 днів якщо після подачі документів (до яких не було зауважень) підприємець не получає ліцензії, то він може брати і займатись цим ділом без неї, але йому потрібно тоді походу мати хоть якісь документи що він ті бумаги віддав. Потім що він зробив, а це досить важливо (не знаю чи він сам це зробив чи ні), що вони внесли законопроект до ВР про тре, що не дозволяє любим службам перевірки Вас провіряти, а тільки тим яким належить (можна сказати дозвіл) на цю перевірку. Якщо говорити як є, то було так що коли фура вїжджає в Україну то її могли зупинити і провірити всі, від СБУ до санстанції, а зараз такого вже не має.

Розумієте, зарас одна з самих більших проблем полягає в тому, що про те що вноситься в податковий кодекс, про різні законопроекти в ВР пишуть не правду, і потім та Тимошенко, зі Свободою і рештою опозиційною силою роблять ті мітинги і кричать Бог зна що, аби хоть якось протриматись в владі, дурять простим людям голову.

Вот Вам приклад. ВО Свобода, в Тернопільській ОДА їхніх депутатів найбільше, і що вони зробили за ті 4 чи 5 років сидячи там? Зовсім нічого що моглоби допомогти людям, хіба що вони пам*ятники ставили. А зараз що? Агітація заборонена до 5-го жовтня, а Надал на кожному кроці вісить? То що це може бути за людина, котра була в владі 4-5 років, зараз не дотримується законів. Наприклад я не хотів би мати такого мера.
Wikler зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
nacho one (04.10.2010)
Старий 04.10.2010, 08:23 #1463697   #38
Avalon
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Партія "Тігібка" = Партія "Одного регіону", якби він не відхрещувався від того...
Avalon зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 10:20 #1463747   #39
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
Партія "Тігібка" = Партія "Одного регіону", якби він не відхрещувався від того...
Якого регіону і відхрещується він від чого?

Додано через 41 хвилину
«Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів.
Наша головна мета - побудова сильної України на основі її культурного розмаїття, високого економічного потенціалу і унікального географічного розташування.
Приєднуйтесь і слідкуйте за новинами нашой партії:
http://vkontakte.ru/club19986679

Востаннє редагував Wikler: 04.10.2010 о 10:20. Причина: Пізніше додано
Wikler зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 10:54 #1463799   #40
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Wikler
Тигібко з Кужель їздили місяць-два тому до Грузії перейняти досвід. Коли ми відчуємо зміни на краще? Коли зникне корупція як в Грузії?

п.с. Копіпейстити тролерські заготовочки не варто.
gsv зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:53.