Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Радіодеталі


Конденсатори електролітичні для аудіотехніки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.04.2016, 11:19 #2626973   #1
stingerone
Типово Конденсатори електролітичні для аудіотехніки

Потрібно поміняти кільканадцять конденсаторів у 30-річному японському підсилювачі, бо деякі вже втратили початкову ємність, і підсилювач,
якщо його пару тижнів не слухати, то після вмикання похрипує кілька годин, а далі працює нормально. Але хотілося б, щоб стабільно працював весь час.
Люблю гарний звук, тому хотілося б поміняти на якісь кондюки трохи надійніші, щоб через рік-два не перепаювати знову.
Порадьте, хто точно знає якогось надійного виробника і знає, де можна купити. Аудіофілією не страдаю, платити по кілька баксів, а тим більше по кілька десятків баксів
за аудіофільські прибамбаси не маю ні бажання, ні можливості. Потрібна лише стабільність ємності і довговічність.

Дякую всім за будь-які підказки по суті питання.
stingerone зараз поза форумом  
Старий 01.04.2016, 19:47 #2627077   #2
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Конденсатори електролітичні для аудіотехніки

Цитата Потрібна лише стабільність ємності і довговічність.
Якшо спецом купляти електроліти "типу для звуку в нереально крутих фірмах" то цей підсилювач золотий получиться.
З більш менш нормальних то купити тут,але вибирати чуть дорожчі.
Jamicon,samhwa і тд.
Зараз нормальні знайти важко які би ємність тримали хоть би з 10 років.я по можливості електроліти випаював з фірмової апаратури,то вони далеко не нові мали параметри кращі чим нові з магазу.і до зараз працюють.Всі конденсатори міняти не потрібно бо просто можна гірше зробити,та і довго це.Вибирати ті які втратили ємність,особливо які стоять по живленню.Для того є esr-метри,і багато висохших виявляються ним прямо в платі.Бо якщо всі поміняти то з нових 100% якісь вздує або втратить ємність через рік-два.
Якщо стоять там наприклад nichicon і вони мають норм ємність то їх міняти НЕ потрібно.

Востаннє редагував Romko_7: 01.04.2016 о 20:30.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 3:
ion (02.04.2016), SerogaSerjj (01.04.2016), stingerone (02.04.2016)
Старий 02.04.2016, 00:34 #2627124   #3
stingerone
Типово Відповідь: Конденсатори електролітичні для аудіотехніки

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Якшо спецом купляти електроліти "типу для звуку в нереально крутих фірмах" то цей підсилювач золотий получиться.
Це я знаю і про це писав до того.

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Зараз нормальні знайти важко які би ємність тримали хоть би з 10 років
Знаю, тому й написав тут прохання про підказку

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
купити тут,але вибирати чуть дорожчі.
Jamicon,samhwa і тд.
і т.д. це ще які і де їх купляти ? Берека -- Електро -- Богдан на базарі чи ще десь шукати?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Для того є esr-метри,і багато висохших виявляються ним прямо в платі
Де таку штуку можна позичити, бо купляти не знаю , чи варто (хіба це щось недороге).
Паяльника не боюся, просто дуже давно не доводилося займатися

В моєму усілку кондюків штук десять.
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
.я по можливості електроліти випаював з фірмової апаратури,то вони далеко не нові мали параметри кращі чим нові з магазу.і до зараз працюють
З чого краще випаювати, якого типу апаратів і де їх краще брати?

2 Romko_7 : Дякую за поради!
stingerone зараз поза форумом  
Старий 02.04.2016, 13:03 #2627174   #4
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Конденсатори електролітичні для аудіотехніки

Цитата В моєму усілку кондюків штук десять.
є зміст перерахувати їх номінали(бажано ще й тип). Не займався ремонтом підсилювачів, проте, може хтось підкаже стосовно доцільності заміни на полімерні електроліти?
ion зараз поза форумом  
Старий 02.04.2016, 14:49 #2627202   #5
stingerone
Типово Відповідь: Конденсатори електролітичні для аудіотехніки

Цитата є зміст перерахувати їх номінали
навіщо?
Цитата (бажано ще й тип)
та звичайні електроліти

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
може хтось підкаже стосовно доцільності заміни на полімерні електроліти?
шукай на якихось спеціалізованих форумах, напевно...

Востаннє редагував stingerone: 02.04.2016 о 14:49. Причина: Пізніше додано
stingerone зараз поза форумом  
Старий 02.04.2016, 15:46 #2627215   #6
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Конденсатори електролітичні для аудіотехніки

Цитата шукай на якихось спеціалізованих форумах, напевно...
В мене підсилювач не хрипить, дякую. А от які кондюки стояли в "30-річному японському підсилювачі" цікаво.
ion зараз поза форумом  
Старий 02.04.2016, 18:20 #2627230   #7
stingerone
Типово Відповідь: Конденсатори електролітичні для аудіотехніки

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
кі кондюки стояли в "30-річному японському підсилювачі" цікаво.
Підсилювач JVC A-X400. Може в неті десь є опис. Розбирати мені зараз свій підсилювач, не маючи кондюків, не бачу смислу.
stingerone зараз поза форумом  
Старий 02.04.2016, 20:26 #2627242   #8
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Конденсатори електролітичні для аудіотехніки

Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
Підсилювач JVC A-X400. Може в неті десь є опис. Розбирати мені зараз свій підсилювач, не маючи кондюків, не бачу смислу.
Були такі в ремонті,на платі там стоять 2 шт 47мкф 63в по живленню і мілкі по звуку.Конденсатори фільтру (3300мкф чи скільки там,самі великі банки) міняти не треба.Я тільки міняв цих 2шт 47мкф.В цих підсилювачах спочатку треба підстроювати струм спокою вих транзисторів.якшо через 10-20хв в режимі спокою (коли він не грає) радіатор вих транз. починає нагріватись значить струм спокою великий,а від того і йде спотворення звуку..також можливі інші проблеми типу поганий контакт,непропайки і тд.
В інеті є описи ремонту цього підс.

Цитата
Допис від stingerone
це ще які і де їх купляти ? Берека -- Електро -- Богдан на базарі чи ще десь шукати?
Берека-електро.
Sanyo Rubycon NipponChemi-Con Nichicon Fujitsu EPCOS Jamicon Matsushita (Panasonic) Hitachi HITANO ELNA Vishay SAMWHA.

Цитата
Допис від stingerone
Де таку штуку можна позичити, бо купляти не знаю , чи варто (хіба це щось недороге).
Для мілких до 20мкф достатньо тестера простого з функцією виміру ємності.
Для більших можна просто його заряджати-розряджати від блока живлення,перед тим випаяти з плати.Якшо при заряді-розряді іскрить то можна рахувати що він нормальний.Це методи для того випадку коли немає вимірювача.

Цитата:
Допис від ion
Не займався ремонтом підсилювачів, проте, може хтось підкаже стосовно доцільності заміни на полімерні електроліти?
Він краще грати не стане.

Востаннє редагував Romko_7: 02.04.2016 о 23:14.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
stingerone (03.04.2016)
Старий 13.04.2016, 21:34 #2629100   #9
stanley
Типово Відповідь: Конденсатори електролітичні для аудіотехніки

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
може хтось підкаже стосовно доцільності заміни на полімерні електроліти?
Ця "хвороба" називається аудіофілія (це типу наркоманії чи алкоголізму, від яких можна лікуватися, а от вилікуватися -- практично неможливо).
Якщо нею захворіти, то не буде кінця-краю, і може вилитися в величезні суми, але не принести ні спокою, ні задоволення, бо ви будете завжди слухати апаратуру,
замість того, щоб просто слухати музику і отримувати від неї задоволення.
І ще є одне правило -- не треба ремонтувати те, що не зламалося....
Якщо не задовольняє звучання -- треба міняти апарат на такий , який вас задовольнить.
Підсилювачу, який коштує в магазині до 300$, вже ніколи і ніщо не допоможе звучати краще, тільки купівля кращого (набагато дорожчого підсилювача).
Так само це не допоможе і дорожчим апаратам. Просто вони відразу краще звучать. Як на мене, то краще зараз купити вінтажний підсилювач (як і будь-яку іншу техніку),
і це запросто можна чи на ебеях, чи навіть у нас на ОЛХ чи АУКРО, лише треба знати, чого ви хочете... Але всі складові тракту мають бути близько одного рівня,
бо хоча б один недосконалий компонент сильно зіпсує звук всієї системи.
Трохи знаю, про що пишу, бо вже більше 40 років активно слухаю саме музику, а не апаратуру , а апаратуру потрохи змінюю на кращу
по мірі зростання вимог до якості звучання і можливостей гаманця (це теж вагомий фактор...)

Востаннє редагував stanley: 13.04.2016 о 21:58.
stanley зараз поза форумом  
Старий 13.04.2016, 22:27 #2629131   #10
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Конденсатори електролітичні для аудіотехніки

Слухайте, та я не про то питав. Просто полімери мають кращі характеристики, більший час наробки аніж звичайні електроліти. Де я питав про якість звучання? Що доцільніше ставити: дешевий полімер чи дорогий фірмовий звичаний електролітичний конденсатор?
ion зараз поза форумом  
Старий 13.04.2016, 23:06 #2629142   #11
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Конденсатори електролітичні для аудіотехніки

Цитата Що доцільніше ставити: дешевий полімер чи дорогий фірмовий звичаний електролітичний конденсатор?
нормальної якості електроліт.особливо це стосується аудіоапаратури.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
stingerone (14.04.2016)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:08.