Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


як побороти герпес на устах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.06.2018, 23:53 #2731361   #61
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Ацикловір в таблетках (краще імпортний, гірше - відчизняний, але дешевше), якщо немає протипоказів. Дозу та тривалість лікування підбирає лікар (я собі сам підбирав - але я лікар)))
Мазі з ацикловіром (краще Зовіракс) мають ефект, але гірший. Таблетки я особистро приймаю у разі появи герпесу днів 5-7 - тоді нові пухирці не з'являються, а якщо приянти вчасно та в достатній дозі, то і ті , що появились, не ростуть, а підсихають. Мазі допомогають призупинити появу нових пухирців, але ті, що з'явились збільшуються все одно і процес триває довшею. Також з таблетками рецидиви герпесу бувають рідше. Але я би радив звернутись до нормального лікаря - дерматолога або краще інфекціоніста, щоб вибрати оптимальний режим прийому ацикловіру. Повністю герпес вбити не можна. Але можна полегшити собі життя обриваючи швидко загострення та зменшуючи частоту рецидивів.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 24.06.2018, 00:09 #2731362   #62
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

купила в польщі чудо-пластир від герпесу, клеїш на прищик на губі і він стає опше інвізібл і одночасно лікує його, тримається весь день, можна їсти, пити, зверху помадою і всяке таке. Ще не пробувала - з нетерпінням чекаю герпеса

Джалка зараз поза форумом  
Старий 04.09.2018, 22:38 #2735461   #63
Madoka
Учасник
 
Аватар для Madoka
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Ничто не помогало мне так, как Герпевир. Но у меня простой герпес был, такого типа, самая простая форма и лечится проще всего. Ну и знайте наперёд: чем раньше вы обратите внимание на симптомы, тем легче будет исцелиться.

Востаннє редагував Madoka: 09.09.2018 о 14:40.
Madoka зараз поза форумом  
Старий 01.10.2018, 06:09 #2736694   #64
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Всякі пластири і мазі-то до сраки, бо лікуєте ви лише зовнішній прояв хвороби, а чистити треба кров. В чоловіка часто герпес. Дерматолог приписала таблетки Герпевір 2 тижні, тоді 5 уколів Циклоферону, а зараз п"є-Протифлазид.
Переконана що поможе, бо лікар вже багато разів показувала особисто мені, що вона справжній спеціаліст.
П.С. Я пропила все паралельно з ним)
karamel856 зараз поза форумом  
Старий 01.10.2018, 11:51 #2736706   #65
faynuy
Учасник
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

герпес вилазит коли імунітет ослаб, а не від поцілюнків

а імунітет слабне від багатьох причин: переохолодження, перегріття, алкоголь, стреси, депресняки, куріння,ПЕРЕЇДАННЯ як це не дивно і ше куча всякої ненужної людям куйні =)

поможи свому організму-тілу витиснути всьо шо він сам витискає з себе=) всю ненужну йому єуйню! як не парадокс але так воно і є, те саме прищі, організм витискає лишнє з себе черз "прищі"
те саме фурункули,те саме лбий вид опуклоподібних прищоподібних еритемоподібних і решти шрікяної жуйні.


мєдіческій інженір

Востаннє редагував faynuy: 05.10.2018 о 23:28. Причина: скоротив багато буков для тих хто не осилює велику кількість корисної інформації
faynuy зараз поза форумом  
Старий 01.10.2018, 19:24 #2736725   #66
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата
Допис від faynuy Переглянути допис
герпес вилазит коли імунітет ослаб, а не від поцілюнків=) а чо від поцідюнків, бо коли губи мокрі послі цілюнка то вітер дує о йде губне переохолодження.от віні вилахит від переохоложєення а не від поцілюнків. люгіка жєлєзна і непоколєбіма.
То на якій? На білоруський? Ненавижу рагулів які ламають мову.
karamel856 зараз поза форумом  
Старий 01.10.2018, 22:46 #2736740   #67
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Всякі пластири і мазі-то до сраки, бо лікуєте ви лише зовнішній прояв хвороби, а чистити треба кров. В чоловіка часто герпес. Дерматолог приписала таблетки Герпевір 2 тижні, тоді 5 уколів Циклоферону, а зараз п"є-Протифлазид.
Переконана що поможе, бо лікар вже багато разів показувала особисто мені, що вона справжній спеціаліст.
П.С. Я пропила все паралельно з ним)

воно не вилікує, а зажене це все глибоко в сплячку, що вже непогано - якщо герпес не буде проявлятися півроку, рік чи більше, то вже недарма то лікування було. Вивести вірус з організму неможливо, в свій час перечитала на ту тему всьо,що можна, бо дуже до того схильна. Такого ж типу лікувальні курси мені допомагали забути про герпес до року часу, що раніше для мене було неймовірна удача
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (30.10.2018), karamel856 (02.10.2018), Seagull (24.10.2018)
Старий 02.10.2018, 05:32 #2736744   #68
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
воно не вилікує, а зажене це все глибоко в сплячку, що вже непогано - якщо герпес не буде проявлятися півроку, рік чи більше, то вже недарма то лікування було. Вивести вірус з організму неможливо, в свій час перечитала на ту тему всьо,що можна, бо дуже до того схильна. Такого ж типу лікувальні курси мені допомагали забути про герпес до року часу, що раніше для мене було неймовірна удача
Так, я знаю, що він не лікується, просто забула дописати. Пригнічується на деякий час... і то в кращому випадку)
karamel856 зараз поза форумом  
Старий 05.10.2018, 07:43 #2736978   #69
faynuy
Учасник
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
То на якій? На білоруський? Ненавижу рагулів які ламають мову.
Ісус казав любити всіх а не ненавидіти, ненависть породжує багато зла і болю!
незнаєте людину - не обзивайте =) я вам прощаю ваш низький інтелектуальний і духовний розвиток

Додано через 1 хвилину
бачу тут зібралися спецалісти по герпесу, просять помочі і не приймають=) у то далі хворійте герпесом =)
щасливо =) мир вам

Востаннє редагував faynuy: 05.10.2018 о 07:43. Причина: Пізніше додано
faynuy зараз поза форумом  
Старий 05.10.2018, 23:37 #2737046   #70
faynuy
Учасник
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

копіпаста гуглом перекладена

Герпес - збірна назва захворювань, викликаних одним з групи вірусів герпесу, і зовні характеризуються виразковими висипаннями на шкірі і слизових оболонках.

Всі типи уражень герпесу можна лікувати мазями на основі бджолиного воску. Також дуже ефективний засіб - коренева частина сассапаріля, подавляє безліч вірусів. Допоможе і тонік Брами, що знижує нервове збудження, викликане плином інфекції.

Аюрведа рекомендує поряд з лікуванням дотримуватися дієти, пов'язаної з очищенням крові (куркума) і виключає прийом алкоголю і продуктів з яскраво вираженим гострим, солодким, солоним, кислим смаками. Корисні овочеві салати, соки, а також овочі в чистому вигляді.

Додаткові поради та рекомендації

Вірус герпесу, що таїться в нервово-м'язових волокнах, здатний активізуватися на тлі стресів. Щоб уникнути стресів, слід проводити медитації і пити заспокійливі збори з ромашкою, .... Заспокійливим дію має і збір, до складу якого у рівних пропорціях пижму, душицю і календулу.

Зниження імунітету також провокує виникнення герпетичних висипань, тому в періоди міжсезоння краще підтримувати його аюрведичні препаратами, спрямованими на активізацію роботи імунної системи.

бережіть свої нерви, не нервуйтиси, не обзивайте незнайомих мудрих мужчин =) пробачайте всім всякі речі, які вам не подобаються, ломані мови і тд=)

займайтеся помірним спортом, легеньким і веселим з колєгами і куліжанками, іграми спортивними легкими, які приносять задоволення.
плавайте бігайте закаляйтеся ....
і буде всьо файно у вашому житті і небуде герпеса сто років.
faynuy зараз поза форумом  
Старий 07.10.2018, 14:49 #2737118   #71
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
воно не вилікує, а зажене це все глибоко в сплячку, що вже непогано - якщо герпес не буде проявлятися півроку, рік чи більше, то вже недарма то лікування було. Вивести вірус з організму неможливо, в свій час перечитала на ту тему всьо,що можна, бо дуже до того схильна. Такого ж типу лікувальні курси мені допомагали забути про герпес до року часу, що раніше для мене було неймовірна удача
Ну то й що, що не вилікує. Завдання припинити дане загострення та зменшити частоту рецидивів. І навіть цього достатньо. Все одно способу вилікувати повністю немає.
А щодо ппоцілункців, то вони хоч і не викиликають загострення вірусу, втім призводять до інфікування ним та передачі від людини до людини. Тому поцілунки при герпесі на губах не найкращий момент. Навіть, якщо людина вже є носієм цього вірусу, вона може підчипити інший штам з іншим генотипом. Тому не варто. Дочекайтесь поки герпес на устах пройде.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 24.10.2018, 20:24 #2738000   #72
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата
Допис від kotyuk Переглянути допис
Ну то й що, що не вилікує. Завдання припинити дане загострення та зменшити частоту рецидивів. І навіть цього достатньо. Все одно способу вилікувати повністю немає.
А щодо ппоцілункців, то вони хоч і не викиликають загострення вірусу, втім призводять до інфікування ним та передачі від людини до людини. Тому поцілунки при герпесі на губах не найкращий момент. Навіть, якщо людина вже є носієм цього вірусу, вона може підчипити інший штам з іншим генотипом. Тому не варто. Дочекайтесь поки герпес на устах пройде.
Ага, дочекатись) А якщо дуже пече і свербить цілуватися?))))))))) Свого часу мені теж кавалер його подарував, бо до 21 року в мене не було ніякого герпесу, а після тих цьомчиків і я познайомилась з тою заразою.
karamel856 зараз поза форумом  
Старий 30.10.2018, 23:43 #2738401   #73
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Так, я знаю, що він не лікується, просто забула дописати. Пригнічується на деякий час... і то в кращому випадку)
Зате те лікування, що ти написала, капітально садить печінку і підшлункову, і допомогає лише раз. Все решта то плацебо. З таким успіхом можна пити вітамінки, головне вірити, що вони вилікують герпес)
Пантера зараз поза форумом  
Старий 01.12.2018, 16:47 #2741049   #74
jus
 
Аватар для jus
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

А хто лікує герпевірусні інфекції, недавно захворів (горло), губи обкидало, похоже герпесом, збив температуру 38,2. Часто хворію. як вискакує то слабість і може бути 37 температура, то нормально?
jus зараз поза форумом  
Старий 08.12.2018, 20:14 #2741850   #75
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від jus Переглянути допис
А хто лікує герпевірусні інфекції, недавно захворів (горло), губи обкидало, похоже герпесом, збив температуру 38,2. Часто хворію. як вискакує то слабість і може бути 37 температура, то нормально?
Звичайно що ні. Це потрібно лікувати. Причому негайно! Від герпевірусних інфекцій може бути навіть запалення мозку. А запалення мозку, не кожен лікар може вилікувти. Словом, якщо постійно обкадає, обкидає так масштабно та й ще є температура-негайно до лікаря. В даному випадку, напевно, до дерматолога. Треба буде поприймати, а то й прокапати препарати на основі ацикловіру. Бо може скінчитись плачевно. Тьфу...тьфу...тьфу
karamel856 зараз поза форумом  
Старий 06.01.2019, 00:09 #2744525   #76
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від jus Переглянути допис
А хто лікує герпевірусні інфекції, недавно захворів (горло), губи обкидало, похоже герпесом, збив температуру 38,2. Часто хворію. як вискакує то слабість і може бути 37 температура, то нормально?
Ні, якщо дуже часто вискакує герпес та ще з температурою, то треба звернутись до лікаря. Але не до дерматолога. а до інфекціоніста. Температура може вказувати на те, що процес не обмежується губами і може "вистрілити" ще десь...Можливо, треба буде пройти більш серйозне противірусне лікування або імунотерапію. Звісно, герпес повністю не пройде, але зменшити частоту та інтенсивність рецидивів можливо.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 25.01.2021, 21:48 #2787340   #77
Latae
Учасник
 
Аватар для Latae
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Всякі пластири і мазі-то до сраки, бо лікуєте ви лише зовнішній прояв хвороби, а чистити треба кров. В чоловіка часто герпес. Дерматолог приписала таблетки Герпевір 2 тижні, тоді 5 уколів Циклоферону, а зараз п"є-Протифлазид.
Переконана що поможе, бо лікар вже багато разів показувала особисто мені, що вона справжній спеціаліст.
П.С. Я пропила все паралельно з ним)
Це все має сенс, якщо прояви герпеса у вас більше трьох разів на рік. Причин герпесу може бути дуже багато: зниження імунітету, цукровий діабет, стреси або навіт проблему з шлунком. Тому чистити кров ( як це?) це не для всіх вирішення проблема з герпесом.

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
воно не вилікує, а зажене це все глибоко в сплячку, що вже непогано - якщо герпес не буде проявлятися півроку, рік чи більше, то вже недарма то лікування було. Вивести вірус з організму неможливо, в свій час перечитала на ту тему всьо,що можна, бо дуже до того схильна. Такого ж типу лікувальні курси мені допомагали забути про герпес до року часу, що раніше для мене було неймовірна удача
Згодний, "вигнати" герпес з організму взагалі не реально, він з нами назавжди, ось приспати його можна. В деяких людей він тільки вид стресу прокидається, тому і лікувати його немає сенсу.

Цитата:
Допис від Madoka Переглянути допис
Ничто не помогало мне так, как Герпевир. Но у меня простой герпес был, .
Це не простий герпес, це герпес першого типу, якщо правильно його назвати. Взагалі зараз дуже багато препаратів від герпесу https://www.apteka24.ua/medikamenty/...henie-gerpesa/ Тому можна щось вибрати для себе, бо наскільки знаю по своїм знайомим, кожному підходить щось інше. Хоча Герпевір то дійсно гарна мазь
Latae зараз поза форумом  
Старий 26.01.2021, 11:57 #2787350   #78
RomaRom
Учасник
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

скільки всього не пробував, прийшов до того, що засобу кращого за лимонну кислоту. так, пече, але потім стає краще, а от після мазей всілких(принаймні у мене) він стає в кілька разів огиднішим )))))
RomaRom зараз поза форумом  
Старий 06.03.2021, 21:34 #2788818   #79
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Цитата
Допис від RomaRom Переглянути допис
скільки всього не пробував, прийшов до того, що засобу кращого за лимонну кислоту. так, пече, але потім стає краще, а от після мазей всілких(принаймні у мене) він стає в кілька разів огиднішим )))))
Тому треба не мазі, а таблетки на основі ацикловіру. Але призначити та розписати конкретно вам їх повинен інфекціоніст. Хай порадить дозування та кількість днів прийому при загостреннях, бо я зараз нараджу заочно, а у вас можуть бути і протипокази якісь.
Ефективність таблеток доведено, мазей - ні. Хоча реально мазі (якщо імпортні) допомагають, але відчутно слабше за таблетки. Ну, і має значення, коли їх (мазі/таблетки_) почали застосовувати. Чим раніше, тим ефективніше. Якщо пухир вже виріс, то на нього мало що подіє. Він пройде усі свохї стадії. Але на появу нових пухирів та на розвиток тих, що ледь з'явились, таблетки з ацикловіром і в меншій мірі мазі діють.
kotyuk зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:54.