Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 25.10.2015


Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.09.2015, 11:09 #2578022   #41
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ну то давай хоча б на 1000дол.
В мене навіть 100 нема, так що такі "аргументи" безпредметні.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
депутатство - тягар, котрий легше нести лише якщо є підтримка людей, допомога... співучасть...
Люба діяльність не є легкою. Але якщо наприклад працювати в шахті, чи скажемо стояти по 8 годин біля станка змушують обставини, то що змушує ставати депутатом, і тим більше мером, я так і не можу зрозуміти. При тому що перші підтримки в людей практично не просять, а другі на цьому будують карєру.
Напрошується лише один варіант чому в людей виникає бажання висуватися, вкладати гроші і брати участь у виборах.

inb4: "Але ж є і правильні депутати!". Так, безперечно є. Але! По перше їх одиниці, і по друге вони всерівно несуть відповідальність за однопартійців. Тобто особисто ніби як і норм, але в загальному, по результатах діяльності партії і ради в цілому - неок.

І знову ж таки - "треба зробити так, щоб нормальних було більшість!". При даних умовах це неможливо. 22 люди із 42 в міськраді не можуть бути правильними, це суперечить відразу двом наукам - математиці та соціології.
 
Старий 23.09.2015, 11:12 #2578025   #42
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Багато кадидатів найняли представників, бо "воюють" Війну вже використовують в усіх цілях.
Sten1 зараз поза форумом  
Старий 23.09.2015, 11:32 #2578039   #43
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
ти багатьох депутатів знаєш? Якось так вийшло що я знаю багато і багато кого зустрічаю і в тролейбусах і в електричках і в інших цікавих місцях. Включно з нардепами і чиновниками обласного рівня. Кілька днів тому Володимир Колінець їхав, так здається крім мене, його ніхто і не впізнав. А якби там не було, але особистість він визначна для нашого міста.
А депутат без машини то як токар без рук - чудовий спеціаліст, але ніфіга не зможе зробити...
Багатьох не знаю, знаю свого округу Окаринського але я переїхав на Карпенка і то вже певно не його територія, часто бачу і пішки ходить. Регіоналів часто бачу в генделиках сидять в районі Максиму. А так то більше нікого.
Суть в чому - округи малесенькі тут можна кожний кущик на пам'ять знати. Зробили дорогу на Карпенка, а як її перейти? Пішохідний перехід аж знизу біля зупинки! А наші вар'яти як тільки побачать пару метрів рівної дороги то мусять розігнатися до максимально можливої швидкості. Вклали бруківку, це дуже добре але під тими каштанами темно як в ...
Як ви думаєте водії маршруток за час рейсу хочуть пісяти? Може б їм хоча б одне таке місце на все місто зробити чи стяти під мостом ок?
Ліхтарі як впадуть в парку топільче то в МР казатимуть що то вандали їх поламали?
Якби в мера на подвір'ї так покришилася бруківка то він би тій фірмі також понял і простіл?

Я розумію що депутатам нічого не платять але якщо вони згодились безкоштовно працювати то вже мусять
pberit зараз поза форумом  
Старий 23.09.2015, 11:54 #2578052   #44
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Багато кадидатів найняли представників, бо "воюють" Війну вже використовують в усіх цілях.
І не тільки. Багато посилань на волонтерів, на противників Путіна, на "контрактна армія а не мобілізація!" і ще вот зараз нова фішка - заборона продажу землі, яка РАПТОВО стала "національним багатсвом держави".
Кампанія з розрахунку на електорат із актуальністю замість мозку. А це між іншим відсотків 80-90 від виборців. Так що напрямок вибрано вірний, як не крути.
 
Старий 23.09.2015, 12:27 #2578059   #45
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Киньте список кандидатів по округах.
Чи як такого ще нема ?
Sten1 зараз поза форумом  
Старий 23.09.2015, 13:15 #2578072   #46
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Киньте список кандидатів по округах.
Чи як такого ще нема ?
1 жовтня закінчується реєстрація, тоді і буде офіційний список. Наразі додумуємо.

UPD:
Цитата Наразі пропонуємо вашій увазі загальний список “Самопомочі” до міської ради.

Бачинська Оксана
Биндас Едуард
Бойко Павло
Бойчук Андрій
Буяк Богдан
Відловська Ірина
Генсерук Віктор
Герман Ірина
Грицишин Андрій
Джуган Наталія
Добровольська Світлана
Зелінка Назар
Кіт Наталія
Когут Наталія
Костюк Оксана
Кузів Володимир
Лопатинська Надія
Лупак Сергій
Мельник Петро
Мороченець Олег
Намака Андрій
Нитка Олег
Нитка Роман
Ольховик Віталій
Пелешок Олег
Поліщук Ігор
Попків Віталій
Романишин Ольга
Сіткар Степан
Слебедюк Богдан
Слебедюк Роман
Слома Валентина
Сороківська Олена
Станкевич Марія
Федишин Михайло
Чибрас Богдан
Шкула Андрій
Штопко Юрій
Шушкевич Ігор
Якимчук Олена
Наразі, блджад! Ну шо, бидло, звернули увагу на НАРАЗІ оприлюднений список Самопомочі? Робіть висновки ЛОЛ.
 
Старий 23.09.2015, 21:24 #2578229   #47
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
В мене навіть 100 нема, так що такі "аргументи" безпредметні.
ну тоді на правду...

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Люба діяльність не є легкою. Але якщо наприклад працювати в шахті, чи скажемо стояти по 8 годин біля станка змушують обставини, то що змушує ставати депутатом, і тим більше мером, я так і не можу зрозуміти.
не всі речі всім зрозумілі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
При тому що перші підтримки в людей практично не просять, а другі на цьому будують карєру.
Напрошується лише один варіант чому в людей виникає бажання висуватися, вкладати гроші і брати участь у виборах.
виключно красти! красти! і ще раз красти!
я це і роблять роблять Ека і Міхо!

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
"Але ж є і правильні депутати!". Так, безперечно є. Але! По перше їх одиниці, і по друге вони всерівно несуть відповідальність за однопартійців. Тобто особисто ніби як і норм, але в загальному, по результатах діяльності партії і ради в цілому - неок.
у більшій мірі погоджуюсь з цим твердженням ніж не погоджуюсь
хоча ти суттєво спрощуєш... життя, політика, світи значно складніші ніж би цього комусь хотілось..

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І знову ж таки - "треба зробити так, щоб нормальних було більшість!". При даних умовах це неможливо. 22 люди із 42 в міськраді не можуть бути правильними, це суперечить відразу двом наукам - математиці та соціології.
не маю відповідей на питання як і де взяти більшість правильних...
виховувати певне треба... роками.. десятиліттями
якщо не йти шляхом, то його і не здолати
FortYear зараз поза форумом  
Старий 23.09.2015, 21:55 #2578238   #48
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ну тоді на правду...
На інтерес
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
не всі речі всім зрозумілі
І це погано. Має бути чітко і зрозуміло, щоб не було зайвих питань.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
виключно красти! красти! і ще раз красти!
я це і роблять роблять Ека і Міхо!
Саме так. Виключно красти.
А от Ека і Міхо цього не роблять по простій причині - вони не світилися на білбордах, не розказували казки як будуть боротися із абстрактною корупцією і не роздавали гречку. Це професіонали з великох букви, яких попросили прийти в Україну і показати як треба служити. Власне саме це вони і зробили.
3 (три) грузини (ще Давида на наступий раз згадуй) за кілька місяців зробили (зробили, не сказали, подумали чи запланували) більше, ніж сотні тисяч українських дармоїдів за 25 років. Розумію, тобі від цього припікає, але факт є фактом. Із цим слід змиритися вже зараз.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
життя, політика, світи значно складніші ніж би цього комусь хотілось..
Життя і політика настільки складні, на скільки люди самі їх ускладнюють в своїй уяві.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
не маю відповідей на питання як і де взяти більшість правильних...
виховувати певне треба... роками.. десятиліттями
якщо не йти шляхом, то його і не здолати
Можна і виховувати десятилітями і розказувати прохоложні історії про героїчну боротьбу і про шлях який починається з першого кроку. І закінчується нічим ЛОЛ.
А можна піти правильним шляхом Одеси - найняти вже вихованих і знаючих. Це єдиний вихід для України вийти в рівень.
 
Подякував(ла):
Пантера (24.09.2015)
Старий 23.09.2015, 22:10 #2578247   #49
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Розповів малий:
сьогодні в обід,ну він прийшов зі школи а більше нікого не було,
пошкреблася в двері якась тітонька з бумажками-хотіла знати які є скарги на жізнь.
Він сказав що нічого не знає,дорослих немає,з чого вона зробила висновок
що у нас все добре і ми довольні курсом партії-
вона спіціяльно додатково уточнювала що у нас все прекрасно !)
А яку ще відповідь можно отримати у неповнолітнього,який тільки і чекає щоби закрити двері ?)
Ну да,можуть послати,але наш ще капку культурний
Після чого занесла нас у якій-то список,за це малий вигріб
та як надав непонятна кому персональні данні.
Тепер от мабуть ми у чийомусь переліку підтримки (((
хамід зараз поза форумом  
Старий 23.09.2015, 22:49 #2578258   #50
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І це погано. Має бути чітко і зрозуміло, щоб не було зайвих питань.
моїх вмінь, досвіду та інтелекту замало щоб добитись такого

Додано через 58 секунд
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Саме так. Виключно красти.
А от Ека і Міхо цього не роблять по простій причині - вони не світилися на білбордах, не розказували казки як будуть боротися із абстрактною корупцією і не роздавали гречку. Це професіонали з великох букви, яких попросили прийти в Україну і показати як треба служити. Власне саме це вони і зробили.
так про Еку і Міхно ніде не чути ні на телебаченні, ні в пресі, ні в інтрнеті...
всі інформація виключно через ББС

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
3 (три) грузини (ще Давида на наступий раз згадуй) за кілька місяців зробили (зробили, не сказали, подумали чи запланували) більше, ніж сотні тисяч українських дармоїдів за 25 років. Розумію, тобі від цього припікає, але факт є фактом. Із цим слід змиритися вже зараз.
грузини чомусь з цим не погоджуються...
але таке вже життя
не здивуюсь, що колись в нас будуть клясти і проганяти Яценюка та Порошенка, а в інших країнах їх будуть запрошувати проводити непопулярні реформи

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Можна і виховувати десятилітями і розказувати прохоложні історії про героїчну боротьбу і про шлях який починається з першого кроку. І закінчується нічим ЛОЛ.
А можна піти правильним шляхом Одеси - найняти вже вихованих і знаючих. Це єдиний вихід для України вийти в рівень
як виміряти "павильність шляху"?
хто це вимірює?
саймон дописами на форумі?

п.с. прошу ці питання не сприймати як критику Саакашвіллі. Мені просто цікаво..
FortYear зараз поза форумом  
Старий 24.09.2015, 11:01 #2578385   #51
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
моїх вмінь, досвіду та інтелекту замало щоб добитись такого
При чому тут добитись? Мова про те щоб пояснити в двох простих словах навіщо бути депутатом, бо я не розумію. Твоїх вмінь не достатньо для цього?
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
так про Еку і Міхно ніде не чути ні на телебаченні, ні в пресі, ні в інтрнеті...
всі інформація виключно через ББС
Про них не чути, чути про їх справи. Порівняй запити по прізвищу любого українського політика і по їх прізвищах.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
грузини чомусь з цим не погоджуються...
але таке вже життя
не здивуюсь, що колись в нас будуть клясти і проганяти Яценюка та Порошенка, а в інших країнах їх будуть запрошувати проводити непопулярні реформи
І про цих грузинів та їх мотивацію вже сто разів розкажував той же Сакварилідзе. А світле майбутнє в Яценюка і Порошенка буде дуже схожим на те що в зараз в Януковича. Запрошувати їх будуть в інші країни... Насмішив
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
як виміряти "павильність шляху"?
хто це вимірює?
саймон дописами на форумі?

п.с. прошу ці питання не сприймати як критику Саакашвіллі. Мені просто цікаво..
Дуже просто: Дивишся що робить Яценюк, це і буде неправильно, потім дивишся що робить Саакашвілі, це і буде правильно. Правда тут є одна проблема, так порівнювати дуже важко, бо Саакашвілі таки робить, а наші в більшості зазначають.
 
Старий 24.09.2015, 11:26 #2578393   #52
lesjok
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Саймон. звідки така віра в "варягів"? Чому в українців за тисячоліття на виробилася віра в себе, а тільки закріпилася традиція запрошувати провозних гастролерів? Згадуємо, як колись просили на князівство Рюрика. Ніколи грузин, єврей, росіянин не буде думати про українця. Чому? бо він буде думати про грузина, єврея чи росіянина.
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Human (24.09.2015)
Старий 24.09.2015, 11:55 #2578402   #53
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Саймон. звідки така віра в "варягів"?
З "Повісті врємєннх лєт".
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Чому в українців за тисячоліття на виробилася віра в себе, а тільки закріпилася традиція запрошувати провозних гастролерів?
Тому що віра це коли до церкви ходиш і молишся, і до кваліфікації вона жодного відношення не має. Можна скільки завгодно вірити в себе що ти автомеханік, від цього ти не буде вміти ремонтувати автомобілі. Зате можна запросити автомеханіка, який знає і вміє це робити.
Нічого поганого в цьому немає, навіть навпаки.
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Згадуємо, як колись просили на князівство Рюрика. Ніколи грузин, єврей, росіянин не буде думати про українця. Чому? бо він буде думати про грузина, єврея чи росіянина.
А ти ще питаєшся чому за тисячі років українці нічого не добилися а постійно когось запрошують. "Думати за українця"... вже саме це формулювання повністю характеризує підхід.
З якого дива хтось має думати за українців? В самих що, думалки нема? Обовязково пана треба? Чи німця з нагайкою, що за нас думали?
Іноземців запрошують не для того щоб вони думали, а для того щоб робили те що вміють, з розрахунком навчитися в них і потім робити вже самостійно.
Але лінивий українець не хоче ні думати ні робити, він хоче щоб хтось за нього думав. Більше того, навіть навчитися не хоче, прямо під носом людина рве жили, показує як треба робити, дає результат, а всіх страшно турбує як то так ВІН ЖЕ ГРУЗИН!!1111

Ну нічо, вот на виборах знову приведемо купку корінних українців в міськраду і вони будуть за нас думати. Заживемо.
 
Подякував(ла):
Пантера (24.09.2015)
Старий 24.09.2015, 15:45 #2578489   #54
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Називається сходив до поштової скриньки.

 
Старий 24.09.2015, 18:09 #2578541   #55
lesjok
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Ти знаєш що таке топ менеджера? Хіба національність і колір шкіри має значення у менеджменті?
В принципі має значення, бо чорношкірий чи єврей на посаді топа, оточить себе аналогічними менеджерами середньої ланки, а всім іншим залишиться роль офісного планктону. То називається тімбілдінг, чув про таке?
lesjok зараз поза форумом  
Старий 24.09.2015, 19:21 #2578557   #56
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Ти знаєш що таке топ менеджера?
О, я знаю
"Топ менеджерА" це така коротенька маєчка одіта на менеджера. Правильно?
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sargon (24.09.2015)
Старий 24.09.2015, 19:35 #2578563   #57
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
В принципі має значення, бо чорношкірий чи єврей на посаді топа, оточить себе аналогічними менеджерами середньої ланки, а всім іншим залишиться роль офісного планктону.
Не те що білий расовий українець, який себе оточить хабарниками і рішалами, та ще й робити нічого не вміє. Зате українець.
А от негри і євреї, які мають команду профі і щось вміють то неок. Вони ж не українці. Головне це бути українцем, це основний фактор вибору.

Я ніби окунувся в минуле, коли кілька років тому тут з активістами ВО "Свобода" точно таку ж дискусію вів
 
Подякував(ла):
Пантера (24.09.2015)
Старий 24.09.2015, 19:50 #2578568   #58
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
В принципі має значення, бо чорношкірий чи єврей на посаді топа, оточить себе аналогічними менеджерами середньої ланки, а всім іншим залишиться роль офісного планктону. То називається тімбілдінг, чув про таке?
.
Леся, є нормальні люди, а є мудаки. І все більше ніякого поділу.
А от цікаво, допустим тебе обрали президентом, ну нехай, Франції. То ти починаєш красти і розвалювати, що тільки можна, тільки тому що навколо французи, а не українці?
Ти не можеш допустити думки, що Саакашвілі просто чесна і смілива людина, яка чисто випадково прорвалася в вищі ешелони влади (таке певно буває один випадок на мільйон) і він цінує свою репутацію і просто не може по іншому. І йому паралельно чи то грузини чи українці.
Пантера зараз поза форумом  
Старий 24.09.2015, 21:06 #2578603   #59
lesjok
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
.
Леся, є нормальні люди, а є мудаки. І все більше ніякого поділу.
А от цікаво, допустим тебе обрали президентом, ну нехай, Франції. То ти починаєш красти і розвалювати, що тільки можна, тільки тому що навколо французи, а не українці?
Ти не можеш допустити думки, що Саакашвілі просто чесна і смілива людина, яка чисто випадково прорвалася в вищі ешелони влади (таке певно буває один випадок на мільйон) і він цінує свою репутацію і просто не може по іншому. І йому паралельно чи то грузини чи українці.
Саакашвілі чесна і СМІЛИВА людина? Що мужнього він зробив? Поборов корупцію в Грузії? Так це було рівно в межах фінансування держдепартаменту Чи Грузія зробила нове економічне чудо як Гонконг? А коли фінансування дещо призупинилося, то стара гвардія корупціонерів в Грузії взяла непоганий реванш. А топ менеджер Саакашвілі переїхав в Україну.

Інший момент... Близько року тому схожі дифірамби про топ менеджмент співали Коломойському, а потім виявилося, що він нєхароший чєлавєк

Проблема українського політикуму, то відсутність командного мислення. Іменні партії недовговічні на жаль

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не те що білий расовий українець, який себе оточить хабарниками і рішалами, та ще й робити нічого не вміє. Зате українець.
А от негри і євреї, які мають команду профі і щось вміють то неок. Вони ж не українці. Головне це бути українцем, це основний фактор вибору.

Я ніби окунувся в минуле, коли кілька років тому тут з активістами ВО "Свобода" точно таку ж дискусію вів
В світлі останніх подій в старенькій Європі, я стаю потроху расистом і навіть не соромлюся цього...Бо коли в Франції чи НІмеччині некорінні нації ущемляють корінні, то вже перебор з толерастією. І так, я не хочу бути офісним планктоном в топ менеджера негра,
lesjok зараз поза форумом  
Старий 24.09.2015, 22:01 #2578625   #60
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Саакашвілі чесна і СМІЛИВА людина? Що мужнього він зробив? Поборов корупцію в Грузії? Так це було рівно в межах фінансування держдепартаменту Чи Грузія зробила нове економічне чудо як Гонконг? А коли фінансування дещо призупинилося, то стара гвардія корупціонерів в Грузії взяла непоганий реванш. А топ менеджер Саакашвілі переїхав в Україну.

Інший момент... Близько року тому схожі дифірамби про топ менеджмент співали Коломойському, а потім виявилося, що він нєхароший чєлавєк
,
Що-що а в сміливості команди Саакашвілі сумніватися не приходиться. В мене є знайомі грузини, родичі яких живуть до сих пір в Грузії, так вони кажуть що від того яке болото корупції розворушив Саакашвілі вони просто в шоці. І багато хто не вірив, що таке можливо зробити. А корупція в Україні, це взагалі квіточки порівняно з Грузією.
А Ека як розказувала, що кожен день з ранку вона прощалася з дітьми, як назавжди, бо вони зачіпали такі гроші, за які вбивають не моргнувши.
Так, я рахую, що вони дуже сміливі. Робити таке, ризикуючи життям, що б потім ще й розказували про твої меркантильні інтереси - ну його в баню.
А те що Коломойський нєхароший чєлавєк, було зрозуміло любому "мудрому чєлавєку" з самого початку.
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
В світлі останніх подій в старенькій Європі, я стаю потроху расистом і навіть не соромлюся цього...Бо коли в Франції чи НІмеччині некорінні нації ущемляють корінні, то вже перебор з толерастією. І так, я не хочу бути офісним планктоном в топ менеджера негра,
Неприємно розчаровуватися в людях.
Тобто якби в тебе був вибір працювати з тупим, жадним, підлим білим українцем, чи з розумним, чесним негром, то ти б вибрала білого?
А до речі, тебе тільки колір шкіри лякає? А якщо негр українець? Ти ж ніби за менеджера українця? Чи він має бути і білим? А чуб обовязково?
Пантера зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:58.