Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення


Цікаві рецептики!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.02.2016, 10:49 #2613367   #201
krolenya
Учасник
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Салат з квасолею і печінкою


Доволі пікантний, нестандартний, красивий і досить корисний салат. Рекомендую випробувати цей рецепту усім любителям печінки. Одразу скажу, що можна використовувати як телячу (яловичу), так і курячу печінку. З курячою буде ніжніше.

Інгредієнти
200 г квасолі
500 г печінки
150 г маринованих грибів
150 г цибулі
200 г моркви
сіль, перець
майонез
соєвий соус
рослинна олія
Приготування
Печінку попередньо відваріть до готовності. Яловича печінка вариться десь 30 хв. після закипання, а куряча – близько 20 хв.

Квасолю попередньо замочіть на кілька годин у холодній воді. Після цього відваріть до готовності на малому вогні під кришкою Цибулю подрібніть на кубики і трохи підсмажте на олії Додайте натерту на крупній терці моркву і обсмажте до м’якого стану Печінку охолодіть, наріжте соломкою Мариновані шампіньйони наріжте на шматочки. Можна, в принципі, одразу купити в магазині порізані. Змішайте варену квасолю, печінку, засмажку з цибулі та моркви і гриби Заправте салат майонезом та соєвим соусом за смаком, після чого додайте сіль і перець, якщо ще потрібно. Смачного!
krolenya зараз поза форумом  
Подякували 2:
Miraa (18.02.2016), Oli4ka99 (13.12.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2016, 23:01 #2616586   #202
Miraa
Учасник
 
Аватар для Miraa
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Дякую, а печінка дуже відчувається у салаті?
Miraa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2016, 16:19 #2623884   #203
nbyf
Учасник
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Хочу поділитись смачним рецептом.Сьогодні робила рибку за рецептом http://tvoirecepty.ru/recept/rybnyi-pirog-zapekanka .Вийшло дуже смачно.Рецепт актуальний, бо зараз піст.
nbyf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2016, 22:53 #2628575   #204
Zoza
Учасник
 
Аватар для Zoza
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Якись трохи дивний салат) Дітей точно не змусиш їсти)
Zoza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2016, 11:46 #2632230   #205
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Хачапурі - рецепт випробований
Мука
250 мл молока(звичайне, холодне, не підігріте)
400 мл води - теж холодна і не гріте
1-2 ст ложки олії
1 яйце
сіль
10гр сухих швидких дріждів(беру чемпіон)
Приготування:
У миску сиплю муку(трохи), дріжді (сиплю, не розводжу) і сіль(небагато), перемішую. Добавляю яйце, олію(я лию з пляшки на око трошки), молоко і воду, перемішую щоб не було комків і добавляю муку замішую. Тісто має вийти мяке але не забите. Чекаєм поки підійде.
Робимо начинку - орієнтуємось скільки тіста, стільки і начинки. Для сиру беру бринзу і сулугуні, я тру, але коли спечеться то її майже не видно всередині, думаю різати на шматки Для мяса-фарш+цибуля+сіль+перць+натерте заморожене масло(небагато), можна добавляти приправу і зелень, але мала не любе, тому не даю.
Тісто підійшло. Беру кулак тіста, мочаю в муку і розкачую тонко(але щоб не просвічувалось і не рвалось), тоді в центр ставлю начинку теж кулак(тісто і начинка одне до одного), кінці підбираю і зліплюю аля мішечок, розкачую до тоншого(такий коржик утвориться). Тісто дріждове, орієнтуйтесь що виросте, не люблю грубого. Дивіться щоб не було повітря всередині, ато спечеться з гулями. Ставлю на бляшки, трошки підійде і змащую збитим яйцем з молоком.
Виходить приблизно 10 середніх або 14 менших штук. Ставлю в духовку(в мене електрична) і випікаю 20-25 хв при температурі споч 180 а потім 150 градусів. Витягую і змащую маслом(ставлю кусочок зверху і гарно розтікається). хачапурі по цьому рецепті виходить мяке. смачного
Demetra зараз поза форумом  
Подякували 6:
Alisha (13.08.2016), andrey_ko (28.04.2016), BBV (29.04.2016), SNIZHOK (28.04.2016), sufiya (13.10.2017), Джалка (28.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 06:38 #2648259   #206
Alisha
Banned
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Дякую за рецепт.
Alisha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 15:32 #2670610   #207
KarinaLissa
Banned
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Хачапурі - рецепт випробований
Мука
250 мл молока(звичайне, холодне, не підігріте)
400 мл води - теж холодна і не гріте
1-2 ст ложки олії
1 яйце
сіль
10гр сухих швидких дріждів(беру чемпіон)
Приготування:
У миску сиплю муку(трохи), дріжді (сиплю, не розводжу) і сіль(небагато), перемішую. Добавляю яйце, олію(я лию з пляшки на око трошки), молоко і воду, перемішую щоб не було комків і добавляю муку замішую. Тісто має вийти мяке але не забите. Чекаєм поки підійде.
Робимо начинку - орієнтуємось скільки тіста, стільки і начинки. Для сиру беру бринзу і сулугуні, я тру, але коли спечеться то її майже не видно всередині, думаю різати на шматки Для мяса-фарш+цибуля+сіль+перць+натерте заморожене масло(небагато), можна добавляти приправу і зелень, але мала не любе, тому не даю.
Тісто підійшло. Беру кулак тіста, мочаю в муку і розкачую тонко(але щоб не просвічувалось і не рвалось), тоді в центр ставлю начинку теж кулак(тісто і начинка одне до одного), кінці підбираю і зліплюю аля мішечок, розкачую до тоншого(такий коржик утвориться). Тісто дріждове, орієнтуйтесь що виросте, не люблю грубого. Дивіться щоб не було повітря всередині, ато спечеться з гулями. Ставлю на бляшки, трошки підійде і змащую збитим яйцем з молоком.
Виходить приблизно 10 середніх або 14 менших штук. Ставлю в духовку(в мене електрична) і випікаю 20-25 хв при температурі споч 180 а потім 150 градусів. Витягую і змащую маслом(ставлю кусочок зверху і гарно розтікається). хачапурі по цьому рецепті виходить мяке. смачного
Действительно интересный рецептик, надо будет как-нибудь сделать. А я сейчас слижу за фигурой и кому тоже интересно, я предлагаю рецептик салата из морской капусты на http://avrorra.com/. Очень вкусно, полезно и малокаллорийно. Сделайте , не пожалеете.
KarinaLissa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 13:02 #2674359   #208
Leolita
Учасник
 
Аватар для Leolita
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Досить часто готую курячі стегна на вечерю (це відносно недорого).
Захотілося якогось цікавого, незвичайного смаку.
У інтернеті знайшла новий рецепт дуже смачної страви «Курячі стегна в томатно-імбирному соусі», з яким хочу з вами поділитися. Сподобалося усім.


Писати сам рецепт довго, тому кидаю посилання на сайт, де я його і знайшла.
Приготуйте - не пошкодуєте. Смачного!
Leolita зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (23.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2017, 20:44 #2675727   #209
Gonga
Учасник
 
Аватар для Gonga
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Низкаллорийные быстрые конфетки из банана http://fitfan.ru/recept/5444-shokola...iz-banana.html, очень просто делаются.
Gonga зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2017, 18:44 #2676986   #210
Sersa
Учасник
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

рецепти скумбрії цікаві
Sersa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2017, 21:10 #2677328   #211
Valeri333
Учасник
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Добрый вечер! Люблю пиццу очень, так же как и салаты,последнее время готовлю с куриной грудкой, обожаю"Цезарь".нашла недавно интересный рецепт с анчоусами, советую попробовать кто любит этот салат, брала рецепт отсюда http://gcook.ru/salaty/salat-cezar.html Надеюсь,кто-то заинтересуется
Valeri333 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2017, 16:39 #2705850   #212
LINOCHKA10
Banned
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від Leolita Переглянути допис
Досить часто готую курячі стегна на вечерю (це відносно недорого).
Захотілося якогось цікавого, незвичайного смаку.
У інтернеті знайшла новий рецепт дуже смачної страви «Курячі стегна в томатно-імбирному соусі», з яким хочу з вами поділитися. Сподобалося усім.


Писати сам рецепт довго, тому кидаю посилання на сайт, де я його і знайшла.
Приготуйте - не пошкодуєте. Смачного!

Я вчора таку страву готовала. Дійсно, дуже смачно!!!
LINOCHKA10 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 11:43 #2709071   #213
sufiya
Учасник
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Хачапурі - рецепт випробований
Мука
250 мл молока(звичайне, холодне, не підігріте)
400 мл води - теж холодна і не гріте
1-2 ст ложки олії
1 яйце
сіль
10гр сухих швидких дріждів(беру чемпіон)
Приготування:
а як з приводу звичайних дріжджів? Наприклад, львівських?
sufiya зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
korabel (13.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2017, 17:20 #2715518   #214
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Вівсяне печиво для годуючих мам
Не секрет що коли годуєте маля, то обмежуєте себе, а чогось так хочеться, а в мої не сприймають куповану випічку, тож цей рецепт стане у нагоді.
3 стакани двісті грамових вівсяних пластівців змолоти на блендері. У мисці розтерти 2 яйця, 80 гр масла, 4 ст л цукру, пів ч л солі, додати 120 мл води. Потім сипем мелені пластівці. Далі добавляєм муку, щоб війшло тісто, яке можна розкачати. Приблизно 300 грам. Розкачуєм, робимо формочками фігурки і випікаєм 15 хвилин при 180 градусах. Я включаю в електр духовці піддув і утворюються пузирки. Смачного. Можна дати розпушувач, але я не даю.
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (16.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2018, 06:09 #2728933   #215
toddi
Banned
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата
Допис від LINOCHKA10 Переглянути допис
Я вчора таку страву готовала. Дійсно, дуже смачно!!!
Також готував цю страву, дуже сподобалась
toddi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2019, 19:48 #2767552   #216
Offering
Banned
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Чи готував хтось аґрусове варення? Маєте рецепт?
Offering зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (17.09.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2019, 09:27 #2771726   #217
Oli4ka99
Banned
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від Zoza Переглянути допис
Якись трохи дивний салат) Дітей точно не змусиш їсти)
Ну він такий на любителя, пгоджуюся, але має бути досить ситний.
Oli4ka99 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (13.12.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:04.