Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Пропозиція (продам) > Віртуальні товари та послуги


VPS та VDS для ігрових серваків

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.12.2017, 11:26 #2714657   #1
Gidrih
Учасник
 
Аватар для Gidrih
Типово VPS та VDS для ігрових серваків

Останнім часом багато людей працюють віддалено на постійній основі або розглядають цей варіант, як джерело додаткового доходу. Я спочатку належав до першої групи, а тепер перейшов в першу, так як мені дуже подобається працювати віддалено, так як я не прив'язаний фізично до робочого місця. Головне, щоб був доступ до Мережі, а ноутбук не складно возити з собою. Для розміщення проектів і їх реалізації зараз використовую віртуальний виділений сервер. VPS орендую у цих хлопців bigd.host приблизно вже пів року як і ніяких проблем з ними не було. До того ж VPS краще звичайного хостингу, так як тут більше можливостей і налаштувань, тобто реалізувати можна побажання клієнта будь-якої складності. Винда йде безкоштовно, до того ж ліцензійна серверна, там на вибір 2003 2012 або 2016 року. Стартує вона за вісім сек., Спеціально засікав. Тариф вибираєш індивідуально під себе, немає необхідності підлаштовується під стандартні рішення. Швидкість видає стабільну на рівні 200 Мбіт / сек, так що будь-який софт або ресурс, розміщений тут буде літати. Також тримаю на цьому VPS кілька ігрових серваків на СS 1.6 та MW2.
Gidrih зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:05.